فروش جهانی فیلم Tenet از 320 میلیون دلار بیشتر شد

فیلم “تنت” (Tenet) ششمین هفته اکرانش را هم پشت‌سر گذاشت و در هفته گذشته با 2.16 میلیون دلار فروش در کشورهای آمریکا و کانادا، فروش داخلی‌اش را به 48.3 میلیون دلار رساند. این درحالی است که رقم تخمین‌زده شده برای فروش داخلی این فیلم بیش از 53 میلیون دلار بوده و حالا باید دید “تنت” می‌تواند تا پایان مدت زمان اکرانش به این رقم از فروش داخلی دست پیدا کند یا خیر.

در خارج از مرزهای آمریکا نیز فیلم اکشن “تنت” با 9.8 میلیون دلار فروش در 62 کشور، موفق شد فروش جهانی‌اش را به مبلغ 275 میلیون دلار برساند که با این حساب مجموع فروش این فیلم تا پایان هفته ششم اکرانش به 323.3 میلیون دلار ثبت شده‌است.

جدیدترین اثر “کریستوفر نولان” اکنون بعد از فیلم “پسران بد برای همیشه” (Bad Boys for Life) که قبل از دوران پاندمی به 424.6 میلیون دلار فروش جهانی رسید، به‌عنوان دومین فیلم پرفروش سال 2020 شناخته می‌شود.

جالب است بدانید در حال حاضر سینمای چین موفق‌ترین بازار سینمایی را به خود اختصاص داده‌است و سال 2020 اولین سالی است که در آن کشوری غیر از آمریکا به جایگاه پرفروش‌ترین بازار سینمایی جهان دست پیدا کرده‌است. برای مثال، فیلم “تنت” که تنها 48 میلیون دلار در مرزهای داخلی آمریکا فروش داشته‌، در کشور چین به فروشی 66 میلیون دلاری رسیده‌است.

بعد از آمریکا و چین، کشورهای انگلستان (با 21.8 میلیون دلار)، فرانسه (با 21.4 میلیون دلار) و آلمان (با 17.4 میلیون دلار) بیشترین فروش را برای فیلم “تنت” رقم زنده‌اند.

دیدگاه‌ها (4)

بستن فرم

 1. عبآس

  مهر 21, 1399

  یکبار دیدمش، هزاربار بش فکر کردم. توو کلیات شبیه predestination میمونه، ولی خب جزئیاته که به تفاوتا رنگ میده.

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به عبآس

   مهر 21, 1399

   حس می‌کنم همه دیدن تنت رو فقط من موندم :))

   پاسخ

   • عبآس در پاسخ به زهرا اکیما

    مهر 21, 1399

    من تلاش کردم صبر کنم ولی واقعا نتونستم نگا نکنم. با خودم گفتم الان که “هستم” باید ببینمش😄😄

    پاسخ