تاریخ جدید اکران فیلم Reminiscence با بازی هیو جکمن اعلام شد

کمپانی برادران وارنر با انتشار تیزر کوتاهی از تمام فیلم‌های مورد انتظارش در سال 2021، تاریخ اکران جدیدی برای فیلم علمی-تخیلی “خاطره پردازی” (Reminiscence) با بازی هیو جکمن اعلام کرده‌است. در این تیزر یک دقیقه‌ای که در ادامه خواهید دید، شاهد صحنه‌هایی از مهم‌ترین فیلم‌های این کمپانی که در سال جاری هم در سینماها و هم از سرویس استریم HBO Max پخش خواهند شد هستیم که در میان آنها تصاویری از فیلم “خاطره پردازی” نیز دیده می‌شود.

فیلم “خاطره پردازی” که پیش از این قرار بود در تاریخ آپریل 2021 راهی پرده سینما شود، اکنون با اعلام کمپانی برادران وارنر قرار است در تاریخ 3 سپتامبر 2021 (12شهریور 1400) به‌طور رسمی از شبکه HBO Max و برخی سالن‌های سینما نیز منتشر شود.

داستان فیلم جدید “خاطره‌پردازی” درباره‌ی کاراگاهی به نام “نیک بینستر” (با بازی هیو جکمن) است که به شغل عجیبی مشغول است و خاطرات خوب مشتریان خود را بازآفرینی می‌کند. زندگی این کاراگاه، بعد از ملاقات با یک مشتری زن (با بازی ربکا فرگوسن) به کلی تغییر می‌کند.

همچنان‌که بنیستر تلاش می‌کند حقیقت را پیرامون ناپدید شدن مشتری جدیدش کشف کند، به یک دسیسه پی می‌برد و در نهایت باید به این پرسش پاسخ دهد که برای حفظ عزیزان تا کجا می‌توان پیش رفت؟ جکمن و فرگوسن، پیش از این در سال 2017 و در فیلم “برترین شومن” (The Greatest Showman) با یکدیگر همبازی بوده اند.

“لیزا جوی” (Lisa Joy)، با سابقه‌ی نویسندگی سریال “وست ورلد” (Westworld)، وظیفه نویسندگی و کارگردانی این فیلم را برعهده داشته‌است.

دیدگاه‌ها

بستن فرم