رتبه بندی فیلم‌های “جیمز پانسولت” (JAMES PONSOLDT) که باید تماشا کنید

“جیمز پانسولنت” یک فیلمساز جوان است که تاکنون 5 فیلم ساخته، اما آثار به بلوغ رسیده‌اند. فیلم‌های او توانسته‌اند بر افرادی شاد و غمگین تأثیر بگذارند. همچنین آنها به رشد شخصیتی افراد می پردارند. در اینجا می‌خواهیم رتبه بندی فیلم‌های “جیمز پانسولت” از بدترین تا بهترین را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشد.


5. دایره – THE CIRCLE – 2017

فیلمی درباره دنیای اینترنت و تأثیر آن بر تغییر و کنترل اوضاع. او در فیلم خوبی شیوه تغییر شرایط زندگی را به خوبی نشان می‌دهد. فیلم هم استفاده از تکنولوژی را به گونه‌ای نشان می‌دهد که به نفع انسان باشد، هم جنبه‌هایی از آن را نشان می‌دهد که به ضرر بشریت است. با این حال شخصیت پردازی ضعیف و معماهای حل شده فیلم را ضعیف جلوه می‌دهند.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم‌های تام هنکس که باید تماشا کنید


4. آف د بلک – OFF THE BLACK – 2006

این فیلم پانسلوت یک اثر ضعیف نیست، فقط در مقایسه با اثر دیگر او در اینجا رتبه بندی فیلم‌های “جیمز پانسولت” قرار گرفت. داستان درباره یک ستاره کهنه کار بیسبال است که در مقابل یک نوجوان جوان قرار دارد. این فیلم با اجرای زیبای “نیک نولتی” (Nick Nolte) دیدنی شده است و نشان می‌دهد که تنها راه روبرویی با مشلات کنار آمدن با آن است، نه ترحم کردن.

ری کوک از خودش فیلم می‌گیرد تا به پسرش نشان دهد که زندگی خوبی دارد. ترور هم به دنبال پدری است تا به او تکیه کند. بنابراین یک فیلم زیبا و تاثیرگذار خلق می‌شود که باعث می‌شود خلقت خود و اعتماد به دوستان خود را زیرسوال ببرید. با این فیلم به زندگی امیدوارتر می‌شوید.


3. سیاه مست – SMASHED – 2012

یک فیلم زیبا درباره مستی و الکل که کارگردان از جنبه تازه‌ای به آن نگاه می‌کند. کیت به الکل اعتیاد دارد. آیا می‌تواند بر این مشکل خود غلبه کند؟ آیا همه چیز عوض می‌شود؟ بنابراین فیلمی درباره یک زن جوان شکل می‌گیرد که می‌خواهد با تغییرات زندگی‌اش کنار بیاید. اجرای زیبای “مری الیزابت وینستد” (Mary Elizabeth Winstead) این فیلم را دیدنی می‌کند.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم‌های تاریخ سینما با موضوع اعتیاد به الکل که باید تماشا کنید


2. پایان تور – THE END OF THE TOUR – 2015

داستانی درباره یک شخصیت که در ذهن نویسنده و مصاحبه کننده جریان دارد و به خوبی به آن پرداخته می‌شود. فیلم یک اثر رئال دیدنی است و اهمیت درک خود و دیگران را خوب نشان می‌دهد. داستان درباره ذهن یک روح افسرده و یک نابغه است که نمی‌داند ذهن یک مرد، زن و کارتون را چطور روی یک صفحه نمایش دهد.

فیلم همچنین به جایگاه هنرمندان و نویسندگان در دنیای امروز می‌پردازد. یک اثر زیبا درباره ذهن‌های خلاق که نشان می‌دهد زندگی همیشه مطابق میلمان پیش نمی‌رود. دلیلش این است که از ترس نمی‌خواهیم حاشیه امن خود را رها کنیم و مسیر تازه‌ای را شروع نمی‌کنیم.


1. اکنون شگفت انگیز – THE SPECTACULAR NOW – 2013

ساتر (مایلز تلر “Miles Teller”) یک پسر دبیرستانی است که فکر می‌کند همه چیز دارد، تا اینکه ایمی را می‌بیند. گرچه پای عشق در میان است اما اصلاً به عاشقانه‌های کلیشه ربطی ندارد و شخصیت‌های جوان زندگی جالبی دارند. با دیدن این فیلم از خود می‌پرسید چطور ممکن است کارگردان از این زاویه به داستان نگاه کند. نقطه قوت این فیلم شخصیت‌های آن هستند. “مایلز تلر” و “شیلین وودلی” (Shailene Woodley) به خاطر اجرای درخشان خود برنده جایزه ساندنس شدند.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های مشابه آشوب مدام (Chaos Walking) که باید تماشا کنید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم