بهترین سریال‌های مشابه “کشف جادوگران” (A Discovery of Witches)

در آغاز لیست بهترین سریال‌های مشابه “کشف جادوگران” باید بگوییم “کشف جادوگران” براساس رمانی از “دبورا هارکنس” تجربه جالبی را در اختیار طرفداران ژانر عاشقانه ماورایی قرار داد. این سریال به کارگردانی “جوآن کارلوس مدینا” (Juan Carlos Medina) درباره شخصیت “دایانا بیشاپ” است. او به عنوان تاریخ دان و جادوگر به همراه “متیو کلرمونت” مهندس ژنتیک و خون آشام برای حل مشکلات ماورایی ماجراجویی می‌کند.

دایانا با یافتن متنی در کتابخانه آکسفورد تصادفاً به قدرت‌های خود پی می‌برد. این کشف او را به دنیای جادو می‌کشاند. اگر دنیای فانتزی سریال را دوست دارید در اینجا سریال‌های مشابه “کشف جادوگران” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


5. خون حقیقی – True Blood – 2008-2014

“سوکی استکهاوس” پیشخدمتی است که می‌تواند ذهن مردم را بخواند، اما وقتی یک خون آشام به باری که او در آن کار می‌کند، وارد می‌شود، همه چیز بهم می‌ریزد. این شخصیت به دنیای خون آشام ها وارد می‌شود. این داستان عاشقانه گوتیک با فرض بر اینکه خون آشام ها در دنیای معاصر هم وجود دارند تجربه خوبی را در اختیارتان می‌گذارد.

همچنین بخوانید: 7 انیمه جذاب و دیدنی شبیه انیمه شوالیه و جادو (Knight’s & Magic) که باید تماشا کنید


4. ماجراجویی‌های هراس‌انگیز سابرینا – Chilling Adventures of Sabrina – 2018-2020

“سابرینا اسپلمن” شخصیتی نیمه انسان و نیمه جادوگر است که باید خودش را بشناد. او بین خانواده و دوستانش در نوسان بوده و باید علیه نیروهای شر از مردم محافظت کند. نمی‌شود از داستان‌های جادویی حرف زد و از سابرینا حرفی به میان نیاورد. سریالی پر از عناصر جادویی و یکی از بهترین سریال‌های مشابه “کشف جادوگران”.


3. ویچر – The Witcher – 2019

نسخه سینمایی رمان و بازی ویدیویی به همین نام ساخته “لورن اشمیت هیسریچ” (Lauren Schmidt Hissrich) که تماشاگر را به دنیای فانتزی قرون وسطی و جادو می‌برد. گرالت (هنری کویل “Henry Cavill”) یک شکارچی اهریمن است و شاهزاده سینترا هم شخصیت دیگر سریال می‌شود. در این دنیا شخصیت‌ها اغلب از هیولاها فریبکارتر هستند. اگر از شخصیت دایانا خوشتان آمده این سریال را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های فانتزی و علمی-تخیلی براساس امتیاز IMDb


2. خاطرات خون آشام – The Vampire Diaries – 2009-2017

یک سریال تلویزیونی محبوب که منتقدین و تماشاگران را به وجد آورد. این سریال اقتباسی از رمان “آل.جی.اسمیت” به ماجراهای شهر تخیلی میستیک فالز در ویرجینیا می‌پردازد. “الینا گیلبرت” نوجوان یتیمی است که عاشق “استفان سالواتوره” می‌شود. اما این پسر یک خون آشام استن بنابراین ماجراهای خون آشام ها، گرگینه ها، جادوگران و چنین موجوداتی آغاز می‌شود.


1. داستان عامه پسند – Penny Dreadful – 2014-2016

یکی از بهترین سریال‌های مشابه “کشف جادوگران” که داستان آن در لندن دوران ویکتوریا رخ می‌دهد. “ونسا ایوز” (اوا گرین “Eva Green”) با “مالکولم مری”، “ویکتور فرانکنشتاین” دانشمند و “ایتن چندلر” آمریکایی همراه می‌شود تا قاتلی مرموز را به قتل برسانند. این سریال با الهام از ادبیات دوران ویکتوریا و مضامین جادویی، و البته تریلر و ترسناک، یک سریال تماشایی است. اگر به دنبال سریالی هستید که به اندازه “کشف جادوگران” عاشقانه نباشد، این سریال گوتیک را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: برترین فیلم‌های قرن بیستم در مورد جادو و تردستی


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (2)

بستن فرم

 1. رضا شرکت

  دی 30, 1400

  سلام
  مورد آخر به جای Penny Dreadful اشتباها The Vampire Diaries ثبت شده است.
  با سپاس

  پاسخ