بهترین انیمه های موردانتظار در تابستان 2021 که باید تماشا کنید و لذت ببرید

بسیاری معتقدند سال 2021 برای انیمه ها سال درخشانی بود، اما هنوز مانده. چون در تابستان سال 2021 شاهد پخش انیمه های مختلف، از ژانر عاشقانه تا اکشن، هستیم. طرفداران انیمه در سراسر جهان منتظر تماشای این انیمه ها هستند. چه منتظر پخش انیمه های جدید هستید یا تماشای ادامه انیمه های قدیمی، در هر صورت تابستان لذت می‌برید. در اینجا می‌خواهیم بهترین انیمه های موردانتظار در تابستان 2021 را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. زمانی که به عنوان یه اسلایم دوباره زاده شدم – That Time I Got Reincarnated As A Slime (فصل دو – بخش دوم)

فصل اول این انیمه اقتباسی در اکتبر 2018 پخش شد و تا مارس 2019 ادامه یافت. فصل دوم آن قرار شد در دو بخش پخش شود. بخش اول آن از ژانویه 2021 تا مارس 2021 پخش شد. بخش دوم قرار بود آوریل 2021 پخش شود. متاسفانه به دلیل پاندمی قرار شد در جولای 2021 پخش شود. بنابراین طرفداران دیگر نمی‌توانند بیش از این منتظر باشند.

همچنین بخوانید: فصل دوم انیمه Miss Kobayashi’s dragon maid در تابستان ۲۰۲۱


9. خدمتکار اژدها خانم کوبایاشی – Miss Kobayashi’s Dragon Maid S (فصل دو)

تا انتشار جلد چهارم مانگا فصل اول این سریال اقتباسی ساخته شد و از ژانویه 2017 تا آوریل 2017 پخش شد. با انتشار فصل نهم مانگا قرار فصل دوم سریال در فوریه 2019 پخش شود. با این حال به خاطر مرگ کارگردان آن یعنی “یاسوهیرو تاکموتو” (Yasuhiro Takemoto)، ساخت آن به تعویق افتاد و سرانجام قرار شد جولای 2021 پخش شود.


8. چطور یک قهرمان رئالیست قلمرو را نجات داد – How A Realist Hero Rebuilt The Kingdom

این انیمه اقتباسی از یک لایت ناول در آوریل 2021 معرفی شد و قرار است در جولای پخش شود. کازویا ناگهان خود را در دنیای دیگری می‌بیند و بلافاصله نامزد یک شاهزاده خانم معرفی می‌شود. این قهرمان تاج و تخت با اصلاحات خود دنیای جدید را بهتر می‌کند.


7. دانش آموز افتخاری دبیرستان جادو – The Honor Student At Magic High School

اسپین آف یک سریال اینترنتی براساس رمان‌های لایت ناول به نام “بی نظمی در دبیرستان جادو” (The Irregular At Magic High School)، که قرار است در ماه جولای اکران شود. داستان درباره میوکی، خواهر شیبا، قهرمان اصلی انیمه پیشین است. میوکی برخلاف برادرش به خاطر قدرت‌های جادویی خود در بین دانش آموزان جایگاه بالایی دارد و به همین دلیل انتظارات زیادی از او می‌رود.


6. زندگی بعدی من به عنوان یک شرارت: همه مسیرها به عذاب می‌انجامد – My Next Life As A Villainess: All Routes Lead To Doom! X (فصل دو)

“زندگی بعدی من به عنوان یک شرارت: همه مسیرها به عذاب می‌انجامد” اول در سال 2014 به عنوان لایت ناول معرفی شد و در سال 2017 هم به عنوان مانگا، و سرانجام از آوریل 2020 تا جولای 2020 به عنوان انیمه تلویزیونی پخش شد. این سریال به ماجراجویی کاتارینا، دختر یک خانواده مجیب زاده می‌پردازد، که ضربه‌ای به سرش خاطرات زندگی قبلی‌اش به عنوان اوتاکو را به یادش می‌آورد. فصل دوم آن قرار است در جولای 2021 پخش شود.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های سال 2021 تا به اینجا (بر اساس امتیاز IMDb)


5. من روی یک میلیون زندگی ایستاده‌ام – I’m Standing On A Million Lives (فصل دوم)

اولین فصل این انیمه از اکتبر 2020 تا دسامبر آن سال پخش شد. این انیمه ایسکای درباره یک دانش آموز سال سومی است که خود را در دنیایی بازی گونه می‌یابد. یاسوکه نوجوانی خودخواه و تنبل و منزوی است که به همراه همکلاسی‌هایش در بازی پیش می‌رود و به تدریج علاقه و احترامش به آنها بیشتر می‌شود. فصل دوم این سریال در جولای 2021 پخش می‌شود.


4. داروخانه در دنیای دیگر: زندگی آهسته یک داروساز تقلب – Drugstore In Another World: The Slow Life Of A Cheat Pharmacist

یک انیمه ایسکای دیگر و یکی از بهترین انیمه های موردانتظار در تابستان 2021. ریجی کارمندی است که در جستجوی دارویی به یک دنیای فانتزی و جادویی می‌رود. بعد از این که به مهارت‌هایش پی می‌برد، از توانایی تازه‌اش استفاده کرده و با باز کردن داروخانه برای موجودات جادویی سعی می‌کند از شرایط تازه‌ای به نحو احسن استفاده کند.


3. سوکیمیچی: مونلیت فانتزی – Tsukimichi: Moonlit Fantasy

در اکتبر سال گذشته اعلام شد که این نیمه اقتباسی در جولای 2021 پخش می‌شود. داستان ماجراجویانه و فانتزی آن درباره دانش آموز جوانی به نام ماکوتو است که به دنیای دیگری می‌رود. در آنجا باید قهرمان باشد اما ایزدبانوی آن دنیا به خاطر ظاهرش به او توهین کرده و تبعیدش می‌کند. سپس با اژدها، کوتوله‌ها و موجودات جادویی روبرو می‌شود و با وجود نیروهای تازه‌اش برای زنده ماندن تلاش می‌کند.


2. دوست دختر، دوست دختر – Girlfriend, Girlfriend

یکی از بهترین انیمه های موردانتظار در تابستان 2021 درباره رابطه عاشقانه بین موکای و بهترین دوستش ساکی سکی. اما بعد از اینکه زنی به نام ناگیسا به موکای اظهار عشق می‌کند، او مردد می‌شود. بنابراین تصمیم می‌گیرند یک رابطه سه نفره ایجاد کند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های سینمایی موردانتظار در سال 2021 که حتماً باید تماشا کنید


1. کاراگاه دیگر مرده است – The Detective Is Already Dead

در ماه ژانویه اعلام شد که این انیمه در تابستان پخش می‌شود. داستان درباره زندگی کیمیزوکاست که در هواپیما اتفاقی برایش می افتد. وقتی به یک کاراگاه نیاز دارد یک زن مو نقره‌ای به نام سیستا به سراغش می‌آید. سیستا بعد از اینکه به او کمک می‌کند می‌میرد و کیمیزوکا به زندگی عادی‌اش برمی گردد. اما دوباره ناگهان با زنی درست شبیه سیستا روبرو می‌شود. این انیمه یکی از بهترین انیمه های موردانتظار در تابستان 2021 است که باید تماشا کنید.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (2)

بستن فرم

 1. رهام

  خرداد 23, 1400

  پس دیمون اسلیر چی ؟

  پاسخ

 2. ایران

  خرداد 21, 1400

  من فقط شماره ۵ انیمه اسلایم فصل ۱ و نیمه فصل ۲ رو دیدم منتظر بقیه اش هستم به نظرم واقعا عالیه شماره ۵ رو هم فصل اول دیدم منتظر ۲ هستم

  پاسخ