اولین تریلر فیلم Memoria با بازی تیلدا سوئینتن منتشر شد

در آستانه اکران فیلم جدید “مموریا” (Memoria) در جشنواره فیلم کن، استودیو فیلمسازی نئون اولین تریلر رسمی این فیلم سورئال را منتشر کرده‌است که در آن شاهد داستان مخوف و گمراه‌کننده‌ای هستیم.

“اپیچاتپونگ ویراستاکول” (Apichatpong Weerasethakul) کارگردان تایلندی فیلم “مموریا” که پیش از این نیز برنده نخل طلای کن شده درباره این اثر اینگونه گفته‌است: “در دهه 1970، با خواندن رمان‌هایی در مورد جویندگان گنج در تمدن‌های گمشده بزرگ شدم. اما تایلند امپراطوری‌های باستانی مملو از طلا یا قبایل وحشی و آناکوندا ندارد. چهل سال بعد، هنوز مجذوب چنین مناظری هستم اما حالا با لایه‌هایی از داستان‌های دیگر پوشانده شده‌اند. به تاریخ آمریکای لاتین جذب شده‌ام گویی بخشی گمشده از دوران جوانی من بوده باشد. به کلمبیا آمده‌ام تا خاطره و زیبایی جمع‌آوری کنم، نه طلای آمازونی‌ها را. عمیقاً مدیون افرادی هستم که در شهرهای مختلف ملاقات کردم، از روان‌شناسان گرفته، تا باستان‌شناسان، مهندسین، فعالان اجتماعی و ولگردها.”

فیلم “مموریا” در مورد زنی اسکاتلندی (با بازی تیلدا سوئینتن) است که در جنگل‌های کلمبیا پرسه می‌زند و با شنیدن یک صدای بلند شروع به تجربه کردن سندرم احساسی عجیبی می‌کند. در ادامه تریلر رسمی منتشر شده از این فیلم را تماشا خواهید کرد:

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم