بهترین فیلم‌های شبیه “ارتش مردگان” (Army of the Dead) که باید تماشا کنید

“ارتش مردگان” یک فیلم اکشن زامبی به کارگردانی “زک اسنایدر” (Zack Snyder) است. داستان درباره گروهی از سربازان است که به لس آنجلس زامبی زده می‌روند. بازیگران فیلم عبارتند از “دیو باتیستا” (Dave Bautista)، “الاپورنل” (Ella Purnell) و “عمری هاردویک” (Omari Hardwick). کارگردانی تا صحنه‌های اکشن، تنوع، طنز و ساختار خوب فیلم، نقدهای مثبت دریافت کرده است. اگر عنصر اکشن و زامبی فیلم را دوست داشتید در اینجا بهترین فیلم‌های شبیه “ارتش مردگان” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


6. جنگ جهانی زد – World War Z – 2013

این فیلم هالیوودی ژانر زامبی را زنده کرد و به خلق فیلم‌های مشابه منجر شد. این فیلم براساس رمانی به همین نام نوشته “مکس بروکس” ساخته شد و “مارک فورستر” (Marc Forster) کارگردانی آن را برعهده داشت. شخصیت جری با بازی “برد پیت” (Brad Pitt) با تحقیق درباره پاندمی زامبی می‌خواهد به نجات بشریت کمک کند. با دیدن صحنه‌های زامبی و اکشن این فیلم لذت می‌برید.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های ژانر زامبی در سال‌های 1980 بر اساس امتیاز IMDb


5. قطار بوسان – Train to Busan – 2016

این فیلم از کره جنوبی یکی از بهترین فیلم‌های اکشن زامبی در چند سال اخیر است. این اثر اکشن ترسناک به کارگردانی “یئون سانگ-هو” درباره مسافرین قطار است که در آخرالزمان زامبی گیر افتاده‌اند. صحنه‌های اکشن، لحظات عاطفی و جلوه‌های بصری شما را به یاد “ارتش مردگان” می‌اندازد. زامبی‌های این فیلم هم به خاطر سرعت خود مرگبارتر هستند. بنابراین یکی از بهترین فیلم‌های شبیه “ارتش مردگان” است.


4. یازده یار اوشن – Ocean’s Eleven – 2001

اگر در “ارتش مردگان” صحنه‌های زامبی را دوست نداشتید اما از داستان سرقت آن لذت بردید پس باید این فیلم به کارگردانی “استیون سودربرگ” (Steven Soderbergh) را تماشا کنید. داستان درباره گروهی از خلافکاران به رهبری دنی اوشن است که می‌خواهند از سه کازینوی بزرگ لاس وگاس سرقت کنند. نقشه سرقت، شخصیت‌ها و فضای وگاس شما را مسحور می‌کند.

همچنین بخوانید: معرفی 16 فیلم جذاب و دیدنی شبیه فیلم قطار بوسان (Train to Busan)


3. سرزمین زامبی‌ها – Zombieland – 2009

یک فیلم کمدی پساآخرالزمانی به کارگردانی “روبن فلیشر” (Ruben Fleischer) درباره چندبازمانده که برای رفتن به پناهگاه سفری جاده‌ای را آغاز می‌کند. اگر صحنه‌های رنگارنگ در برابر فضای برهوت “ارتش مردگان” را دوست داشتید پس از عنصر طنز این فیلم زامبی هم لذت می‌برید.


2. مرز سه گانه – Triple Frontier – 2019

یک درام اکشن به کارگردانی “جی.سی چندور” (J. C. Chandor) درباره چند عضو سابق نیروهای ویژه که حالا می‌خواهند از رئیس مافیای آمریکای جنوبی سرقت کنند. گرچه فیلم صحنه‌های خونین ندارد، اما دلایل شخصیت‌ها برای شروع این مأموریت فیلم را به “ارتش مردگان” شبیه می‌کند. تاکتیک‌های نظامی برای طراحی نقشه سرقت و ارتباط بین اعضا این فیلم را به یکی از بهترین فیلم‌های شبیه “ارتش مردگان” تبدیل می‌کند.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های زامبی که شاید تا به حال ندیده باشید


1. طلوع مردگان – Dawn of the Dead – 2004

این فیلم از “زک اسنایدر” یکی از موفق‌ترین آثار اوست. داستان درباره بازماندگان آخرالزمان زامبی‌هاست که در یک فروشگاه پناه می‌گیرند. این فیلم بازسازی اثر اصلی به همین نام ساخته “جرج رومرو” (George A. Romero) است. فضا، سبک بصری، روایت عاطفی و صحنه‌های اکشن آن را به اثر اورجینال اسنایدر تبدیل می‌کند. با وجود موفقیت فیلم‌های اسنایدر در سال‌های اخیر باید این اثر را تماشا کنید.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم