بهترین فیلم‌های 2021 براساس امتیاز IMDB تا به اینجا که باید تماشا کنید

سینمادوستان منتظر اکران بزرگ‌ترین فیلم‌های 2021 هستند، تا آنها را تماشا کرده و لذت ببرند. تا به اینجا بخشی از فیلم‌های امسال اکران شده‌اند و می‌توانیم آنها را تماشا کنیم. اگر دوست دارید بهترین فیلم‌های امسال را تماشا کنید ما در اینجا بهترین فیلم‌های 2021 براساس امتیاز IMDB تا به اینجا را معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. موریتانی – The Mauritanian – 7.4

یکی از بهترین درام‌های حقوقی سال‌های اخیر درباره مردی که 14 سال در زندان گوانتانامو زندانی شده و شکنجه دیده است. فیلم براساس داستان واقعی ساخته شده و وکیلی برای نجات او هرکاری می‌کند. این فیلم یکی تفکربرانگیزترین فیلم‌های چندسال اخیر است که اکران شده و می‌توانید در خانه تماشا کنید.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های ترسناک اسپانیایی که باید تماشا کنید (رده‌بندی بر اساس امتیاز IMDb)


9. رایا و آخرین اژدها – Raya And The Last Dragon – 7.4

گرچه این فیلم در گیشه موفق نبود اما تمام عناصر موردانتظار بینندگان از یک انیمیشن را داراست. در اینجا هم شاهد عناصر قومی هستیم. بنابراین بعد از “موانا” (Moana) و “مولان” (Mulan) این بار دیزنی پرنسس دیگری را نشانمان می‌دهد.


8. کروئلا – Cruella – 7.4

داستان ویلنی که پوست سگ‌ها را می‌کند تا کت خز درست کند روی کاغذ مسخره است، اما فیلم آن به یک اثر پرفروش تبدیل شد. فیلم از همه چیز بهترینش را دارد: موسیقی متن تا طراحی لباس و اجراها. جالب اینجاست که تماشاگران از همین حالا به فکر سیکوئل فیلم هستند. همدردی با شخصیتی این اندازه شرور سخت است اما این فیلم از پس آن برآمد و یکی از بهترین فیلم‌های 2021 براساس امتیاز IMDB است.


7. هیچکس – Nobody – 7.4

از آنجاییکه این فیلم به “جان ویک” شباهت‌هایی دارد می‌تواند فیلمی درباره یک مزدور تلقی شود. هردو فیلم‌ها درباره مزدورهای بازنشسته‌ای هستند، هردو به مافیای روسی می‌پردازند و دنیای زیرزمینی جنایت را نشان می‌دهند. اما این فیلم هم به اندازه “جان ویک” سرگرم کننده است. اجرای “باب ادنکیرک” (Bob Odenkirk) در نقش رزمی فیلم را دیدنی کرد، مخصوصاً از آنجایی که او یک بازیگر کمدین بود.


6. یهودا و مسیح سیاه – Judas And The Black Messiah – 7.5

یک درام تاریخی درباره حوادث واقعی، درست مثل “موریتانی” که یکی از بهترین فیلم‌های زندگی نامه‌ای قرن 21 است. ویلیام حین کار در اف بی آی با حزب پلنگ سیاه همکاری دارد و فیلم به عناصر نژادی می‌پردازد. “دنیل کالویا” (Daniel Kaluuya) در نقش فرد همپتون، رئیس حزب، حضور دارد و اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل را دریافت کرد. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های 2021 براساس امتیاز IMDB است.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های اکشن به کارگردانی استیون اسپیلبرگ (رده‌بندی بر اساس امتیاز IMDb)


5. در هایتس – In The Heights – 7.6

یکی از دو موزیکال اکران شده (که دیگری بازسازی “داستان وست ساید” (West Side Story) از “استیون اسپیلبرگ” (Steven Spielberg) است). داستان درباره محله‌ای در منهتن است که جلوه‌های زیبایی دارد. این داستان از نمایش “لین-منوئل میرندا” اقتباس شده و بسیار ریتم دار و جذاب است. حتی خیلی‌ها آن را از “همیلتون” (Hamilton) بهتر می‌دانند.


4. لوکا – Luca – 7.6

گرچه طرفداران پیکسار نتوانستند به اندازه طرفداران دیزنی در سینما از فیلم‌ها لذت ببرند، اما این چیزی از جادوی “لوکا” کم نمی‌کند. یکی از بهترین فیلم‌های پیکسار درباره پسری نیمه انسان و نیمه هیولا که یکی از ابزوردترین فیلم‌های سال است. این فیلم با وجود موسیقی متن شنیدنی خود و محبوبیتش هنوز یکی از کم امتیازترین فیلم‌های پیکسار است. با این حال منتقدین به آن امتیاز بالایی دادند و یکی از بهترین فیلم‌های 2021 براساس امتیاز IMDB است.


3. میچل‌ها در برابر ماشین‌ها – The Mitchells Vs. The Machines – 7.7

یکی از فیلم‌های مشابه “شگفت‌انگیزان” (The Incredibles) ساخته “فیل لرد” (Phil Lord) و “کریستوفر میلر” (Christopher Miller) که مغز متفکر “مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی” (Spider-Man: Into The Spider-Verse) و “فیلم لگو” (The Lego Movie) بودند. این دو با همکاری هم یکی از بهترین فیلم‌های انیمیشن را ساختند. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های 2021 براساس امتیاز IMDB است که از تمام صحنه‌های آن لذت می‌برید.


2. یک مکان ساکت: بخش ۲ – A Quiet Place Part II – 7.7

بالاخره سیکوئل “یک مکان ساکت” اکران شد و از بسیاری جهات از فیلم اول بهتر است. سیکوئل هم به اندازه فیلم اول ترسناک و خیره کننده است، فضای داستان را خوب نشان می‌دهد. در عصر فیلم‌های اکشن 2.5 ساعته فیلمی که کمی از 90 دقیقه بیشتر باشد توانسته به یک شاهکار تبدیل شود. سری سوم این فیلم می‌تواند هیجان انگیزتر باشد.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های ترسناک مدرن که باید تماشا کنید (رده‌بندی بر اساس امتیاز IMDb)


1. لیگ عدالت زک اسنایدر – Zack Snyder’s Justice League – 8.1

بعد از اکران فیلم “لیگ عدالت” در سال 2017 توسط “جاس ویدون” (Joss Whedeon) و واکنش‌ها به آن کمپانی برادران وارنر ساخت این فیلم را برعهده اسنایدر گذاشتند. طرفداران و منتقدینی که فیلم قبلی را نقد کرده بودند از این فیلم لذت بردند. شاید این پایان همکاری اسنایدر با دی سی باشد اما تماشای این فیلم چهار ساعته برای طرفداران لذتبخش بود. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های 2021 براساس امتیاز IMDB است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم