شخصیت‌های فرعی انیمه با قدرت‌های پنهان که آنها را آشکار نمی‌کنند

معمولاً در انیمه ها شخصیت اصلی موردتوجه قرار می‌گیرد و قدرت‌های زیادی دارد. با این حال انیمه های شخصیت‌های قوی دیگری هم دارند. برخی از این شخصیت‌ها قدرت‌های خود را پنهان می‌کنند، حالا یا نمی‌خواهند قدرت‌هایشان را فاش کنند یا اینکه قدرت را در اختیار دیگری قرار می‌دهند. از آنجاییکه این شخصیت‌ها به ندرت قدرت واقعی خود را نشان می‌دهند، وقتی این کار را می‌کنند اوضاع جالب‌تر می‌شود. بعضی اوقات هم فقط قدرت‌های خود را به افرادی که به آنها نزدیک‌تر است نشان می‌دهند. در اینجا می‌خواهیم شخصیت‌های فرعی انیمه با قدرت‌های پنهان را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. ریوک در دفتر مرگ – Death Note – 2006

ریوک یک شینیگامی نامیراست که در انیمه کار زیادی انجام نمی‌دهد و فقط وقتی به نفعش است دست به عمل می زند. اگر خودش می‌خواست می‌توانست تمام مشکلات لایت یاگامی را حل کند. به جز این او یک دفتر مرگ هم دارد که اسم هرکسی را می‌تواند توی آن بنویسد و شاهد مرگش باشد. ریوک فقط می‌خواهد سرگرم شود، بنابراین همه کارها را به لایت واگذار می‌کند.

همچنین بخوانید: 10 انیمه جذاب شبیه دفتر مرگ (Death Note) که باید تماشا کنید


9. یونو در خاطرات آینده – Future Diary – 2011

یونو شیفته یوکیترو است و یک یاندر ترسناک محسوب می‌شود. به این معنا که در ظاهر شیرین و دوست داشتنی و در اصل ترسناک و مرگبار است. بنابراین هرکس که سر راه رابطه‌شان است را از بین می‌برد. او قدرت فیزیکی زیادی دارد و می‌تواند از سلاح استفاده می‌کند، اما در مقابل یوکیترو قدرت خودش را پنهان می‌کند.


8. لوسی در فری تیل – Fairy Tail – 2009

لوسی از جادوی Celestial Spirit استفاده می‌کند که باعث می‌شود تا زمانی که کلیدهای جادویی دارد ارواح را بخواند. این ارواح قدرتمند بوده و با کمک آن‌ها می‌تواند با هرچیزی مبارزه کند. اگر لوسی تعلیم می‌دید حتماً قوی‌تر از این می‌شد. با این حال کمی ترسو است و البته اعضای فری تیل هم به خودی خود ترسناک هستند.


7. ایشیگامی در کاگویا-ساما – Kaguya-Sama – 2019

یو ایشیگامی خزانه دار انجمن دانش آموزی است که به خاطر منزوی بودنش کمتر در جلسات حاضر می‌شود. وقتی هم این کار را می‌کند، حس می‌کند اعضای دیگر تهدیدش می‌کنند. بنابراین بیشتر از خانه کار می‌کند. با این که در تحلیل داده‌ها موفق است، اما در آزمون‌ها عملکرد خوبی ندارد. گرچه پتانسیل بیشتری دارد، اما بازی‌های ویدیویی حواسش را پرت می‌کنند. بنابراین می‌توان گفت او یکی از شخصیت‌های فرعی انیمه با قدرت‌های پنهان است.


6. تل در بلیچ – Bleach – 2004

نل به عنوان یک کودک معرفی شد. گرچه آنقدر قوی بود تا هرکس را با یک ضربه شکست دهد، ایچیگو و گروهش هرگز شک نکردنداو یک اسپادا باشد. اما او اسپادا بود. در روزهایی که او یک اسپادا بود، ضربه‌ای به سرش خورد و سرش آسیب دید. همین اتفاق او را به دوران کودکی برگرداند و حافظه‌اش را از دست داد. با این حال وقتی اراده جنگ به سراغش می‌آید قدرتش را بازمی یابد.

همچنین بخوانید: اگر انیمه بلیچ (Bleach) را دوست دارید این 12 انیمه را تماشا کنید


5. زنیتسو در شیطان کش – Demon Slayer – 2019

زنیتسو یک شمشیرباز بااستعداد است که ترسو است و از جنگیدن نفرت دارد. وقتی موقع جنگ می‌رسد شروع می‌کند به گله و شکاست. گرچه آدم بیچاره‌ای است، اما وقتی خودآگاهش را از دست می‌دهد عملکرد بهتری دارد. در این شرایط براساس غریزه خود دشمنان را شکست داده و دیگر آن لحظه ترس را حس نمی‌کند. با این حال ثابت می‌کند حتی در حالت هوشیاری هم دشمن قدرتمندی است. تا اینکه خشم بر او غلبه کرده و کایگاکو، همراه قدیمی‌اش که حالا اهریمن شده را شکست می‌دهد.


4. لوسی در ترانه پریان – Elfen Lied – 2004

لوسی یک دیکلونیوس است. یعنی دست‌های نامرئی دارد که می‌تواند تعداد زیادی دشمن را شکست دهد. بنابراین مسئول مرگ صدها نفر است. اما او شخصیت دیگری به نام نیو دارد. بنابراین در شخصیت نیو به آدمی معصوم تبدیل می‌شود. نیو آدم بی آزاری است و در شرایط خطر به لوسی تبدیل می‌شود. بنابراین می‌توان گفت لوسی یکی از شخصیت‌های فرعی انیمه با قدرت‌های پنهان است که کسی به او شک نمی‌کند.


3. تنبل در کیمیاگر تمام فلزی – Fullmetal Alchemist

تنبلی یا اسلاث تنبل‌ترین شخصیت انیمه است. آنقدر که اصلاً زحمت انجام دادن کاری را به خودش نمی‌دهد. فقط وقتی پدر به او دستور می‌دهد شروع به انجام کاری می‌کند. با این حال همیشه غر می زند و وقتی وظیفه‌ای به او محول می‌شود همه تلاشش را می‌کند. او نقش کوتاهی دارد و آنقدر تنبل است که حتی به نظرش زندگی کردن سخت است.


2. دمیورگ در اورلرد – Overlord – 2015

دمیورگ نگهبان نازاریک است و مثل ساکنین دیگر آن به Ainz Ooal Gown وفادار است. آنقدر که او را خدایی بی نقص می‌داند. به همین دلیل آنقدر به هوش این خدا باور دارد که کلی نقشه و برنامه می‌چیند. با این حال اگر خودش بخواهد حتی می‌تواند با قدرت زیادش او را شکست دهد.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه ها با پایان زودهنگام که باید ادامه پیدا می‌کردند


1. ناتسومه در بلزباب – Beelzebub – 2011

ناتسومه یکی از شخصیت‌های فرعی با قدرت‌های پنهان است که از آنچه نشان می‌دهد قدرت بیشتری دارد. با این حال خودش را ضعیف نشان می‌دهد و از جنگیدن خودداری می‌کند. با کانزاکی زیاد وقت می‌گذراند چون به نظرش او آدم سرگرم کننده‌ای است. بنابراین بیشتر ترجیح می‌دهد دیگران سرگرمش کنند تا اینکه خودش دست به کاری بزند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (4)

بستن فرم

 1. کاراکتر

  خرداد 23, 1400

  اصلا موضوع لیست از پایه غلطه چه برسه خود لیست

  پاسخ

 2. Rs

  خرداد 15, 1400

  اایشیگامی اخه ؟ این CBR گندشو با این مقاله هاش دراورده

  پاسخ

  • ^_____^ در پاسخ به Rs

   خرداد 16, 1400

   راست میگی ها 😹

   پاسخ

 3. ایران

  خرداد 13, 1400

  مقاله جالبی بود میتونستید ajimo negimi رو از انیمه medaka box هم بزارید یه دختر بود که بیش ۳ میلیارد سال عمر داشت و حدو ۱۲ میلیارد یا بیشتر توانایی و نیروهای مختلف داشت ۱۲ میلیارد توانایی دیگه معلومه چقدر قویه

  پاسخ