بهترین سریال‌های مشابه “تابستان بی رحم” (Cruel Summer) که باید تماشا کنید

“تابستان بی رحم” یک سریال رازآلود و پیچیده درباره وقایع پس از ربودن کیت والیس، دختر محبوب شهری در تگزاس است که در سه خط زمانی مختلف پخش می‌شود. ربودن این دختر زندگی مردم شهر را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در این میان دختری به نام جانت ترنر مظنون است. این تریلر نوجوانانه ساخته “برت وی.رویال” است که با روایت‌های غیرخطی و راویان غیرقابل اعتماد نفس مخاطب را سینه حبس می‌کند. مضامینی مانند فشار بلوغ، آسیب پذیری، حسادت و مشکلات نوجوانان در سریال نمایش داده می‌شود. اگر این سریال را دوست داشتید در اینجا بهترین سریال‌های مشابه “تابستان بی رحم” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. شرط می‌بندم – Dare Me – 2019-2020

یک سریال تریلر نوجوانانه درباره زندگی گروهی تشویق کننده دبیرستانی از یک شهر کوچک. این سریال براساس رمانی به همین نام نوشته “مگان ابوت”، در طی ساخت سریال با “جینا فاتور” همکاری داشت، ساخته شد. این فیلم به جنبه‌های زشت روابط زنان می‌پردازد. اگر شایعات و دروغ‌های سریال “تابستان بی رحم” برایتان جالب بود باید این سریال را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: معرفی ۱۰ انیمه‌ی سریالی متفاوت و جذاب در ژانر معمایی و رازآلود


6. همه چی مزخرفه – Everything Sucks! – 2018

سریالی درباره مشکلات و اشتباهات دوران نوجوانی که می‌تواند برای تمام نوجوانان قابل درک باشد. گرچه فیلم مثل “تابستان بی رحم” رازآلود نیست اما عناصر طنزش آن را جالب می‌کند. یک درام کمدی از “بن یورک جونز” (Ben York Jones) و “مایکل موهان” (Michael Mohan) که ماجراهای تابستانی سال‌های 1990 را خوب به تصویر می‌کشد. یکی از بهترین سریال‌های مشابه “تابستان بی رحم” که حتماً باید تماشا کنید.


5. برتاون – Beartown – 2020

یک سریال سوئدی براساس رمانی به همین نام نوشته “فردریک بکمن”. داستان در یک شهر کوچک رخ داده و درباره تجاوز یکی از بازیکن‌های تیم هاکی به دختری نوجوان است. این سریال تاثیرات یک جنایت مهم بر شهر را نشان می‌دهد که اگر نقد اجتماعی “تابستان بی رحم” را دوست داشتید حتماً از این سریال خوشتان می‌آید.


4. جیغ – Scream – 2015-2019

یک سریال اسلشر براساس سری فیلم‌هایی به همین نام درباره قاتلی به نام صورت روح که در فصل 1 و 2 به شهر کوچکی به نام لیک وود حمله می‌کند. از فصل سوم داستان در شهر آتلانتا رخ می‌دهد. سریال عناصر مختلف درام‌های نوجوانانه و روانشناسانه را به تصویر می‌کشد. اگر دوست داشتید “تابستان بی رحم” فانتزی تر بود پس حتماً از رویارویی قاتل و نوجوان‌ها و رازهای شهر خوشتان می‌آید.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های مشابه فالکون و سرباز زمستان که باید تماشا کنید


3. دروغ‌گوهای کوچک زیبا – Pretty Little Liars – 2010-2017

سریالی براساس سری کتاب‌های “سارا شپرد” به همین نام. این سریال تریلر نوجوانانه درباره چهار دوست دبیرستانی است که پس از ناپدید شدن رهبر گروه از هم دور می‌شوند. اما برای پی بردن به این راز باید کنار هم باشند. در این مسیر رازهای تاریک خود و یکدیگر را آشکار می‌کنند. یکی از بهترین سریال‌های مشابه “تابستان بی رحم” با عناصر رازآلود و مدرسه‌ای.


2. لیست الف – The A List – 2018

اگر به نظرتان “تابستان بی رحم عناصر ماورایی رازآلود کم داشت پس باید “لیست الف” را تماشا کنید. یک سریال تریلر بریتانیایی از “دن برلینکا” (Dan Berlinka) درباره گروهی نوجوان که برای کمپ زدن به جزیره‌ای می‌روند. این جزیره رازهای تاریکی دارد و نوجوان‌ها در رازی عجیب درگیر می‌شوند. مضامینی مثل عشق، رقابت و آزادی این سریال را به “تابستان بی رحم” شبیه می‌کند.


1. ریوردیل – Riverdale – 2017

یک سریال تاریک و نوجوانانه براساس کامیک آرچی ساخته “روبرتو آگویر ساکاسا” (Roberto Aguirre-Sacasa). آرچی، جاگ هد، بتی و ورنیکا مشکلات رایج در بین همه نوجوان‌ها را تجربه می‌کنند. شخصیت‌های جذاب، ماجرای عاشقانه و رمز و رازها این سریال را جذاب می‌کند. فضای جالب، شهر دیدنی و چند لایه بودن داستان آن را به یکی از بهترین سریال‌های مشابه “تابستان بی رحم” تبدیل می‌کند.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های کمدی مشابه بابا از شرمنده کردن من دست بردار که باید تماشا کنید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم