بهترین انیمه های مشابه “حاشیه اقیانوس آرام: سیاه و سفید” (Pacific Rim: The Black)

انیمه “Pacific Rim: The Black” داستان موجودات رازآلود و ربات‌های بزرگی به نام شکارچی است. حس نابودی تا پایان بیننده را میخکوب می‌کند. با حمله کایجو به زیستگاهی در استرالیا، والدین تیلور و هیلی تصمیم می‌گیرند در این دنیای خطرناک به دنبال راه نجات باشند. پنج سال بعد تیلور و هیلی به یک شکارچی به نام اطلس نابودگر برمی خورند، که متاسفانه او یک کایجو را به روستایشان جذب می‌کند. به تدریج تیلور و هیلی هم به دنبال والدین خود هستند و هم به دنبال هیولاها. اگر این انیمه را دوست داشتید در اینجا بهترین انیمه های مشابه “حاشیه اقیانوس آرام: سیاه و سفید” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


5. گورن لاگان – Gurren Lagann – 2007

کامینا و سیمون در روستایی زیرزمینی زندگی می‌کنند، تا اینکه یک سلاح جنگی به نام لاگان را به دست می‌آورند. آن دو به همراه یوکو لیتنر، مانع یک حمله شده و تصمیم می‌گیرند با اشرار مبارزه کنند. این سه به زودی در مقابل موجودات انسان نمایی به نام هیولا قرار می‌گیرند، که برای بشریت تهدید محسوب می‌شوند. آن‌ها با استفاده از ربات‌هایی به نام گانمن با هیولاها روبرو می‌شوند.

“گورن لاگان” مبارزه برای نجات انسان با استفاده از ربات‌های قدرتمند را نشان می‌دهد و با تداعی مبارزه شکارچی‌ها با کایجو یکی از بهترین انیمه های مشابه  “حاشیه اقیانوس آرام: سیاه و سفید” است.

همچنین بخوانید: معرفی 5 انیمه کمتر شناخته شده استودیو جیبلی که باید تماشا کنید


4. اورکا سون – Eureka Seven – 2005-2006

رنتون زندگی خسته کننده‌ای دارد. از زمان مرگ پدرش تنها چیزی که او را به هیجان می‌آورد فرقه‌ای به نام Gekkostate است. اما پدربزرگش دوست دارد او مکانیک باشد. یک روز یکشی در گاراژ او سقوط می‌کند که نوعی ربات بالدار است. حالا دیگر زندگی رنتون بهم خورده و او به فرقه وارد شده است.

شخصیت‌های “اورکا سون” برای هدف والا تلاش می‌کنند. هرچند که هدف آنها شخصی است، درست مانند هیلی و تیلور که در ابتدا به دنبال والدین گمشده‌شان بودند.


3. نئون جنسیس اونگلیون – Neon Genesis Evangelion – 1995-1996

در سال 2015 فرشته‌ها برای بشر تهدید محسوب می‌شوند. آژانسی به نام نرو و انسان نماهای آن به نام اونگلیون تنها امید بشر هستند. با تشدید مبارزه میان این دو، نوجوانی معمولی به نام شینجی ایکاری باید اونگلیون 01 را خلبانی کند و بشر به او چشم دوخته است. این انیمه نبردی مشابه نبرد شکارچی را نشان می‌دهد.

همچنین بخوانید: معرفی 5 انیمه درباره نبرد و پیروزی که باید آنها تماشا کنید


2. کد گیاس: لولوش شورشی – Code Geass: Lelouch of the Rebellion – 2006-2007

داستانی درباره امپریالیسم، تلاش برای استقلال و مبارزه روانی برای رسیدن به قدرت سیاسی. امپراتوری بریتانیا ژاپن را شکست داده و آن را منطقه 11 می‌نامند. سپس هرگونه تلاش برای استقلال را شکست می‌دهد. وقتی دختری مرموز قدرت گیاس را به لولوش لامپروژ می‌بخشد، او تلاش می‌کند اشتباهات گذشته را تصحیح کرده و با امپراتوری ظالم بریتانیا مبارزه کند. گرچه این انیمه سیاسی است اما به خاطر ربات‌های غول پیکر و مبارزه با اشرار یکی از بهترین انیمه های مشابه  “حاشیه اقیانوس آرام: سیاه و سفید” است.


1. شوالیه‌های سیدونیا – Knights of Sidonia – 2014-2015

در سال 3394 نژاد بیگانه گائونا زندگی بشر روی زمین را نابود کرده است. بازمانده‌ها در سفینه‌های غول پیکر در فضا پنهان شده‌اند. وقتی ناگاته از سفینه سیدونیا می‌آید، ناخواسته به ماجراهایی وارد می‌شود. متاسفانه، بیگانه‌ها می‌خواهند تا آخرین انسان را نابود کرده و تصمیم دارند به سدونیا حمله کنند. داستان تاریک “شوالیه‌های سیدونیا” یادآور ویرانی‌های کایجو در “حاشیه اقیانوس آرام: سیاه و سفید” است.

همچنین بخوانید: 15 انیمه جذاب و دیدنی شبیه دکتر استون (Dr. Stone) که باید تماشا کنید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (2)

بستن فرم

 1. مهرانz

  بهمن 13, 1402

  یک انیمه بود که پسر دورگه پدرش رهبر کایجو ها بود و مادرش انسان ،، کسی نمیدونه اسم انیمه اش چی بود

  پاسخ

  • پوریا در پاسخ به مهرانz

   بهمن 20, 1402

   انیمه نیست عزیز
   انیمیشنه
   اسمش نفس آتشین

   پاسخ