تریلر جدیدی از فیلم Cruella با تمرکز روی شخصیت منفی اما تامپسون منتشر شد

یک ماه مانده به اکران رسمی فیلم/لایو اکشن “کروئلا” (Cruella)، کمپانی والت دیزنی تریلر جدیدی از این فیلم را با تمرکز بر روی شخصیت منفی آن که اما تامپسون عهده‌دار اجرایش بوده منتشر کرده‌است که در ادامه می‌توانید تماشا کنید:

فیلم/لایو-اکشن “کروئلا” به کارگردانی “کرگ گیلسپی” (Craig Gillespie)، کارگردان فیلم “من تونیا هستم” (I, Tonya)، ساخته شده که در ابتدا قرار بود در سال 2020 اکران شود و مانند بسیاری از آثار سینمای دیگر قربانی پاندمی کرونا شد و اکنون برای اکران در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۱ (۷ خرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده‌است.

فیلم “کروئلا” روایتگر زن شروریست که طراح مد است. اتفاقات این فیلم جنایی در لندن سال ۱۹۷۹ رقم خواهد خورد و فرهنگ پانک و همچنین موسیقی پانک-راک نیز، پس‌زمینه داستان خواهد بود. بدین ترتیب، سرنوشت کروئلا دویل نیز که در عرصه‌ی مد و طراحی لباس فعالیت می‌کند، به طور ویژه‌ای با این فرهنگ گره خواهد خورد.

شخصیت کروئلا دویل برای نخستین بار توسط نویسنده‌ی بریتانیایی، دودی اسمیت در قالب رمان صد و یک سگ خالدار خلق شد و در ادامه با نمایش انیمیشن One Hundred and One Dalmatians به‌عنوان یکی از بهترین شخصیت‌های شرور دیزنی لقب گرفت.

اما استون، “اما تامپسون”، “جوئل فرای” و “پاول والتر” از دیگر بازیگرانی هستند که در کنار “اما استون” در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دیزنی اعلام کرد که فیلم/لایو-اکشن “کروئلا”، برخلاف تصور مخاطبان، با درجه‌سنی PG-۱۳ (مناسب برای مخاطب نوجوان به بالا) اکران خواهد شد. پیش از این تصور میشد که این فیلم نیز مانند دیگر بازسازی‌های کمپانی دیزنی با درجه‌سنی PG (مناسب برای تمامی سنین) عرضه شود.

دیدگاه‌ها

بستن فرم