اولین پوستر رسمی فیلم Cruella با بازی اما استون منتشر شد

کمپانی والت دیزنی سرانجام از اولین پوستر رسمی فیلم مورد انتظار “کروئلا” (Cruella) رونمایی کرد که در آن شاهد ظاهر متفاوت اما استون در نقش شخصیت اصلی این فیلم/لایو-اکشن هستیم. والت دیزنی با انتشار این پوستر از انتشار اولین تریلر رسمی فیلم “کروئلا” در روزهای آینده خبر داد. شما در ادامه می‌توانید این پوستر جدید را مشاهده کنید:

فیلم/لایو-اکشن “کروئلا” به کارگردانی “کرگ گیلسپی” (Craig Gillespie)، کارگردان فیلم “من تونیا هستم” (I, Tonya)، ساخته شده که در ابتدا قرار بود در سال 2020 اکران شود و مانند بسیاری از آثار سینمای دیگر قربانی پاندمی کرونا شد و اکنون برای اکران در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۱ (۷ خرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده‌است.

فیلم “کروئلا” روایتگر یک زن شروریست که طراح مد است. اتفاقات این فیلم جنایی در لندن سال ۱۹۷۹ رقم خواهد خورد و فرهنگ پانک و همچنین موسیقی پانک-راک نیز، پس‌زمینه داستان خواهد بود. بدین ترتیب، سرنوشت کروئلا دویل نیز که در عرصه‌ی مد و طراحی لباس فعالیت می‌کند، به طور ویژه‌ای با این فرهنگ گره خواهد خورد.

شخصیت کروئلا دویل برای نخستین بار توسط نویسنده‌ی بریتانیایی، دودی اسمیت در قالب رمان صد و یک سگ خالدار خلق شد و در ادامه با نمایش انیمیشن One Hundred and One Dalmatians به‌عنوان یکی از بهترین شخصیت‌های شرور دیزنی لقب گرفت.

“اما تامپسون”، “جوئل فرای” و “پاول والتر” از دیگر بازیگرانی هستند که در کنار “اما استون” در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم