دومین تریلر فیلم Fast & Furious ۹ منتشر شد + ویدئو

کمپانی یونیورسال پیکچرز شب گذشته از دومین تریلر فیلم “سریع و خشمگین ۹″ رونمایی کرد که در آن شاهد بازگشت هیجان‌انگیز تیم بازیگران آن هستیم؛ شما در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

“سریع و خشمگین ۹” پیش از این قرار بود در بهار سال ۲۰۲۰ اکران شود که به دلیل پاندمی بیماری کرونا چندبار به تعویق افتاد و اکنون قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) راهی پرده‌ی سینما شود.

یونیورسال پیکچرز همچنان از پخش این فیلم پرطرفدار توسط پلتفرم‌های خانگی امتناع کرده و بر اکران جهانی آن در سالن‌های سینما تاکید دارد که با وجود آغاز تزریق واکسن و روند بازگشایی سینماها، هنوز درصد زیادی از سالن‌ها آغاز به‌کار نکرده و این روند ممکن است تا پاییز سال جاری نیز ادامه داشته باشد.

“جاستین لین” (Justin Lin) که تاکنون دو قسمت از سری فیلم های “سریع و خشمگین” را کارگردانی کرده است، وظیفه کارگردانی فیلم Fast & Furious ۹ را برعهده داشته و وین دیزل، میشل رودریگز، شارلیز ترون و جان سینا نیز بار دیگر در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. همانطور که در تریلر هم شاهد بودیم، ماجرای این فیلم در ادامه اتفاقات قسمت قبلی آن خواهد بود و شخصیت‌ها را با چالش‌ها و ماجراجویی‌های جدیدتری روبرو کرده است.

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم