آغاز فیلمبرداری سه پروژه بزرگ سال 2022

بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده، مطلع شده‌ایم که سه پروژه بزرگ سال 2022 به‌تازگی مراحل تولید فیلمبرداری‌شان را آغاز کرده‌اند. فیلم‌های “جان ویک 4” (John Wick 4)، “آکوامن و پادشاهی گمشده” (Aquaman and the Lost Kingdom) و “چاقوکشی 2” (Knives Out 2) از این هفته رسما مقابل دوربین رفته‌اند.

“جان ویک 4” با بازی کیانو ریوز، “هیرویوکی سانادا”، “دانی ین”، “شیمر اندرسون” و “لارنس فیشبورن” و به کارگردانی “چاد استاهلسکی” (Chad Stahelski) ساخته خواهد شد و قرار است در کشورهای فرانسه، آلمان و ژاپن فیلمبرداری شود. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۲ (۶ خرداد ۱۴۰۱) برنامه ریزی شده است.

“آکوامن و پادشاهی گمشده” که درحال حاضر با عنوان جدید “نکروس” (Necrus) درحال فیلمبرداری می باشد نیز از روز گذشته مقابل دوربین رفته است و بازیگرانی مانند “جیسون موموآ”، “امبر هرد” و “پاتریک ویلسون” را در خود جای داده است. این فیلم به کارگردانی “جیمز وان” (James Wan) ساخته می شود و در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۵ آذر ۱۴۰۱) اکران خواهد شد.

دنباله فیلم “چاقوکشی” که یکی از بزرگترین پروژه های شبکه نتفلیکس در سال آینده خواهد بود هم هم اکنون در کشور یونان درحال فیلمبرداری می باشد. “رایان جانسون” (Rian Johnson) بار دیگر وظیفه کارگردانی این فیلم را برعهده دارد و ستارگانی مانند  دنیل کریگ ، “دیوید باتیستا”، “جنل مونی”، ادوارد نورتون، “کیت هادسون” و “جسیکا هنویک” در آن به ایفای نقش می‌پردازند. تاریخ دقیق انتشار این فیلم هنوز مشخص نشده‌است، اما انتظار می‌رود که شاهد پخش آن تا پایان سال 2022 باشیم.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم