شخصیت‌های دوست داشتنی انیمه “ناروتو” (Naruto) که باید با آنها آشنا شوید

انیمه “ناروتو” شخصیت‌های زیادی دارد که هرکدام داستان‌ها و دنیای خود را دارند. در این میان برخی از شخصیت‌ها از بقیه معروف‌تر هستند. گرچه سریال به خاطر رفتار شخصیت‌ها در شرایط جدی شهرت دارد، اما صحنه‌های دیدنی آن انیمه را لذتبخش می‌کند. برخی از شخصیت‌های انیمه با رفتارهای بامزه خود سریال را سرگرم کننده می‌کنند. به همین دلیل در اینجا می‌خواهیم شخصیت‌های دوست داشتنی انیمه “ناروتو” را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. شیکامارو – Shikamaru

شیکامارو یکی از آرام‌ترین شخصیت‌های سریال است که بسیاری با او ارتباط برقرار می‌کنند. گرچه او را شخصیت تنبلی می‌دانند اما این از محبوبیت او کم نمی‌کند. او آدم خوبی است که به دوستانش اهمیت می‌دهد و از همان قسمت اول در یادمان می‌ماند. همانطور که از ارتباط او با چوجی و بقیه می‌بینیم، او بقیه را قضاوت نمی‌کند، به بقیه آسیب نمی‌رساند، باهوش است و کاری می‌کند تا دوستانش حال بهتری داشته باشند.

همچنین بخوانید:بدترین ویلن‌های ناروتو (Naruto) که به ترتیب شرارتشان رتبه بندی شده‌اند


9. جیرایا – Jiraiya

یکی از شخصیت‌های عجیب سریال که قلب بزرگی دارد. او در سریال دائم با زن‌ها مشکل دارد، جاسوسی‌شان را می‌کند و همین باعث می‌شود او را آدم بی ارزشی بدانند. با این حال جیرایا یک معلم است و با اینکه برای کمک به ناروتو وظیفه‌ای ندارد اما به او کمک می‌کند تا برای بازگشت آکاتسوکی آماده باشد. با این که حضورش در سریال محدود است اما تماشاگران می‌دانند همین که او بیاید از خنده روده بر می‌شوند.


8. سوناده – Tsunade

سوناده هم مثل سن نین های دیگر یکی از آن شخصیت‌هایی است که طرفداران هم دوستش دارند هم از او متنفرند. او بسیار قدرتمند است و شخصیت پیچیده‌ای دارد. با این که به سمت تاریکی می‌رود اما ثابت می‌کند خوش قلب است. به علاوه، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سن نین و سوناده این است که انسان‌ترین شخصیت‌های روی زمین هستند. اوروچیمارو آنقدر در شرارت فرو رفته که دیگر او را انسان نمی‌دانیم اما نمادی از ناامیدی انسان است. سوناده و جیرایا هردو نقص‌هایی دارند، و همین موضوع باعث می‌شود راحت‌تر با آنها ارتباط برقرار کنیم.


7. میناتو – Minato

میناتو از آنجاییکه یکی از شخصیت‌های اصلی نیست زیاد در سریال دیده نمی‌شود اما یکی از شخصیت‌های دوست داشتنی انیمه “ناروتو” و یکی از مهم‌ترین‌هاست. او چهارمین هوکاگه است. همان کسی که تلاش کرد کونوها را نجات دهد و همه افرا روستا به دنبالش بودند.


6. ایروکا – Iruka

ایروکا، اولین سنسی، دوست و شخصیت پدرگونه برای ناروتو، یکی از آرام‌ترین و خوش قلب‌ترین شخصیت‌های انیمه است. او به همکلاسی‌هایش اهمیت می‌دهد، به آنها ایمان دارد و همه می‌توانند درباره مشکلاتشان با او حرف بزنند. در حقیقت او اولین کسی بود که به ناروتو نزدیک شد و او را درک کرد، حتی برای محافظت از او زندگی‌اش را به خطر انداخت. بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که او را دوست نداشته باشیم.

همچنین بخوانید: محبوب‌ترین شخصیت‌های ناروتو (Naruto) به ترتیب محبوبیت و جذاب بودنشان


5. آسوما – Asuma

آسوما رهبر تیم 10 و عضو سابق دوازده نینجای نگهبان یکی از آرام‌ترین و دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌های کونوها است. گرچه در مقایسه با معلم‌های دیگر انیمه با شاگردانش رابطه خوبی ندارد، اما از گروه حمایت می‌کند و وقتی اصلاً انتظارش را نداریم قهرمان بودنش را ثابت می‌کند. به طور کلی مهربانی، آرامش و کمک‌هایش او را به یکی از شخصیت‌های دوست داشتنی انیمه “ناروتو” تبدیل می‌کند.


4. راک لی – Rock Lee

راک لی یکی از شخصیت‌های دوست داشتنی انیمه “ناروتو” است که شخصیت خاص و منحصر به فردی دارد. او با همه مهربان است، مخصوصاً با دوستانش و همیشه برای کمک رسانی به بقیه آماده است. همین شوخ طبعی، مهربانی و احترامش به بقیه او را به یک شخصیت اصلی شبیه می‌کند. بسیاری او را به ناروتو شبیه می‌دانند.


3. مایت گای – Might Guy

مایت گای یکی از بامزه‌ترین شخصیت‌های سریال است، به خصوص در ارتباط با شاگردش راک لی. این دو در کنار هم صحنه‌های دیدنی و زیبایی خلق کرده‌اند. گای سنسی همیشه مصمم، مسئول و ماجراجوست که جذابیت زیادی را به سریال می‌آورد، اما برخی از بهترین صحنه‌های اکشن و کمدی او در کنار راک لی خلق می‌شوند. به علاوه، درست مثل آسوما در کنار نینجای جوان‌تر کونوها دیده می‌شود.


2. کاکاشی – Kakashi

کاکاشی یکی از شناخته شده ترین شخصیت‌های انیمه است که با بقیه تفاوت‌های زیادی دارد. یک شخصیت رازآلود و منزوی که عاشق کتاب جیرایاست. ظاهراً به همه چیز بی تفاوت است، اما به تدریج متوجه می‌شویم هم شخصیت عاقلی است و همه به گروهش تعهد دارد.

همچنین بخوانید: معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند


1. ناروتو – Naruto

ناروتو به عنوان قهرمان انیمه تمام ویژگی‌های لازم برای تبدیل شدن به یک شخصیت دوست داشتنی را داراست. خوش قلب است و با مهربانی و توجه به بقیه اعتمادشان را جلب می‌کند. اراه، اشتیاق و ارزش‌های اخلاقی او باعث می‌شود برای دوستان و طرفدارانش الهام بخش باشد. همچنین در جای خود شوخ طبع یا جدی می‌شود. ناروتو جلوه کامل یک شخصیت دوست داشتنی است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (8)

بستن فرم

 1. امیر

  خرداد 20, 1400

  خدا کنه دوباره بحث نشه سر این مطلب

  پاسخ

 2. ایران

  خرداد 20, 1400

  باید ساسکه و ایتاچی رو هم میزاشتید

  پاسخ

  • یک نفر در پاسخ به ایران

   خرداد 20, 1400

   ساسکه ؟ من ایتاچی رو دوست وارم چون شخصیت خب یداره ولی ساسکه ؟ اون که از اول تا آخر دنبال انتقام بود. انتقام از این، انتقام از اون. کلا ایتاچی آره، ساسکه نه. هیچ کس فکر نمیکنم شخصیت ساسکه رو دوست داشتنی بدونه( البته جذاب هست اما دوست داشتنی نه)

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به یک نفر

    خرداد 23, 1400

    ساسوکه شخصیت خوبیه برو بوروتو ببین بشر

    پاسخ

 3. نیما

  خرداد 20, 1400

  ایتاچی با هاشیراما

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به نیما

   خرداد 23, 1400

   هاشم ؟ کجاس دچست داشتنیه

   پاسخ

 4. پوکرمن

  خرداد 19, 1400

  بانو هیناتا یادت رفت

  پاسخ

 5. ..

  خرداد 19, 1400

  عالی
  موافقم از این مطالب بیشتر بزارید

  پاسخ