بهترین سریال‌های مشابه “فالکون و سرباز زمستان” که باید تماشا کنید

سریال “فالکون و سرباز زمستان” (The Falcon and the Winter Soldier) یک سریال ابرقهرمانی از دنیای مارول است. این سریال دنباله‌ای از شخصیت‌های قدیمی این استودیو می‌باشد. دوستان نزدیک کاپیتان آمریکا، سم ویلسون/فالکون و باکی بارنز/سرباز زمستانی، برای محافظت از دنیای خود قدم جلو می‌گذارند. مأموریت تریلر و جاسوسی آنها پرهیجان و دیدنی است. اگر این سریال را دوست داشتید در اینجا سریال‌های مشابه “فالکون و سرباز زمستان” را معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. شنل و خنجر – Cloak and Dagger – 2018-2019

یک سریال ابرقهرمانی درباره جو پوکاسکی و براساس کمیک مارول. تندی بوون و تیرون جانسون پس از انفجار قدرت‌های ابرقهرمانی به دست می‌آورند و متوجه می‌شوند قدرتشان به همدیگر مربوط است. سپس تصمیم می‌گیرند از این قدرت خود برای محافظت از جهان و یکدیگر استفاده کنند. این سریال مضامین دنیای مارول را نشان می‌دهد و تماشای آن توصیه می‌شود.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های مشابه اردک‌های قدرتمند: تغییردهندگان بازی


6. معاون میامی – Miami Vice – 1984-1990

یک سریال تلویزیونی تماشایی درباره دو مأمور مخفی میامی به نام‌های جیمز کراکت و ریکاردو تابس که در دنیای جرائم تحقیق می‌کنند. این سریال نه تنها یکی از بهترین سریال‌های ژانر خود بلکه یکی از بهترین سریال‌های تاریخ است. مبارزه شخصیت‌ها علیه فساد شما را به یاد مبارزه سم و باکی می‌اندازد. پس به عنوان یکی از بهترین سریال‌های مشابه “فالکون و سرباز زمستان” باید تماشا شود.


5. شرلوک – Sherlock – 2010-2017

یک سریال جنایی-رازآلود از بی بی سی ساخته “استیو” (Steven Moffat) و “مارک گیتیس” (Mark Gatiss) براساس داستان‌های شرلوک هولمز. نمی‌شود از سریال‌های جنایی حرف زد و از شرلوک و دکتر واتسون اسم نبرد. شاید پسرهای خیابان بیکر به جای تکنولوژی قدرت‌های ابرقهرمانی داشته باشند، اما سر زدنشان به جاهای مختلف آنها را در مقابل دولت و سیاست مداران فاسد قرار می‌دهد. حضور “بندیکت کامبربچ” (Benedict Cumberbatch) و “مارتین فریمن” (Martin Freeman) این سریال را دیدنی می‌کند.


4. کماندار – Arrow – 2012-2020

یک سریال جنایی ابرقهرمانی ساخته “گرگ برلانتی” (Greg Berlanti)، براساس شخصیت کمیک دی سی، گرین ارو. الیور کوئین بعد از 5 سال سرگردانی در یک جزیره به زادگاهش برمی گردد. او می‌خواهد با استفاده از مهارت‌های جدیدش با جرم و جنایت مبارزه کند. در طی 8 فصل سریال ماجرایی نیست که گرین ارو به آن وارد نشده باشد. حتی از یک سرم صحبت می‌شود که می‌تواند قدرت‌های ابرقهرمانی ایجاد کند. یکی از بهترین سریال‌های مشابه “فالکون و سرباز زمستان” که طرفداران ژانر ابرقهرمانی باید آن را تماشا کنند.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین سریال‌های ژاپنی در 20 سال گذشته که باید تماشا کنید


3. وانداویژن – WandaVision – 2021

سریالی از دیزنی و مارول درباره گروهی انتقام جو که پس از ماجراهای “انتقام‌جویان: پایان بازی” (Avengers: Endgame) می‌خواهند جایگاه خود را در جهان پیدا کنند. در حقیقت این سریال به خاطر مضامین خانوادگی و ابرقهرمانی خود به یک ژانر محدود نیست. در این سریال هم مثل تمام آثار مارول ماجراجویی‌های مختلف با هم ادغام شده است.


2. مدافعان – The Defenders – 2017

اگر از ماجراهای ابرقهرمانی “فالکون و سرباز زمستان” لذت بردید پس از این سریال بیشتر لذت می‌برید. قهرمان‌هایی مانند دردویل، جسیکا جونز، لوک کیج و آیرون فیست در این سریال حضور دارند. اگر اینها کافی نیست باید بگوییم ماجرای میان لوک کیج و آیرون فیست شما را به یاد سم و باکی می‌اندازد.


1. اسلحه مرگبار – Lethal Weapon – 2016-2019

یک سریال اکشن جنایی براساس فیلمی به همین نام. کارآگاه راجر مورتو و مارتین ریگز از دایره قتل و سرقت برخلاف علاقه خود باهم همراه شده‌اند. این دو در مأموریت‌هایی که به آنها واگذار می‌شود دائم باهم جدال می‌کنند. همین جدال‌ها آنها را به سم و باکی شبیه می‌کند. مشکلات روانی ریگز و دست و پنجه نرم کردنش با تبعیض نژادی داستان را جالب‌تر می‌کند. یکی از بهترین سریال‌های مشابه “فالکون و سرباز زمستان” که فیلم اصلی آن الهام بخش سریال “فالکون” بود.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم‌های جنایی درباره مردم عادی که باید تماشا کنید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. Ramtin

    فروردین 19, 1400

    سریال the punisher رو هم حتما نگاه کنید با daredevil البته شخصا خشونت و اکشن پانیشر و بیشتر دوست داشتم

    پاسخ