معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1899)

بستن فرم

 1. کاوه

  مرداد 4, 1400

  اینا هیچ کدوم واقعی نیستن اگر اینجوریه وقتی که جیگن به حالت نهاییش تبدیل میشه ((جیگن=عضو سازمان کارا)) جنگیدن باهاش غیر تصوره چرا ناروتو میتونه همه ی اینا رو شکست بده تازه قوی تر هم هستش اگر تمام ادم های قوی داخل انیمیشن به قوی ترینشون قدرت بدن ناروتو که اول میشه عزیز برای طرفطاریش نیست من دارم بوروتو رو نگاه میکنم خوب و ناروتو توی انیمه قوی نیشت

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به کاوه

   مرداد 5, 1400

   داش جیگن حالت نهایی نداره حتی قبل از اینکه دانای شش طریقت به دنیا بیاد توسط یه اوتسوتسوکی که همراه کاگویا به وزمین اومده کارما گرفته و الان تحت کنترل اونه و هیچ اختیاری نداره و اگه زیاد بهش فشار بیاد اون اوتسوتسوکی درونش تناسخ پیدا میکنه خیلیم قویه کاگویا بهش خیانت کرده و از پشت زخمیش کرده برای همین کار ماشو گذاشته رو جیگن تا زنده بمونه

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به کاوه

   مرداد 5, 1400

   داش
   ناروتوی مانگا ی بوروتو با باریون نهایتا قادر به نابود کردن سیاره میشه
   و نابود کردن یه سیاره برای کسایی مثل گوکو و سایتاما با یه تکان دادن دست هم امکان پذیره اون جیگنی کی داری میگی هیچ کاری نمی تونه در برابر گوکو و سایتاما بکنه تلپورت؟سایتاما و گوکو سرعتی بالای نور دارن
   زور بازو؟سایتاما با یه مشت دنیارو نابود کرد و گوکو ه کهکشان اندازه ی مولتیورسو با یه مشت نابود کرده
   قددتای جذب کارما؟سایتاما و گوکو اصلا از چاکرا ایتفاده نمی کنن

   پاسخ

   • M در پاسخ به رهام

    مرداد 6, 1400

    به همین دلیل میگم نباید شخصیت دنیا های دیگه رو باهم مقایسه کرد
    بعضی شخصیت ها که نمیمیرن رو چاکرا دار تصور کنیم ناروتو مهرشون می‌کنه مثل بان

    پاسخ

 2. اوتاکو

  تیر 31, 1400

  ینی چی اصلا ناروتو از کیا ضعیف تره هر انیمه ای دنیا خودشو داره 😐

  پاسخ

 3. پوکرمن

  تیر 30, 1400

  اصن این مقاله یجور توهینبه اوتاکو هاس با اینکه خودمم خیلی توش نظر دادم اخه دنیاهارو نویسنده ها ایجاد میکنن پس همه چی به نظرات و تفکرات نویسنده بستگی داره قویترین موجود تو دنیای انیمه وجودنداره چون اکثرشون تو دنیاهای متفاوتین وقدرتاشون هم متفاوته بهتره جهان های انیمه هارو مقایسه کنیم تا کاراکتراشون

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به پوکرمن

   تیر 31, 1400

   ببین باید بدونی فرضیه ی چند جهانی دیسی و مارول تو انمه هم صدق می کنه یعنی هر دنیای انیمه معادل یه یونیورسه در یک مولتیورس تعداد نامحدودی یونیورس هست یعنی ما اگه ۲۶ میلیون تا انیمه داشته باشیم ۲۶ میلیون یونیورس داریم اینجا ژانر ها به صورت مولتیورس دیده میشن پس همه ی انیمه ها باهم در ارتباطن و اینکه بخوایم مقایسشون کنیم اصلا چیز اشتباهی نی

   پاسخ

   • سیب زمینی در پاسخ به رهام

    مرداد 1, 1400

    با این حرفت ثابت کردی نوبی

    پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به رهام

    مرداد 3, 1400

    میشه بگی کی همچین حرفی زده؟؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیرحسین

     مرداد 3, 1400

     فرضیاتیه که خودت میتونی با یکم دقت و داشتن تخیل و اطلاعات به دست بیاری

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به رهام

      مرداد 4, 1400

      والا فرضيات استاد رهامه و نميشه ايرادي ازشون گرفت چون بقول كاربر maker تو زمان سفر ميكني اين هم يكي از عواقبشه😂😐🤦

      پاسخ

  • رهام در پاسخ به پوکرمن

   تیر 31, 1400

   کاربر نیما این چه سمی بود؟مگه هدجا بگن یعنی ضعیف تره؟
   لیست درست
   ۱.ناروتوباریون . ایشیکی
   ۲.کاگویا
   ۳هاگورومو.هامورا

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    مرداد 2, 1400

    ای خدا
    اسپویل مانگا😭

    تو مانگا گفته شد که موموشیکی از کاگویا مقام بالاتری داره.
    من مانگا تا حالت باریون ادامه ندادم صبر کردم انیمه بیاد اینجا اسپویل شدم 😭🤕😂.
    شما خیلی موموشیکی دست کم گرفتین تنها دهن پنج کاگه سرویس کرد.

    پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    مرداد 2, 1400

    رهام جان بی شک موموشیکی از ایشیکی و هر اوتسوتسوکی قوی تر احترام که همراهان موموشیکی بهش میزاشتن اصلا به ایشیکی گذاشتن ؟؟؟
    با نگاه به شخصیت موموشیکی میشه فهمید که شاهزاده ای چیزیه و ما قطعا کل قدرت هاش ندیدم بزار کمی داستان بره جلو…..

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     مرداد 3, 1400

     داداش اگه موموشیکی قوی ترین اوتسوتسوکیه پس چجوری ناروتو و ساسوکه تو حالت معمولی شکستش دادن بعد ناروتو باریون و ساسوکه و بوروتو باهم نتونستن ایشیکی رو حتی به صورت جدی مجروح کنن 😐😂

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      مرداد 4, 1400

      کجا حالت عادی بود ؟
      دهن ناروتو با پنج کاگه سرویس شد بعدم بوروتو با دلایلی تونست شکست بده

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       مرداد 5, 1400

       اون فرما دیگه حالت عادیشون به حساب میاد
       بعدشم اگه ناروتو نبود بوروتو با چه راسنگانی می خواست موموشیکی رو بکشه؟

       پاسخ

 4. پوکرمن

  تیر 30, 1400

  یامن دچار خود درگیری مزمن شدم یا واقعا دنیای دراگون بال اونقدر قویه که ادم فک میکنه دیوانس نویسندش

  پاسخ

 5. پوکرمن

  تیر 30, 1400

  اغا این هاجیم ایسایاما چند وقته ساکته عامل خندمون بود کجا رفته

  پاسخ

 6. نیما

  تیر 30, 1400

  قویترین های ناروتو
  موموشیکی،ایشیکی
  کاگویا
  هامورا،هاگوراما
  مادارا،هاشیراما
  ناروتو،ساسکه
  در مورد کاگویا تو ناول گفته شد از موموشیکی ضعیف تر و خب ایشیکی هم مشخصع

  پاسخ

  • M در پاسخ به نیما

   مرداد 2, 1400

   حاجی ناروتو یا ناروتو شیپودنو دیدی؟
   معلومه ندیدی آخه هر کی دیده باشه می‌فهمه ایشیکی و موموشیکی داخل انیمه نیستن آخه تو نوشتی قویترین های ناروتو اونا توی بوروتو هستن در ضمن علکی میگفتی مانگای بوروتو رو خوندی چون ناروتو باریون رو داره و از همشون قویتره البته با ایشیکی برابره.

   پاسخ

   • R در پاسخ به M

    مرداد 2, 1400

    بوروتو نسل بعدی ناروتو هستش . اگه بوروتو رو دیده باشی می دونی .

    پاسخ

    • M در پاسخ به R

     مرداد 6, 1400

     به هر حال

     پاسخ

  • کی گفته؟داش قادران مطلقی داریم که با اشارشون سایتاما رو با تمام قدرت در حالت اینفینیتی شکست میدن

   پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به رهام

    تیر 31, 1400

    داش سایتاما هنوز قدرت اصلیشو هیشکی ندیدی پس نیاز به مقایسه نیست شاید

    پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به رهام

    مرداد 1, 1400

    هنوز قدرت اصلی سایتاما معلوم نشده هنوز با تمام قدرتش هیجا نجنگیده وقتی قدرت اصلیش معلوم شده اون قادرانم رد میکنه
    هنوز محودیتشو رد نکرده مثل راگون بالز
    که قسمت آخر قدرت اصلیشو نشون داد پس الکی شعر نگو وقتی هیچی نمیدونی 🙂

    پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به امیرحسین

     مرداد 1, 1400

     اقا يه چيزي اين كاربر اميرحسين كه الان اين كامنت زيبا گزاشت بنده وان پيس فن نيستم انگار جديده سوئ تفاهم نشه يوقت

     پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به امیرحسین

     مرداد 1, 1400

     دوستان اين كاربر اميرحسين جديد كه اين كامنت رو گزاشته بنده وان پيس فن نيستم كاربر رهام انگار ايشون جديده اميدوارم سوئ تفاهم نشه

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیرحسین

     مرداد 1, 1400

     داش تو دنیای انیمه ۵ تا گاراکتور برتر داریم
     ۱.اکیرا توریاما
     ۲.زنو
     ۳.کامی تنچی
     ۴.گوکو
     ۵.سایتاما
     اگه سایتاما بخواد از کل قدرتش که نمی تونه استفاده کنه نهایتا جای گوکورو بگیره

     پاسخ

     • ایران در پاسخ به رهام

      مرداد 2, 1400

      داش کریتور که از زنو قویتره کامی تنچی هم میتونه هم خلق هم نابود کنه این دو قویار از زنو هستن

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به ایران

       مرداد 3, 1400

       من زیاد کارکتر نمیشناسم که در این حد قدرتمند باشن البته شما اطلاعاتتون بیشتره 😅پس ممکنه یسری چیزا اشتباه بشه ولی ممنون

       پاسخ

       • ایران در پاسخ به رهام

        مرداد 3, 1400

        خواهش میونم داش ولی گوکو با لوترا اینسایدنت هم از ۲۰ نفر تو دراگون بال ضعیفتره غیر از زنو ساما و سوپر شنرون و وزیر بزرگ و بچه های وزیر بزرگ بالای ۱۵ نفرن با اولترا اینسایدنت با ویس که یه فرشته است تمرین کرد ویس با یه دستش باهاش مبارزه میکرد و گفت تو هنوز از فرشته ها ضعیفتری گوکو رو که تو رده چهار قرار دارید براش زیادیه فعلا حتی تو مانگا هم هنوز تو دراگون بالم چهارم نیست فقط خواستم نقض های رده بندیتونو بگم با احترام تمام

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به ایران

         مرداد 5, 1400

         منظورم گوکوی مانگاعه که با حالتایی مثل امنی ورسال گاد و …مولتیورسارو نابود می کنه

         پاسخ

 7. Ragnar

  تیر 29, 1400

  قدرت سایتاما به طوری است اگر با دشمن قوی تر از خود درگیر شود در همان لحظه تمام محدودیت های خود را میشکند و از شخصیت های دگر انیمه ای قوی تر میشود بنابراین طبق نظر سنجی های صورت گرفته سایتاما قوی ترین کاراکتر در دنیا انیمه است

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Ragnar

   تیر 30, 1400

   نخیر جناپ محدودیت الکی نی که یهو بشکنه بعدشم سایتاما دیگه محدودیتی نداره و قدرتش هر موقع که بخواد از تمامش استفاده کنه بیشتر میشه

   پاسخ

   • Hesam در پاسخ به رهام

    تیر 31, 1400

    فکر نمیکنی (جناپ) خیلی خز شده باشه مال عهد بیلبیلک شاهه

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به Hesam

     تیر 31, 1400

     داش کاربر رهام درست میگن ما تموم مانگا ها رو خوندیم سایتاما تمام محدودیت ها رو شکسته وقتی با مشتش زد تموم دنیارو از بین برد گفت این مبارزه مثل ورزش صبحگاهی بوده برام اونم مشتی که تموم کهکشانا و سیارات رو ازبین برد پس سایتاما تو مبارزه با گاد هم جدی نشده به احتمال زیاد جلوی گاد متعال که خالق دنیای سایتاماست یایتامای جدیو ببینیم

     پاسخ

 8. طاها

  تیر 25, 1400

  قویترین کاراکترای ناروتو
  اوتسوتسوکی کاگویا
  اوتسوتسوکی هاگومورو
  اوچیها مادارا
  ناروتو
  ساسکه
  ابیتو

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به طاها

   تیر 27, 1400

   فعلا که ایشیکی و بعدش ناروتو همرو خوردن

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به طاها

   مرداد 2, 1400

   اوبیتو حتی نزدیک به ایتاچیم نبود اون وقت شما از موموشیکی قوی تر میدونیدش.
   عجب سمی بود ها

   پاسخ

 9. طاها

  تیر 25, 1400

  لوفی از باریون مود ناروتو قویتر نیست ارن هم لشکر تایتان جمع کنه ناروتو به همون اندازه کاگه بونشین میزنه

  پاسخ

  • علی در پاسخ به طاها

   تیر 26, 1400

   لوفی شاید الان اینطور نباشه.

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به علی

    تیر 27, 1400

    لوفی هم می تونه خیلی قوی تر بشه و شاید بتونه با ناروتو برابر بشه اما من به یه نتیجه ای رسیدم
    ببینید ما باریون مود نصفه و نیمرو دیدیم این باریون مود قدرتای محدود و غیر قابل کنترلی داشت جالبه به یادمون بیاریم که ناروتو کلا یه نیمه از کوراما رو داره پس احتمالا وقتی کد دکباره ایشیکی رو احیا می کنه ناروتو کوراملی کاملو به دست بیاره و باریون مود کامل رو به ما نشون بده که احتمالا از قدرتاش میشه به تغیر زمان در جسم اشاره کرد

    پاسخ

    • علی در پاسخ به رهام

     تیر 28, 1400

     کلا اشتباهه، بین این سه تا بگی یکی قوی تره(big three) چون همه در یه سطحن یا خواهند بود ، دیگه منطقم خواهشاً بزارین کنار.

     پاسخ

   • M در پاسخ به علی

    مرداد 6, 1400

    منظورت اینه که لوفی الان از ناروتو باریون قویتره؟
    اصلا فکر کنم از نظر شما لوفی از زنو هم قویتره اره؟
    🤨🤨

    پاسخ

 10. M

  تیر 21, 1400

  کی میگه ایشیکی از ناروتو قویتره؟
  من میگم برابر هستن دلیل هم دارم البته دلیلم بستگی به نوع مقایسه شما داره

  پاسخ

  • طاها در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی معلومه نیست حالا نظرتو بگو ببینیم چی میگی

   پاسخ

  • طاها در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی نیست معلومه ایشیکی قویتره

   پاسخ

  • طاها در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی نیست معلومه ایشیکی قویتره
   حالا دلیلت چیه‍؟

   پاسخ

  • طاها در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی نیست معلومه ایشیکی قویتره
   حالا دلیلت چیه‍؟

   پاسخ

  • ایلیا در پاسخ به M

   تیر 27, 1400

   خو حاجی نیست معلومه ایشیکی قویتره
   حالا دلیلت چیه‍؟

   پاسخ

   • علی در پاسخ به ایلیا

    تیر 30, 1400

    اینا کین؟
    😳😳😳

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به علی

     تیر 30, 1400

     داش ایشیکی قوی ترین اوتسوتسوکیه
     همه میگن هاگورومو از کاگویا قوی تره همون هاگوراما با هامورا ده ماه تلاش کرد جیوبی رو مهر کنه بعد ناروتو تکی از جیوبی قوی تره حالا ایشیکی با یه ضربه ناروتو رو در حالت باریون به کما برد😂😂😂

     پاسخ

     • محمد جواد در پاسخ به رهام

      تیر 31, 1400

      مانگای بوروتو رو خوندی؟
      با این که گفتی شک دارم خنده باشی

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد جواد

       تیر 31, 1400

       بعله جناپ خوندم و اینا همش از رو دانسته هامه

       پاسخ

       • محمد جواد در پاسخ به رهام

        مرداد 2, 1400

        نه آخه گفتی ایشیکی ناروتو رو با یه ضربه به کما برد در حالی که نزدیک بود ناروتو شکستش بده

        پاسخ

       • رهام در پاسخ به رهام

        مرداد 3, 1400

        کاربر محمد جواد
        اخه نزدیک بود؟ناروتو کلا ده ثانیه فرصت داشت و با اون حال بازم در حد ایشیکی نبود شما با دقت نگاه کنید ایشیکی میگه
        حالا یکم بخواب
        و بعد میکوبه تو شکم ناروتو و هم باریون غیر فعال میشه هم ناروتو به کما میره

        پاسخ

       • محمد جواد در پاسخ به رهام

        مرداد 6, 1400

        پس اولا رو چی میگی ناروتو چند برابر ایشیکی بود با سه یا چهار تا ضربه ایشیکی رو بیچاره کرد چون باریون چاکرای زیادی می خواست نتونست شکستش بده وگرنه باریون چند برابر ایشیکی هستش
        در ضمن بعد مبارزه ایشیکی خودشو درون ک مهر کرده تا بعدا زنده بشه
        حالا چی برای گفتن داری؟

        پاسخ

 11. حقیقت گو

  تیر 21, 1400

  اقا اولا تنها کسانی کا تو لیست قبول دارم سایتاما و گوکو هستن و یاگامی و یا چندتا دیگه اونم تحت شرایطی خاص میتونن ناروتو رو شکست بدن خیلی ناروتو رو ضعیف در نظر گرفتین الان مثلا تو مبارزش با لوفی چرا نباید روباه نه دم باشه؟ چون قدرت خارجی بوده و این بدست اورده؟پس میوه لوفی هم قدرت خارجی هست یکم منطق داشته باشین لطفا ایچیگو هم نمیتونه شکست بده

  پاسخ

  • یک نفر در پاسخ به حقیقت گو

   تیر 31, 1400

   چرا، بان از هفت گناه کبیره هم، متاسفانه میتونه شکستش بده، دیدیم که بان اینهمه توی جهنم رفت و زنده موند، ناروتو که سهله، تا حالا دقت نکرده بودم اما بان، هرکاریش هم بکنه، اگر نتونه برنده بشه، اما شکست نمیخوره. هنوز یادم نرفته استاد ملیوداس چطوری هزار بار تیکه تیکه اش کرد و بعد بازم بلند شد حمله کرد😶😑

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به یک نفر

    تیر 31, 1400

    داش قضیه ی انرژی گرفتنش که فایده نداره چرا که این قدرتش محدوده
    قضیه ی مرگشم که ناروتو با زمان رقم می زنه ببین این باریونی که دیدیم نیمه کاره بود و به صورت محدود زمان رو کنترل می کرد اگه ناروتو باریون کامل رو ایجاد کنه قادر خواهد بود زمان رو به صورت کامل در جسم کنترل کنه یعنی بان رو به زمانی میرسونه که وجود نداره

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به رهام

     مرداد 3, 1400

     داش من میگم ناروتو قوی تره ولی بان جاودانس عمر ایشیکیو ۳ روز کم کرد بان تو برزخ ۵۰۰ سال چرخید و عمرش تموم نشد از این راه نمیشه حالا ناروتو شش طریقتو بگی اره ولی باریون نه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به ایران

      مرداد 4, 1400

      داش گلم وقتی میگم کنترل زمان منظورم جلو نیست عقبه موقعی که بان هنوز به دنیا نیومده بود🤝

      پاسخ

    • یک نفر در پاسخ به رهام

     مرداد 4, 1400

     تنها راه پایان نبرد این دو تا، مرگ یک نفر شونه. بان که هر کاریش کنی، میخوای زمان رو متوقف کنی یا بفرستیش به یک دنیای دیگه، هر کاریش بکنی دوباره زنده میشه. حتی مرلین و جادو های فوق العاده اش توی هفت گناه کبیره نتونست بکشش. یادت باشه مرلین عمر خودش رو جاودانه کرده و زمان رو برای خودش متوقف کرده. نبرد این دو تا هزار سال طول میکشه. بان کافیه صبر کنه تا ناروتو پیر بشه و بمیره. این جوی برنده میشه.

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به یک نفر

      مرداد 5, 1400

      داش دارم میگم ناروتو بان رو به گذشته ای بر می گردونه که هنوز به دنیا نیومده 😐بان چجوری می خواد از گذشته برگرده

      پاسخ

 12. Sina

  تیر 20, 1400

  ارن توانایی شکست ناروتو رو نداره، ارن با کنترل تایتان ها شاید توانایی شکست ناروتو معمولی رو داشته باشه اما ناروتوی شش طریقت یا حالت نهایی کیوبی رو نه.
  ناروتو در حالت دانای شش طریقت به شدت قدرتمند شد، اون در حالت شش طریقت توانایی استخراج کیوبی رو داشت که مسلما کیوبی از یک تایتان بزرگتر و قوی‌تره(اون توی حالت شش طریقت جینچوریکی همه بیجو ها بود) و همینطور با یک بمب بیجو می‌تونه چند تایتان رو همزمان نابود کنه و در حالت نهایی نمیشه دقیق متوجه شد که چقدر قدرتمند شده چون به هر حال هنوز انیمه بوروتو کامل نشده😁

  در ضمن ناروتو و ساسکه یک خدا رو نه بلکه چندین خدا رو شکست دادن(به هر حال اوتسوتسوکی موموشیکی، کینیشکی،اوراشیکی و ایشیکی هم خدا حساب میشن)!.
  و همین طور کاگویا یک خدای معمولی نبود

  خیلی ممنون بابت مطالب های خوبتون⁦❤️⁩

  پاسخ

  • ولش در پاسخ به Sina

   تیر 25, 1400

   ناروتو قراره بمیره داواچش

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ولش

    تیر 25, 1400

    بله یه چند وقت دیگه متاسفانه
    ولی بیا نگیم که اسپویل نشن🤝

    پاسخ

    • پوکرمن در پاسخ به رهام

     تیر 25, 1400

     خدایی فک کردن بهشم قلبم رو بدرد میاره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به پوکرمن

      تیر 25, 1400

      من که میگم سر مرگش کل بیننده ها خون گریه می کنن

      پاسخ

      • پوکرمن در پاسخ به رهام

       تیر 26, 1400

       من که با فک کردن بهش خون گریه میکنم من برا ایتاچی و جیرایا هنوزم با این سنم عر میزنم دیگه ناروتو از اون دوتا برا همه مهمتره بمیره تو همو لحظه کل اوتاکو های جهان میمیرن از بس گریه میکنن رسما دغ میکنن

       پاسخ

      • رهام در پاسخ به رهام

       تیر 27, 1400

       اقای پوکر من ببخشید نتونستم کامنت پاینی رو جواب بدم پاسخش نیومد
       واقعا موافقم منم خیلی سر مرگ اوبیتو گریه کردم دیگه ناروتو بمیره کسی که ۱۰ سال باهاش خاطره دارم واقعا حالم خیلی بد میشه

       پاسخ

   • محمد مهدی در پاسخ به ولش

    تیر 26, 1400

    ناروتو بمیره خودم سازندش رو می کشم

    پاسخ

 13. امیر

  تیر 14, 1400

  داش رهام چرا تلگرامتو نصب نمیکنی؟؟

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   تیر 15, 1400

   ایشالا همین تمشب یمدتی هستم داخلش

   پاسخ