معرفی سریال کره‌ای “آجوشی من” (My Ajusshi)

سریال کره‌ای “آجوشی من” یکی از بهترین سریال‌های تولید شده در ژانر درام بوده که حتی اگر طرفدار کی دراما هم نباشید، از تماشای آن لذت خواهید برد.

این سریال داستان و تم متفاوتی نسبت به دیگر آثار کی دراما داشته و با مرکز قرار دادن درونیات هر شخصیت داستانش را پیش می‌برد. داستانی که واقعی، عمیق و سرشار از احساسات انسانی است.

در ادامه‌ی این مقاله به معرفی سریال کره‌ای “آجوشی من” پرداخته‌ایم؛ با پروشات همراه باشید.


  • نام سریال: “آجوشی من” (My Ajusshi)
  • عنوان انگلیسی: My Mister
  • ژانر: درام
  • سازنده: پارک هائه-یانگ” (Park Hae-Young)
  • بازیگران: “آی یو”، “لی سان گیون”، “پارک هو-سان”، “لی جی-اه”، “کیم یئونگ-مین”
  • سال تولید و پخش: 2018
  • تعدا قسمت‌ها: 16 قسمت
  • مدت زمان هر قسمت: 90 دقیقه
  • امتیاز آی ام دی بی: 9.1/10

تریلر سریال My Ajusshi

هرچقدر که یک داستان به زندگی واقعی و احساسات واقعی ما آدم‌ها شباهت بیشتری داشته باشد، دیدنی‌تر می‌شود و تماشای آن مانند تجربه کردن یک زندگی متفاوت از زندگی خودمان خواهد بود. سریال کره‌ای “آجوشی من” هم دقیقا یک همچین اثری است؛ اثری که از پرداختن به جزئیات بی‌اهمیت زندگی و روابط گذشته و دست روی حساس‌ترین و عمیق‌ترین بخش‌های زندگی و احساسات آدم‌ها گذاشته است.

“آجوشی من” داستانش را از درون یک اداره آغاز کرده و رفته‌رفته با وارد شدن به زندگی شخصی برخی از کارمندهای این اداره، داستان اصلی‌اش را پیش می‌کشد؛ داستانی که هرچه جلوتر می‌رود دردناک‌تر و دنبال‌کننده‌تر می‌شود. شخصیت اصلی داستان مردی به‌نام “پارک دوون-هون” (با بازی لی سان گیون) است که به‌عنوان سرپرست یکی از تیم‌های مهندسی در شرکتی کار می‌کند.

“پارک دوون-هون” که از نظر شغلی فرد بسیار موفقی میان دوستان و اعضای خانواده‌اش محسوب می‌شود، از خلاهای عاطفی شدیدی رنج می‌برد و معنای زندگی را از دست داده‌است. او غیر از کار زیاد در روز و پناه بردن به الکل در شب کار دیگری نمی‌کند. مدت‌هاست که از همسرش فاصله گرفته و دو برادرش تنها کسانی‌اند که بیشترین ارتباط را با او دارند.

دومین شخصیت اصلی داستان سریال “آجوشی من” دختر کم‌حرف و غمگینی به‌نام “لی جی-آن” (با بازی آی یو) است که در تیم “پارک دوون-هون” به‌عنوان منشی کار می‌کند. “لی جی-آن” دختر کم سن و سالی است که در طول حضورش در شرکت با هیچکس حرف نمی‌زند و کوچکترین راه ارتباطی با خودش از طرف دیگران را با بداخلاقی و رفتارهای سردش مسدود می‌کند.

سریال کره‌ای “آجوشی من” داستانش را با حوصله و هوشمندانه جلو می‌برد؛ به اندازه‌ی کافی به جزئیان می‌پردازد و به اندازه کافی هم مخاطب را در جریان رازها و اتفاقات پشت‌پرده قرار می‌دهد. همین موضوع باعث جذابیت و کشش در داستان این سریال شده و بیننده را در پایان هر قسمت مشتاق و هیجان‌زده نگه می دارد.

سریال “آجوشی من” با ایجاد گره‌های داستانی، دو شخصیت “پارک دوون-هون” و “لی جی-آن” را چنان کنار یکدیگر قرار می‌دهد که دنبال نکردن مسیری که این دو کارکتر در آن قرار گرفته‌اند کاری غیرممکن به‌نظر می‌رسد. دو کارکتری که در عین تفاوت زیاد در سن، چایگاه اجتماعی و جنسیتشان در رنجی که دچارش هستند مشترک‌اند.

سریال کره‌ای “آجوشی من” با شخصیت‌پردازی قوی، داستان‌گویی حرفه‌ای و کارگردانی مناسب خود موفق شده اثری تامل‌برانگیز و دوست‌داشتنی‌ای را به بیننده تحویل دهد که لحظه به لحظه‌ی آن احساساتمان را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و قلبمان را به لرزه می‌اندازد.

تصاویری از سریال “آجوشی من”:


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم