معرفی سریال کره‌ای “پلی‌لیست بیمارستان” (Hospital Playlist)

سریال Hospital Playlist یکی از محصولات دیدنی تلوزیون کره‌جنوبی است که شما را با داستانی دوستانه، هیجان‌انگیز و لذت‌بخش روبرو می‌کند.

این سریال که با محوریت پزشکی ساخته شده، داستان‌های قابل‌تامل و جالبی را از حوادث یک بیمارستان و پنج دکتر آن را روایت کرده و در طول دوازده قسمت شما را با مسائل مختلفی درگیر می‌کند؛ مسائلی که ما نیز در زندگی‌های روزمره خود تحربه کرده‌ایم و شاید تماشای آنها در قالب یک سریال برایمان جذاب و سرگرم‌کننده باشد.

در ادامه‌ی این مقاله به معرفی سریال کره‌ای “پلی‌لیست بیمارستان” پرداخته‌ایم؛ با پروشات همراه باشید.


  • نام سریال: “پلی‌لیست بیمارستان” (Hospital Playlist)
  • ژانر: درام، کمدی، پزشکی
  • سازنده: “لی وو جونگ” (Lee Myung-han)
  • بازیگران: “جو جونگ-سوک”، “یو یئوک- سئوک”، “جونگ کیونگ هو”، “کیم دا میونگ”، “جئون می-دو”
  • سال تولید: 2020
  • تعداد فصل‌های منتشر شده: یک فصل
  • تعداد قسمت‌های فصل اول: 12 قسمت
  • مدت زمان هر قسمت: 113-72
  • زبان: کره‌ای
  • امتیاز آی ام دی بی: 8.7/10

تریلر فصل اول سریال

سریال Hospital Playlist داستانش را حول محور پنج دکتر متخصص یکی از بزرگترین بیمارستان‌های سئول جلو می‌برد؛ چهار مرد و یک زن که از دوران دانشجویی با یکدیگیر دوست بوده‌اند و حالا در چهارمین دهه زندگی‌شان با یکدیگر در یک بیمارستان کار می‌کنند. هر کدام از این شخصیت‌ها متخصص رشته متفاوتی است و همین باعث شده تا تنوع داستان و اتفاقاتی که در آن رخ می‌دهد تا پایان حفظ شود.

سریال Hospital Playlist هر دو ژانر کمدی و تراژدی را در خود جای داده و به‌خوبی توانسته‌است تعادلی را در روایت داستان‌هایی که به تصویر می‌کشد رعایت کند. از آنجایی که این سریال پزشکی است و با ماجراهای تلخ و شیرین بیمارستان سر و کار دارد، این ویژگی مسئله مهمی است که به‌کار بردن آن به جذاب شدن سریال هم کمک بزرگی کرده و مخاطب را نه بیش از اندازه از واقعیت دور می‌کند و نه در بستری خسته‌کننده و بیش از حد غم‌انگیز قرار می‌دهد.

داستان سریال Hospital Playlist را نمی‌توان به‌صورت یکپارچه توصیف کرد، این سریال زندگی شخصیت‌ها اصلی‌اش را به دو بخش تقسیم کرده و آنها را در محل کار و زندگی شخصی‌شان به بیننده معرفی کرده‌است. شخصیت‌های فرعی‌ای نیز در داستان وجود دارند که حضورشان داستان سریال را پیش برده و ماجراهای خاصی را پدید می‌آورد.

کمدی دوست‌داشتنی، داستان دنبال‌کننده و شخصیت‌های اصلی و فرعی فوق‌العاده‌ای که در طول داستان با درونیات و مسائل مختلف زندگی‌شان رویرو می‌شویم، همگی سریال Hospital Playlist را به تجربه‌ای لذت‌بخش و متفاوت تبدیل کرده‌اند که دیدن آن می‌تواند شما را از زندگی روزمره فاصله دهد.

 تصاویری از سریال “پلی‌لیست بیمارستان”:


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم