با من بازی نکن ، خانم ناگاتورو: معرفی 7 انیمه جذاب و دیدنی مشابه این انیمه

انیمه “با من بازی نکن ، خانم ناگاتورو” (Don’t Toy with Me, Miss Nagatoro) یک انیمه رمانتیک برشی از زندگی است. سنپای یک بچه دبیرستانی عجیب است که به خاطر علایقش مورد آزار همکلاسی‌ها قرار می‌گیرد. هایاسه یک همکلاسی دیوانه است که با ورود او همه چیز بهم می‌خورد. آزارهای او باعث می‌شود سنپای از لاک خودش بیرون بیاید. اما در حقیقت نمی‌داند که هایاسه از او خوشش می‌آید. یک داستان جذاب و دیدنی که اگر طرفدار آن هستید باید بدانید در اینجا می‌خواهیم انیمه های مشابه “با من بازی نکن ، خانم ناگاتورو” را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. تاکاگی سان اذیت کننده ماهر – Teasing Master Takagi-san – 2018-2019

نیشیکاتا و تاکاگی آنقدر خوب همدیگر را درک می‌کنند که می‌توانند حرکت بعدی هم را پیشبینی کنند. در یک دنیای کامل مردم تصویر می‌کنند آنها بهترین دوستان هم هستند، اما متاسفانه اینطور نیست. چون نیشیکاتا مورد آزار تاکاگی قرار می‌گیرد. حتی او را جلوی بقیه شرمنده می‌کند. این سریال آزار دیدن همکلاسی‌ها توسط هم را نشان می‌دهد. به همین دلیل یکی از بهترین انیمه های شبیه “با من بازی نکن ، خانم ناگاتورو” است.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های ژاپنی که باید در دوران قرنطینه تماشا کنید


6. سنکو-سان روباره مفید – The Helpful Fox Senko-san – 2019

کوروتو ناکانو زندگی غم انگیزی دارد، همیشه مشغول کار است و دلخوشی ندارد. وقتی روباهی نیمه خدا به نام سنکو در زندگی‌اش ظاهر می‌شود همه چیز عوض می‌شود. در این سریال هم شخصیت اصلی تلاش می‌کند تا با بار روانی و موانع اجتماعی‌اش روبرو شود.


5. سمپای جادویی – Magical Sempai – 2019

تانناشی به دنبال کلوپی است که در آنجا مشغول شود اما در عین حال زیاد وقتگیر نباشد. سرانجام به کلوپ جادویی رفته و مربی آنجا هرکاری می‌کند تا تنبلی او را از بین ببرد. شخصیت این انیمه هم مثل شخصیت انیمه “با من بازی نکن ، خانم ناگاتورو” رفتار عجیبی دارد.


4. آهو-گرل – Aho-Girl – 2017

یوشیکو دختری است که در درس‌هایش مشکل دارد و مادرش به کل از او قطع امید کرده. دوستش آکورو تنها کسی است که می‌تواند اخلاق او را درست کند و بنابراین صحنه‌های خنده دار ایجاد می‌شود. این سریال انیمه هم شخصیت‌های جالبی دارد که صحنه‌های جالبی رقم می‌زنند.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین انیمه های ماورایی که از تماشای آنها لذت می‌برید


3. خواهر دو چهره من اومارو چان – Himouto! Umaru-chan – 2015-2017

اومارو دوما دختر دبیرستانی بی نقصی است که ظاهراً اوضاعش خوب است، البته تا وقتی که توی مدرسه باشد. چون به محض رفتن به خانه به دختری تنبل تبدیل شده و همه مسئولیت‌ها را به گردن برادر بزرگ‌ترش می‌اندازد. این سریال هم به روابط خواهر و برادری آنها و مشکلاتشان می‌پردازد. گرچه این سریال رمانتیک نیست اما تماشاگران با ماجرای آن ارتباط برقرار می‌کنند.


2. داگاشی کاشی – Dagashi Kashi – 2016-2018

شیکادا دوست دارد هنرمند مانگا باشد، بنابراین وقتی پدرش از او می‌خواهد آرزوهایش را رها کرده و فروشگاه خانواده را اداره کند، این خواسته را قبول نمی‌کند. وقتی هوتارو پدر او را می‌بیند تا او را راضی کند، پدر تنها به یک شرط با خواسته او کنار می‌آید، اینکه شیکادا را راضی کند تا در فروشگاه خانوادگی‌شان هم کار کند. بنابراین رقابت میان یک شخصیت بلندپرواز و یک تاجر آغاز می‌شود. در این سریال هم دختری تلاش می‌کند تا یک پسر را عوض کند.


1. اوزاکی-چان می‌خواهد بازی کند! – Uzaki-chan Wants to Hang Out – 2020

هانا و شینیچی دوستان دبیرستان هستند که در یک کالج درس می‌خوانند. هانا متوجه می‌شود که شینیچی برخلاف دوران دبیرستان که پرانرژی بود حالا دوست دارد تنها باشد. اما هانا نمی‌خواهد او را تنها بگذارد، بنابراین همیشه به دنبالش است و همین شینیچی را ناراحت می‌کند. با این وجود هنوز از وقت گذراندن با هانا خوشش می‌آید. شینیچی هم مثل سنپای فردی عجیب است که دختری می‌خواهد او را عوض کند. بنابراین طرفداران “با من بازی نکن ، خانم ناگاتورو” از این انیمه خوششان می‌آید.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین انیمه های بازسازی شده که از نسخه اصلی بهتر هستند


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم