آدرین برودی با تیلدا سوئینتن و بیل موری در فیلم بعدی وس اندرسن همبازی خواهد شد

به گرازش ددلاین، آدرین برودی در پنجمین همکاری خود با “وس اندرسن”، به فیلم جدید این کارگردان که در آینده نزدیک مراحل فیلمبرداری‌اش در اسپانیا آغاز می‌شود ملحق شده‌است.

برودی در آخرین فیلم اندرسن، “اعزام فرانسوی” (The French Dispatch)، با تیلدا سوئینتن و بیل موری که از بازیگران فیلم جدید وی نیز می‌باشند، هم‌بازی بوده‌است. این فیلم هفته گذشته در جشنواره فیلم کن اکران شد و قرار است در پاییز پیش‌رو به‌طور رسمی اکران شود.

“هتل بزرگ بوداپست” (Grand Budapest Hotel)، “آقای فاکس شگفت‌انگیز” (Fantastic Mr. Fox) و “دارجیلینگ محدود” (Darjeeling Limited) از دیگر آثار “اندرسن” می‌باشند که “آدرین برودی” در آنها به ایفای نقش پرداخته‌است.

“برودی” اخیرا به فصل سوم سریال “وراثت” (Succession) پیوست و در ماه آگوست هم در مینی سریال جدید “چپلویت” (Chapelwaite) دیده خواهد شد.

طبق گزارشات منتشر شده، اندرسن قرار است فیلمی رمانتیک و وسترن را در کشور اسپانیا فیلمبرداری کند. پیش از این گفته شده‌بود که پروژه جدید او برای فیلمبرداری در کشور ایتالیا برنامه‌ریزی شده‌است؛ اما با تغییر نظر کارگردان، این فیلم اکنون در اسپانیا فیلمبرداری خواهد شد

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم