اولین تریلر رسمی فیلم Reminiscence با بازی هیو جکمن منتشر شد

برادران وارنر سرانجام از اولین تریلر رسمی فیلم علمی-تخیلی “خاطره پردازی” (Reminiscence) رونمایی کرد. این فیلم که پیش از این قرار بود در آپریل 2021 راهی پرده سینما شود، اکنون با تغییر برنامه‌های کمپانی برادران وارنر، قرار است در تاریخ 3 سپتامبر 2021 (12شهریور 1400) به‌طور رسمی از شبکه HBO Max و برخی سالن‌های سینما نیز منتشر شود.

“لیزا جوی” (Lisa Joy)، با سابقه‌ی نویسندگی سریال “وست ورلد” (Westworld)، وظیفه نویسندگی و کارگردانی این فیلم را برعهده داشته‌است. در ادامه می‌توانید اولین تریلر منتشر شده از این فیلم را تماشا کنید:

داستان فیلم جدید “خاطره‌پردازی” درباره‌ی کاراگاهی به نام “نیک بینستر” (با بازی هیو جکمن) است که به شغل عجیبی مشغول است و خاطرات خوب مشتریان خود را بازآفرینی می‌کند. زندگی این کاراگاه، بعد از ملاقات با یک مشتری زن (با بازی ربکا فرگوسن) به کلی تغییر می‌کند.

همچنان‌که بنیستر تلاش می‌کند حقیقت را پیرامون ناپدید شدن مشتری جدیدش کشف کند، به یک دسیسه پی می‌برد و در نهایت باید به این پرسش پاسخ دهد که برای حفظ عزیزان تا کجا می‌توان پیش رفت؟ جکمن و فرگوسن، پیش از این در سال ۲۰۱۷ و در فیلم “برترین شومن” (The Greatest Showman) با یکدیگر همبازی بوده‌اند.

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم