قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه که نمی‌توانند قدرت‌های خود را کنترل کنند

بیشتر شخصیت‌های انیمه با قدرت‌های خود شناخته می‌شوند. آن‌ها با نیروی خود در نبردها پیروز شده و هرکدام داستان‌های خود را دارند. با این حال برخی از شخصیت‌ها چنان قدرتی دارند که خودشان هم نمی‌توانند آن را کنترل کنند. همین موضوع آنها و همراهانشان را در معرض خطر قرار می‌دهد. با وجود این اتفاق‌ها متوجه می‌شویم که قدرت بالا مسئولیت‌هایی هم به همراه دارد. در اینجا قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه که نمی‌توانند قدرت‌های خود را کنترل کنند  را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.

هشدار اسپویل*


10. مانستر پوینت در وان پیس – One Piece

زمانی که چاپر دکتر استرا هت بود، می‌توانست در کنار درمان ضرر هم ایجاد کند. این موضوع در نبرد او علیه کومادوری ثابت شد چون توانست فرانکی و نامی را به خطر بیندازد. در حقیقت اگر به خاطر بدن متالیک فرانکی نبود حتماً او را مجروح می‌کرد. خوشبختانه از آن موقع بر قدرتش بیشتر تسلط یافته اما هنوز هم می‌تواند دوست و دشمن را باهم شکست دهد.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های وفادار به منبع که باید تماشا کنید و لذت ببرید


9. جوگو در ناروتو – Naruto

جوگو در هیبت انسانی خود مردی صلح طلب بود که در ماجراجویی‌های ساسکه همراهی کرد. به تدریج به هیولایی خونخوار تبدیل شد که فقط می‌خواست به دیگران آسیب برساند. در این شرایط بر خودش تسلطی نداشت و از خود واقعی‌اش فاصله می‌گرفت. از آنجاییکه این قدرت در میدان جنگ به نفع اوست، اما در شرایط عادی ارتباط او با همراهانش را خراب می‌کند.


8. تنبل در کیمیاگر تمام‌فلزی: برادری – Fullmetal Alchemist

تنبل با وجود ظاهر عجیبش بسیار تند و تیز است و توانست به جاهایی برود که الکساندر آرمسترانگ هرگز به خودش جرات نمی‌داد سر راه او قرار بگیرد. اما اشکال اینجاست که نمی‌توانست به همان سرعت فکر کند. همین ناتوانی مرگبار کیمیاگران را به زانو درآورد و مجبورشان کرد تا در نبردی شرکت کنند. بنابراین او یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه است که نمی تواند قدرتش را کنترل کند.


7. اری در آکادمی قهرمان من – My Hero Academia

اری با توانایی معکوس کردن زمان قوی‌ترین موجود این انیمه است. این قدرت به او اجازه می‌دهد تا اتفاق‌های ناخوشایند را به عقب برگرداند. مثل جراحت میدوریا حین استفاده از وان فور آل یا برگرداندن میریو به شرایط قبلی. با این حال نمی‌تواند قدرتش را کنترل کند و دکو را در شرایط خطرناک قرار می‌دهد. اگر به خاطر دخالت آیزاوا نبود قهرمان جوان از صحنه روزگار محو می‌شد.


6. زنیتسو در دیوکش – Demon Slayer

زنیتسو یک دیوکش قدرتمند بود که می‌توانست با سرعت نور حرکت کند. او با این قدرت جان خیلی از دیوها را گرفت، جان یک روستایی را نجات داد و حتی یکی از همراهان روی را شکست داد. با این حال نه تنها قدرت او به یک تکنیک خلاصه می‌شود بلکه در حالت ناهوشیاری نمی‌تواند آن را کنترل کند. بنابراین یک دفعه به خودش می‌آید و متوجه می‌شود کسی را کشته.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه ها با بدترین شروع ممکن که باید آنها را تماشا کنید


5. ریوکو در کیل لا کیل – Kill La Kill

گرچه ریوکو یک مبارز مستعد است اما چندان نظم و قانون ندارد. بعد از اینکه متوجه شد نوی هاریمه پدرش را کشته، به شدت عصبانی شد و سنکتسو شروع کرد به کشیدن خونش. همین کار هردویشان را جهش یافته کرد. بنابراین به موجوداتی تبدیل شدند که کسی نمی‌توانست مانعشان شود. خوشبختانه نزدیک بود ماکو دوستش را برگرداند.


4. اسکانور در هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins

گرچه اسکانور قوی‌ترین عضو گروه است اما قدرتش نفرین محسوب می‌شود. او بر قدرتش هیچ کنترلی ندارد و بنابراین تا جایی که امکان دارد قدرتش را نشان می‌دهد. از آنجاییکه هیچ طوری نمی‌تواند قدرتش را کنترل کند، حرارت تابیده از بدنش می‌تواند برای شوالیه‌های همراه او خطر محسوب شود. این گرما آنها را هلاک می‌کرد و باعث می‌شد زره خود را دربیاورند که همین موضوع هم می‌تواند جانشان را به خطر بیندازد.


3. ایچیگو در بلیچ – Bleach

وقتی ایچیگو ناهشیار است، قدرت، سرعت و مقاومتش به شدت زیاد می‌شوند. قدرت او آنقدر زیاد است که با وجود قدرت زیاد الکیورا، او را شکست می‌دهد. با این حال وقتی قدرتش لجام گسیخته می‌شود به یک تهدید مرگبار تبدیل خواهد شد. بنابراین یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه با قدرت غیرقابل کنترل است.


2. بویینگو در ماجراجویی عجیب و غریب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure

بویینگو می‌توانید یک کتاب کمیک درباره پیشبینی سرنوشت را بخواند و نتایج موردنظر را بدهد. این کار گاهی اوقات عده‌ای را به عقوبتی مرگبار دچار می‌کرد. تنها مشکل این بود که قدرت او برای تاثیرگذاری باید خوب هدایت می‌شد. وگرنه نمی‌توانست سرنوشت موردنظر خود را پیشبینی کند و همین موضوع او را به دردسر می‌انداخت.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های یک فصلی که باید تماشا کنید و لذت ببرید


1. ناکاتو سان در نیروی آتش – Fire Force

ناتاکو بعد از ربوده شدن توسط رکا و تحت تأثیر باگ به ستون ششم تبدیل می‌شود. این موضوع توجه وایت-کلاد را جلب کرد تا او را برباید. درحالی که ریتسو او را در مرکز یک آشوب بزرگ قرار داد، اما او تمام قدرتش را رها کرد تا یک نابودی به پا کند. خوشبختانه کارون توانست مانع او شود. ناکاتو بعد از آزادی ضعف خود را پذیرفت و آرزو کرد تا هرگز کنترلش را از دست ندهد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (3)

بستن فرم

 1. mb

  خرداد 19, 1400

  کانکی هم نتونست نیروش رو کنترل کنه

  پاسخ

  • تینا در پاسخ به mb

   خرداد 19, 1400

   آره کانکی هم هست

   پاسخ

 2. انیمھ فقط diabolik
  lovers

  پاسخ