بهترین فیلم‌های مشابه “نهفته در اعماق” (What Lies Below) که باید تماشا کنید

“نهفته در اعماق” یک فیلم ترسناک از “بیریدم دوملر” (Braden Duemmler) است که هر جنبه آن وحشت ایجاد می‌کند. گرچه داستان عشق یک دختر جوان به نامزد مادرش ساده لوحانه است، اما به زودی فیلم رنگ و بوی وحشت به خود می‌گیرد. این فیلم با حضور “تری تاکر” (Trey Tucker) و “ایما هورواث” (Ema Horvath) در نقش‌های اصلی در یک جنگل رخ می‌دهد. گرچه منتقدین آن را دوست نداشتند، اما اگر آن را تماشا کرده‌اید و به دنبال چند فیلم دیگر هستید، در اینجا بهترین فیلم‌های مشابه “نهفته در اعماق” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. درمانی برای سلامتی – A Cure for Wellness – 2016

فیلمی به کارگردانی “گور وربینسکی” (Gore Verbinski) که به عنوان یک اثر ترسناک در یک تیمارستان رخ می‌دهد. این فیلم با وجود صحنه‌های ترسناک و نفسگیر تا پایان شما را با خود همراه می‌کند.

همچنین بخوانید: معرفی 10 فیلم دیدنی و کمتر شناخته شده از ژانر وحشت که باید تماشا کنید


6. رنگ خارج از فضا – Color Out of Space – 2020

یکی از بهترین فیلم‌های مشابه “نهفته در اعماق” به کارگردانی “ریچارد استنلی” (Richard Stanley) که با وجود داستان احمقانه‌اش دیدنی است. داستان درباره خانواده گاردنر است. روزی سفینه‌ای در حیاط پشتی‌شان سقوط کرده و رنگ بیگانه‌ها در آن محوطه پخش می‌شود. به تدریج داستان ترسناک‌تر می‌شود. “نیکلاس کیج” (Nicolas Cage) نقش پدر این خانواده را برعهده دارد. این فیلم عناصر وحشت “نهفته در اعماق” را با مضامین خانوادگی ترکیب می‌کند.


5. ویدئودروم – Videodrome – 1983

شاید فیلم‌های عجیبی دیده باشید اما این فیلم از “دیوید کراننبرگ” (David Cronenberg) چیز دیگری است. داستان فیلم درباره یک نوار رابطه جنسی است و با پیشبرد داستان ماجرا پیچیده‌تر شده و ذهن بیننده را به بازی می‌گیرد. این فیلم با حضور “جیمز وودز” (James Woods) در نقش اصلی مکس رن پارانویای عصر تلویزیون را نشان می‌دهد. اگر “نهفته در اعماق” را دوست داشتید از این فیلم هم خوشتان می‌آید.


4. اشعه مرگبار – Radius – 2017

یک فیلم علمی تخیلی و رازآلود با پایانی شوکه کننده. شخصیت اصلی آن لیام به توانایی مرگبار خود پی می‌برد. حالا باید با کمک لی لی گریسون، تنها کسی که قدرت او اذیتش نمی‌کند، درباره گذشته‌اش بیشتر بداند. این فیلم به کارگردانی “استیو لئونارد” (Steeve Leonard) و “کارولاین لابرش” (Caroline Labreche) بسیار دیدنی است. فیلمی درباره یک یغماگر مرد که از دیدن آن لذت می‌برید.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین کارگردان‌های معاصر ژانر وحشت


3. رام نشده – The Untamed – 2016

فیلمی به کارگردانی “آمات اسکالانته” (Amat Escalante) مکزیکی که احساسات عجیب و غریب یک تجربه خاص را نشان می‌دهد. فیلمی درباره زوجی که به کمک موجودی مرموز از رابطه پردردسرشان فرار می‌کنند. این فیلم صحنه‌های فاتزی و کابوس‌های زیادی دارد. شاید موردعلاقه خیلی‌ها نباشد اما به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های مشابه “نهفته در اعماق” شما را میخکوب می‌کند.


2. نابودی – Annihilation – 2018

فیلمی به کارگردانی “الکس گارلند” (Alex Garland) و با حضور “ناتالی پورتمن” (Natalie Portman) که یک فیلم علمی تخیلی و ترسناک دیدنی است. موجودی منطقه‌ای را آلوده کرده و ارتشی که برای کنترل آن منطقه رفته‌اند یا مرده‌اند و یا بیهوش شده‌اند. سپس چند زن مبارز به آن منطقه می‌روند تا به راز آن منظره جهش یافته پی ببرند. یکی از بهترین فیلم‌های مشابه “نهفته در اعماق” که رمز و راز آن شما را مجذوب می‌کند.


1. موجود – The Thing – 1982

“جان کارپنتر” (John Carpenter) به خاطر نوآوری خود در سبک ترسناک شناخته می‌شود و “موجود” هم نقطه اوج آن است. داستان درباره گروهی از محققین در قطب جنوب است که “موجود” زندگی‌شان را تهدید می‌کند و باید از خودشان دفاع کنند. این فیلم با حضور “کرت راسل” (Kurt Russell) و “ریچارد دیسارت” (Richard Dysart) هرگز تماشاگر را ناامید نمی‌کند. یکی از بهترین فیلم‌های مشابه “نهفته در اعماق” که تخیلتان را قلقلک می‌دهد.

همچنین بخوانید: 18 فیلم بحث برانگیز کل تاریخ سینما : از خشونت و وحشت تا سیاست


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم