داستان کمدی-عاشقانه انیمه My next life as a villainess ادامه دارد

تاریخ انتشار فصل دوم انیمه My next life as a villainess: All routes lead to doom، دوم ژوئیه امسال اعلام شده است. انیمه My next life as a villainess “زندگی بعدی من به عنوان یک دختر شرور” در ژانر کمدی-عاشقانه و هارم، با گرافیکی خوب و شخصیت‌هایی زیبا و جذاب؛ داستان یک دختر اتاکو است.

فصل اول این انیمه با ۱۲ قسمت در سال ۲۰۲۰ توسط استودیو Silver Link به کارگردانی کیسوکه اینو(Keisuke Inoue)، کارگردان انیمه Ao-chan can’t study، منتشر شد. انیمه My next life as a villainess بر اساس سری رمان‌هایی با همین اسم، نوشته‌ی ساتورو یاماگوچی (Satoru Yamaguchi) است که از سال ۲۰۱۵ شروع به پخش شد و تا به امروز ادامه دارد.

انیمه My next life as a villainess

خلاصه داستان:

“کاترینا کلای” دختر جوان یک خانواده‌ی اشرافی است که یک روز بر اثر ضربه‌ای که به سرش اصابت می‌کند، خاطرات زندگی قبلی‌اش را به یاد می‌آورد. او در زندگی قبلی خود یک اتاکو بود و با مرور خاطراتش متوجه می‌شود که زندگی حال حاضر او در واقع یک بازی اوتومه است؛ بازی که با داستانی عاشقانه براساس انتخاب‌های بازیکن، شخصیت اصلی بازی را وارد رابطه‌ای عاشقانه با یکی از چندین شخصیت داستان می‌کند.

Fortune Lover نام بازی است که کاترینا در زندگی قبلی خود به عنوان یک اتاکو چندین بار بازی کرده و حالا در دنیای آن متولد شده است؛ پس تمام شخصیت‌ها و داستان‌های مختلف آن را می‌شناسد. برای همین وقتی متوجه می‌شود که در این زندگی جدید نقش شخصیت شرور و منفی بازی را دارد که در پایان همه‌ی داستان‌های بازی می‌میرد یا تبعید می‌شود؛ کاترینا تصمیم می‌گیرد که برخلاف داستان اصلی بازی پیش برود تا دچار این سرنوشت ناگوار نشود. اما این کار نتایج غیر منتظره‌ای را برای کاترینا و روابطی که با دیگر شخصیت‌های بازی دارد، رغم می‌زند.

انیمه My next life as a villainess

امیدواریم که از خواندن این خبر خوشحال شده باشید و اگر تا به حال انیمه را تماشا نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم که آن را از دست ندهید.

همچمنین بخوانید:15 انیمه جذاب و دیدنی شبیه انیمه “به اوج رسیدن خوره کتاب” (Ascendance Of A Bookworm)


منبع: www.otakumode.com

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم