کیت وینسلت و تلاش برای حل یک معمای قتل در تریلر مینی‌سریال Mare of Easttown

اوایل سال 2019 بود که شبکه‌ی HBO از ساخت یک مینی‌سریال هفت قسمتی با بازی کیت وینسلت خبر داد و اعلام شد که این بازیگر برنده‌ی اسکار نقش اول این مینی‌سریال را ایفا خواهد کرد.

اکنون شبکه‌ی HBO در آستانه‌ی پخش سریال جنایی جدیدش یعنی “کابوس ایستون” (Mare of Easttown) تریلر رسمی آن را منتشر کرده‌است که در آن شاهد بازی وینسلت در نقش یک کاراگاه و تلاش‌های وی برای حل یک معمای قتل هستیم؛ شما در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

فیلمنامه‌ی مینی‌سریال جدید “کابوس ایستون” را “برد انگلسبی” (Brad Ingelsby) نوشته است که نویسنده‌ی فیلم‌هایی مثل “فرار در سراسر شب” (Run All Night) و “خارج از کوره” (Out of the Furnace) بوده است.

کیت وینسلت نیز در این مینی‌سریال نقش کارآگاهی را بازی می‌کند که در یک شهر کوچک در ایالت پنسیلوانیا زندگی می‌کند و زندگی‌اش هنگام بررسی به یک قتل به کلی تغییر می‌کند.

این دومین همکاری “کیت وینسلت” با شبکه‌ی HBO می‌باشد؛ او پیش از این در مجموعه‌ی تلویزیونی کوتاهی به نام “میلدرد پیرس” (Mildred Pierce) که در سال 2011 و در پنج قسمت پخش شد، ایفای نقش کرده بود.

آخرین اثری که از “کیت وینسلت” 45 ساله منتشر شد، فیلم عاشقانه و تاریخی “آمونیت” (Ammonite) بود که اواخر سال 2020 اکران شد و حالا او و همبازی جوانش، “سورشا رونان“، را به‌عنوان مدعیان اسکار سال جاری معرفی کرده‌است.

مینی سریال جدید “کابوس ایستون” در تاریخ 18 آپریل (29 فروردین ماه 1400) از شبکه‌های HBO و HBO Max پخش خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم