دومین تریلر رسمی فیلم Wonder Woman 1984 منتشر شد + ویدئو

بعد از گذشت تقریبا یک سال از انتشار اولین تریلر فیلم مورد انتظار “زن شگفت انگیز ۱۹۸۴” (Wonder Woman ۱۹۸۴)، کمپانی برادران وارنر ساعاتی پیش دومین تریلر این فیلم را منتشر کرده‌است که در آن شاهد جزئیات بیشتری از حوادث این فیلم هستیم؛ شما می‌توانید در ادامه این تریلر را تماشا کنید:

همچنین برادران وانر اعلام کردند که فیلم “زن شگفت انگیز ۱۹۸۴” قرار است همزمان با اکران در سینماها در تاریخ ۲۵ دسامبر (۵ دی ۱۳۹۹) بر روی سرویس استریم شبکه HBO Max نیز قرار گیرد. این فیلم باید به مدت ۳۱ روز در شبکه‌ HBO Max بماند و سپس از این سرویس حذف شود و به اکران در سالن‌های سینما ادامه دهد. از روز سی و دوم تا شصتم، این فیلم تنها در سالن‌های سینما در دسترس خواهد بود و از روز ۶۱ در تمامی پلتفرم‌های دیجیتال عرضه خواهد شد. گفته می‌شود که وارنرها تنها با این استراتژی موفق شده سینماداران را راضی به پخش دیجیتال “زن شگفت انگیز ۱۹۸۴” کند.

“زن شگفت انگیز ۱۹۸۴” به‌عنوان دنباله فیلم “زن شگفت انگیز”، محصول سال ۲۰۱۷، در نظر گرفته شده و نهمین فیلم دنیای سینمایی دی سی به حساب می‌آید. همانطور که در تریلر این فیلم هم دیدیم، پرنسس دایانا در این فیلم به سال ۱۹۸۴ سفر می‌کند و متوجه زنده بودن شخصیت استیو ترور می‌شود. “پتی جنکینز” (Patty Jenkins) همانند قسمت قبلی، وظیفه کارگردانی فیلم جدید “زن شگفت انگیز ۱۹۸۴” را برعهده داشته و علاوه بر  گل گدوت، “کریس پاین”، “کریستن ویگ” و “پدرو پاسکال” در این فیلم حضور داشته و به ایفای نقش می‌پردازند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم