10 مسافرت زنانه که هر زنی می‌بایست قبل از مرگش برود

سفر تنها چیزی است که سبب می شود شما غنی تر شوید. سفر تقویت کننده خلق و خوی، تجربه‌ای مفید برای شغل شما، و یکی از موثرترین راه‌ها برای افزایش عزت نفس است. اگر به دلیل دیگری نیاز دارید که در نهایت تعطیلاتی را رزرو کنید، این را به یاد داشته باشید: شما فقط یک بار زندگی می کنید، بنابراین بهتر است بیشترین بهره را از آن ببرید! در اینجا ده مورد از مفیدترین و سرگرم کننده‌ترین سفرهایی که یک زن می‌تواند در طول عمرش برود را ذکر می‌کنیم.

1. مسافرت دلی!

عاشق کافی شاپ هستید ؟ از سیاتل بازدید کنید. عاشق پخت و پز و آشپزی هستید؟ به ایتالیا سفر کنید. عاشق گل و گیاه هستید؟ از زمینه های گل لاله در کوکنهوف در کشور هلند دیدن کنید،  زمانی که آنها در اوج شکوفایی هستند.

2 . مسافرت آرامش بخش

در ماموریت تان فرصتی برای بازدید از مناطق دور افتاده و مقاصد دور رس ارائه دهید. چه این یک ساحل خلوت در کوبا باشد و چه یک بخش دنج در جنگل باشد یا هر جایی که احساس صلح می کنید بروید.

3. مسافرت انفرادی

حداقل یک بار در عمرتان نیاز دارید که سفری را بدون همراهی کسی داشته باشید. این تجربه اعتماد به نفس‌تان را افزایش می‌دهد و به شما اجازه می دهد که سفری را که می‌خواهید بدون کس دیگری تجربه کنید. اگر به ایده برای مقصد نیاز دارید لیست بهترین مکان ها برای سفر تنهای خانم ها را ببنید و همچنین قابلیت دسترسی و تعداد فعالیت ها را در مناطق مورد نظر بررسی کنید.

4. مسافرت به زادگاه

به نسل قبل برگردید و مکان‌هایی را که مربوط به اجداد شماست و زادگاه شما نامیده می شود بازدید کنید.

5. مسافرت با قطار

سفر با قطار یکی از بهترین راه های رفتن به اطراف است. ارزان است و شما می توانید خیلی جاها با آن بروید. لازم به ذکر نیست که شما می توانید بخوابید-راحت باشید و مناظر زیبا را از جایی راحت از داخل قطار ببنید.

6. مسافرت دقیقه آخری

این را حداقل در سفرهای خودبه خودی در آینده به عنوان هدف قرار دهید. در فرودگاه چک کنید که چه سفرهایی در دسترس هستند. برای یک بار هم که شده ماجراجویی را برنامه ریزی نکنید!

7. مسافرت با دخترها

هیچ الزامی برای این نوع سفر وجود ندارد، اما در اینجا یک یاد آوری ساده لازم است: گذراندن زمان با بهترین دوستانتان برای سلامتی و خوشحالی‌تان بسیار لازم است!

8. مسافرت ورزشی

ما همه می دانیم که این ورزش بخش مهمی از حفظ و افزایش سلامت و بهداشتی فردی است بنابراین چرا نباید در سفرهایتان باشد؟ غواصی، دوچرخه سواری، پیاده روی و قایق رانی بهترین راه های کشف زیباترین مکان ها روی زمین اند!

9. مسافرت جاده‌ای

این یکی عملا نوعی سفر آیینی است!

10. مسافرت داوطلبانه

شما تنها در یک هفته می توانید تجربه‌تان را افزایش دهید، دنیای خودتان را بسازید و از مهارت های خودتان برای کمک به دیگران استفاده کنید. چه چیزی می تواند بهتر از آن باشد؟

دیدگاه‌ها

بستن فرم