انیمه‌های مشابه “جوسه، ببر و ماهی” (Josee, the Tiger and the Fish)

انیمه سینمایی “جوسه، ببر و ماهی” یک انیمه اقتباسی از یک داستان کوتاه است که داستان جوسه و سوزوکاوا را نشان می‌دهد. جوسه سوار ویلچر می‌شود و مادربزرگش از او مراقبت می‌کند. جوسه پس از دیدن سوزوکاوا به کمک او سفری برای خوداکتشافی را شروع می‌کند. به جای آن جوسه زیبایی زندگی را به او نشان می‌دهد. این انیمه سینمایی زیبا از “کوتارو تامورا” (Koutarou Tamura) مضامینی مثل عشق، خوداتکایی و دستیابی به خوشبختی را نشان می‌دهد. اگر این فیلم را دوست داشتید در اینجا بهترین انیمه‌های مشابه “جوسه، ببر و ماهی” را معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


6. از بالای تپهٔ پاپی – Coquelicot-zaka kara – 2011

انیمه‌ای درباره دو دانش آموز دبیرستانی به نام‌های اومی و شومن که می‌خواهند ساختمانی قدیمی را نجات داده و از نابودی‌اش جلوگیری کنند. این دو رفته رفته عاشق هم می‌شوند. با این حال به زودی متوجه می‌شوند پدرشان یکی بوده و باید در جستجوی واقعیت باشند. بنابراین این انیمه سینمایی را تماشا کنید تا با ماجراجویی آنها همراه باشید.

همچنین بخوانید: 8 انیمه سینمایی با ژانر عاشقانه که باید تماشا کنید و لذت ببرید


5. بچه‌هایی که آواهای گمشده را دنبال می‌کنند – Hoshi wo Ou Kodomo – 2011

آسونا یک دختر مدرسه‌ای عاقل است که در کودکی پدرش را گم کرده و هنوز ناراحت است. بعد از آشنایی با پسری به نامشان درباره سرزمین مردگان به نام آگارتا چیزهایی می‌فهمد و شان آنجا را خانه‌اش می‌داند. آسونا بعد از مرگشان به آگارتا رفته و برادر او شین را می‌بیند. بنابراین می‌بینید که این فیلم یکی از بهترین انیمه‌های مشابه “جوسه، ببر و ماهی” است که داستان مشابه دارد.


4. ۵ سانتی‌متر در ثانیه – Byousoku 5 Centimeter – 2007

یک انیمه سینمایی عاشقانه ساخته “ماکاتو شینکای” (Makoto Shinkai) که سه قسمتی است. هر قسمت تاکاکی را در مرحله متفاوتی از زندگی‌اش نشان می‌دهد. او در جوانی عاشق آکاری شد، اما جرات نداشت عشق خود را اعتراف کند. با این حال احساساتش هرگز از بین نرفتند و همیشه با او بودند. انگار اصلاً حال او بهتر نشده و این عشق همیشه در روابط دیگرش وارد شد. بنابراین انیمه هم مضمونی عاشقانه دارد که البته تاریک‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


3. میخوام پانکراستو بخورم – Kimi no Suizou wo Tabetai – 2018

یک کمدی عاشقانه کمیاب که با وجود گره‌های خود شما را میخکوب می‌کند. فیلم به مرگ عزیزان و صبوری آن می‌پردازد. هاروکی و ساکورا در بیمارستان باهم آشنا شده و ساکورا بیماری پانکراس دارد. هردو با هم دوست شده و در کنار هم لذت می‌برند. پس این فیلم را تماشا کنید تا شاهد لحظات لذتبخش آن باشید.


2. دروغ تو در آوریل – Shigatsu wa Kimi no Uso – 2014-2015

تنها انیمه تلویزیونی این لیست درباره غم و درمان. آریما یک پیانیست جوان است که بعد از مرگ مادر علاقه‌اش را به موسیقی از دست داده. کائوری یک نابغه ویلون است که به زندگی او وارد شده و همه چیز را عوض می‌کند. بنابراین نه تنها آریما را به سمت موسیقی سوق داده و زندگی‌اش را عوض می‌کند. بنابراین این انیمه هم یکی از بهترین انیمه‌های مشابه “جوسه، ببر و ماهی” است.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌های سینمایی که به محبوبیت جهانی رسیده‌اند و باید تماشا کنید


1. صدای خاموش – Koe no Katachi – 2016

انیمه‌ای درباره افسردگی، خودآزادی و شانس‌های دوباره. شویا در کودکی همکلاسی‌هایش را اذیت می‌کرد و به بیشتر بچه‌ها آسیب می‌رساند، به خصوص دختر ناشنوایی به نام شوکو. شویا در دبیرستان افسرده شده و تصمیم می‌گیرد شوکو را پیدا کند و از او معذرت خواهی کند. به تدریج ارتباطی میان آنها شکل می‌گیرد. بنابراین در اینجا هم دو شخصیت به خودباوری یکدیگر کمک می‌کنند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. hamed

    تیر 24, 1400

    مگه این انیمه منتشر شده؟ از کجا میتونم دانلودش کنم؟

    پاسخ