بهترین تریلرهای جذاب و دیدنی شبیه “تماس” (The Call) که باید تماشا کنید

“تماس” یک تریلر جذاب از کره جنوبی به کارگردانی “لی چونگ-هیون” (Lee Chung-Hyun) است. داستان درباره دو زن در دوره‌های زمانی مختلف است که یک تلفن عجیب آنها را به هم وصل می‌کند. ظاهراً یک دوستی به بازی موش و گربه تبدیل می‌شود. این فیلم در زمان اکران با تحسین مواجه شد و به خاطر ریتم تند و صحنه‌های پرتنش و دیدنی جذابیت دارد. پایان فیلم سؤالات زیادی را در ذهن بیننده ایجاد می‌کند. اگر این فیلم جذاب را تماشا کرده و دوست دارید فیلم‌های مشابه را ببینید در اینجا بهترین تریلرهای جذاب و دیدنی شبیه “تماس” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


6. تماس گیرنده – The Caller – 2011

فیلم “تماس” براساس یک فیلم بریتانیایی-پورتوریکویی به نام “تماس گیرنده” ساخته “متیو پارکهیل” ساخته شد. هردو فیلم مسیر مشابه ای دارند اما از لحاظ بصری متفاوت هستند. “تماس گیرنده” بیشتر عناصر ماورایی دارد و چشم اندازهای متفاوتی از شخصیت‌ها را ارائه می‌دهد. شباهت‌های دیگری هم هستند که این فیلم را برایتان جذاب می‌کنند.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های ژانر تریلر که کامل و بی‌نقص هستند


5. فراموش‌شده – Forgotten – 2017

یک تریلر روانشناسانه از کره جنوبی نوشته “جانگ هانگ-جون” درباره مردی که بعد از برگشت برادر ربوده شده‌اش به خانه حقیقت برایش عوض می‌شود. این تریلر جذابیت‌های زیادی دارد و بیننده را میخکوب می‌کند. به همین دلیل یکی از بهترین تریلرهای جذاب و دیدنی است.


4. مادر – Mother – 2009

تریلری از “بونگ جون-هو” (Bong Joon-ho) کارگردان اسکاری. داستان درباره مادری است که پسرش به اشتباه متهم به قتل شده و می‌خواهد پسرش را تبرئه کند. این فیلم با جلوه‌های بصری و پایان زیبا یک اثر دیدنی است.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های تریلر اکشن مشابه کسانی که آرزو دارند من بمیرم


3. کارتیک کالینگ کارتیک – Karthik Calling Karthik – 2010

یک تریلر هندی نوشته و ساخته “ویجی لالوانی” (Vijay Lalwani). داستان درباره یک شخصیت منزوی است که بعد از تماس یک غریبه زندگی‌اش عوض می‌شود. در اینجا هم تماس و تلفن در زندگی شخص نقش مهمی دارد. ارتباط شخصیت‌ها بر روند داستان تأثیر می‌گذارد.


2. سراب – Mirage – 2018

این درام رازآلود یک فیلم اسپانیایی زبان به کارگردانی “اوریول پائولو” (Oriol Paulo) است. ورا زنی است که 24 سال قبل زندگی رئیسش را نجات داده و در نتیجه دستکاری در زمان دخترش را از دست می‌دهد. داستان در دو دوره زمانی رخ داده و رابطه مادر و دختری آن را جذاب می‌کند.

همچنین بخوانید: معرفی 11 فیلم جذاب و دیدنی اسپانیایی در سال 2019 که باید تماشا کنید


1. در سایهٔ ماه – In the Shadow of the Moon – 2019

یک تریلر علمی تخلیلی درباره تقلای یک مأمور پلیس برای دستگیری یک قاتل سریالی که هر نه سال یک بار ظاهر می‌شود. این فیلم به کارگردانی “جیم مایکل” (Jim Mickle) با “تماس” نقاط مشترک زیادی دارد. از جمله دستکاری زمان، داستانی با خط‌های زمانی مختلف، قاتل سریالی و شخصیت درهم تنیده دو شخصیت اصلی. پایان پیچیده هم هردو فیلم را جذاب می‌کند. بنابراین فیلم یکی از بهترین تریلرهای جذاب و دیدنی است که باید تماشا کنید.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. s

    خرداد 18, 1400

    forgotten واقعا فیلم زیبایی بود از هر لحاظ ارزش تماشا شدنو داره

    پاسخ