بهترین انیمه‌های مشابه “عشق بدلی” (Nisekoi) که باید تماشا کنید

“عشق بدلی” بین سال‌های 2011 تا 2016 در مجله شونن چاپ می‌شد. عناصر کمدی عاشقانه و حارم این انیمه را محبوب کرد. استودیو شفت ساخت این انیمه اقتباسی را برعهده داشت. استودیویی که به خاطر سبک خاص و جلوه‌های بصری‌اش شهرت دارد. اگر شما هم طرفدار این انیمه هستید در اینجا می‌خواهیم بهترین انیمه‌های مشابه “عشق بدلی” را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


15. اسکول رامبل – School Rumble – 2004

یک انیمه جالب و دیدنی درباره اعضای کلاسی در دبیرستانی یاگامی. ارتباط میان دانش آموزان و داستان‌های عاشقانه فرعی موضوع این انیمه است. عناصر کمدی و عاشقانه این انیمه را به “عشق بدلی” شبیه می‌کند. گرچه این دو انیمه متفاوت هستند اما می‌توانید عناصر مشترکی پیدا کنید.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌های سینمایی که به محبوبیت جهانی رسیده‌اند و باید تماشا کنید


14. تو لاو-رو – To LOVE-Ru – 2008

داستان این انیمه هم اول در مجله شونن چاپ شد. ریتو باید عشقش را به محبوبش اعتراف کند و از شاهزاده بیگانه فراری محافظت کند. بنابراین ماجراهای جالب آغاز می‌شود. یکی از بهترین انیمه‌های مشابه “عشق بدلی” که می‌توانید از آن لذت ببرید.


13. کاگویا-ساما: عشق جنگ است – Kaguya-Sama: Love Is War – 2019

یک انیمه عاشقانه درباره میوکی و کاگویا که عاشق هم هستند اما آنقدر مغرورند که عشقشان را به هم اعتراف نمی‌کنند. بنابراین برای اینکه یکدیگر را به اعتراف مجبور کنند به کارهایی دست می‌زنند. با دیدن این انیمه کلی می‌خندید. روایت داستان یکی از دلایل جذابیت این انیمه است.


12. پنج‌قلوهای باکلاس – The Quintessential Quintuplets – 2019

انیمه ای از ژانر حارم درباره فوتارو که به عنوان بهترین دانش آموز کلاس به خواهران ناکانو درس می‌دهد. بنابراین برای جلب اعتماد آنها تلاش می‌کند و داستان از همینجا شروع می‌شود. کلیشه‌های ژانر حارم و داستان جذاب این انیمه را دیدنی می‌کند.


11. باکمونوگاتاری – The Monogatari Series – 2009

انیمه ای عجیب و بی رقیب درباره کویومی و ماجراهای ماورایی که برای این دانش آموز سوم دبیرستانی رخ می‌دهد. شاید در ظاهر مشخص نباشد اما این انیمه به ژانر حارم تعلق داشته و مشکلات شخصی دخترهای دور و بر این شخصیت را نشان می‌دهد، نه فقط مسائل عاشقانه را. یک انیمه جذاب با شخصیت‌های دیدنی.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های دهه اخیر که پایانی به‌یادماندنی داشتند


10. سائکانو – Saekano: How To Raise A Boring Girlfriend – 2015

تومویا دانش آموزی است که بعد از دیدن همکلاسی‌اش مگومی تصمیم می‌گیرد یک رمان بصری بنویسد. بنابراین انیمه به ماجرای تومویا، مگومی و دوستان تومویا می‌پردازد. شاید این انیمه در ابتدا مثل انیمه ای حارم دیگر باشد اما شخصیت‌ها را به خوبی نشان داده و روابط آنها را به تصویر می‌کشد.


9. عشق، چونیبیو و هذیان‌های دیگر – Love, Chunibyo & Other Delusions – 2012

یوتا یک چونیبیوی دبیرستانی (کسی که در فانتزی‌های خود غرق می‌شود) است و ریکا هم همکلاسی اوست. آن‌ها به همدیگر نزدیک‌تر شده و انیمه به رابطه آن‌ها می‌پردازد.


8. تورادورا – Toradora – 2008

ریوجی و تایگا دو فرد منزوی هستند که  از بهترین دوستان یکدیگر خوششان می‌آید. بنابراین در این راه به هم کمک می‌کنند. گرچه انیمه شروع ساده‌ای دارد اما به تدریج شخصیت‌هایش را عمیق‌تر می‌کند.


7. باکا و تست – Baka & Test – Summon The Beasts – 2012

داستان این انیمه در آکادمی فومیزوکی رخ می‌دهد که دانش آموزان براساس عملکرد خود طبقه بندی می‌شوند. بنابراین آکیهیسا و همکلاسی‌هایش با ماجراهای مختلف روبرو می‌شوند. شاید این انیمه چندان شناخته شده نباشد اما یکی از انیمه‌های دیدنی است. عناصر عاشقانه هم آن را دیدنی‌تر می‌کند.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های دهه اخیر که شروعی به‌یادماندنی داشتند


6. کمدی رمانتیک نوجوانانه من – My Teen Romantic Comedy SNAFU – 2013

هاچیمان دانش آموز تنهایی است که به اصرار معلم به کلوپ مدرسه ملحق می‌شود. در آنجا یوکینو و یویی را می‌بیند. سپس سریال به ارتباط این شخصیت‌ها با هم و کمکشان به هم می‌پردازد. یکی از بهترین انیمه‌های مشابه “عشق بدلی” و یکی از معدود انیمه‌هایی که با داستان منبع سازگاری دارد.


5. زمان طلایی – Golden Time – 2013

این انیمه در کالج است نه در دبیرستان. اما با ماجراهای خنده دار و شخصیت‌های ختلفش به انیمه‌های دبیرستانی بی شباهت نیست. بانری در دبیرستان حافظه‌اش را از دست داده و در کالج شروعی دوباره دارد. او و دوستش هردو عاشق کوکو می‌شوند و شاید داستان در ابتدا احمقانه به نظر برسد اما تدریج جالب‌تر می‌شود. نه فقط سبک بلکه محتوای انیمه هم جالب است.


4. اورسوکی – Oresuki: Are You Really The Only One Who Loves Me – 2019

یک انیمه دبیرستانی کمدی رمانتیک درباره شخصیت اصلی مرد کیساراگی که با دخترهای مختلف دوست می‌شود. اما همه چیز آنقدر آسان نیست چون رقابت زیادی وجود دارد و همین موضوع به تنش‌های مختلف منجر می‌شود. در میان این صحنه‌های جالب یک نیمکت پارک هم هست  که در آنجا اتفاق‌های سرنوشت سازی برای آن شخصیت می افتد.


3. جهانی که فقط خدا می‌داند – The World God Only Knows – 2010

“عشق بدلی” با پارودی لیلی و مجنون شروع شد اما به زودی به یک حارم تبدیل شد، به خصوص در مانگا. اگر چنین چیزی را دوست دارید پس این انیمه را تماشا کنید. شخصیت اصلی مرد یک گیمر به نام کیما است که با دختری جادویی آشنا شده و با مهارت‌هایش در حل مشکلات همکلاسی‌های او کمک می‌کند. یکی از بهترین انیمه‌های مشابه “عشق بدلی” که باید تماشا کنید.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های مشابه فروتس بسکت (Fruits Basket) که باید تماشا کنید


2. علم عاشق شد ، بنابراین سعی کردم ثابت کنم – Science Fell In Love, So I Tried To Prove It – 2020

شخصیت‌های اصلی این سریال لباس سفید می‌پوشند و از شخصیت‌های “عشق بدلی” بزرگ‌تر هستند اما درست مثل بچه دبیرستانی‌ها رفتار می‌کنند. بنابراین همان رفتارهای بچگانه این انیمه در لیست انیمه‌های مشابه قرار می‌دهد. شخصیت زن و مرد انیمه دانشمندان باهوشی هستند اما در عشق سررشته ندارند. وقتی عاشق هم می‌شوند با روش‌های علمی عشقشان را به هم نشان می‌دهند. چون فقط همین راه را بلدند. نتیجه یک سریال انیمه خنده دار و دیدنی است.


1. عشق برای اوتاکوها – Wotakoi: Love Is Hard For Otaku – 2018

در این لیست دیدیم که فرمول سریال‌های کمدی عاشقانه دبیرستانی در فضای دانشگاهی هم جواب می‌دهد. همه چیزهایی که در دوران دبیرستان برایمان جالب است تا آخر عمر همراهمان می‌ماند. اوتاکوها هم عاشق بازی‌های ویدیویی، انیمه و عشق هستند. شخصیت‌های اصلی با وجود عجیب بودنشان قابل تحمل‌اند. یکی از بهترین انیمه‌های مشابه “عشق بدلی” که ماجراهای جالبی را نشانمان می‌دهد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم