بهترین انیمه‌های شبیه “ساگا سرزمین زامبی‌ها” (Zombieland Saga) که باید تماشا کنید

“ساگا سرزمین زامبی‌ها” یک انیمه ماورایی درباره دختری جوان به نام ساکوراست که آرزو دارد روزی بت همگان شود. متاسفانه در تصادف قطار کشته شده و هرگز به آرزویش نمی‌رسد. با این حال یک دهه بعد از مرگ بیدار شده و مردی به نام کوتارو را پیدا می‌کند که مسئول زنده کردن اوست. او دختران دهه‌های مختلف را زنده می‌کند تا اقتصاد نابود شده ساگا را بهبود ببخشد. ساکورا با فهمیدن موضوع سعی می‌کند به همراه دختران دیگر گروهی تشکیل داده و اقتصاد ساگا را رونق ببخشد. دختران که زندگی گذشته را به یاد ندارند هویت زامبی خود را پنهان می‌کنند. رفته رفته خاطراتی به یادشان می‌آید. این انیمه توجه انیمه دوستان سراسر جهان را جلب کرده. اگر طرفدار این انیمه هستید در اینجا بهترین انیمه‌های شبیه “ساگا سرزمین زامبی‌ها” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. دختران خیابان برگشت – Back Street Girls: Gokudolls – 2018

کنتارو، ریو و کازوهیکو اعضا گروه یاکوزا هستند که پس از شکست در یک مأموریت باید جراحی تغییر جنسیت داشته باشند. بعد یک سال تمرین می‌کنند تا مثل عروسک‌های گوکو رفتار می‌کنند. ماجراجویی‌های آنها باعث می‌شود بعد از ماه‌ها شستشوی مغزی روح یاکوزا را بیدار کنند. این سریال هم کمدی بوده و شخصیت‌ها گروه تشکیل می‌دهند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های ترسناک که حتماً باید تماشا کنید و لذت ببرید


6. 22/7 – 2020

میو دختری معمولی است که به هرچه کمتر بهتر باور دارد. گرچه برای تأمین خانواده نیمه وقت کار می‌کند اما هرگز شکایت نکرده و به زندگی‌اش راضی است. اما وقتی دعوت نامه‌ای دریافت کرده و به گروه 22/7 ملحق می‌شود زندگی‌اش بهم می‌ریزد. میو و دختران باید به همه دستورات وال عمل کنند. یکی از بهترین انیمه‌های شبیه “ساگا سرزمین زامبی‌ها” درباره گروهی که با شهرت بیشتر درگیر مشکلاتی می‌شوند.


5. لاکودال – Locodol – 2014

ناناکو اوسامی نوجوانی معمولی است که روزی عمویش از او می‌خواهد با همکاری یوکاری گروه دختران را بسازد. ناناکو از این فرصت استفاده کرده و سریع قبول می‌کند. قهرمان این سریال هم مثل قهرمان “ساگا سرزمین زامبی‌ها” شهرش را از مشکلات اقتصادی نجات می‌دهد.


4. آنجل بیتز! – Angel Beats – 2010

داستان زیبای یوزورا، پسری که در زندگی بعد از مرگ دختری به نام یوری را ملاقات می‌کند. یوری رهبر گروهی در دنیای پس از مرگ است و یوزورا را مجاب می‌کند تا در مقابل تنشی مبارزه کند. گرچه به گروه یوری ملحق می‌شود اما همیشه از تنشی خوشش می‌آید. سپس معنای آن دنیا را یافته و به هدف گروه پی می‌برد. یکی از بهترین انیمه‌های شبیه “ساگا سرزمین زامبی‌ها” درباره شخصیتی که با دانستن درباره گذشته خودش را از حیات بی معنایش نجات می‌دهد.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های سینمایی موردانتظار در سال 2021 که حتماً باید تماشا کنید


3. آیا این یک زامبی است؟ – Kore wa Zombie Desu ka – 2011-2012

آیوما به قتل رسیده و بعداً توسط یک ساحر زنده می‌شود. حالا با قدرت جدیدش دنبال قاتلینش است که در یک گورستان به دختری به نام هارونا برمی خورد. وقتی دخترک تلاش می‌کند خاطرات آیوما را پاک کند، آیوما قدرت او را گرفته و باید مسئولیتش را ادامه دهد. در اینجا هم نوجوانی زنده می‌شود تا ماموریتی را به انجام برساند.


2. عشق زندگی! – Love Live! School Idol Project – 2013-2014

هونوکا دانش آموزی است که در آستانه ورشکستی مدرسه تصمیم دارد برای آن کاری کند. بنابراین به همراه دوستانش گروهی می‌سازد تا دوباره شهرت مدرسه بر سر زبان‌ها بیفتد. با این که شرایط سخت است و زیاد زمان ندارند اما این کار را انجام می‌دهند. گرچه این داستان زامبی نیست اما در اینجا هم دانش آموزان برای رسیدن به هدفشان گروه می‌سازند. به همین دلیل یکی از بهترین انیمه‌های شبیه “ساگا سرزمین زامبی‌ها” محسوب می‌شود.


1. اوره دختر جادویی – Magical Girl Ore – 2018

ساکی اونو عضو گروه دوقلوهای جادویی است که با وجود مشهور نبودن گروه همکاری با ساکویو، بهترین دوستش، را دوست دارد. او از برادر ساکویو، موهیرو، هم خوشش می‌آید. یک روز متوجه می‌شود مادر ساکی یک دختر جادویی بوده است و همه چیز بهم می‌ریزد. بدتر اینکه حالا این عنوان به او پیشنهاد می‌شود. او که اولش مردد است وقتی می‌فهمد موهیرو هدف بعدی اهریمن است نقشش را قبول می‌کند. در اینجا هم یک گروه بت مدرسه با چالش‌های مختلف روبرو می‌شوند و البته عناصر کمدی هم دارند.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین انیمه های فانتزی که از تماشای آن لذت می‌برید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم