“مت دیمون” و 9 سلبریتی دیگر که با طرفدارانشان ازدواج کردند

آرزوی هر طرفدارای است که سلبریتی موردعلاقه‌اش را ببیند. اما برخی این شانس را داشتند که با بازیگر، موزیسین یا کلا سلبریتی موردعلاقه‌شان ارتباط داشته باشند. چه برسد به رابطه عاشقانه. شاید این اتفاق مثل داستان‌های عاشقانه به نظر برسد اما واقعیت دارد.

پیش آمده که یک پیشخدمت، تماشاگر کنسرت یا حتی آرایشگر با سلبریتی موردعلاقه‌اش دیدار داشته و حتی با او رابطه‌ای را آغاز کند. درست مثل داستان ازدواج “مت دیمون” (Matt Damon) که بر کسی پوشیده نیست. در اینجا می‌خواهیم این بازیگران را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. مت دیمون – Matt Damon

در سال 2003 دیمون مشغول فیلمبرداری فیلم “چسبیده به تو” (Stuck on You) در میامی بود که به رستورانی رفت و چشمش به پیشخدمت زیبای آنجا خورد. نام او “لوسیانا باروسو” (Luciana Barroso) بود و دیمون فهمید که او نیمه گمشده‌اش است. آن‌ها باهم آشنا شدند و در سال 2005 ازدواج کردند. با وجود شهرت روزافزون دیمون، همسرش در انظار ظاهر نمی‌شود و این زوج سه فرزند دارند.

همچنین بخوانید: 7 فیلم جذاب و دیدنی شبیه فیلم سر وقت (In Time) که باید تماشا کنید


9. لوک پری – Luke Perry

پری یکی از بزرگ‌ترین بازیگران دهه 90 بود که در “بورلی هیلز، 90210” (Beverly Hills, 90210) نقش دیلن مک کی را بازی کرد. اخیرا به خاطر حضور در سریال “ریوردیل” (Riverdale) در نقش پدر آرچی، فرد اندروز، محبوب شده بود تا اینکه از دنیا رفت. پری در دهه 90 طرفداران بسیاری داشت و کلی نامه از طرف طرفداران زن برایش ارسال می‌شد. اما کسی فکرش را نمی‌کرد روزی عاشق یکی از طرفدارانش شود.

اما این اتفاق افتاد. می‌گویند “ریچل مینی شارپ” که مبل فروش بود در یک نامه لباس زیرش را برای او فرستاد و کارش نتیجه داد. اما خود بازیگر می‌گوید آنها در یک رستوران یکدیگر را دیدند. سپس بعد از دو سال رابطه در سال 1993 ازدواج کردند، اما یک دهه بعد طلاق گرفتند. آن‌ها دو فرزند دارند.


8. رینگو استار – Ringo Starr

“مارین استارکی تیگرت” یک آرایشگر و طرفدار گروه بیتلز بود که در بیشتر کنسرت‌های آنان حضور داشت. رینگو سرانجام متوجه مارین شد و آنها رابطه مخفیانه‌شان را آغاز کردند.

آن‌ها پیش از اینکه بیتلز یک گروه پاپ بزرگ شوند رابطه‌شان را شروع کردند. این دو در سال 1965 ازدواج کردند اما با افزایش شهرت گروه یک دهه بعد طلاق گرفتند.


7. بیلی جو آرمسترانگ – Billie Joe Armstrong

25 سال پیش خواننده اصلی “گرین دی” در پشت صحنه کنسرتش “اِدریان نسر” خواهر “استیو نسر” ورزشکار را ملاقات کرد. ادریان پس از شرکت در یک مهمانی، از موسیقی این گروه خوشش آمد، در یکی از کنسرت‌هایشان شرکت کرد و آلبومشان را خرید.

گرچه از هم خوششان آمد و اما رابطه‌شان را دیرتر آغاز کردند و پس از باردار شدن ادریان در سال 1994 ازدواج کردند. این ازدواج هنوز ماندگار بوده و دو فرزند دارند.


6. نیکلاس کیج – Nicolas Cage

داستان دیگری از ملاقات و عشق میان یک بازیگر و یک پیشخدمت. کیج و “آلیس کیم” با وجود تفاوت سنی 20 ساله باهم آشنا شده و ازدواج کردند. آن‌ها یک پسر دارند و از سال 2004 تا 2016 باهم بودند. کیج یکی از بازیگران پرفروش بوده و به خاطر مدل موهای مختلفش در فیلم‌ها شهرت دارد.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر نیکلاس کیج که باید تماشا کنید


5. پاتریک دمپسی  – Patrick Dempsey

یکی از جالب‌ترین داستان‌ها درباره “جیلیان فینک” آریشگر است که به سالن رفت تا مشتری آن روزش را راه بیندازد و نام “پاتریک دمپسی” را دید و اصلاً فکرش را نمی‌کرد همان بازیگر باشد، اما بود.

این داستان به اواسط سال‌های 1990 برمی گردد که دمپسی را مک دریمی می‌نامیدند. او در این زمان رابطه‌ای را آغاز که سه سال طول کشید و سرانجام در سال 1999 ازدواج کردند و صاحب سه فرزند شد. گرچه یکبار تقاضای طلاق دادند اما بعد بازگشتند و کنار هم ماندند.


4. روبن استودارد – Ruben Studdard

“روبن استودارد” برنده “امریکن آیدل” (American Idol) و یکی از ده نفر اول کل سری‌ها در فروشگاه والمارت مشغول امضا کردن سی دی بود که چشمش به یکی از طرفداران افتاد. استودارد و “ساراتا زوری مک کانتس” در سال 2006 رابطه شا را آغاز کردند و در سال 2008 ازدواج کردند.

این ازدواج ماندگار نبود و آنها درسال 2011 از هم جدا شدند. با این حال مک کانتس فقط رفته بود از سلبریتی موردعلاقه‌اش امضا بگیرد که به همسر او تبدیل شد.


3. کلسی گرمر – Kelsey Grammer

نمی‌دانیم “کیتی والش” طرفدار آثار گرمر مانند “چیرز” (Cheers) اسپین آف “فریژر” (Frasier) بود یا می‌دانست او بازیگر است. در هر صورت او مهماندار هواپیما بود که در یکی از سفرهای والش باهم آشنا شدند.

والش از گرمر 25 سال جوانتر بود. آن‌ها رابطه‌شان را آغاز کردند و در سال 2011 ازدواج کردند، یعنی درست چند هفته پس از طلاق “کیمل گرمر” همسر قدیمی گرمر. آن‌ها حالا سه فرزند دارند.


2. کوری فلدمن – Corey Feldman

فلدمن هرگز نمی‌خواست با یک فرد عادی آشنا شود اما در یک کلوپ شبانه با “سوزی اسپرگ” آشنا شد. او تولد نوزده سالگی‌اش را جشن می‌گرفت و مدل پلی بوی بود.

این دو در سال 2002 در تلویزیون و در برنامه “دو کوری” (The Two Coreys) باهم ازدواج کردند. اما در سال 2014 از هم جدا شدند.

همچنین بخوانید: کشتی‌گیران حرفه‌ای که به بازیگر تبدیل شدند؛ به ترتیب بهترین نقش‌هایشان


1. دنی بونادوس – Danny Bonaduce

بونادوس  که به عنوان بازیگر کودک “خانواده پارتریج” (The Partridge Family) مشهور شد، در زمان طلاق از همسر دومش “گرتچن هیلمر” با “ایمی ریزلبک” آشنا شد. او معلم بود و به سراغ بونادس آمد تا بگوید برنامه Breaking Bonaduce را دوست دارد.

آن دو از هم خوششان آمد و پس از سه سال آشنایی در سال 2010 باهم ازدواج کردند. ریلزبک که 23 سال از بونادس کوچک‌تر است، حالا کارهایش را مدیریت می‌کند، یک شرکت تولید دارد و گهگاه در تلویزیون حضور دارد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!