سورشا رونان به بازیگران فیلم معمایی بدون عنوان کمپانی سرچ‌لایت پیوست

طبق گزراش جدید وبسایت ددلاین، “سورشا رونان” (Saoirse Ronan)، “سم رکویل” (Sam Rockwell) و “دیوید اویلوو” (David Oyelowo) برای حضور در فیلمی بدون عنوان با ژانر معمایی، رازآلود و مهیج با کمپانی سرچ لایت به توافق رسیده‌اند. “تام جورج” (Tom George)، کارگردان سریال “این کشور” (This Country)، وظیفه کارگردانی و “دیمین جونز” تهیه‌کننده‌ فیلم “بانوی آهنین” (Iron Lady) نیز وظیفه تهیه‌کنندگی این پروژه جدید را برعهده خواهند داشت.

داستان این فیلم جدید در دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی و در شهر لندن روی می‌دهد، جایی که یک تهیه‌کننده‌ی فیلم هالیوودی قصد دارد یکی از نمایش‌های وست اند را به فیلم تبدیل کند. وقتی که اعضای گروه تولید به قتل می‌رسند، کارآگاه استاپارد (با بازی سم راکویل) که شهرتی جهانی دارد و همکار تازه‌کارش کنستابل استاکر (با بازی سورشا رونان) وارد داستان شده و خود را در یک معمای قتل گیج‌کننده در لندن گرفتار می‌بینند. تاریخ اکران این فیلم هنوز مشخص نشده است.

رونان 26‌ساله که سابقه سه نامزدی اسکار را در کارنامه‌اش دارد، در فیلم‌های معروفی مثل “لیدی برد” (Lady Bird)، “زنان کوچک” (Little Women)، “هتل بزرگ بوداپست” (The Grand Budapest Hotel) و “بروکلین” (Brooklyn) حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اسنت. آخرین بازی این بازیگر جوان نیز در فیلم “اعزام فرانسوی” (The French Dispatch) به کارگردانی “وس اندرسن” بود که اکران آن به دلیل پاندمی کرونا به سال 2021 موکول شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم