بهترین سریال‌های ترسناک زامبی شبیه “تابستان سیاه” (Black Summer)

“تابستان سیاه” یک سریال ترسناک زامبی آخرالزمانی ساخته “کارل شافر” (Karl Schaefer) است که به گروهی از بازماندگان حمله زامبی‌ها می‌پردازد. داستان سریال در “زی نیشن” رخ داده و درباره شخصیت رز است که از دخترش جدا افتاده و باید برای زنده ماندن در این جهان آخرالزمانی راهی پیدا کند. دنیای ترسناک این سریال پر از استرس و تشنج است. اگر به دنبال بهترین سریال‌های ترسناک زامبی هستید در اینجا آنها را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. زی نیشن – Z Nation – 2014-2018

داستان درباره یک مجرم سابق به نام الوین مورفی است که خود را در میان یک فاجعه می‌بیند. سه سال پیش ویروس زی نیشن زامبی‌ها را به وجود آورده. مورفی به خاطر آنتی بادی‌های بدنش در مقابل این ویروس مقاوم است و تنها امید نجات بشریت محسوب می‌شود. این سریال ساخته “کارل شافر” برای طرفداران “تابستان سیاه” دیدنی است.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های ژانر زامبی در سال‌های 1980 بر اساس امتیاز IMDb


6. رژیم غذایی سانتا کلاریتا – Santa Clarita Diet – 2017-2019

یک سریال کمدی سیاه درباره شیلا هاموند و همسرش جوئل که در سانتا کلاریتا زندگی خسته کننده‌ای دارند. شیلا رفته رفته به گوشت انسان علاقه مند می‌شود. اجرای “درو بریمور” (Drew Barrymore) در نقش شیلا این سریال را دیدنی می‌کند. این سریال یکی از بهترین سریالهای ترسناک زامبی است که با تماشای آن دوباره به این ژانر علاقه مند می‌شوید.


5. مردگان متحرک – The Walking Dead – 2010-2022

سریالی ساخته “فرانک دارابونت” (Frank Darabont) و با اقتباس از کتاب‌های کمیک که تماشاگران را به یک دنیای زامبی می‌برد. دنیای سریال را زامبی‌ها پر کرده‌اند. تمدن نابود شده و بازماندگان مثل آواره‌ها قوانین خود را دارند. اگر طرفدار زامبی‌ها هستید از این سریال لذت خواهید برد.


4. دِدسِت – Dead Set – 2008

فرض کنید آخرالزمانی زامبی دنیا را برداشته و شما در خانه گیر افتاده‌اید. حتی نمی‌توانید به دیدن خانواده‌تان بروید. این سریال کمدی ترسناک ساخته “یان دومانژ” (Yann Demange) عناصر ترسناک و رئال را ترکیب می‌کند تا اثری دیدنی خلق شود. اگر سریال “تابستان سیاه” را بیش از حد جدی می دانید از دیدن این سریال سرگرم می‌شوید.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های زامبی که شاید تا به حال ندیده باشید


3. درون بدن – In The Flesh – 2013-2014

یک زامبی نوجوان از گور بلند می‌شود تا به زادگاهش برود. ساکنین شهر از آمدن او خوشحال نیستند. وقتی افراد بیشتری از گور بلند می‌شوند نیروهای محلی باید نقشه‌ای بکشند. این سریال با نمایش انزوای نوجوانی و عناصر ترسناک به یکی از بهترین سریال‌های ترسناک زامبی بدل شد. اگر تماشای عناصر ترسناک را دوست دارید از این سریال خوشتان می‌آید.


2. پادشاهی – Kingdom – 2019

گفته می‌شود در ژانر زامبی کلیشه‌های زیادی دیده می‌شود، اما هنوز نمی‌دانیم زامبی‌ها چطور ایجاد می‌شوند. در دنیای این داستان هیچ ویروسی وجود ندارد. “پادشاهی” یک سریال از کره جنوبی است که عناصر پیچیده سیاسی را با صحنه‌های کند ترکیب می‌کند. اگر در کنار داستان‌های آخرالزمانی تریلرهای سیاسی را هم دوست دارید باید این سریال را تماشا کنید.


1. اش علیه مردهٔ شریر – Ash Vs Evil Dead – 2015-2018

طرفداران ژانر ترسناک زامبی با اهمیت چدنگانه “مرده شریر” آشنا هستند. حالا این چندگانه با سریال اسپین آف خود بازگشته. این سریال شخصیت اش را 30 سال بعد از سه گانه اصلی نشان می‌دهد. عناصر ترسناک و دیدنی نفس را در سینه‌تان حبس می‌کنند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های تاریخ سینما که شخصیت اصلی آنها از دنیا می‌رود


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم