بهترین فیلم‌های موزیکال مشابه “در ارتفاعات” (In the Heights) که باید تماشا کنید

“در ارتفاعات” یک درام موزیکال درباره زندگی افراد مختلف ساکن در واشینگتن هایتس است. این مردم در این زمان با مشکلات مختلف مواجه‌اند، اما در آرزوی رسیدن به فردایی بهتر به رویاهای خود پایبند می‌مانند. این فیلم زیبا و دیدنی به کارگردانی “جان ام.چو” (Jon M. Chu) ساخته شده است. بازیگران آن عبارتند از “آنتونی راموس” (Anthony Ramos)، “کوری هاکینز” (Corey Hawkins) و “لسلی گریس” (Leslie Grace). فیلم براساس یک نمایش موزیکال به همین اسم ساخته شد. اگر این فیلم را دوست دارید در اینجا می‌خواهیم بهترین فیلم‌های موزیکال مشابه “در ارتفاعات” را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. همیلتون – Hamilton – 2020

یک موزیکال درام به کارگردانی “توماس کیل” (Thomas Kail) براساس زندگی نامه “الکساندر همیلتون” و با اقتباس از یک نمایش موزیکال به همین نام. داستان درباره یتیمی به نام الکساندر همیلتون است که به نیویورک آمده و در تاریخ آمریکا نقش مهمی دارد. این فیلم یک اثر تاریخی با عناصر موزیکال است. اگر قطعه‌های موسیقی و اجرای “در ارتفاعات” را دوست داشتید از این فیلم خوشتان می‌آید.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین فیلم‌های موزیکال برای بازسازی در سینمای امروز


6. آزاد – Footloose – 1984

یکی از بهترین فیلم‌های موزیکال به کارگردانی “هربرت رأس” (Herbert Ross) درباره نوجوانی که در عرصه موسیقی راک سخت تلاش کرده و در شهر کوچکی که به تازگی به آنجا رفته می‌رقصد. اگر به فیلم‌های موزیکال علاقه دارید این فیلم را تماشا کنید.


5. آوازخوان حرفه‌ای – Pitch Perfect – 2012

یک کمدی موزیکال به کارگردانی “جیسون مور” (Jason Moore) درباره یک گروه زنانه و عضو جدیدشان که می‌خواهند در سطح ملی به پیروزی برساند. گرچه این فیلم مثل “در ارتفاعات” تنوع ندارد، اما چشم انداز طغیانگرش نسبت به موسیقی و شخصیت‌های اصلی‌اش شما را مجذوب می‌کند.


4. یک هفته دور – A Week Away – 2021

یک درام نوجوانانه به کارگردانی “رومن وایت” (Roman White) درباره نوجوانی که بعد از رفتن به یک کمپ دوستان تازه پیدا کرده، عاشق شده و زندگی کردن را یاد می‌گیرد. این داستان خودباوری با عناصر مسیحیت زیباتر شده و اهمیت لذت بردن از زندگی را نشان می‌دهد. یکی از بهترین فیلم‌های موزیکال که باید تماشا کنید.

همچنین بخوانید: معرفی بدترین و بهترین فیلم‌های موزیکال تاریخ سینما


3. جشن رقص پایان سال – The Prom – 2020

یک کمدی موزیکال از “رایان مورفی” (Ryan Murphy) درباره گروهی از ستارگان برادوی در اوج دوره کاری‌شان که به یک شهر کوچک در ایندیانا رفته و در شب رقص پایان سال یک نوجوان به او کمک می‌کنند. اگر اقتباس‌های موزیکال را دوست دارید و صحنه‌های رقص “در ارتفاعات” را هم دوست داشتید این فیلم را تماشا کنید.


2. لالالند – La La Land – 2016

سباستین و میا دو جوان بلندپرواز هستند که همدیگر را دیده و عاشق می‌شوند و در عین حال برای رسیدن به رویاهای خود تلاش می‌کنند. این فیلم به کارگردانی “دیمین شزل” (Damien Chazelle) موسیقی شنیدنی را با جلوه‌های بصری زیبا ترکیب می‌کند. هردو فیلم به مضامین عشق، حقایق زندگی و اهمیت دنبال کردن رویاها می‌پردازند. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های موزیکال است که باید تماشا کنید.


1. موزیکال دبیرستان – High School Musical – 2006

“موزیکال دبیرستان” یکی از بهترین موزیکال‌های قرن 21 است. تروی، گابریل و دوستانش در دبیرستان نماینده نوجوان‌های این قرن هستند که رویاهای خود را جستجو می‌کنند. گرچه این فیلم در مقایسه با “در ارتفاعات” یک اثر کلیشه‌ای است، اما به خاطر نوستالژیک بودن خود تماشایی است. مطمئن باشید موسیقی انرژی بخش آن شما را به یاد “در ارتفاعات” می‌اندازد. اگر هنوز این فیلم را تماشا نکرده‌اید بهتر است هرچه زودتر تماشا کنید تا ببینید نمایش جوانان در سینما در دهه اخیر چقدر فرق کرده است.

همچنین بخوانید: معرفی 25 فیلم برتر موزیکال و رقص در تاریخ سینما


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم