بهترین انیمه‌های مشابه “زندگی روزمره پادشاه جاویدان” که باید تماشا کنید

انیمه “زندگی روزمره پادشاه جاویدان” (The Daily Life of the Immortal King) انیمه ای براساس رمانی به همین نام که یک کمدی فانتزی است. داستان درباره یک نابغه شانزده ساله به نام وانگ لینگ است که از کودکی قدرت‌های زیادی دارد و بسیار شکست ناپذیر است. با این حال این شخصیت با بزرگ‌ترین چالش زندگی‌اش روبرو است و باید به دبیرستان برود. حالا با وجود دشمنانی که باید از او پیشی بگیرند، باید روزگار دبیرستان را چطور بگذراند؟ ماجراجویی‌های طنز و هیجان انگیز این شخصیت میلیون‌ها طرفدار دارد. اگر این انیمه را دوست داشتید در اینجا بهترین انیمه‌های مشابه “زندگی روزمره پادشاه جاویدان” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


6. آکادمی پادشاه شیاطین – The Misfit of Demon King Academy – 2020

انیمه ای درباره پادشاه شیاطین که 2000 سال پیش خودش را قربانی کرد و حالا می‌خواهد به جایگاه واقعی خود برسد. او سرانجام مثل لینگ به مدرسه‌ای جادویی رفته و قدرت‌هایش را پنهان نگه می‌دارد. بنابراین زندگی دوگانه دارد. این انیمه از لحاظ داستان و شخصیت‌های اصلی یکی از بهترین انیمه‌های مشابه “زندگی روزمره پادشاه جاویدان” است.

همچنین بخوانید: معرفی انیمه هایی درباره آشپزی و غذا که باید تماشا کنید و لذت ببرید


5. قهرمان محتاط – Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious – 2019

انیمه ای براساس یک لایت ناول زیبا که انیمه ای ایسکای بوده و درباره یک قهرمان قدرتمند است. این قهرمان توسط ایزدبانویی فراخوانده شده تا جهان را از شر اهریمن نجات دهد. پس اگر می‌خواهید داستان یک انیمه قدرتمند را تماشا کنید این بهترین گزینه است. چون یکی از بهترین انیمه‌های مشابه “زندگی روزمره پادشاه جاویدان” که باید تماشا کنید.


4. فرض کنید یک بچه از آخرین بانی‌های سیاه چال منتقل شده به یک شهر استارتر – Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies – 2021

انیمه درباره پسر نوجوانی است که در آرزوی تبدیل شدن به یک سرباز ماجراجویی‌های مختلف را پشت سر می‌گذارد. با این حال او برخلاف وانگ لینگ از قدرت‌هایش خبر ندارد و به همین دلیل صحنه‌های طنز و سرگرم کننده پدید می‌آید که برای انیمه دوستان محبوبیت دارد.

همچنین بخوانید: پایان مانگای حمله به تایتان و 10 حقیقت غیرمنتظره درباره آن که باید بدانید


3. آکادمی قهرمان من – My Hero Academia – 2016

ایزوکو قهرمان این انیمه در دنیایی پر از قهرمان هیچ قدرتی ندارد. با این حال به خاطر صبر و ایمان خود به عنوان جانشین آل مایت، بزرگ‌ترین قهرمان ژاپن، انتخاب می‌شود. بنابراین پسر جوان ماجراجویی حماسی را آغاز می‌کند تا به بهترین قهرمان سیاره تبدیل شود. گرچه او برخلاف لینگ حین تولد قدرتی ندارد اما برای تبدیل شدن به یک قهرمان هر تلاشی می‌کند و به جانشین آل مایت تبدیل می‌شود. او مثل لینگ خاستگاه قدرتش را پنهان نگه می‌دارد.


2. وان-پانچ من – One-Punch Man – 2015

انیمه “وان-پانچ من” به معرفی نیاز ندارد. این انیمه کمدی-اکشن فراطبیعی یکی از بهترین انیمه‌های قرن بیست و یک است. سایتاما قهرمانی است که با شیطان مبارزه می‌کند. سایتاما و لینگ با وجود تفاوت‌هایشان قدرت‌هایی دارند که دوستان و دشمنانشان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های جدید برای تابستان 2021 که باید تماشا کنید


1. زندگی فاجعه بار سایکی کوسو – The Disastrous Life of Saiki K. – 2016-2019

یک انیمه کمدی-فراطبیعی براساس مانگای ژاپنی به همین نام درباره قهرمان پرقدرتی که در دبیرستان قدرت‌هایش را پنهان کرده و فقط در شرایط خاص از آنها استفاده می‌کند. هردو سریال طنز بوده و جنبه سرگرمی کننده شخصیت‌ها آنها را تماشایی می‌کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم