معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (2172)

بستن فرم

 1. شما؟

  شهریور 5, 1400

  آقا این کیوبی که گفتی توی چشم هاش رو نگاه کنید اگر ناروتو و ناروتو شیپودن رو دیدی در چشم های اون گربه کیوبی نگاه کنید مانگکیو شارینگان رو مشاهده میکنید!!!

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به شما؟

   شهریور 7, 1400

   داش این اون کیوبی تو ناروتو نیست این از انیمه مادوکا ماجیکاست اسمش کیوبیه و نماد مرگ تو ونیای خودشه و بیسار قدرتمند ربطی به ناروتو نداره هز رو اسمش به ناروتو ربطش ندین

   پاسخ

 2. Sory-sensei

  مرداد 19, 1400

  خعل خب…ارن اگه تمام دنیا رو هم بتونه کنترل کنه هیچ کاری با ناروتو نمیتونه کنه…ناروتو بیس مود کل اتکو جر میده…از اون جدا ناروتو سرعتش از نور بیشتره،با ی ضربه ماهو نصف کرد بعد میگین ارن می‌تونه تایتانارو کنترل کنه؟
  گوکو درهر شرایطی نمیتونه ناروتو رو شکست بده؟
  اصلا دراگون بالو دیدین؟
  گوکو بیس مود کل ورس ناروتو رو نابود می‌کنه چ برسه ک بخواد بره توmui
  واینکه لوفی نمیتونه ناروتو پرایمو شکست بده…
  کورو سنسی فقط سریعه…احتمالا با چاکرا کیوبی بیهوش میشه…
  ناروتو با چشما و دست بسته راحت یوسکه رو شکست میده این چ لیستیه😑
  و اینکه گاتس نمیتونه ناروتو رو شکست بده ناروتو بریون مود باهاش بسکتبال بازی می‌کنه
  جوتارو چ زمانو کنترل کنه چ نکنه نمیتونه از چاکرای کیوبی رد شه پس راحت شکست میخوره…
  لایتم ک نباید تو لیست باشه،تا بخواد دفترچه رو دربیاره ناروتو ده بار کشتش…ناروتو از نور سریعتره اینم از این
  الکی لیست درست نکنین

  پاسخ

 3. سینا

  مرداد 15, 1400

  میشه سینمایی دی سی معرفی کنید؟
  لطفاً انیمیشنی باشه و دوبله

  پاسخ

  • علی در پاسخ به سینا

   مرداد 16, 1400

   لیگ عدالت :فلش پوینت*
   لیگ عدالت جنگ ،لیگ عدالت نابودی
   لیگ عدالت دارک ۱.۲ (مخصوصا دومش من خیلی خوشم اومد)*
   بتمن جوک کشنده (شاهکار و دارک)*
   لیگ عدالت x تایتان ها
   بتمن هاش ،بتمن زیر نقاب سرخ
   کنستانتین شهر شیاطین
   ستاره دارا بهترینان

   پاسخ

 4. 00000

  مرداد 11, 1400

  داداش اصلاتا حالا انیمه نگاه کردی داری شوخی میکنی؟ ارن احمق از مرد تکمشتی قوی تره؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

 5. محمد جواد

  مرداد 10, 1400

  5 برد پی در پی پرسپولیس را به تمام پرسپولیس بای این سایت تبریک میگم❤️❤️❤️👑👑👑
  انشالله میریم برای شیشمی👍👍👍

  پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

   مرداد 11, 1400

   خب الان چه ربطي داره ؟؟

   پاسخ

   • محمدجواد در پاسخ به اميرحسين

    مرداد 14, 1400

    الان باید برات دلیل بیارم؟
    از حرفت معلومه کیسه کشی🤫🤫

    پاسخ

    • اوتاکو⁦✌️⁩ در پاسخ به محمدجواد

     مرداد 14, 1400

     منظور اون این بود چه ربطی به انیمه داره؟؟!
     مشخصه که عقده قهرمانی داشتی(خودم فوتبالی نیستم🤫🤫)

     پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به محمدجواد

     مرداد 16, 1400

     تو همون كاربر قاسم پور نبودي كه حتي رو با الف و Luffy رو با I مينوشتي؟؟ اگه هموني كه ديگه هيچ چيزي ندارم كه بگم

     پاسخ

     • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

      مرداد 17, 1400

      بفرما کم آوردی یه چیز دیگه میگی
      مهم اینه که الان بلدم در ضمن من که حتی رو با الف نوشتم؟

      پاسخ

      • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

       مرداد 18, 1400

       اولا اين به معني كم اوردن نيست حداقل داره ميگه با كي بحث ميكني و همونطور كه قديم هم گفتم همينكه يه نفر راجع به همچين چيزي بحث ميكرد اما اسم اون هم املاش بلد نبود نشون دهنده اينه كه با كي بحث ميكني

       لوف حتاسرعتش نصف سرعت باریون نيست اين هم كامنت شماست بخواي تو صفحه 5 هم ميتوني ببيني
       بعد بحث سر انيمه س چرا پاي فوتبال وسط مياد نميدونم
       ثبت كنيد ممنون

       پاسخ

       • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

        مرداد 18, 1400

        فعلا که در مورد دی سی و مارول حرف میزنید
        فوتبال چی میشه مگه؟
        داداش من باهات دعوا ندارم فقط میگم که ناراحت نشین اینا رو می‌نویسم
        این بالا هم یک نفر گفت سینمایی دی سی معرفی کنید این الان به انیمه ربط داشت؟

        پاسخ

        • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

         مرداد 19, 1400

         من درباره دي سي يا مارول بحث نميكردم بعد دي سي يا مارول و ميشه بياي با انيمه سرش بحث كني مثلا سر اينكه سايتاما قويتره يا سوپرمن اين بحث الكي نيست مثل مال شما كه الكي پاي فوتبال وسط ميكشي و درباره سينمائي دي سي اين سوالي كه كرد بحث الكي بوجود اورد؟؟ نه يه سوال ساده كرد درسته كه ربطي به اينجا نداشت اما حداقل بحث الكي و مسخره درست نكرد

         پاسخ

     • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

      شهریور 9, 1400

      تو خودت هم یک جا اشتباه نوشتی

      دوستان این کاربر امیر حسین جدید که این کامنت رو (گزاشته)

      وقتی خودت اشتباه می‌نویسی به بقیه نگو واقعا که

      پاسخ

      • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

       شهریور 11, 1400

       😂😐 خدايي اومدي كامنت من اشتباهش رو بگي حتي بلد نبودي كامنت رو درست بنويسيش
       مشكل كامنت من ميتوني بگي ؟؟ بعد لطفا با كامنت خودت قياس كن
       و يه چيز ديگه اگه اينستاگرامي يا تلگرامي يا برنامه اي داري بگو اونجا با هم ديگه صحبت كنيم اينجا خوب نيست
       ثبت بشه متشكرم

       پاسخ

       • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

        شهریور 12, 1400

        به هر حال
        تو هم اشتباه نوشتی در ضمن من دیگه حرفی با تو ندارم دیگه این گفتگو بین ما تمام شد

        پاسخ

        • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

         شهریور 12, 1400

         ميشه بگي اشتباه من چي بود استاد بزرگ وقتي بلد نيستي درست كامنت من كپي كني سر چي ديگه داري بحث ميكني
         ثبت كنيد ممنون

         پاسخ

         • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

          شهریور 15, 1400

          اولا من اون دومی رو گفتم نه اولی چون تو دوتا کامنت شبیه هم گذاشتی تازشم هردو (گزاشته) رو اشتباه نوشتی
          دوما من فقط یه تیکه رو گفتم نیازی نبود همه رو بگم چون وقت تلف کردن بود
          حالا حرفی برای گفتن داری؟

          پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

           شهریور 16, 1400

           حالا با اون وقتي كه از تلف شدنش جلوگيري كردي چه كشفياتي رو انجام دادي ؟
           من يه بار كامنت گزاشتم منتها يه اشتباهي كردم دو بار اومد
           بعد بچه جون كامنت من رو ميشه چند صورت خوند يك حالت كه گزاشته
           يك حالت هم همون گزاشت كه ميشه گفت اين كامنت رو نوشت ، گزاشت
           بعد مدارس كه شروع شد يكم رو املات كار كن حتي رو با الف ننويس
           و راجع به چيزي كه بحث ميكني حداقل املاش رو ياد بگير نه مثل لوفي نوشتنت
           بعد من با كسي كه ميگفت ناروتو قراره از گوكو و سايتاما قويتر بشه حرفي ندارم يادت نره اين رو ميگفتي ( الان مياد ميگه مهم اينه كه الان نميگم ) همينكه راجع به شخصيتي كه دوستش داري اين حرفا رو ميزدي چي دارم كه بهت بگم
           بعد اگر مثل چند تا كاربر تو اين سايت كه اونا هم يسري قدرت دارن تو هم داري كه ميگفتي ناروتو تو حالت باريون از دنده پنج لوفي قويتره ، اصلا جات اينجا نيست برو يجا ديگه اينده رو ببين اينجا حيف ميشي
           ثبت كنيد ممنون

           پاسخ

          • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

           شهریور 17, 1400

           حاجی تو هر نظر سنجی بری میبینی حالت باریون از دنده پنج قویتره
           آقا من اصلا قبول میکنم خیلی غلط داشتم ولی مثل تو نیستم اشتباه بنویسم و اعتراف نکنم
           من دیگه هی چی نمیگم موفق باشی

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

           شهریور 17, 1400

           خب اگه ميگن از دنده پنج قويتره بگو تو چه چپتري از مانگا يا كدوم قسمت انيمه اومده جلو كي استفاده شده ؟؟ چطور من كه اين همه موقع وان پيس مي بينم نديدمش؟
           بعد راجع به غلط من هم توضيح دادم بخون ميبيني
           ثبت كنيد ممنون

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به اميرحسين

           شهریور 17, 1400

           ببین برادر من درسته دنده ۵ هنوز رونمایی نشده ولی یهو نمیان باهاش لوفی رو از ریش سیاه قوی تر کنن که 😶ناروتو هم در حدب قوب شد که جلو ایشیکی وایسته نیومدن کاری کنن بزنه کل اوتسوتسوکیو نابود کنه 😶ولی درسته فعلا لوفی نمی تونه ناروتو رو شکست بده اما شاید دنده پنج جلوی باریون فرصتی داشته باشه هرچی نباشه باریون با زمان کلنجار میره و شکست دادن کسی که با زمان ور میره حتی برای همون گوکو و سایتاماش سخته(البته که ناروتو اصلا در یطح این دوتا نی 😂)

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           شهریور 18, 1400

           خب ببين اين باز هم احتماله
           نميدونم خيلي ها فاز گرفتن كه چيزي كه اصلا نيومده نظر بدن راجع بهش مثل كاربر محمد جواد اومد گفت تو نظر سنجي ها ناروتو بالاتره خب اصلا دنده پنج چي داره چه شكل و شمايلي داره كجا اومده ؟؟ حتي به احتمال زياد حالا زياد هم نگيم پنجاه درصد يا كمي بالاتر تو اين ارك نمياد

           پاسخ

          • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

           شهریور 23, 1400

           توی گوگل زدم دنده پنج لوفی رو حالا نمیدونم تو مانگا هست یا نه
           تازشم من دنده پنج رو حساب نکردم لوفی الان رو میگم

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

           شهریور 24, 1400

           ميگم بچه اي همينه
           سرچ كردي دنده پنج فك كردي چيزي كه برات مياره واقعيه؟؟ مثل همون فرم ناروتو كه گفتي؟ خودت هم گفتي نميدونم كجا مياد بعد من وان پيس فن كه اين همه سال دنبالش ميكنم چيزي به اسم دنده پنج اصلا نيومده تا الان
           بعد اگه اطمينان نداري حداقل يسر بزن به سايت فندوم اون اثر ببين چي گفته
           من هم ميدونم كه لوفي الان گفتي و قبول هم دارم منتها با اين حرف خنده دارت كار داشتم

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

           شهریور 25, 1400

           خب بهت ميگم بچه اي همينه سرچ كردي يه چيز مسخره پيدا كردي فك كردي راسته بعد نميدوني تو كدوم چپتر يا كجا اومده بعد اگه چيزي سرچ كردي تو سايت فندوم همون انيمه ازش زده اصلا نيست
           ديگه خدايي داري نشون ميدي منطقت رو كه چطوري هست
           ثبت كنيد ممنون

           پاسخ

          • Ozymandias در پاسخ به اميرحسين

           شهریور 25, 1400

           جناب اقای بزرگسال این چه بحث مسخره و بیخودی هست میکنید ؟؟؟
           کدوم ادم بزرگسالی میشنیه پای این که چه میدونم این یکی از این قویتره این چرت و پرت ها که اخرش به هم دیگه بی احترامی و توهین بشه
           نمی خواید این بحث. های چیپ که به هیچ کسی اطلاعاتی اضافه نمیکنه رو تموم کنید ؟؟؟

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به Ozymandias

           شهریور 26, 1400

           بابا دارم باهاش شوخي ميكنم ميخوام ببينم تا كجا ادامه ميده و چيا ميگه چون خوشم اومده ببينم چيا ميگه 😂😂
           همين كامنت اخرش راجع به قدرت لوفي اصلا همه چي مشخص كرد بي هيچ اطلاعي يه چيزي سرچ كرده بعد يه عكس فن ميد ديده باورش شده
           به خدا بعد اين كامنت كه گزاشت اصلا نيمخواستم ادامه بدم همين همه چيز مشخص كرد 😂
           حالا اصلا كار به حرفاي قديمش ندارم
           ولي ببخشيد اگه كسي بدنش اومد

           پاسخ

          • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

           شهریور 27, 1400

           باشه بابا من هاچ اطلاعاتی درباره وان پیس ندارم
           ولی گناه من چیه من مانگای وان پیس ندیدم فکر کردم واقعیه

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

           شهریور 27, 1400

           خب اشتباه ميكني دوست من راجع به اثري كه نديدي يا اطلاعي از اون نداري نبايد نظر داد

           پاسخ

          • محمد جواد در پاسخ به Ozymandias

           شهریور 27, 1400

           حالا یکم به حرف شما فکر میکنم
           اره فکر کنم کلمات بدی بکار بردم
           کاربر امیر حسین متاسفم واسه بد رفتاریم

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

           شهریور 27, 1400

           نه بابا دشواري نداره

           پاسخ

          • M در پاسخ به اميرحسين

           شهریور 27, 1400

           ادم از کار شما دوتا سر در نمیاره
           یه روز با هم درگیر هستید
           یه روز باهم خوب میشید
           چی به چیه؟

           پاسخ

  • نیما در پاسخ به محمد جواد

   مرداد 13, 1400

   آره با ناداوری نبرین عجیبه البته خودم طرفدار هیچ تیمی از ایران نیستم

   پاسخ

  • پوکر من در پاسخ به محمد جواد

   مرداد 13, 1400

   قبل از این وزیر ورزش پرسپولی ۵سال مدعی که سهله میانه ها بود کلن یبارم نزدیک حذف بود بعد این وزیر یبار نایب قهرمان پنج بار قهرمان واقعا عجیبه

   پاسخ

   • محمد جواد در پاسخ به پوکر من

    شهریور 12, 1400

    آقا وزیر ورزش نمی‌ذاشت اول بشید درست
    ولی دوم که می تونستین بشین
    حرف دیگه ای ندارم بازنده ها🤫🤫🤫

    پاسخ

  • امیر در پاسخ به محمد جواد

   مرداد 15, 1400

   انشالله میریم برای 6 قهرمانی

   پاسخ

 6. محمد

  مرداد 10, 1400

  همشون روهم لوفی رد نمیزنن هیچکدوم از اینا هاکی پادشاهای لوفی به اینا بسه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد

   مرداد 10, 1400

   داش لوفی حد اکثر بزنه کشورارو نابود کنه بعد گوکو با یه داد زدن کل سیاراتو نابود کرده الا مزشه لوفی رو با همچین فردی مقایسه کرد؟

   پاسخ

  • اميرحسين در پاسخ به محمد

   مرداد 10, 1400

   شما هم ميتوني تعصبي نظر ندي و يكم فكر كني

   پاسخ

 7. کاوه

  مرداد 4, 1400

  اینا هیچ کدوم واقعی نیستن اگر اینجوریه وقتی که جیگن به حالت نهاییش تبدیل میشه ((جیگن=عضو سازمان کارا)) جنگیدن باهاش غیر تصوره چرا ناروتو میتونه همه ی اینا رو شکست بده تازه قوی تر هم هستش اگر تمام ادم های قوی داخل انیمیشن به قوی ترینشون قدرت بدن ناروتو که اول میشه عزیز برای طرفطاریش نیست من دارم بوروتو رو نگاه میکنم خوب و ناروتو توی انیمه قوی نیشت

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به کاوه

   مرداد 5, 1400

   داش جیگن حالت نهایی نداره حتی قبل از اینکه دانای شش طریقت به دنیا بیاد توسط یه اوتسوتسوکی که همراه کاگویا به وزمین اومده کارما گرفته و الان تحت کنترل اونه و هیچ اختیاری نداره و اگه زیاد بهش فشار بیاد اون اوتسوتسوکی درونش تناسخ پیدا میکنه خیلیم قویه کاگویا بهش خیانت کرده و از پشت زخمیش کرده برای همین کار ماشو گذاشته رو جیگن تا زنده بمونه

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به کاوه

   مرداد 5, 1400

   داش
   ناروتوی مانگا ی بوروتو با باریون نهایتا قادر به نابود کردن سیاره میشه
   و نابود کردن یه سیاره برای کسایی مثل گوکو و سایتاما با یه تکان دادن دست هم امکان پذیره اون جیگنی کی داری میگی هیچ کاری نمی تونه در برابر گوکو و سایتاما بکنه تلپورت؟سایتاما و گوکو سرعتی بالای نور دارن
   زور بازو؟سایتاما با یه مشت دنیارو نابود کرد و گوکو ه کهکشان اندازه ی مولتیورسو با یه مشت نابود کرده
   قددتای جذب کارما؟سایتاما و گوکو اصلا از چاکرا ایتفاده نمی کنن

   پاسخ

   • M در پاسخ به رهام

    مرداد 6, 1400

    به همین دلیل میگم نباید شخصیت دنیا های دیگه رو باهم مقایسه کرد
    بعضی شخصیت ها که نمیمیرن رو چاکرا دار تصور کنیم ناروتو مهرشون می‌کنه مثل بان

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به M

     مرداد 7, 1400

     داش اصلا بان کیلو چنده مگه اینا از چاکرا ایتفاده می کنن؟گوکو که از کی استفاده می کنه سایتاما هم که محدودیت شکسته

     پاسخ

     • M در پاسخ به رهام

      مرداد 10, 1400

      حاجی به خدا نبردشون عادلانه نیست خوب چاکرا ندارن خوب چاکرای ناروتو زود تمومو میشه اینجوری من فکر کنم از فرم قبلیش ضعیفتره

      پاسخ

 8. اوتاکو

  تیر 31, 1400

  ینی چی اصلا ناروتو از کیا ضعیف تره هر انیمه ای دنیا خودشو داره 😐

  پاسخ

 9. پوکرمن

  تیر 30, 1400

  اصن این مقاله یجور توهینبه اوتاکو هاس با اینکه خودمم خیلی توش نظر دادم اخه دنیاهارو نویسنده ها ایجاد میکنن پس همه چی به نظرات و تفکرات نویسنده بستگی داره قویترین موجود تو دنیای انیمه وجودنداره چون اکثرشون تو دنیاهای متفاوتین وقدرتاشون هم متفاوته بهتره جهان های انیمه هارو مقایسه کنیم تا کاراکتراشون

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به پوکرمن

   تیر 31, 1400

   ببین باید بدونی فرضیه ی چند جهانی دیسی و مارول تو انمه هم صدق می کنه یعنی هر دنیای انیمه معادل یه یونیورسه در یک مولتیورس تعداد نامحدودی یونیورس هست یعنی ما اگه ۲۶ میلیون تا انیمه داشته باشیم ۲۶ میلیون یونیورس داریم اینجا ژانر ها به صورت مولتیورس دیده میشن پس همه ی انیمه ها باهم در ارتباطن و اینکه بخوایم مقایسشون کنیم اصلا چیز اشتباهی نی

   پاسخ

   • سیب زمینی در پاسخ به رهام

    مرداد 1, 1400

    با این حرفت ثابت کردی نوبی

    پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به رهام

    مرداد 3, 1400

    میشه بگی کی همچین حرفی زده؟؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیرحسین

     مرداد 3, 1400

     فرضیاتیه که خودت میتونی با یکم دقت و داشتن تخیل و اطلاعات به دست بیاری

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به رهام

      مرداد 4, 1400

      والا فرضيات استاد رهامه و نميشه ايرادي ازشون گرفت چون بقول كاربر maker تو زمان سفر ميكني اين هم يكي از عواقبشه😂😐🤦

      پاسخ

   • سینا در پاسخ به رهام

    مرداد 29, 1400

    اگه دنیا هاشون با هم در ارتباط هستن پس وقتی یک شخصیت با ویلر دنیای خودش میجنگه دنیای انیمه دیگه صدمه یا آسیبی نمی‌بینه
    پس چرا تا حالا شخصیت انیمه های دیگه همدیگه رو ملاقات نکردن؟
    مثلاً ناروتو بیاد ببینه توی دهکدش ناتسو هستش مثلاً میدوریا ببینه توی شهرشون گوکو هست اینجوری
    پس فرضیه تو کاملا اشتباهه

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به پوکرمن

   تیر 31, 1400

   کاربر نیما این چه سمی بود؟مگه هدجا بگن یعنی ضعیف تره؟
   لیست درست
   ۱.ناروتوباریون . ایشیکی
   ۲.کاگویا
   ۳هاگورومو.هامورا

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    مرداد 2, 1400

    ای خدا
    اسپویل مانگا😭

    تو مانگا گفته شد که موموشیکی از کاگویا مقام بالاتری داره.
    من مانگا تا حالت باریون ادامه ندادم صبر کردم انیمه بیاد اینجا اسپویل شدم 😭🤕😂.
    شما خیلی موموشیکی دست کم گرفتین تنها دهن پنج کاگه سرویس کرد.

    پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    مرداد 2, 1400

    رهام جان بی شک موموشیکی از ایشیکی و هر اوتسوتسوکی قوی تر احترام که همراهان موموشیکی بهش میزاشتن اصلا به ایشیکی گذاشتن ؟؟؟
    با نگاه به شخصیت موموشیکی میشه فهمید که شاهزاده ای چیزیه و ما قطعا کل قدرت هاش ندیدم بزار کمی داستان بره جلو…..

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     مرداد 3, 1400

     داداش اگه موموشیکی قوی ترین اوتسوتسوکیه پس چجوری ناروتو و ساسوکه تو حالت معمولی شکستش دادن بعد ناروتو باریون و ساسوکه و بوروتو باهم نتونستن ایشیکی رو حتی به صورت جدی مجروح کنن 😐😂

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      مرداد 4, 1400

      کجا حالت عادی بود ؟
      دهن ناروتو با پنج کاگه سرویس شد بعدم بوروتو با دلایلی تونست شکست بده

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       مرداد 5, 1400

       اون فرما دیگه حالت عادیشون به حساب میاد
       بعدشم اگه ناروتو نبود بوروتو با چه راسنگانی می خواست موموشیکی رو بکشه؟

       پاسخ

     • M در پاسخ به رهام

      مرداد 7, 1400

      اینو خوب اومدی
      خوب راستش بعد باریون اون قویترین حالت ناروتو بود
      اگه اونجوری هم حساب نکنیم ساسکه و ناروتو سوسانو و کوراما رو با هم ترکیب کردن و شکستش دادن بعدش دوتا دانشمند اوسکول کونوها اومدن کارو خراب کردن اگه اونا رو حساب نکنیم در واقع از ناروتو و ساسکه شکست خورد در حالی که ناروتو و ساسکه عددی جلوی ایشیکی نبودن
      الان منظورم اینه که ایشیکی خیلی از موموشیکی قویتره

      پاسخ

    • M در پاسخ به نیما

     شهریور 11, 1400

     داداش ایشیکی قویتره خیلی
     الان چجوری حساب کردی موموشیکی قویتر از هر اوتسوتسوکی ای؟ اول ایشیکی بعد کاگویا بعد هومورا و هاگوراما بعد موموشیکی اونم با قدرت کینیشکی
     اگه کینیشکی نباشه همراهش ایشیکی برای مبارزه با موموشیکی نیازی به چشم هایش هم نداره

     پاسخ

 10. پوکرمن

  تیر 30, 1400

  یامن دچار خود درگیری مزمن شدم یا واقعا دنیای دراگون بال اونقدر قویه که ادم فک میکنه دیوانس نویسندش

  پاسخ

 11. پوکرمن

  تیر 30, 1400

  اغا این هاجیم ایسایاما چند وقته ساکته عامل خندمون بود کجا رفته

  پاسخ

 12. نیما

  تیر 30, 1400

  قویترین های ناروتو
  موموشیکی،ایشیکی
  کاگویا
  هامورا،هاگوراما
  مادارا،هاشیراما
  ناروتو،ساسکه
  در مورد کاگویا تو ناول گفته شد از موموشیکی ضعیف تر و خب ایشیکی هم مشخصع

  پاسخ

  • M در پاسخ به نیما

   مرداد 2, 1400

   حاجی ناروتو یا ناروتو شیپودنو دیدی؟
   معلومه ندیدی آخه هر کی دیده باشه می‌فهمه ایشیکی و موموشیکی داخل انیمه نیستن آخه تو نوشتی قویترین های ناروتو اونا توی بوروتو هستن در ضمن علکی میگفتی مانگای بوروتو رو خوندی چون ناروتو باریون رو داره و از همشون قویتره البته با ایشیکی برابره.

   پاسخ

   • R در پاسخ به M

    مرداد 2, 1400

    بوروتو نسل بعدی ناروتو هستش . اگه بوروتو رو دیده باشی می دونی .

    پاسخ

    • M در پاسخ به R

     مرداد 6, 1400

     به هر حال

     پاسخ

    • M در پاسخ به R

     مرداد 10, 1400

     پس چرا هاشیراما یا مدارا یا چندتا دیگه از ناروتو و ساسکه قویترن؟

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به M

      مرداد 17, 1400

      کی گفته هاشیراما و مادارا از ناروتو و ساسکه قوی ترن الان حد اکثر مادارا از ساسکه قوی تره نه از ناروتو

      پاسخ

      • M در پاسخ به رهام

       مرداد 18, 1400

       نیما نوشته. من نمیگم

       پاسخ

  • کی گفته؟داش قادران مطلقی داریم که با اشارشون سایتاما رو با تمام قدرت در حالت اینفینیتی شکست میدن

   پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به رهام

    تیر 31, 1400

    داش سایتاما هنوز قدرت اصلیشو هیشکی ندیدی پس نیاز به مقایسه نیست شاید

    پاسخ

    • اوتاکو⁦✌️⁩ در پاسخ به امیرحسین

     مرداد 14, 1400

     همین الان چند نفر رو میگم که میتونن سایتاما رو بزنن
     ۱کیبوتسوجی(اون می‌تونه از دنیای شینیگامی قدرت خودش و تمام شیاطین رو به هرکس که میخواد بده و اونو تحت کنترل در بیاره)
     ۲.این پسر مو سفیده که تو یه انیمه هست اسمش رو یادم نمیاد اما نامیرا هست و می‌تونه از چیزای مختلف الهام بگیره و تبدیل بشه
     ۳.گوکو:نود درصد کسایی که میگن سایتاما قویه چون خدا رو شکست داده هنوز دراگون بال رو ندیدن.سطح دنیای گوکو هزاران برابر بالا تر از دنیای سایتاما هست(اگر میخوای الان بگی که سایتاما خدا رو از بین برده یا ابعاد رو جابجا کرده باید بگم دو نفر تو دراگون بال هستن که قدرتشون سه برابر بیشتر ازمجموع قدرت خدا و شیطانه!! و گوکو این دو نفر رو میکشه)البته خودم مانگا رو هنوز کامل نخوندم اما مطمئنم حریف های خیلی قوی تر هم هست مثلا یکی فقط با انگشت زدن به زمین می‌تونه سیاره رو متلاشی کنه..و یه چیز دیگه…. سایتاما به نهایت قدرت خودش رسیده اما گوکو نهایت نداره و هر چقدر تمرین و یه کار دیگه بکنه قوی تر میشه.!
     حوصله ندارم بیشتر از این بنویسم اما چند نفر دیگه هم هستن….
     دیگه نبینم کسی بگه سایتاما قوی ترینه🤫🤫

     پاسخ

     • ایران در پاسخ به اوتاکو⁦✌️⁩

      مرداد 14, 1400

      سایتاما قویترین نیست قادران مطلق میتونن بزننش در زمن گوکو با اولترا هم در حد سایتاما نیست مانگای دراگون بالم دیدم موزان نه به هیچ وجه درسته نامیراست ولی نه اون مو سفیده هم که میگی اسمش فوشی هست نامیراست ولی این تبدیل شدنش محدودیت هایی داره به سایتامام تبدیل بشه قدرتش اصلا در حد سایتاما نیست به همین راحتی وقتی میخوای بگی کسی از سایتاما قویتره کسانی مثل آکیرا و کریتور و کامی تنچی و……. رو بگو که بینهایت قوین نه اینا رو

      پاسخ

      • Mohammad amir در پاسخ به ایران

       مرداد 18, 1400

       سلام اقای ایران من اصلا این حرف که میگی سایتاما از گوکو قویتره را قبول ندارم اگه فقط انیمه ی دراگون بال سوپر را دیده باشین که مطمئنم شما دیدین گوکو از قسمت ۱ تا ۱۳ در فرم سوپر سایان گاد البته چند قسمت جلوتر تبدیل میشه فکر کنم ۱۰ یا ۹ بوده حالا بیخیال میخواست یک یونیورس نابود کنه اونم به راحتی تازه موقع مبارزه داشت قویتر هم میشد احترام شما واجب قبول دارم قدرت سایتاما هنوز که هنوزه معلوم نیست ولی من مطئنم که سایتاما دیگه اومنی ورسال نیست مدرک هم تا دلت بخواد دارم تازه بعضی ها هستن که البته شما نه واقعا تعصب دارن سطح قدرت گوکو را پایین میارن و میگن که گوکو در فرم غریزه ماورایی که اگه مانگا را خوانده باشید به گفته ی ویس غریزه ی ماوراییت هنوز جای پیشرفت داره و هر چی بیشتر ازش استفاده کنی قویتر میشی و گوکو در اون فرم یک مولتیورسال است برای اثبات حرفم گوکو نیستی یا همان خلا را لرزاند که اگه کمی با علم نجوم اگاهی داشته باشید در خلا یا نیستی ابعاد های بیشماری وجود داره که بعضی هاشون بیشمارن و اندازه ی هر ابعاد با یونیورس برابری میکنه برای اثبات حرفم برین قسمت ۱۱۰ دراگون بال سوپر بزنین جلو روی ده دقیقه من مطمئنم که گوکو حتی اگه از سایتاما قویتر نباشه که از نظر من هست ضعیف تر هم نیست نتیجه ی نبرد بین این دو شخصیت به هیچ وجه معلوم نیست چون از یک طرف سایتاما قدرت کاملش را نشون نداده و از یک طرف دیگه گوکو هم نتوانسته قدرتش را به طور کامل بکشه بیرون منظورم در حالت غریزه ماورایی تازه از گوکو و سایتاما قویتر هم هست الان میگم در دراگون بال سوپر تا الان یا شاید هم من نمیشناسم زنو ساما و گرند پریست و تمام فرشتگان بقیشون معلوم نیستن ایشالله در دادمه ی مانگا با همچین شخصیت های قدرتمندی ملاقات کنیم خب اقای ایران با چندتا از حرف های من موافق هستین

       پاسخ

       • ایران در پاسخ به Mohammad amir

        مرداد 19, 1400

        داش دراگون بال دیدم تا حدودی هم مانگا خوندم و اما درباره سایتاما تو مانگای گاد vs سایتاما سایتاما بالاخره کمی جدی میشه اول چندتا سیاره از بین میره بعد گاد هرکاری میکنه سایتاما زخمی نمیشه نبردشون جهان رو آشفته میکنه گاد که فهمیده تمیتونه سایتاما رو شکست بده میخواد فرار کنه سایتاما میگه دیگه تمومه مبارزه خوبی بود بعد چنان مشتی به گاد میزنه که اول سیارات اطراف نابود میشن بعد کهکشانا و بعد در نهایت کل یونیورس وان پانچ من از بین میره بعد سایتاما میگه این مبارزه برام مثل یه ورزش صبحگاهی بود یعنی باز جدی نشده و ما خالق دنیای وان پانچ من هم دیدیم اسمش گاد متعاله احتمالا در آخر با اون مبارزه میکنه اگه بخواید راز قدرت سایتامرم براتون میگم درزمن میدونی چقدر گوکو قویه خودم دراگون بال دیدم زنو و سوپر شنرون و کاهن اعظم و فرشته ها هنوز خیلی از گوکو اولترا قویترن ویس با یه لگد زدش گوکو اولترا پیشرفته رو تو مانگا هنوز باید پیشرفت کنه گوکو

        پاسخ

        • اوتاکو⁦✌️⁩ در پاسخ به ایران

         شهریور 1, 1400

         حاجی من هی میگم گوکو کسی رو می‌کشه که قدرتش سه برابر مجموع قدرت شیطان و خدا هست بعد بازم میگی چون سایتاما خدا رو از بین می برهپس قوی تر از گوکوعه؟😐🤣🤣
         در ضمن مانگا سایتاماvsگاد رسمی نیست

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به اوتاکو⁦✌️⁩

          شهریور 2, 1400

          اون طرح اولیه است و به مانگای اصلی اضافه در زمن گاد هم تو مانگای اصلی اومد هم تو وب کمیک پس حتمی در اخر این مبارزه به مانگای اصلی میره گوکو رو اینقدر شاخ نکن تو دنیای خودش با قویترین حالتش حتی ویس با یه دستش به راحتی زدش الان داره باهاش تمرین میکنه ویس گفت تو هنوز در حد یه فرشته کار آموز هم نیستی چه برسه به فرشته ها و کاهن اعظم و زنو ساما سایتاما اگه گاد متعال رو هم بزنه تو دنیای خودش بی رقیبه در حالی که گوکو تو دنیای خودش از ۱۵ نفر ضعیفتره

          پاسخ

         • امیر در پاسخ به اوتاکو⁦✌️⁩

          شهریور 2, 1400

          داداش خدا داریم در حد بیرس که ته قدرتش سیارات خدایانیم داریم مثل زنو یونیورس براشون کشکه
          سایتاماvsگادم موراتا و دستیارش نوشتن و وب کمیکه و آینده مانگا رو نمایش میده
          من برابر میدونمشون چون جنگ جنگه کساییه که به اوج خودشون نرسیدن
          در هر صورت موراتا گفته سایتاما محدودیتی ندارد و به اوج خودش نمی‌رسه پس به نظر برتره

          پاسخ

          • اوتاکو⁦✌️⁩ در پاسخ به امیر

           شهریور 3, 1400

           اگر اینطوری باشه پس گوکو هم محدودیت نداره
           اون از اول انیمه تا آخرین قسمتی که ازش اومده هیچوقت به نهایت قدرتش نرسیده چون انیمه یه جوری هست که هر چند قسمت یه شخصیت قوی تر از گوکو میاد.
           خواهشاً یذره از مغز هاتون استفاده کنین تو این دو فصل وان پانچ من کدوم ویلنی از ویلن های دنیای گوکو قوی تر بوده؟؟؟
           دنیای گوکو کلا تو یه فاز دیگه هستش…

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به اوتاکو⁦✌️⁩

           شهریور 4, 1400

           داش گوکو الان در حد خودشه یعنی در حال حاضر نمی تونه فرارتر از اولترا اینسایدت بره درسته قوی تر ازش میاد قوی تر میشه ولی الان حد قدرتش همینه و محدودیت داره اون حتی نمی تونه قریضه ی ماورایی رو کنترل کنه 😐ولی سایتاما محدودیتی نداره نمی تونه به حد برسه بی نهایته

           پاسخ

       • اوتاکو * در پاسخ به Mohammad amir

        شهریور 20, 1400

        یاعلی اون یونیورس بود بابا زدن ۶ یا ۷ تا سیاره ترکوندن تازه به لطف قدرت بیرس بود بیشترش

        پاسخ

       • اوتاکو * در پاسخ به Mohammad amir

        شهریور 25, 1400

        اون یونیورس بود آخه ؟ انن ۶ یا ۷ تا سیاره کلا بود تو نبرد که بیشترش بخاطر قدرت بیرس بود و اون گوی انرژی هم بزور زمین رو نابود قرار بود بکنه و گوکو ترکوندش گوکو الان شخصیت یونیورسال شده تازه

        پاسخ

      • Mohammad amir در پاسخ به ایران

       مرداد 18, 1400

       سلام اقای ایران ببخشید که دنیای دراگون بال سوپر برات جالب نیست کی گفته که فقط قادران مطلق میتونن سایتاما را بزنن خود نویسنده ی وان پانج من همچین حرفی نزده و گفته سایتاما قدرتش محدودیت نداره بعضی ها دیگه اینقدر تعصب دارن که میان سایتاما را اومنی ورسال نشون میدن بدون هیچی دلیلی تازه اون مانگا وی اس گاد جالب و قشنگ بود ولی طرفدرانش جنبه ی قدرت سایتاما را نداشتن و خرابش کردن و گفتن چون با ۱۵ درصد قدرتش یونیورس را نابود کرده با سی درصد میتونه مولتیورس را نابود کنه یعنی ریاضیش تو حلقم و تازه اقای ایران کی گفته غریزه ی ماورایی گوکو توانایی مقابله با گوکو را نداره گوکو بر خلاف سایتاما تمریناتش را کنار نزاشته و هنوز داره تمرین میکنه تازه یکی از فواید غریزه ماورایی این که هر چی بیشتر در این حالت بمونه قویتر میشه و تازه گوکو در این حالت نیستی را لرزاند یا همون خلا که از ابعاد های بیشماری تشکیل شده و بعضی هاشون بی نهایت هستن در گوکو چنین قدرتی داشت اونم در حالت علامت!!حالت علامت همون غریزه ماورایی ولی کامل نشده است بعدش هنوز گوکو غریزه ی ماورایی گوکو به اوج خودش نرسیده این که شما به بی فکری بگی که حالت غریزه ماورایی در حد و اندازه ی سایتاما نیست یک حرف بی اساس است تازه تو دنیای دراگون بال افراد فوق العاده قوی ای وجود داره حداقل سطح قدرت دشمنان گوکو از سایتاما خیلی خیلی خیلی بالاتره تازه سایتاما که نیروی پلات که نداره بتونه به راحتی جریان مبارزه را عوض کنه گوکو حتی اگه از سایتاما قویتر نباشه ضعیف تر هم نیست نتیجه نبرد بین این دو مشخص نیست چندین چند سایت معتبر گوکو و چندین چند سایت دیگه سایتاما را قویتر میدونن این که شما بیاین الکی بگین سایتاما قویتر است یک حرف مسخره و چرته میدونین چرا سایتاما از تمام قدرتش استفاده نمیکنه چون همه ی اون کسانی که سایتاما با هشون جنگیده ضعیف بودن اگر گوکو هم در دنیای سایتاما مجبور نبود در برابر هیچکسی قدرت کاملش را به نمایش بگذاره اینکه بیای از شخصیت مورد علاقه ات تعریف کنی و بگی که قویترین از نظر من اشکالی نداره ولی اینکه بیای بگی گوکو با غریزه ی ماورایی توانایی مقابله با سایتاما را نداره واقعا حرف مزخرف و مسخره ایه حتی منم وقتی این حرف را زدم و گفتم گوکو قویترینه که از نظر من هست ولی دیگه ارزش سایتاما را پایین نیاوردم اقای ایران شما حتی یک دلیل منطقی برای اینکه سایتاما را از گوکو قویتر میدونی نداری من حیرون موندم شما مشکلتون با گوکو چیه؟؟تازه این مسخره بازیا چیه هیچکس از طرفدار های گوکو نگفتن فقط قادران مطلق میتونن گوکو را بزنن اون وقت سایتاما به چه دلیل فقط قادران مطلق میتونن بزننش کسانی که مثل من طرفدرا دراگون بال هستن واقعا میدونن چه قدرتی داره اگه واقعا مانگاش را خوندی باید بدونی که غریزه ی ماورایی گوکو هنوز به اوج خودش نرسیده اصلا این حالت نمیتونه به اوج برسه چون هیچ محدودیتی برای قدرت و سرعت نداره فرض کن اگه گوکو روی این حالت کایوکن استفاده کنه چی میشه از نظر من شاید سایتاما به معنای واقعی کلمه نابود بشه دیگه بسه این مسخره بازیا و تعصب روی قدرت سایتاما اگه اینجوریه قدرت سوپر سایان ۳ گوکو حتی در دنیای کایوشین ها هم حس میشه این یعنی که گوکو در حالت سوپر سایان گاد مولتیورساله نه بابا از این خبرا نیست این قضیه هم برای گوکو و هم برای سایتاما صدق میکنه

       پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به رهام

    مرداد 1, 1400

    هنوز قدرت اصلی سایتاما معلوم نشده هنوز با تمام قدرتش هیجا نجنگیده وقتی قدرت اصلیش معلوم شده اون قادرانم رد میکنه
    هنوز محودیتشو رد نکرده مثل راگون بالز
    که قسمت آخر قدرت اصلیشو نشون داد پس الکی شعر نگو وقتی هیچی نمیدونی 🙂

    پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به امیرحسین

     مرداد 1, 1400

     اقا يه چيزي اين كاربر اميرحسين كه الان اين كامنت زيبا گزاشت بنده وان پيس فن نيستم انگار جديده سوئ تفاهم نشه يوقت

     پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به امیرحسین

     مرداد 1, 1400

     دوستان اين كاربر اميرحسين جديد كه اين كامنت رو گزاشته بنده وان پيس فن نيستم كاربر رهام انگار ايشون جديده اميدوارم سوئ تفاهم نشه

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیرحسین

     مرداد 1, 1400

     داش تو دنیای انیمه ۵ تا گاراکتور برتر داریم
     ۱.اکیرا توریاما
     ۲.زنو
     ۳.کامی تنچی
     ۴.گوکو
     ۵.سایتاما
     اگه سایتاما بخواد از کل قدرتش که نمی تونه استفاده کنه نهایتا جای گوکورو بگیره

     پاسخ

     • ایران در پاسخ به رهام

      مرداد 2, 1400

      داش کریتور که از زنو قویتره کامی تنچی هم میتونه هم خلق هم نابود کنه این دو قویار از زنو هستن

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به ایران

       مرداد 3, 1400

       من زیاد کارکتر نمیشناسم که در این حد قدرتمند باشن البته شما اطلاعاتتون بیشتره 😅پس ممکنه یسری چیزا اشتباه بشه ولی ممنون

       پاسخ

       • ایران در پاسخ به رهام

        مرداد 3, 1400

        خواهش میونم داش ولی گوکو با لوترا اینسایدنت هم از ۲۰ نفر تو دراگون بال ضعیفتره غیر از زنو ساما و سوپر شنرون و وزیر بزرگ و بچه های وزیر بزرگ بالای ۱۵ نفرن با اولترا اینسایدنت با ویس که یه فرشته است تمرین کرد ویس با یه دستش باهاش مبارزه میکرد و گفت تو هنوز از فرشته ها ضعیفتری گوکو رو که تو رده چهار قرار دارید براش زیادیه فعلا حتی تو مانگا هم هنوز تو دراگون بالم چهارم نیست فقط خواستم نقض های رده بندیتونو بگم با احترام تمام

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به ایران

         مرداد 5, 1400

         منظورم گوکوی مانگاعه که با حالتایی مثل امنی ورسال گاد و …مولتیورسارو نابود می کنه

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به رهام

          مرداد 7, 1400

          داش نمیدونم این حالتا کی بهت گفته ولی منی که مانگا هم خوندم گوکو حتی الان هم قوبترین حالتش اولترا اینسایدنت هست البته هر چی بیشتر مثلت باشی قوبتره الان که داره تمرین میکنه ویس گفت از فرشته ها ضعیفتری هنوز فرشته ها و کاهن اعظم اولترا اینسایدنت دارن همشون مخصوص فرشته هاست و توش چندبرابر از گوکو بهترن اینو توی تمرینات هم دیدیم داش رهام چبزی به اسم امنی ورسال گاد وجود نداره اصلا نمیدونم کی اینو به شما گفته

          پاسخ

 13. Ragnar

  تیر 29, 1400

  قدرت سایتاما به طوری است اگر با دشمن قوی تر از خود درگیر شود در همان لحظه تمام محدودیت های خود را میشکند و از شخصیت های دگر انیمه ای قوی تر میشود بنابراین طبق نظر سنجی های صورت گرفته سایتاما قوی ترین کاراکتر در دنیا انیمه است

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Ragnar

   تیر 30, 1400

   نخیر جناپ محدودیت الکی نی که یهو بشکنه بعدشم سایتاما دیگه محدودیتی نداره و قدرتش هر موقع که بخواد از تمامش استفاده کنه بیشتر میشه

   پاسخ

   • Hesam در پاسخ به رهام

    تیر 31, 1400

    فکر نمیکنی (جناپ) خیلی خز شده باشه مال عهد بیلبیلک شاهه

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به Hesam

     تیر 31, 1400

     داش کاربر رهام درست میگن ما تموم مانگا ها رو خوندیم سایتاما تمام محدودیت ها رو شکسته وقتی با مشتش زد تموم دنیارو از بین برد گفت این مبارزه مثل ورزش صبحگاهی بوده برام اونم مشتی که تموم کهکشانا و سیارات رو ازبین برد پس سایتاما تو مبارزه با گاد هم جدی نشده به احتمال زیاد جلوی گاد متعال که خالق دنیای سایتاماست یایتامای جدیو ببینیم

     پاسخ

 14. طاها

  تیر 25, 1400

  قویترین کاراکترای ناروتو
  اوتسوتسوکی کاگویا
  اوتسوتسوکی هاگومورو
  اوچیها مادارا
  ناروتو
  ساسکه
  ابیتو

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به طاها

   تیر 27, 1400

   فعلا که ایشیکی و بعدش ناروتو همرو خوردن

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به طاها

   مرداد 2, 1400

   اوبیتو حتی نزدیک به ایتاچیم نبود اون وقت شما از موموشیکی قوی تر میدونیدش.
   عجب سمی بود ها

   پاسخ

 15. طاها

  تیر 25, 1400

  لوفی از باریون مود ناروتو قویتر نیست ارن هم لشکر تایتان جمع کنه ناروتو به همون اندازه کاگه بونشین میزنه

  پاسخ

  • علی در پاسخ به طاها

   تیر 26, 1400

   لوفی شاید الان اینطور نباشه.

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به علی

    تیر 27, 1400

    لوفی هم می تونه خیلی قوی تر بشه و شاید بتونه با ناروتو برابر بشه اما من به یه نتیجه ای رسیدم
    ببینید ما باریون مود نصفه و نیمرو دیدیم این باریون مود قدرتای محدود و غیر قابل کنترلی داشت جالبه به یادمون بیاریم که ناروتو کلا یه نیمه از کوراما رو داره پس احتمالا وقتی کد دکباره ایشیکی رو احیا می کنه ناروتو کوراملی کاملو به دست بیاره و باریون مود کامل رو به ما نشون بده که احتمالا از قدرتاش میشه به تغیر زمان در جسم اشاره کرد

    پاسخ

    • علی در پاسخ به رهام

     تیر 28, 1400

     کلا اشتباهه، بین این سه تا بگی یکی قوی تره(big three) چون همه در یه سطحن یا خواهند بود ، دیگه منطقم خواهشاً بزارین کنار.

     پاسخ

   • M در پاسخ به علی

    مرداد 6, 1400

    منظورت اینه که لوفی الان از ناروتو باریون قویتره؟
    اصلا فکر کنم از نظر شما لوفی از زنو هم قویتره اره؟
    🤨🤨

    پاسخ

    • امیرحسین در پاسخ به M

     مرداد 6, 1400

     داره میگه لوفی شاید اینطوری نباشه بعد میگی از زنو قویتر

     پاسخ

     • M در پاسخ به امیرحسین

      مرداد 12, 1400

      منظورش کامل فهمیدم منورش این بود که از ناروتو قویتره
      مهم نیست شما وان پیس فن هستید نمیشه کاریش کرد
      حتما می خوای بگی که وان پیس فن نیستی ولی همه میدونن هستی

      پاسخ

      • امیرحسین در پاسخ به M

       مرداد 12, 1400

       اره همه میدونن که وان پیس فنم و نیاز نیست واسه ما کاراگاه بازی در بیاری که کی چجوریه بعد پروفسور داره میگه لوفی شاید از ناروتو الان ضعیف تر نباشه بعد شما میگی زنو خدایی شما با این فکر چرا رو زمینی

       پاسخ

       • علی در پاسخ به امیرحسین

        مرداد 13, 1400

        برادران عزیز بحث سر چی راه انداختین؟فقط گفتم شاید لوفی قدرتش با ناروتو برابر شد یا کلا این دو تا با ایچیگو مقایسه قدرت نداشته باشن بهتره.ایچیگو که همین الان برابره ،میمونه لوفی که هنوز مونده کارش‌….
        راستش من ناروتو فنم ولی لوفی رو از ناروتو بیشتر دوست دارم.

        پاسخ

        • M در پاسخ به علی

         مرداد 14, 1400

         داداش گلم زودتر بگو دیگه
         تو این همه متن رو توی اون متن کوچیکه خلاصه کردی بعد شاید یکی فکر کنه منظوره تو اینه که لوفیلاز ناروتو قویتره

         پاسخ

       • M در پاسخ به امیرحسین

        مرداد 14, 1400

        آخه به معیار هات بر خورد😏😏
        معنی حرف من از اینکه گفتم از ژنو قویترین اینه که از نظر شما که لوفی رو خیلی دوست دارید فکر میکنید هیچکی حریفش نمیشه

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به M

         مرداد 14, 1400

         داداش واربر امیرحسین ادم منطقییه هیچ وقت نگفته که لوفی قوی ترینه

         پاسخ

         • اميرحسين در پاسخ به رهام

          مرداد 15, 1400

          دمت گرم جوابش دادي

          پاسخ

         • M در پاسخ به رهام

          مرداد 15, 1400

          فعلا که انجوریه

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به M

           مرداد 16, 1400

           شما تازه اومدی من نزدیک یک ساله اینجا فهالیت می کنم و با چیزایی که از کاربر امیر حسین دیدم اصلا ادم متعصبی نیست و نمیگه لوفی قوی ترینه پس حرف تو دانش نذارید

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به M

           مرداد 16, 1400

           چرا اين نميفهمه داشت ميگفت شايد لوفي از ناروتو ضعيف تر نباشه شما داري ميگي قويتر پس از اين به بعد هر جا گفتن شايد چيزي ضعيف تر از چيز ديگه اي نباشه پس به معني قويتر بودنشه😂😐
           بعد وقتي از ناروتو باريون ميپري سر زنو خودش منطقت نشون ميده و لطفا اين كامنت من ثبت بشه نزديك پنج بار كامنت گزاشتم

           پاسخ

          • علی در پاسخ به اميرحسين

           مرداد 17, 1400

           ولی من دوست دارم قدرت لوفی خیلی بیشتر بشه تا با ناروتو برابر بشه تو آخر داستان .مثلاً یه دنده هفتی ،هاکیه جدیدی👉کع تقریبا غیر ممکنه
           از نظرم قدرتا تو وان پیس از ناروتو و بلیچ ساده تر و قابل درک ترن

           پاسخ

          • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

           مرداد 17, 1400

           نمیخوام تو حرفاتون دخالت کنم ولی اقای امیر حسین اینجوری که گفتی بدتر شد خوب همه میدونن ناروتو از لوفی قویتره
           ولی وقتی میگی لوفی شاید از ناروتو ضعیفتر نباشه خوب تقریبا همه فکر میکنن منظورت اینه که از ناروتو قویتره

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

           مرداد 19, 1400

           سلام اولا اگه كامنت ها رو خوب بخوني بد نيست ها من كه نميگم لوفي قويتره اما كاربر علي گفتش كه لوفي الان شايد از ناروتو ضعيف تر نباشه ايا اين به اين معنيه كه لوفي قويتره ؟

           پاسخ

          • محمد جواد در پاسخ به اميرحسين

           مرداد 19, 1400

           سلام
           خب شاید بقیه بد برداشت کنن

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد

           مرداد 20, 1400

           اگه درست بخونه كسي نه

           پاسخ

 16. M

  تیر 21, 1400

  کی میگه ایشیکی از ناروتو قویتره؟
  من میگم برابر هستن دلیل هم دارم البته دلیلم بستگی به نوع مقایسه شما داره

  پاسخ

  • طاها در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی معلومه نیست حالا نظرتو بگو ببینیم چی میگی

   پاسخ

  • طاها در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی نیست معلومه ایشیکی قویتره

   پاسخ

  • طاها در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی نیست معلومه ایشیکی قویتره
   حالا دلیلت چیه‍؟

   پاسخ

  • طاها در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی نیست معلومه ایشیکی قویتره
   حالا دلیلت چیه‍؟

   پاسخ

  • ایلیا در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی نیست معلومه ایشیکی قویتره
   حالا دلیلت چیه‍؟

   پاسخ

   • علی در پاسخ به ایلیا

    تیر 30, 1400

    اینا کین؟
    😳😳😳

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به علی

     تیر 30, 1400

     داش ایشیکی قوی ترین اوتسوتسوکیه
     همه میگن هاگورومو از کاگویا قوی تره همون هاگوراما با هامورا ده ماه تلاش کرد جیوبی رو مهر کنه بعد ناروتو تکی از جیوبی قوی تره حالا ایشیکی با یه ضربه ناروتو رو در حالت باریون به کما برد😂😂😂

     پاسخ

     • محمد جواد در پاسخ به رهام

      تیر 31, 1400

      مانگای بوروتو رو خوندی؟
      با این که گفتی شک دارم خنده باشی

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد جواد

       تیر 31, 1400

       بعله جناپ خوندم و اینا همش از رو دانسته هامه

       پاسخ

       • محمد جواد در پاسخ به رهام

        مرداد 2, 1400

        نه آخه گفتی ایشیکی ناروتو رو با یه ضربه به کما برد در حالی که نزدیک بود ناروتو شکستش بده

        پاسخ

       • رهام در پاسخ به رهام

        مرداد 3, 1400

        کاربر محمد جواد
        اخه نزدیک بود؟ناروتو کلا ده ثانیه فرصت داشت و با اون حال بازم در حد ایشیکی نبود شما با دقت نگاه کنید ایشیکی میگه
        حالا یکم بخواب
        و بعد میکوبه تو شکم ناروتو و هم باریون غیر فعال میشه هم ناروتو به کما میره

        پاسخ

        • امیر در پاسخ به رهام

         مرداد 12, 1400

         الان چون ایشیکی گفت حالا یکم بخواب یعنی خیلی قویتره؟ اصلا یه نگاه به سر و وضع ایشیکی بندازی منیبینی که داره از خستگی پاره میشه
         ربطی نداره که ایشیکی چی میگه
         اگه اینجوری باشه من با یه پسره دعوا افتادم من زدمش ولی اونم بد منو زد بعد بهش گفتم هنوز بچه ای الان اگه اونجوری از حرفی که من بهش زدم برداشت کنی یعنی من خیلی قویترم ولی حقیقت اینه که یکم قویتر بودم
         از روی حرف نتیجه گیری نکن

         پاسخ

       • محمد جواد در پاسخ به رهام

        مرداد 6, 1400

        پس اولا رو چی میگی ناروتو چند برابر ایشیکی بود با سه یا چهار تا ضربه ایشیکی رو بیچاره کرد چون باریون چاکرای زیادی می خواست نتونست شکستش بده وگرنه باریون چند برابر ایشیکی هستش
        در ضمن بعد مبارزه ایشیکی خودشو درون ک مهر کرده تا بعدا زنده بشه
        حالا چی برای گفتن داری؟

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به محمد جواد

         مرداد 7, 1400

         جناب اگه قرار بود ایشیکی در مقابل باریون شکست بوخوره قبل تموم شدن تایم ناروتو رو بیهوش نمی کرد

         پاسخ

         • محمد جواد در پاسخ به رهام

          مرداد 10, 1400

          گفتم دیگه چاکرای زیادی مصرف کرد و باخت البته اگه ناروتو رو میکشت باز هم میمرد چون جون نداشت البته اگه کاواکی رو حساب نکنیم

          پاسخ

  • امیر در پاسخ به M

   مرداد 7, 1400

   ببین الان ساسکه…بوروتو…کاواکی‌…ناروتو باریون…پدرشون در اومد تا شکستش دادن باز میگی برابره؟
   خیلی نوبی؟

   پاسخ

   • محمد جواد در پاسخ به امیر

    مرداد 10, 1400

    اگه کاواکی رو حساب نکنیم ایشیکی بعد نبرد با ناروتو میمرد

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به محمد جواد

     مرداد 10, 1400

     چجوری؟

     پاسخ

     • محمد جواد در پاسخ به امیر

      مرداد 12, 1400

      چون بعد نبرد تایم مبارزه ایشیکی داشت تموم میشد
      بعد که کاواکی اومد خودشو درون کاواکی مهر کرد
      کاواکی رو حساب نکنیم ایشیکی به نظرت زنده میموند؟

      پاسخ

 17. حقیقت گو

  تیر 21, 1400

  اقا اولا تنها کسانی کا تو لیست قبول دارم سایتاما و گوکو هستن و یاگامی و یا چندتا دیگه اونم تحت شرایطی خاص میتونن ناروتو رو شکست بدن خیلی ناروتو رو ضعیف در نظر گرفتین الان مثلا تو مبارزش با لوفی چرا نباید روباه نه دم باشه؟ چون قدرت خارجی بوده و این بدست اورده؟پس میوه لوفی هم قدرت خارجی هست یکم منطق داشته باشین لطفا ایچیگو هم نمیتونه شکست بده

  پاسخ

  • یک نفر در پاسخ به حقیقت گو

   تیر 31, 1400

   چرا، بان از هفت گناه کبیره هم، متاسفانه میتونه شکستش بده، دیدیم که بان اینهمه توی جهنم رفت و زنده موند، ناروتو که سهله، تا حالا دقت نکرده بودم اما بان، هرکاریش هم بکنه، اگر نتونه برنده بشه، اما شکست نمیخوره. هنوز یادم نرفته استاد ملیوداس چطوری هزار بار تیکه تیکه اش کرد و بعد بازم بلند شد حمله کرد😶😑

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به یک نفر

    تیر 31, 1400

    داش قضیه ی انرژی گرفتنش که فایده نداره چرا که این قدرتش محدوده
    قضیه ی مرگشم که ناروتو با زمان رقم می زنه ببین این باریونی که دیدیم نیمه کاره بود و به صورت محدود زمان رو کنترل می کرد اگه ناروتو باریون کامل رو ایجاد کنه قادر خواهد بود زمان رو به صورت کامل در جسم کنترل کنه یعنی بان رو به زمانی میرسونه که وجود نداره

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به رهام

     مرداد 3, 1400

     داش من میگم ناروتو قوی تره ولی بان جاودانس عمر ایشیکیو ۳ روز کم کرد بان تو برزخ ۵۰۰ سال چرخید و عمرش تموم نشد از این راه نمیشه حالا ناروتو شش طریقتو بگی اره ولی باریون نه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به ایران

      مرداد 4, 1400

      داش گلم وقتی میگم کنترل زمان منظورم جلو نیست عقبه موقعی که بان هنوز به دنیا نیومده بود🤝

      پاسخ

    • یک نفر در پاسخ به رهام

     مرداد 4, 1400

     تنها راه پایان نبرد این دو تا، مرگ یک نفر شونه. بان که هر کاریش کنی، میخوای زمان رو متوقف کنی یا بفرستیش به یک دنیای دیگه، هر کاریش بکنی دوباره زنده میشه. حتی مرلین و جادو های فوق العاده اش توی هفت گناه کبیره نتونست بکشش. یادت باشه مرلین عمر خودش رو جاودانه کرده و زمان رو برای خودش متوقف کرده. نبرد این دو تا هزار سال طول میکشه. بان کافیه صبر کنه تا ناروتو پیر بشه و بمیره. این جوی برنده میشه.

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به یک نفر

      مرداد 5, 1400

      داش دارم میگم ناروتو بان رو به گذشته ای بر می گردونه که هنوز به دنیا نیومده 😐بان چجوری می خواد از گذشته برگرده

      پاسخ

 18. Sina

  تیر 20, 1400

  ارن توانایی شکست ناروتو رو نداره، ارن با کنترل تایتان ها شاید توانایی شکست ناروتو معمولی رو داشته باشه اما ناروتوی شش طریقت یا حالت نهایی کیوبی رو نه.
  ناروتو در حالت دانای شش طریقت به شدت قدرتمند شد، اون در حالت شش طریقت توانایی استخراج کیوبی رو داشت که مسلما کیوبی از یک تایتان بزرگتر و قوی‌تره(اون توی حالت شش طریقت جینچوریکی همه بیجو ها بود) و همینطور با یک بمب بیجو می‌تونه چند تایتان رو همزمان نابود کنه و در حالت نهایی نمیشه دقیق متوجه شد که چقدر قدرتمند شده چون به هر حال هنوز انیمه بوروتو کامل نشده😁

  در ضمن ناروتو و ساسکه یک خدا رو نه بلکه چندین خدا رو شکست دادن(به هر حال اوتسوتسوکی موموشیکی، کینیشکی،اوراشیکی و ایشیکی هم خدا حساب میشن)!.
  و همین طور کاگویا یک خدای معمولی نبود

  خیلی ممنون بابت مطالب های خوبتون⁦❤️⁩

  پاسخ

  • ولش در پاسخ به Sina

   تیر 25, 1400

   ناروتو قراره بمیره داواچش

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ولش

    تیر 25, 1400

    بله یه چند وقت دیگه متاسفانه
    ولی بیا نگیم که اسپویل نشن🤝

    پاسخ

    • پوکرمن در پاسخ به رهام

     تیر 25, 1400

     خدایی فک کردن بهشم قلبم رو بدرد میاره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به پوکرمن

      تیر 25, 1400

      من که میگم سر مرگش کل بیننده ها خون گریه می کنن

      پاسخ

      • پوکرمن در پاسخ به رهام

       تیر 26, 1400

       من که با فک کردن بهش خون گریه میکنم من برا ایتاچی و جیرایا هنوزم با این سنم عر میزنم دیگه ناروتو از اون دوتا برا همه مهمتره بمیره تو همو لحظه کل اوتاکو های جهان میمیرن از بس گریه میکنن رسما دغ میکنن

       پاسخ

      • رهام در پاسخ به رهام

       تیر 27, 1400

       اقای پوکر من ببخشید نتونستم کامنت پاینی رو جواب بدم پاسخش نیومد
       واقعا موافقم منم خیلی سر مرگ اوبیتو گریه کردم دیگه ناروتو بمیره کسی که ۱۰ سال باهاش خاطره دارم واقعا حالم خیلی بد میشه

       پاسخ

   • محمد مهدی در پاسخ به ولش

    تیر 26, 1400

    ناروتو بمیره خودم سازندش رو می کشم

    پاسخ

 19. امیر

  تیر 14, 1400

  داش رهام چرا تلگرامتو نصب نمیکنی؟؟

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   تیر 15, 1400

   ایشالا همین تمشب یمدتی هستم داخلش

   پاسخ