بهترین سریال‌های مشابه “مرد خانواده” (The Family Man) که باید تماشا کنید

“مرد خانواده” یک تریلر جاسوسی هندی است که به فعالیت‌های قهرمان داستان و زندگی روزانه و خانوادگی‌اش می‌پردازد. او از یک حمله تروریستی پرده برمی دارد و در عین حال باید با همسرش و بچه‌ها کنار بیاید. این سریال شخصیت محور و پرلایه یک اثر جذاب و دیدنی است. اگر صحنه‌های اکشن و عناصر مربوط به فرهنگ هند را دوست دارید در اینجا بهترین سریال‌های مشابه “مرد خانواده” را معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. بازی‌های مقدس – Sacred Games – 2018-2019

اگر “مرد خانواده” را دوست داشتید و دلتان برای آن سریال هندی تنگ شده می‌توانید “بازی‌های مقدس” را شروع کنید. این سریال شخصیت محور با نمایش یک پلیس مسائل اجتماعی و ژئوپلیتیک را نشان می‌دهد. کارگردانی “آنوراگ کاشیاپ” (Anurag Kashyap) و اجرای “سیف علی خان” (Saif Ali Khan) آن را به یکی از بهترین سریال‌های جنایی تبدیل می‌کند.

همچنین بخوانید:  7 سریال جذاب و دیدنی شبیه سریال توسعه دهندگان (Devs) که باید تماشا کنید


6. میهن – Homeland – 2011-2020

کری آن یک مأمور سیای مبتلا به اختلال دوقطبی است که متوجه می‌شود یک زندانی آمریکایی جنگ به القاعده پیوسته و ممکن است در حمله تروریستی نقش داشته باشد. بنابراین با همکاری با شبکه‌های مختلف تروریستی و دریافت اطلاعات می‌خواهد در این باره اطلاعات کسب کند. این شرایط شخصیت او را چندلایه کرده و یک شخصیت واقعی را جاسوس نشان می‌دهد. این سریال که جوایز بسیاری کسب کرده 8 فصل دارد و به اندازه کافی اپیزود دارد که آن را تماشا کنید.


5. فاطما – Fatma – 2021

یک سریال شخصیت محور دیگر درباره یک شخصیت ناشناس که در جستجوی همسرش به یک قاتل تبدیل می‌شود. این سریال در استانبول جریان داشته و جنایت‌های شهر را نشان می‌دهد. گرچه در مقایسه با فضای تروریستی “مرد خانواده” محدودتر است، اما جرئیات فرهنگی زیادی دارد. با وجود نمایش فرهنگ ترکیه و خشونت تمام عیار می‌توان آن را یکی از بهترین سریال‌های مشابه “مرد خانواده” دانست.


4. عملیات ویژه – Special Ops – 2020

یک سریال دیگر درباره شرایط ژئوپلیتیک هند که یک دوره زمانی 19 ساله را نشان می‌دهد. یک مأمور تحقیقاتی درباره مغز متفکر حملات تروریستی تحقیق می‌کند. این سریال براساس مأموریت‌های واقعی ساخته شده و با وجود قهرمان اصلی جذاب یک سریال دیدنی است.

همچنین بخوانید: 10 فیلم جذاب و دیدنی که داستان زندگی بازیگران فیلم را نشان می‌دهند


3. جاسوس – The Spy – 2019

یک مینی سریال فرانسوی با حضور “ساشا بارون کوهن” (Sacha Baron Cohen) در نقش الی کوهن، جاسوس بزرگ اسرائیل. این سریال فعالیت‌های او در کشورهای مختلف را نشان می‌دهد، از جمله فعالیت او به عنوان یک مأمور دولتی با هویت جعلی. بارون کوهن که به خاطر اجراهای دیدنی‌اش شهرت دارد، در این سریال درخشان ظاهر می‌شود. این سریال براساس یکی از شخصیت‌های پیچیده موساد ساخته شده و یکی از بهترین سریال‌های مشابه “مرد خانواده” است.


2. ایستگاه برلین – Berlin Station – 2016-2019

سریالی درباره یک مأمور سیاه که به آژانسی در برلین فرستاده می‌شود. او که در ابتدا فقط باید به اطلاعات خاصی دست پیدا کند به تدریج مأموریت‌های مهم‌تری به عهده می‌گیرد. فعالیت‌های او در میان آشوب شهر و شخصیت‌های مختلف این سریال را واقعی‌تر می‌کند. بازیگران در نقش‌های خود درخشان ظاهر شده‌اند و داستان پیچیده و چندلایه هم سریال را دیدنی‌تر می‌کند.


1. فائودا – Fauda – 2015

یک سریال اسرائیلی درباره فرمانده ای که در جستجوی تروریستی به نام پلنگ است. این سریالی اقتباسی از مشکلات مختلف یک منطقه یک پس زمینه تاریخی دارد و درگیری‌های زندگی قهرمان داستان را هم نشان می‌دهد. پرداختن به مشکلات میان کشورها و شهرها این سریال را به یکی از بهترین سریال‌های مشابه “مرد خانواده” تبدیل می‌کند.

همچنین بخوانید: معرفی 9 فیلم درباره خون آشام‌ها و گرگینه‌ها که در آینده نزدیک اکران خواهند شد


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم