اولین تریلر فیلم Wrath of Man با بازی جیسون استاتهام و کارگردانی گای ریچی منتشر شد

“خشم مردانه” (Wrath of Man) عنوان جدیدترین فیلم “گای ریچی” است که چهارمین همکاری‌اش با “جیسون استاتهام” بوده و قرار است تا یک ماه دیگر در سینماهای ایالت متحد آمریکا و دیگر کشورهای جهان به اکران درآید.

این فیلم که در ابتدا قرار بود در سال 2020 منتشر شود، حالا با مشخص شدن تاریخ جدید اکرانش اولین تریلرش منتشر شده که نوید داستانی هیجانی و جنایی را می‌دهد. شما در ادامه می‌توانید اولین تریلر رسمی این فیلم را تماشا کنید:

فیلم “خشم مردانه” بازسازی یک فیلم فرانسوی با عنوان Le Convoyeur است که در سال 2004 اکران شده‌بود. این فیلم داستانی در مورد یک محافظ امنیتی است که می‌پذیرد برای یک کمپانی حمل پول کار کند و هر هفته میلیون‌ها دلار سرمایه را جابجا کند. تم اصلی داستان انتقامی بوده و فیلم هم درجه سنی بزرگسال (R-rated) را دریافت کرده‌است.

اسکات ایستوود، جاش هارتنت و هولت مک‌کالانی از دیگر بازیگرانی‌اند که در کنار استاتهام در فیلم “خشم مردانه” به ایفای نقش می‌پردازند.

“جیسون استاتهام” و “گای ریچی” اخیرا در فیلم دیگری با عنوان “پنج چشم” (Five Eyes) هم همکاری داشته‌اند که تاریخ پخش آن هنوز مشخص نشده‌است.

فیلم اکشن “خشم مردانه” هم که پیش از این قرار بود در زمستان 2021 راهی پرده سینما شود، بعد از چندبار تعویق در اکران اکنون قرار است در تاریخ 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400) به‌طور رسمی در برخی سینمهای آمریکا اکران شود.

دیدگاه‌ها

بستن فرم