بهترین انیمه های عاشقانه مشابه Hige wo Soru که باید تماشا کنید و لذت ببرید

انیمه Hige wo Soru یک انیمه عاشقانه درباره کارمندی به نام یوشیداست که عاشق همکارش گوتو شده. با این حال پنج سال طول می‌کشد تا عشقش را اعتراف کند. متاسفانه عشقش فرجامی ندارد. بنابراین یوشیدای غمگین دختری دبیرستانی به نام سایو را دیده و آپارتمانش را با او شریک می‌شود. سپس متوجه می‌شود این دختر نوجوان به مدت شش ماه برای امرار معاش فاحشگی کرده است. بنابراین به او اجازه می‌دهد در ازای انجام کارهای خانه آنجا بماند. با این حال نمی‌دانند این موضوع به رابطه‌ای عاشقانه منجر می‌شود. داستان نوجوانی پریشان و مردی دلشکسته طرفداران زیادی جلب کرد. اگر طرفدار این سریال هستید در اینجا بهترین انیمه های عاشقانه مشابه Hige wo Soru را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. اوساگی دراپ – Bunny Drop – 2011

دایکیچی مردی مجرد و 30 ساله است که حین دیدار از خانواده بعد از مرگ پدربزرگ با دختری جوان آشنا می‌شود. ظاهراً دخترک دختر نامشروع پدربزرگش است که هیچکس قبولش نمی‌کند. بنابراین دایکیچی او را به خانه می‌برد تا مثل دختر خودش نگهش دارد. در اینجا هم زندگی یک مرد جوان با آمدن دختری نوجوان عوض می‌شود.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های کمدی عاشقانه در تاریخ سینما که باید تماشا کنید و لذت ببرید


6. هیناماتسوری – Hinamatsuri – 2018

یکی از بهترین انیمه های عاشقانه مشابه Hige wo Soru درباره یاکوزای جوانی به نام نیتا که با دختری موآبی به نام هینا آشنا می‌شود. هینا قدرت‌های زیادی دارد که می‌تواند بدترین دشمن‌های نیتا را از بین می‌برد. وقتی نیتا متوجه می‌شود می‌تواند از قدرت‌های او برای یاکوزا استفاده کند حامی او می‌شود. گرچه این انیمه عاشقانه نیست اما در اینجا هم مردی جوان حامی یک دختر می‌شود.


5. آواز “دیروز” برای من – Sing “Yesterday” for Me – 2020

ریکو در یک فروشگاه کار می‌کند تا آینده‌اش را بسازد. با این حال هارو دست یاری به سوی ریکو دراز می‌کند تا به او کمک کند. اما بعد می‌فهمیم زندگی او هم از زندگی ریکو دست کمی ندارد. با ورود شیناکو به زندگی ریکو زندگی این سه نفر عوض شده و حقایقی از زندگی گذشته‌شان ظاهر می‌شود. بنابراین سعی می‌کنند معنای زندگی‌شان را پیدا کنند. شخصیت‌ها با یادگیری درس‌های دردناکی از گذشته‌شان باید برای آینده‌شان برنامه ریزی کنند. بنابراین در اینجا هم شخصیت‌ها باید گذشته‌شان را رها کرده و از فرصت‌های آینده استقبال کنند. همین شباهت‌ها این انیمه را به یکی از بهترین انیمه های عاشقانه مشابه Hige wo Soru تبدیل می‌کند.


4. وقتی عاشق یکی شدی، دیگه نمیتونی جلوی عشقتو بگیری – Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui – 2021

ریو عاشق دوست خواهرش ایچیکا شده است. متاسفانه او که نمی‌داند در این شرایط چکار کند مستقیماً به ایچیکا ابراز علاقه می‌کند. با این حال دخترک دست رد به سینه او می زند و نفرتش را نشان می‌دهد. با این حال ریو متوجه موضوع نمی‌شود و رفتار او را به منزله عشق می‌داند. این انیمه عاشقانه داستان مرد بالغ و دختری دبیرستانی است که می‌خواهد راه زندگی‌اش را پیدا کند.

همچنین بخوانید: 8 انیمه سینمایی با ژانر عاشقانه که باید تماشا کنید و لذت ببرید


3. پس از باران – After the Rain – 2018

بهترین انیمه های عاشقانه مشابه Hige wo Soru درباره یک دانش آموز دبیرستانی به نام آکیرا که عاشق مدیر مدرسه ماسامی می‌شود. ماسامی مردی 45 ساله است و با وجود فاصله سنی آنها به هم نزدیک می‌شوند. آکیرا که هنوز از احساسات مرد به خودش خبر ندارد به او ابراز علاقه می‌کند. این انیمه عاشقانه درباره دو فرد با فاصله سنی بالاست که با این حال از نزدیک شدن به هم دست برنمی دارند.


2. کوزو نو هونکای – Scum’s Wish – 2017

هانابی و موگی رابطه کاملی دارند و دوستانشان آنها را بهترین زوج می‌دانند. با این حال حقیقت بزرگی را پنهان می‌کنند. موگی عاشق معلمش آکانه است و هانابی هم از جوانی عاشق همسایه‌اش نارومی بود. بنابراین بعد از اینکه نمی‌توانند به عشق خود دست پیدا کنند سعی می‌کنند عشقی را که لایقش هستند به هم نشان دهند. در این انیمه عاشقانه هم شخصیت‌های اصلی باید با طرد شدن کنار بیایند، بنابراین یکی از بهترین انیمه های عاشقانه مشابه Hige wo Soru است.


1. آرئی‌سی – Rec – 2006

به محض این که فومیهیکو بعد از معطل شدن در یک قرار می‌خواهد برود، آکا اوندا یک صداپیشه او را متقاعد می‌کند تا بماند و با او فیلم را تماشا کند. او که در ابتدا موافق نیست اما در پایان به خاطر آکا لذت می‌برد. چند ساعت بعد وقتی در خانه‌اش متوجه می‌شود خانه آکا سوخته و با اینکه از شناخت او چند ساعت بیشتر نگذشته او را به خانه‌اش دعوت می‌کند. بنابراین این انیمه عاشقانه درباره شخصیت‌هایی که از هم حمایت می‌کنند یکی از بهترین انیمه های عاشقانه مشابه Hige wo Soru است. چون بعد از حوادثی یک مرد مشتاق و موفق با دختری جوان زندگی می‌کند.

همچنین بخوانید: لیست 20 سریال عاشقانه جذاب و دیدنی که باید تماشا کنید و لذت ببرید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. یاسین

    خرداد 9, 1400

    یکی از بهترین انیمه ای که دیدم و همینطور بهترین انیمه عاشقانه Your Name هستش بینظیره خیلی خیلی قشنگه

    پاسخ