معرفی مینی‌سریال “مر از ایست‌تون” (Mare of Easttown)

مینی‌سریال Mare of Easttown که به‌تازگی به کار خود در شبکه HBO پایان داد، سریالی جنایی و تماشایی با بازی بازیگر مشهور سینمای هالیوود یعنی کیت وینسلت در نقش اصلی می‌باشد. این سریال با روایت جنایی و کارآگاهی‌اش داستان جذابی را به مخاطب ارائه داده و شما را با تجربه متفاوتی روبرو می‌کند.

در ادامه این مقاله به معرفی مینی‌سریال “مر از ایست‌تون” پرداخته‌ایم؛ با پروشات همراه باشید.


  • نام سریال: “مر از ایست‌تون” (Mare of Easttown)
  • ژانر: دارم، جنایی، رازآلود
  • شبکه: HBO
  • سازنده: “برد انگلسبی” (Brad Ingelsby)
  • بازیگران: کیت وینسلت، جولیان نیکلسون، جین اسمارت، انگوری رایس
  • سال تولید و پخش: 2021
  • تعداد قسمت‌ها: 7 قسمت
  • مدت زمان هر قسمت: 76-58
  • امتیاز آی ام دی بی: 8.6/10
  • امتیاز راتن تومیتوز: 92/100

تریلر مینی سریال Mare of Easttown

از بررسی زندگی یک کاراگاه آشفته‌حال گرفته تا رسیدگی به یک پرونده قتل عجیب و غریب، همگی در مینی‌سریال Mare of Easttown گردهم آمده‌اند تا ما را با هفت قسمت دیدنی و دنبال‌کننده همراه کنند. هفت قسمتی که یکی پس از دیگری پرده از رازهای تاریک و غم‌انگیز زندگی کارکترها برمی‌دارند و ما را در جریان گذشته و اوضاع و احوال آنها قرار می‌دهد.

داستان مینی‌سریال Mare of Easttown با معرفی شخصیت وینسلت در نقش کاراگاهی بداخلاق و سختگیر به‌نام مر شیهان آغاز می‌شود. زنی داغ‌دیده که از همسرش جدا شده و با مادر، دختر و تنها نوه‌اش زندگی می‌کند. او که کاراگاه شهر کوچکی در پنسیلوانیا است، بعد از اینکه در پرونده ناپدید شدن دختر یکی از ساکنین به در بسته خورده، شدیدا مورد انتقاد و حمله‌ی اهالی و خانواده قربانی قرار گرفته و حرفه‌اش زیر سوال رفته‌است.

درست در زمانی که مر و همکارانش به‌دنبال راه حل جدی‌تری برای یافتن فرد ربوده شده می‌باشند، قتل وحشتناکی در منطقه رخ داده و همه را بیش از پیش وحشت‌زده و نگران می‌کند. قتلی که آغاز تغییرات جدی در شغل مر است و او را در شرایط دشواری قرار می‌دهد.

مینی‌سریال Mare of Easttown درکنار داستان اصلی‌اش، به مسائل روحی، روانی و خانوادگی شخصیت اصلی هم پرداخته و به‌خوبی این دو جریان را با یکدیگر تلفیق کرده‌است. پرداختن به جزئیات و روایت داستان زندگی کارکترهای فرعی نیز دیگر ویژگی مثبت این سریال بوده که به مخاطب اجازه‌ی وارد شدن به دنیای آن را داده‌است.

شخصیت‌پردازی کیت وینسلت در این مینی‌سریال خود به‌تنهایی دلیلی برای تماشای آن محسوب می‌شود؛ شخصیتی که به‌عنوان یک مادر، مادربزرگ، همسر سابق، فرزند و کاراگاه، مسئولیت‌های دشوار زیادی را به دوش می‌کشد و در این میان با گذشته‌ی تلخ خود و حوادث ناگواری که برای خانواده‌اش رخ داده دست و پنجه نرم می‌کند. خوشبختانه وینسلت به‌خوبی از پس ایفای این نقش برآمده که برای بازیگری باتجربه مانند او جای تعجب نیست که چنین ماهرانه نقشی را پیش ببرد.

مینی‌سریال Mare of Easttown لایه‌های پنهانش را از همان ابتدای مار ذره به ذره به مخاطب نشان داده و در هر اپیزود گره‌ی جدیدی را در داستانش شکل می‌دهد؛ گره‌ای که باز کردن آن به دنبال کردن اپیزودهای بعدی وابسته است.

تصاویری از مینی‌سریال “مر از ایست‌تون”:


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم