اولین تریلر فیلم Those Who Wish Me Dead با بازی آنجلینا جولی منتشر شد

“کسانی که آرزوی مرگ مرا می‌کنند” (Those Who Wish Me Dead) عنوان جدیدترین فیلم “تیلور شریدان”، خالق فیلم‌های چون “اگر از آسمان سنگ ببارد” و “سیکاریو” است که قرار است تا یک ماه دیگر در سینماها اکران شود.

این فیلم که با ژانر اکشن و هیجانی ساخته‌شده، بازیگر مشهور سینمای هالیوود یعنی آنجلینا جولی را در نقش اولش دارد و پیش‌بینی می‌شود که مخاطبان زیادی برای تماشای این فیلم و اجرای جولی پس از مدت‌ها به سالن‌های سینما بازگردند. شما در ادامه می‌توانید اولین تریلر رسمی منتشر شده از این فیلم را تماشا کنید:

فیلم “کسانی که آرزوی مرگ مرا می‌کنند” بر اساس رمانی به‌همین نام نوشته‌ی مایکل کوریتا ساخته‌شده و داستان نوجوانی را روایت می‌کند که در جنگلی در مونتانا شاهد قتلی مخوف شده و تحت تعقیب دو آدم‌کش قرار می‌گیرد؛ در این میان، زنی (با بازی آنجلینا جولی) وظیفه دارد از او محافظت کند در حالی که آتش‌سوزی در جنگل جان همگی آن‌ها را تهدید می‌کند.

این فیلم با درجه سنی بزرگسال (R-rated) عرضه خواهد شد و بازیگران دیگری مانند نیکلاس هولت، جان برنتال و ایدن گیلن در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم برای اکران در تاریخ 14 می 2021 (24 اردیبهشت 1400) در سینماهای سراسر جهان و سرویس استریم HBO Max برنامه‌ریزی شده‌است.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم