معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (2172)

بستن فرم

 1. ناروتو

  خرداد 6, 1400

  داوش جوری نوشتی که انگار اصلا ناروتو ندیدی این شکست خوردن در برابر ارن هم که کلا … برو ناموسا ناروتو ببین بعد بیا

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ناروتو

   خرداد 6, 1400

   بنده با ۹ سسال ناروتو دیدن در خدمتم و میگم ناروتو تز گوکو و سایتاما خیلی ضعیف تره سایتاما با یه مشتش در ۱۰۰ درصد قدرت می تونه کل امنی چرسو نابود کنه و گوکو هم یه خداست که می تونه ده ها مولتی ورسو نابود کنه

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    خرداد 6, 1400

    چند بار ناروتو دیدی؟
    من که خودم ۴ بار با همه فیلر دیدم مانگا که دو بار خوندم ناول همه خوندم ولی ایتاچی شیندن کاکاشی رتسودن ساکورا هیدن دو بار خوندم

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     خرداد 7, 1400

     من از رماناش خوشم نیومده هنوز نخوندم
     به خدا یادم نمیاد اما شیپودنش رو خدودا ۲ بار دیدم اما سری اول رو ۵ یا ۶ بار دیدم 😹

     پاسخ

   • امیر در پاسخ به رهام

    خرداد 6, 1400

    داداش تورو قرآن می نویسی یه چک بکن اومنی چرس چیه😂😂

    پاسخ

   • Ozymandias در پاسخ به رهام

    خرداد 6, 1400

    اشتاد رهام سایتما از پرزنس می‌تونه قویتر. باشه ؟

    پاسخ

    • حسین در پاسخ به Ozymandias

     خرداد 7, 1400

     سایتاما از سوپرمن ضعیف تره، چه برسه به قویترین موجود کمیک پرزنس.

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به حسین

      خرداد 7, 1400

      در واقع دوست عزیز ممکنه سایتاما از پرزنس قوی تر بشه چون قراره ی نویسندرو نابود کنه پرزنس هم قوی ترین شخصیت کامیک نیست هم پرایمال هم رایتر هم والای همگان ازش قوی تره و همین طور نسخه ی میلکمن سوپرمن

      پاسخ

     • ایران در پاسخ به حسین

      خرداد 7, 1400

      از پرژنس ضعیفتره ولی از سوپرمن معمولی قویتره

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به ایران

       خرداد 7, 1400

       از پرزنس منم میگم ضعیف تره ولی هیچی از موراتا و وان بعید نی با چیزایی که رضا میگفت من که رد دادم

       پاسخ

 2. امیررضا

  خرداد 6, 1400

  راستی زنده گوکو با نگاه کردم میتونه کل جهان را نابود کنه

  پاسخ

 3. امیررضا

  خرداد 6, 1400

  سلام میگم از نظر بعضی ها گوکو و سایتام ناروتو ضعیف تر هستند خب اشتباه می کنید سایتاما گوکو از ناروتو قویترند زیرا گوکو قدرت الترا را دارد و قدرت الترا حالت های خاصی داره که وقتی من نظرات را خواندم فقط الترا معمولی را حساب کردید الترا چهار و سه و خادم بزرگ گوکو زنوه الترا قویترین حالت الترا گوکو است که میتونه زنوه رو توی حالت یکی مونده به آخر شکست بده ولی درحالت آخر زنوه ساما گوکو را شکست می ده سایتاما هم حالت وی اس گاد میتونه به راحتی ناروتو را شکست بده

  پاسخ

 4. دکو

  خرداد 6, 1400

  داداش برعکس نوشتی شماره اولا باید قوی باشن.من همه انیمه هارو دیدم موافقم باهات.ناروتو باید زیر ماب باشه اخه گاتس و ارن بقول دستمون که مهارت فیزیکی دارن مثل چی ازش میخورن.لولوش که به همه دستور میده اینارو راحت میخوره.خودتون فکر کنید میگید بان قوی نیست ولی میتونه توانو از هر موجودی بگیره حتی از کیوبی و ترمیم میشه بعد از دو سه تا حمله ضعیف ناروتو میزنه قلبشو در میاره با سلاح جادوییش

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به دکو

   خرداد 6, 1400

   خوب ببین لولوش هیچ کاری نمی تونه بکنه اصلا ناروتو چرا باید به چشم لولوش نگاه کنه ؟
   خوب بان؟ ببین گفتم که فقط به یه مقدار محدود می تونه از حزیف انرژی بگیره و قبل از اینکه بخواد حمله کنه ناروتو اتمی ازش باقی نمی ذاره ارن درسته زد زمینو کویر کرد اما همه می دونن ناروتو می زنتش گاتس هم از ناروتو شکست می خوره
   ماب هم حریف ناروتو با باریون نیست

   پاسخ

 5. ۰۰۷

  خرداد 5, 1400

  گاتس کربی بان ایچیگو و ارن مثل چی از ناروتو میخورن بقیه رو ندیدم نظر نمی دم

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ۰۰۷

   خرداد 5, 1400

   خوب تو احتمالا ناروتوهم ندیدی گاتس هیچ شانسی در برابر ناروتو نداره ایچیگو الان از ناروتو ضعیف تره حتی با در نظر گرفتن ارکی که داره برای اخرش ساخته میشه کربی که هیچ کاری نمی تونه بکنه و قیل از تینکه بخواد حرکت کنه و ناروتو رو بوخوره ناروتو پودرش می کنه و ارن هم شانسی در برابر ناروتو حتی با ارتش تایتاناش نداره اینو قبلا راجبش بحث کردیم

   پاسخ

  • کاراکتر در پاسخ به ۰۰۷

   خرداد 5, 1400

   بان ممکنه
   ولی بقیه شون نه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به کاراکتر

    خرداد 5, 1400

    بان هم ممکن میست چون فقط یک مقدار کم میتونخ از حریف نیرو بگیره و جاودانگیشم ناروتو با یه بیجوداما اتمی از بان باقی نمی ذاره که بخواد تکسیرشه و زمده بمونه

    پاسخ

 6. ARIA

  خرداد 2, 1400

  واقعا چرا وقتی هیچی نمیدونید الکی میاید میگید گوکو و سایتاما ناروتو رو کشت میدن ناروتو همشونو میزنه اینا انگشت ناروتو هم نمیشن ناروتو گوکورو با یه فوت ذوب می کنه و سایتاماروهم با یه نگاه تبدیل به اتم می کنه هی نیاید بگید اینطوریه اونطوری نیست مثلا ناروتو کل دنیارو می تونه نابود کنه بعد دارید با لوفی مقایسش می کنید ؟با کاربر نیما کاملا موافقم همه ی اونایی که گفتید در مقابل کاراکتورایی که نیما گفت به راحتی شکست می خورن 😡

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به ARIA

   خرداد 2, 1400

   من همشون رو دیدم میگه به مولکول تبدیل میکنه ناروتو حتی نتونست ساسکه یا موموشیکی رو به به مولکول تبدیل کنه حالا بیاد سایتاما که حتی نمیشه خراش روش انداخت به مولکول تبدیل کنه گوکو هم که همه ی عالم میدونن از ناروتو قویتره نیاز به توضیح نیست تو مانگای god vs saitama سایتاما با یه مشت تممام کهکشان ها و سیارات و ستاره هارو از بین برد ناروتو در نهایتش هم بزور یه سیاره رو نابود میکنه چه برسه به کل عالم من همشون رو دیدم و هیچ تعصبی ندارم میگه ناروتو با دیدن گوکو و سایتاما رو پودر میکنه اخه ناروتو رو بیاندر و والای همگان اشتباه گرفتی تعصب از سر و روی تو میباره بیشتر ناروتو فنا اینو میدونن نیما هم قبول کرده ناروتو از گوکو و سایتاما ضعیف تره بحث ما با اون سر شمشیر مهر کننده ایتاچیه نه ناروتو که جلوی یه مشت سایتاما رو هم نمیتونه بگیره در واقع تو هیچی نمیدونی

   پاسخ

   • ARIA در پاسخ به ایران

    خرداد 2, 1400

    تو یه جا نوشته بود سایتاما قدرتش ۱۰۰۰۰۰ هست که یعنی قادره کلا ۵۰۰ مترو نابود کنه و بعدشم همه اشتباه می کنن گوکو هیچی نیست خیلیم ضعیفه همه الکی قویش می کنن ساسوکه هم از گوکو و سایتاما قوی تره و موموشیکی اصلا با افرادی مثل گوکو و سایتاما قابل قیاس نیست موموشیکی یه خداست و از سایتاما و گوکو قوی تره

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به ARIA

     خرداد 2, 1400

     خب سایتاما یه خدای تقریبا قادر مطلق رو زده این خدا با یه نیرو تو چند ثانیه تمام انسان های کره زمین از بین برد همه رو با یه ضربه سرعتش غیر قابل تصور بود تو نبردش با سایتاما چند سیاره رو نابود کرد از تو یه منظومه دیگه سایتاما رو به سمت خودش کشید این موجودی از ابعاد بالاتر بود وه میتونست روی موجودات زنده محدودیت بزاره و ضعیفشون کنه سایتامارو رو به یه بعد دیگه برد که خودش گفته موجودات سه بعدی توش پودر میشن ولی سایتاما هیچی نشد و شروع به دویدن کرد و تو یه لحظه سرعتش از نور فراتر رفت و از اون بعد خارج شد بعد به god گفت که از مبارزه باهاش لذت برده و مثل آب خوردن پرید و چنان مشتی به god زد که تمام جهان از بین رفت و زمان و مکانو پاره کرد وه سایتاما به ۱۵۰ میلیارد سال پیش قبل از خلقت جهان توسط god متعال رفت که این god خالق گادهایی بود که سایتاما همون طور که گفتم یکیشون رو کشت و این god در حال ساختن جهان های بیشمار بود تمام خاندام اوتسوتسوکی هم یه مشت سایتاما دوام نمیارن اگه حرفامو قبول نداری بورو مانگای god vs saitama رو بخون من با ترجمه همشو خوندم تا بفمی کسانی مثل موموشیکی و ناروتو اصلا در سطح سایتاما نیستن

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به ایران

      خرداد 3, 1400

      اقا ناراحت نشینا ولی این اراعه خود منم 😹دیدم سایت خیلی ساکته بلندشدم یه حرکتی زدم همطون ریختید 😹

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به رهام

       خرداد 3, 1400

       من رفتم که تو افق محو شم😂😐

       پاسخ

     • م در پاسخ به ایران

      خرداد 6, 1400

      سلام
      نبرد سایتاما و گاد تو کدوم مانگا هستش؟

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به م

       خرداد 6, 1400

       در مانگای سایتاما وی اس گاد

       پاسخ

       • م در پاسخ به رهام

        خرداد 8, 1400

        منظورم اینه که کدوم قسمت شروع میشه

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به م

         خرداد 9, 1400

         داخل انیمه نیستش چند وقت دیگه انیمه فصل جدیدش میاد یعنی فصل سه ولی این فایت سایتاما وی اس گاد تو فصل چهاره که هنوز مانگای اصلی هم بهش نرسیده و یه ۱۰۰ چپتر دیگه مونده که فایت سایتاما و گاد رو تو مانگا ببینیم و فقط مانگای سایتاما وی اس گاد عستش اینو تو گوگل سرچ کنی ( دانلود مانگای سایتاما وی اس گاد مانهوا ) اینو سرچ کنی میاد برو از چپتر یک تا دوازده بخون

         پاسخ

         • م در پاسخ به رهام

          خرداد 10, 1400

          ممنونم

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به م

           خرداد 10, 1400

           خواهش

           پاسخ

     • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به ایران

      خرداد 6, 1400

      وای پشمام
      من میدونم اسم قدرت جدید ناروتو چیه
      منظورم باریون نیست حالت بعدیش که امکان داره ساخته بشه
      توی سرچ بنویسید. Naruto full sage six yin-yang
      از قیافش معلومه خیلی از باریون قویتره

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

       خرداد 6, 1400

       داوش اون حالت رو فنا براش ساختن و وجود نداره من احتمال میدم قوی ترین حالت ناروتو تو بوروتو شبپودن در کنار ساسوکه در مقابل پادشاه اوتسوتسوکی استقاده بشه که قادره کهکشان رو نابود کنه

       پاسخ

    • ۰۰۷ در پاسخ به ARIA

     خرداد 5, 1400

     قدرت ناروتو با سایتاما قابل مقایسه نیست
     عزیزانی که میگن ناروتو سایتاما رو میزنه انیمه رو ندیدن فقط از رو حدس و گمان و بیشتر تعصب اینجوری نتیجه میگیرن سایتاما وز ناروتو خیلی قوی تره 🙏

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به ۰۰۷

      خرداد 5, 1400

      داش اینارو همه میدونن ابن فقط من بودم با یه اسم دیگه که چون سایت خلوت بود گفتم یکم جو بدم 😂

      پاسخ

  • رهام در پاسخ به ARIA

   خرداد 2, 1400

   وااااات تعصب تا کحا اخه
   دوست عزیز سایتاما با یه مشت عادی و معمولی زد دنیارو نابود کرده و گوکو هم زده سیاراتو فقط با داد زدن نابود کرده بعد ناروتو بزرگ ترین شاهکارش برابری با ایشیکی بوده کاربر نیما هم کاملا اشتباه می کنه و ما با دلیل های منطقی و مدرک تمام حرفاشو رد کردیم

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به ARIA

   خرداد 2, 1400

   داداش من سر شمشیر مهر گنجوتسو بحث میکردم شما دیگه داری حرف های عجیبی میزنی🤨

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به نیما

    خرداد 2, 1400

    ناموسا من تورو بیشتر از این اریو قبول دارم 😹

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به رهام

     خرداد 3, 1400

     خوشحال شدم😂😐

     پاسخ

 7. رهام

  اردیبهشت 31, 1400

  عه بچه ها مبارکمون باشه کامنتا به ۱۴۰۰ تا رسید 😂 در واقع ۱۴۰۳ تاست که کاملا با سالی که توشیم وقف داره ماه سوم از سال هزار و چهارصدیم 😂

  پاسخ

 8. Maker

  اردیبهشت 30, 1400

  کاربر ایران پرزنس دی سی سومین شخصیت دی سی هست ؟ 😐😐😐😐😐
  ماندراک پرزنس رو زده ؟ میلکمن پرزنس رو زده ؟
  آخه اینا چیه میگی

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به Maker

   اردیبهشت 31, 1400

   کاربر maker اگه تحقیق بکنین شخصی به اسم رایتر وجود داره که تجسم نویسنده کمیک های دیسیه دیگه از نویسنده بالاتر نداریم و رایتر هرچیزی تو کامپیوترش بنویسه صد درصد تو کمیک اتفاق میفته مثلا میتونه با نوشتن یه کمیک پرژنس رو در پایانش بکشه و هیچ کس تو دیسی حریفش نیست تو شماره ۲۵ از کمیک animal man 1990 حضور داره درباره دومین شخصیت قدرتمند پرژنس تو یه کمیک به لوسیفر میگه که توسط نیروهای فراتر از زمان و مکان خلق شده نیروهای فراتر از زمان مکان تو دیسی یه شخصیت به اسم پرایمال مانیتور هست که نماد صفحه کمیکه یعنی هرچی تو کمیک اتفاق میوفته و تمام جهان ها تو پرایمال مانیتور وجود دارن و این شخص به گفته خود پرژنس خالق پرژنس هست پس ازش قویتره تو کمیک final cricis superman هم حضور داره میلکمن یه نسخه از سوپرمن هست که پرایمال مانیتور خلق کرده که وظیفه داره شخصیت های کمیک رو ریبوت کنه و تو کمیک قادر مطلق هست یعنی نیمیتونه پرژنس رو هم ریبوت کنه و ضعیفش کنه و کلا کمیک برای این شخص شوخیه و یه بار هم آواتار پرژنس زده ولی هنوز ثابت نشده که از خود پرژنس قویتر باشه ماندراک هم آواتار پرژنس رو زده فکر میکرد خود پرژنس مثل تانوس رگولاتور

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به ایران

    اردیبهشت 31, 1400

    برو کنیم بخون عزیز من نه میلکمن و نه ماندراک نگفتند که پرزنس رو زدند اونم آواتارش
    پرزنس دی سی یک سگ توی کره خدایان هست و از خیلی موجودات مالتیورس دی سی ضعیف تر ۷ست تو پرزنس ورتیگو رو با پرزنس دی سی قاطی کردی بعد هم ما فقط یک یک مفهوم نویسنده در دی سی نداریم همین رایتر توی کمیک ها کشته شده و مرده
    امثال سوری و خدای قهرمانان از پرزنس دی سی به مراتب خیلی قویتر هستند

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به Maker

     خرداد 2, 1400

     اینا رو خودم میدونم ورتیگو هم زیر مجموعه دی سی هست و کاراکتر هاش تو دنیای دیسی هستن عزیزم رایتر خودش تو کمیک خودشو کشت اینو همه میدونن خو نویسنده است شخصیت های قوی زیاد نباید زیاد تو کمیک بمونن و بالاخره باید حذف بشند خدای قهرمانان هم میشناسم اون سگ هم جلوه ای از پرژنس ورتیگو هست

     پاسخ

  • رهام در پاسخ به Maker

   اردیبهشت 31, 1400

   ماکر من تو گوگل به چینی هم به اینگیلیسی و همه زبانه زدم اصلا کاراکتوری به اسم میلکمن وجود نداره 😐😂

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 31, 1400

    هههه بامزه دست بزنید براش
    برو کمیک میلک وارز رو بخون بعد مسخره کن 👎👎

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Maker

     خرداد 1, 1400

     چرت گفتم به دل نگیر

     پاسخ

   • ایران در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 31, 1400

    تو کمیک وجود داره تو سایت fandom هم در موردش توضیحاتی داده تو کمیک milk war هم حضور داره

    پاسخ

 9. ایران

  اردیبهشت 30, 1400

  یه خبر دارم مانگاکا یا نویسنده مانگا برزرک کنتارو میورا امروز در سن ۵۴ سالگی درگذشت 😭😭😭😭

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ایران

   اردیبهشت 31, 1400

   خدا بیامرزتش

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به ایران

   اردیبهشت 31, 1400

   هعیییییی بیچاره شدیم رفت

   پاسخ

 10. علی

  اردیبهشت 30, 1400

  یه میم درست کردن تو اینستا دیدم
  سایتاما، گوکو رو له کرده جلوش نوشته ((فکر می کنی چرا بهم میگن تک مشتی؟فکر کن گوکو))😂😂
  واقعاً من حاضرم به عنوان یه بچه که عقلش بیشتر نمی کشه قبول کنم سایتاما از همه قوی تره
  اصلا قدرتای عجیب غریب و الحاقی و……. بزاریم کنار ،چرا اسمش تک مشتیه؟

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به علی

   اردیبهشت 30, 1400

   به خواطر قدرت بی اندازش این اسم رو رو انیمه گذاشتن چون هنوز هیچ حریفی نبوده که سایتاما نتونه با یه مشت شکستش بده اگه با ده تا مشت با ۱۰ درصد قدرت نتونه با یدونه از ۱۵ درصد حریفو پودر می کنه

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به علی

   اردیبهشت 30, 1400

   چون با یه مشت کارو تموم میکنه تمام

   پاسخ

 11. ناشناس

  اردیبهشت 29, 1400

  چرا چرا وقتی انیمه ندیدید نظر میدید ناروتو هزار برابر ارن و … نمیتونن شکستش بدن تو حالت کوراما همشون رو میزنم پودر می‌کنه فقط قبول دارم گوکو قوی تر از ناروتو هست لایت نمی تونن شکست بده چون سرعت ناروتو از سرعت نوشتن لایت بیشتره سایتاما هم با یه راسنگان پودره ناروتو و لوفی برابرن و …

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به ناشناس

   اردیبهشت 30, 1400

   چطور سایتاما با یه راسنگان پودر بعد ناروتو و لوفی برابرن؟؟
   🤦🤦🤦🤦🤦

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به نیما

    اردیبهشت 30, 1400

    دیگه تو ام صدات در اومد 😂

    پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به نیما

    اردیبهشت 30, 1400

    اگه دیده باشی سایتاما شیوه حمله کردنش شبیه ناروتو هست با یه مشت یا جتسو قدرتمند مستقیم حمله میکنن ولی لوفی فرق میکنه و قابل مقایسه نیست

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به ناشناس

     اردیبهشت 31, 1400

     نه والا تا اونجایی که من تو مانگا دیدم شیوه ی حملش تا حالا وجود نداشته 😂

     پاسخ

    • نیما در پاسخ به ناشناس

     اردیبهشت 31, 1400

     داداش یک سوال وقتی به یک شیوه به هم حمله کنن خب که سایتاما ناروتو میزن بعدم لوفی تو حالت باریون بازنده میشه

     پاسخ

  • رهام در پاسخ به ناشناس

   اردیبهشت 30, 1400

   مرز های تعصب شکست 😂واااات ناروتو با یه راسنگان سایتامارو پودر می کنه ؟ بنده با ۹ ستل ماروتو دیدن میگم که ماروتو پشه ای در مقابل سایتاما نیست جناپ سایتاما با یه مشت تو مانگای وی اس گاد با ۱۵ درصد قدرتش زد یه یونیورسو پودر کرد
   گوکو از ناروتو مثل سایتاما خیلی قوی تره
   لوفی از ناروتو ضعیف تره چون ناروتو در حال حاضر باریون فارم رو داره که یجورایی از دنده پنجم قوی ترش می کنه

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 30, 1400

    داداش من که کلاس دومه از تو کمتر غلط املایی داره چیکار می‌کنی ناموسا؟

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 30, 1400

    نیما داوش بنده موقعی که اعصابم خورده سرعتم تو تایپ از فیلش دو زک اسناید بیشتره 😂

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     اردیبهشت 31, 1400

     خو داداش موقعی که مینویسی یه چک بکن غلط نداشته باشی

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اردیبهشت 31, 1400

      وقت اند حوصله

      پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به امیر

      اردیبهشت 31, 1400

      نه داش ايشون تو زمان سفر ميكنه داره به زبون اينده صحبت ميكنه و هميشه گفتم يه راهنمايي واسه زبوني كه صحبت ميكني بزار اما كو گوش شنوا😕😔

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به اميرحسين

       خرداد 1, 1400

       من در مقابل کاربر عباس و تغییرات ابعاد و زمانو مکانیش هیچی نیستم ماکر می دونه 😂

       پاسخ

  • ایران در پاسخ به ناشناس

   اردیبهشت 30, 1400

   اصلا این دوتا قابل مقایسه ان که اینو میگی سایتاما رو بروس بایه شوت به کره ماه پرتاب کرد سایتاما حتی یه خراش هم برنداشت برو قسمت اول مرد تک مشتی ببین یه غول ۲۵۰ متری چنان مشتی به سایتاما زد که یه گودال با ۱۰۰ متر پهنا ایجاد شد سایتاما بازم هیچیش نشد همین مستقیم به ناروتو برخورد میکرد میکشتش که دردزمن سایتاما با یک مشت جهان رو از بین برده میدونی یه جهان چند میلیارد کهکشان و ستاره توشه ناروتو با ۱۰۰۰۰ جوتسو سایه خودش باهم هم اوداما راسنگان قدرت تخریبش ۱ . ۱۰۰۰۰۰۰۰ روم اون مشت سایتاما نیست تو یه کلام از هرکی بپرسی سایتاما کار ناروتو رو تو یه مشت تموم میکنه وقت هیچ اطلاعات نداری نظر ندی بهتر اخه کی باور میکنه کسی مثل لوفی از سایتاما قویتره ؟ فقط تعصب داری تعصب

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به ایران

    خرداد 7, 1400

    ماراگوری ۵۰۰متر بود

    پاسخ

 12. غول

  اردیبهشت 29, 1400

  سلام
  مقاله خوبی بود
  ببخشید من یک سوال دارم
  از بین این شخصیت ها کدوما میتونن ارن یاگر رو شکست بدن؟
  کیریتوس
  گوکو
  سایتاما
  دومزدی
  لطفا اگه کسی میدونه جواب بده

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به غول

   اردیبهشت 30, 1400

   همشون 😐این سوال داره دوست عزیز ؟معلومه که همشون ارنو پودر میکنن

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به غول

   اردیبهشت 30, 1400

   دوست عزیز همشون اگه بشناسیشون اینو نمیگی اصلا اینا ارنو ریز ریز میکنن

   پاسخ

 13. نیما

  اردیبهشت 29, 1400

  با یک نظر جنجالی دیگه اومدم🔥😂
  خب عزیزان هیچ کدوم از سایتاما سان کوکو …. حریف ایتاچی نیستن

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به نیما

   اردیبهشت 30, 1400

   باز بحث باز نکن برو از همه بپرس البته کسی که همشون رو دیده باشه ببین کی قویتره تو که ما هزارتا دلیل برات آوردیم قبول نکردی دست از سر کچل ما بردار و از بچه ها خواهش میکنم بحث نکنن

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به نیما

   اردیبهشت 30, 1400

   اون آدماییم که میگن مادارا قوی ترین شخصیت انیمه هاس از تو قابل تحمل ترن

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    اردیبهشت 30, 1400

    چه عجب نا کس مارو تنها گذاشتی وسط چند تا بحث 😂

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     اردیبهشت 31, 1400

     گوشیم شکسته بود داداش

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اردیبهشت 31, 1400

      خداروشکر درست شده از این به بعد تو ام اومدی داوش با یه دو نفر رو بودیم ما بردبم نیما هنوز ول نکرده 😐

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به رهام

       اردیبهشت 31, 1400

       لامصب هر کاری کنی قبول نمیکنه هیچ چیزیو نیما

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر

        اردیبهشت 31, 1400

        دهن سرویس چند ماهه داریم باهاش کلنجار میریم هنوز ول نکرده 😂

        پاسخ

        • امیر در پاسخ به رهام

         خرداد 1, 1400

         میگم ولی رهام تو اون یکی سایت فرخ(همون fa).با نویسنده MB
         چه دعوایی کردن هنوز دهنم بازه

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          خرداد 1, 1400

          اره باو تمومش کردن البته به لطف شفیعی زدن دکوپوز همون اوردن پایین اصلا فکر نمی کردن اف ای ۲۳ سالش باشه 😹این نویسنده ام بی هم که مرز های تعصب رو شکسته و هرچی تو این مدت دلیل میارم مدرک میارم قبول نمی کنه و هی میکه سایتاما ۵۰۰ مترو می تونه نابود کنه مدرکم که بهش میدم باز قبول نمی کنه که اینطوری نیست میگه مانگا چرتو پرته و حرفای نویسنده اشتباهه 😐😂😹اخه کدوم ادمی میاد میگه حرف نویسنده اشتباهه

          پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           خرداد 2, 1400

           آره فرخ خارج از دنیای واقعی و واتساپو تلگرام مثل بچه ها رفتار میکنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           خرداد 2, 1400

           من فکر کردم حد اکثر ۱۵ سالشه و واقعا هم یجوری رفتار میکرد انگار همسن ماعه ولی در کل این نویسنده ام بی رو من اخر زمین میزنم البته اون با یه اکانت با شیش نفر میاد من با یه اکانت تکی میرم هنوز زنده ام اون لویینگ ترایبوناله 😹منم میکاییلم 😹

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           خرداد 2, 1400

           الان اینطوریه از نزدیک ببینیش…

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           خرداد 2, 1400

           مگه از نزدیک دیدیش ؟ یادمه راجب ممدم همین فکرو میکردم بعد که باهاش حرف زدم و رفیق شدیم فهمیدن ۲۴ سالشه 😹

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           خرداد 2, 1400

           آره من و امیرمحمدو فروخو
           رفقامون چند بار جمع شدیم معمولا همه رفقا فرخ بالای شونزده سال سن دارن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           خرداد 2, 1400

           جنگشون که تموم شد خدارو شکر ولی این نویسنده ام بی بیخیال ما نمیشه 😑هی میگه مانگا با انیمه فرق می کنه و ما انیمرو میگیم خوب اخه بشر انیمرو از رو مانگا میسازن و انیمه بالاخرع بو اونجایی که مانگا هست میرسه دیگه اون موقع چی می خوای بگی 😐

           پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          خرداد 1, 1400

          ولی این دفعه اگه دوباره قرار باشه سر قدرت سایتاما و گوکو بحث کنیم مطمعن باش برنده ی حتمی منم 👹

          پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           خرداد 3, 1400

           داداش اولا به قول فرخ من که گوکو هیترم پس خواستی بگو جنوسو مومنم ازش قوی ترن
           😂😂😂دومن هر وقت یک چپتر از هزاران چپتر سری مانگا های دراگون بال خوندی بیا بحث
           بعدشم فکر کنم آخرای مانگای سایتاماvsگاد سایتاما گاد مطعالو نابود کنه و جزع دو سه تا کارکتر قدرتمند تاریخ مانگا بشه و بتونه گوکو رو پودر کنه
           برای این میگم دو یا سه چون از چند نفر مثل لایت با گولدن ضعیف تر میشه هنوز
           اگه هم میگی لایت اسم سایتاما رو از کجا میاره خوب لایت میتونه از شینیگامیا بپرسه یا اصلا بنویسه تمام مردم کره زمین و بکشش

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           خرداد 4, 1400

           لایت اره با گلدن دث نوت قادرخ سایتاما رو بکشه اگه مهم همون یک چپتره ادرس سایت بده میرم می خونم 😹خداروشکر پس چند ماه ایسکاه منو گرفته بودی که گوکو انقدر قویه 😹

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           خرداد 5, 1400

           والا من این مانگا رو تو یوتیوب به صورت ویدعویی دیدم
           گوکو هم اونقدر ضعیف نیست و خیلی قدرت منده ولی پشم سایتاما نی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           خرداد 6, 1400

           قوی بودن که خچدم می دونم و دیدم ولی دقیقا پشمی در مقابل سایتاماست

           پاسخ

 14. Anime n

  اردیبهشت 26, 1400

  دوستان کسایی که گارد میگیرن واسه شخصیتا انقدر تعصب کاراکتر نداشته باشین مگه چیه اگر میدونی درسته بگو درسته اگر نیست بگو نیست اینو بگو من واقعا واسه اوتاکو های ایران متسفم که اینطورین
  ….،

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Anime n

   اردیبهشت 27, 1400

   اها
   عب ندار داوش متاسف باش این که چیزیو عوض نمی کنه هر کسی که دوست داره هر جوری که میلشه رفتار می کنه و حرف می زنه این بحثام شاید برای شماهت بی معنی باشه اما برای من ارزش داره چون می تونم بعضیارو به راه راست هدایت کنم

   پاسخ

   • Anime n در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 27, 1400

    تو که هیچی نمیدونی چی میگی کسی که وان پیس ناروتو بوروتو بلیچ دات نوت …. دیده رو نگو راه راست هرکسی یه شخصیتو دوست داره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Anime n

     اردیبهشت 27, 1400

     ببین کی داره به من میگه تو نمفهمی 😂اخه بشر تو قبل از اینکه نو بتونی ا رو تلفظ کنی من انیمه می دیدم

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به Anime n

     اردیبهشت 28, 1400

     من هیچی نمی دونم 😂داوش من ۹ ساله انیمه میبینم اونوقت من خیچی نمی پونم ؟ 😂مطالب طنز نذار لطفا

     پاسخ

 15. کاراکتر

  اردیبهشت 23, 1400

  البته این قضیه کلا اشتباهه که از انیمه های دیگه شخصیت هایی جمع کنین که از یک شخصیت دیگه قوی تر باشن چون هر انیمه ای شرایط خودشو داره مثلا سایتاما یک شخصیت فانتزی و کمدیه اصلا نباید با ناروتو مقایسه اش کرد ولی کلی منم نظرم رو میگم
  20 یک مشت و تمام
  19 فک کنم ببره
  18 فک نکنم
  17 شاید ببره
  16 میبره
  15 خخ لهش میکنه
  14 ناروتو میبره
  13 یه مداد میخواد فقط
  12 قورتش میده
  11 نمیدونم
  10 کی هست اصلا
  9 افق کدوم وریه ناروتو میبره
  8 نظری ندارم
  7 بستگی داره
  6 معلومه دیگه
  5 نمیدونم
  1 تا 4 رو نمیشناسم
  ولی کلی نباید مقایسه کرد چیز جالبی در نمیاد

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به کاراکتر

   اردیبهشت 25, 1400

   دوست عزیز مطالب طنز ؟ منو انیرو اثران نزدیک چندسن ماهه داریم اینجا بحث می کنیم و میگیم فقط گوکو و سایتاما می تونن ناروتو رو بزنن بعد تو میای میگی اینطوریه ؟لطفا دیگه این مطلبو ارسال نکنید چون مطالب طنزش انقدر بالاست که از دهنو دماغم داره میزنه بیرون 😂

   پاسخ

   • کاراکتر در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 25, 1400

    خب شما و انیرو اثران ناروتو فنین تعجبی نداره اینجوری بگین فقط سایتاما و گوکو ؟
    نه داداش داری اشتب میزنی کورو سنسی و آلوکارد و ماب هم راحت میتونن ناروتو رو شکست بدن
    کورو سنسی که ماه رو میتونه نابود کنه
    آلوکارد که نامیراست و میلیون ها جون داره
    ماب هم که تقریبا یک شخصیت فانتزی مثل سایتاماست
    ناروتو رو خیلی گنده فرض کردیا

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به کاراکتر

     اردیبهشت 25, 1400

     ایران و امیر منظورمه نه واقعیته گندش نکردم ببین ناروتو با باریون کل منظومه ی شمسی رو می تونه پودر کنه ماه که هیچی پس کورو پر الوکاردم هرچقدر جون داشته باشه ناروتو ازش عیچ اتمی باقی نمیذاره مه بخواد دوباره نجات پیدا کنه پس الوکاردم پر و میمونه ماب که تو سایت خارجی سی بی ار ناروتپ رتبه ی نه هست و ماب رتیه ی ده ولی در کل ماب قدرت نایودی زمین رو داره

     پاسخ

     • کاراکتر در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 25, 1400

      ناروتو منظومه شمسی رو پودر کنه
      خوبه والا کمتر از ایناشم به زور شکست داده منظومه شمسی خخ
      ببین ناروتو هر چی باشه هرچقدر قوی هم باشه حریف یه خون اشام نامیرا نمیشه
      تازه بان رو یادم رفت بگم اون هم نامیراست
      ماب هم که شک نکن ناروتو رو له میکنه
      کورو سنسی هم مطمین باش ناروتو رو میبره
      منتها از یه ناروتو فن نمیشه انتظار این حرفا رو نداشت و البته منم ناروتو رو قوی میبینم اما نه در حدی که یک نامیرا رو شکست بده

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به کاراکتر

       اردیبهشت 26, 1400

       داداش ربطی به نامیرایی نداره اگه اونه که ناروتو الان وقتی کاگویا رو لمس کنه پودرش می کنه کوروسنسی دلیل اوردم و خودتم گفتی ماه رو می تونه نابود کنه پس کسی که قادره منظومه ی شمسی رو پودر کنه نباید زیاد براش شکست کورو سخت باشه
       بان فقط نامیراست هیچ کاری نمی تونه جلوی ناروتو بکنه و فقط مقدار محدودی می تونه از حریفش قدرت یگیره و همون طور که گفتم ناروتو با لمس کردن یه چیز می تونه پودرش کنه ماب رو هم گفتم هنوز انقدر قدرت نداره که بخواد از ناروتو جلو بزنه تازه به گفته های کیشیموتو ناروتو قراره قوی ترم بشه خیلی قویتر که شاید تو اخرین حالتش که تو بوروتو شیپودن میاد قادر باشه چندین و چند منظومه و ستاره هارو نابود کنه که ماب خواب این قدرتم نمی بینه 😂

       پاسخ

       • کاراکتر در پاسخ به رهام

        اردیبهشت 26, 1400

        رو چه حسابی میگی ناروتو میتونه منظومه شمسی رو پودر کنه 😂

        معنی نامیرا هم انگار نمیدونی نامیرا یعنی نمیمیره آیا میدانی نمیمیرد یعنی چی ناروتو هر چقدر هم که قوی باشه ( که به نظرم اصلا شخصیت اونقدر قوی ای هم نیست که بخوایم معیارش قرار بدیم ) بازم میمیره ولی نامیرا نمیمیره

        بعد آقا میگه ناروتو منظومه شمسی رو پودر میکنه 😂😂
        اره منم نوه سوپر منم 😂

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به کاراکتر

         اردیبهشت 26, 1400

         ببین کاگویا هم نمیمرد دیگه درسته ناروتو الان با یه دست زدن بهش می تونه پودرش کنه
         هم وب شد پرسیدی ببین ایشیکی قادربود چندین سیاررو نابود کنه اابته وقتی جیوبی رو میگرفت و میوه ی خودشو می حورد اینقدر قوی میشد بعد ناروتو از ایشیکی قوی تر شد و اگه بخوایم چاکرای بی پایان براش در نظر بگیریم از منظومه ی شمسی هم بالاتر میره و به چندین منظومه میرسه

         پاسخ

         • کاراکتر در پاسخ به رهام

          اردیبهشت 26, 1400

          بله بله منم گفتم که نوه سوپر منم

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به کاراکتر

           اردیبهشت 27, 1400

           باش منم خود سایتاما ام

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 30, 1400

           والا من نظرم این که لایت یاگامی از دور ناروتو رو میکشه کیوبی یعنی گزینه ۲ نماد مرگه و تقریبا قادر مطلق پس ناروتو رو پودر میکنه سایتاما و گوکو هم همینطور آلوکارد رو که نامیراست انیمشو هم دیدم نظری ندارم تتسو شیما از آکیرا را رو هم دیدم ولی باز نظری ندارم بقیه کورو سنسی رو هم دیدم شاید بتونه با سرعتش ناروتو رو بکشه بقیه به نظرم ناروتو برنده است

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           اردیبهشت 30, 1400

           یاگامی اره ممکنه قبل از جنگ ناروتو رو بکشه ولی دلیل بر این نیست که ازش قوی تره !!!کورو سنسه سرعتش فکر کنم ده ماخ بود که حدودا سرعت صوته اگه اشتب نکنم و ناذوتو سرعتش با نور برابری می کنه و الوکارد پودر میشه ربطی به نامیرا بودن نداره کلا از بین میره همون طوری که مرگ در کامیک ها یه جسم داره و خودش مرگه هم نابود میشه چه برسه به الوکارد

           پاسخ

     • امیر در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 30, 1400

      نروتو میتونه سیاره ی زمین رو اونم با تمام قدرتش نابود کنه
      منظومه شمسی رو اگه اون حالت جدیدش که شایعه شده قراره بیاد واقعی باشه میتونه منظومه شمسی نابود کنه

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       اردیبهشت 30, 1400

       خوب سایتاما با یه مشت ۱۰ درصدی از قدرتش زمینو ترکوندو با ۱۵ درصد قدرتش زد یه یونیورسو که میلیارد ها کهکشان توش بودو پودر کرد و ابعادم پاره کرد و کلا زمانو مکانو به هم ریخت و اون حالتی که از ناروتو میگی اسمش باریونه که بر اثرش کوراما کشته میشه ولی قدرت نابودی حدودا منظومه ی شمسی رو به ناروتو میده

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رهام

        اردیبهشت 31, 1400

        داداش منم امیر😂😂😂
        مگه من گفتم از سایتاما قوی تره؟؟
        تو گفتی ناروتو با باریون منظومه شمسی میترکونه من گفتم زمین نه منظومه شمسی

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیر

         اردیبهشت 31, 1400

         اول نشناختم الان اوکیه 😂

         پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       اردیبهشت 30, 1400

       و شایعه نیست اون حالت اومده تو مانگای بوروتو هستش

       پاسخ

  • پرهام در پاسخ به کاراکتر

   اردیبهشت 28, 1400

   9 رو اگه مانگاش رو بخونید و تا اخرین قسمت های به انتشار رسیدش برسید میفهمید که گاتس قوی تره……

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به پرهام

    اردیبهشت 30, 1400

    خوب جناب دوستانی اینحا هستن که مانگای برسرک رو خوندن و همین طور مانگای بوروتورو و با چندین سال تجربه در انیمه دیدن دارن میگن ناروتو از گاتس قوی تره

    پاسخ

 16. رهام

  اردیبهشت 22, 1400

  دیروز که یهو کامنتا نبود گفتم حتنا از سایت حذف شدم نگو داستن تغییرش میدادن دستتون درد نکنه واقعا خوب شده دیگه برام گیر ممی کنه از مدیران محترم سایت ممنونم

  پاسخ

 17. MMm

  اردیبهشت 20, 1400

  داش اشتباه میکنی شماره 20و19 خودشون باید شماره5به واین باشند تازه قوی نرین ها هم نگفتی

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به MMm

   اردیبهشت 20, 1400

   این کامنت با دقت میل شد

   پاسخ

 18. uzumaki.naruto

  اردیبهشت 16, 1400

  ارن با ارتش تایتان ها و نمیدونم اون تایتانای توی دیوار هم هیچ غلطی نمیتونه جلو ناروتو بکنه

  پاسخ

 19. ایران

  اردیبهشت 14, 1400

  سلام لطفا مقاله قویترین نسخه های سوپرمن اصلاح کنید کازمیک از وان میلیون پرایم خیلی قویتره ولی هیچ کدوم قویترین نسخه نیستن سوپرمن میلکمن قویترین نسخه هست توسط پرایمال مانیتور خلق شده تا کمیک هارو جذاب کنه وه میتونه سرگذشت شخصیت هارو تغییر بده حتی میتونه سرگذت پرژنس رو هم تغییر بده چون کمیک براش شوخیه و یه سرگرمی و حتی آواتار پرژنس رو هم زده مقاله سی بی ار به درد نمیخورند ترجمه نکنید

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ایران

   اردیبهشت 14, 1400

   من که میگم کازمیک قوی تره چون هنوز نصف قدرتشم نشون نداده و ممکنه از پرزنسم قوی تر بشه

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 14, 1400

    عزیزم کازمیک تهش در حد فرشتگان هست. اصلا در حد پرزنس نیست اصلا ولی میلکمن بوده که آواتار پرزنس رو زده
    کازمیک پلات هم نداره

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به Maker

     اردیبهشت 14, 1400

     برای میکلمن شخصیت های کمیک بوکی شوخین و میتونه پرژنس هم بزنه ولی کازمیک نمیتونه پرژنس بزنه چون پرژنس خالق درمورد پلات پرژنس پلات بینهایت داره نمیشه شکستش داد همه میدنن قویترین میلکمن هست چون فقط از رایتر و پرایمال ضعیف تره و آواتار پرژنس زدن کار هر کسی نیست

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به ایران

      اردیبهشت 14, 1400

      کازمیک آمور سوپرمن پلات ندارد

      پاسخ

      • ایران در پاسخ به Maker

       اردیبهشت 15, 1400

       راستی این نیروی پلات که میگید اصلا وجود داره ؟ تو هیچ کمیکی ندیدم کسی بگه پلات شاید دروغه

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به ایران

        اردیبهشت 15, 1400

        خدا شاهده من هم ندیدم در کامیکی باشه
        نتیجه یک مقاله غلط همین میشه

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به Maker

         اردیبهشت 15, 1400

         طبغ شنیده ها که میگن پلان در واقع نیروی تغییر داستان یا همون نویسندگیه 😂داوش پلات داره و در ضمن ایران بهتره بدونی که خود پرزنس رو هم رایتر و پرایمال ساختن

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به رهام

          اردیبهشت 16, 1400

          خوب رهام من خودم بهت گفتم پرژنس رو پرایمال خلق کرده خودم میدون تو همین مقاله کامنت هاش هست و درزمن تنها چیزی که من پیدا کردم plot armor هست که باعث میشه یه شخصیت از همه سختی ها عبور کنه و از بیماری درد رنج زنده بیرون بیاده و شخصیت های قویتر از خودشو شکست بده و سوپرمن و بتمن هردو plot armor دارند

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به ایران

           اردیبهشت 16, 1400

           خب ایشون منظورش plot manipulation
           هست اون ویژگی که شما گفتید برای شخصیت های مهم هر یونیورس هست
           مارول و دی سی نمیان که شخصیت های مهمشون رو برای همیشه بکشن این شخصیت ها همیشه زنده میمونند
           در مورد plot manipulation
           هم کازمیک تونسته مخاطبین کمیک رو فقط حس کنه تایید نمیکنه که همچین قدرتی داره گرچه که همین شکست شکست دادن ماندراک خودش خیلی کار بزرگیه

           پاسخ

 20. Maker

  اردیبهشت 13, 1400

  کاربر رهام بر چه اساسی میگی سایتما فراتر از امنی ورساله و از رون کینگ ثور قویتره ؟
  در حالی که فقط تونسته یک یونیورس رو نابود کنه

  پاسخ

  • Amir در پاسخ به Maker

   اردیبهشت 16, 1400

   رون کینگ ثور قادر مطلقه در دنیای کمیک ک هفت عالم رو نابود کرد هفت عالم اصلا میدونین ینی چی بعد با سایتاما مقایسهش میکنید

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به Amir

    اردیبهشت 16, 1400

    ۷ عالم منظورم ۷ یونیورسه دیه 😂داوش سایتاما با یه مشت ۱۵ درصدی از قدرتش به راحتی یه یونیورسو پاک کرد و با تمام قدرتش یه امنی ورساله یعنی سایتاما=گودرت

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به رهام

     اردیبهشت 16, 1400

     اولا این ک رون کینگ ۷ عالم رو نابود نکرده که بشه ۷ یونیورس
     اون یک متاورس رو نابود کرده درختی که بینهایت شاخه داره و هر شاخه بینهایت جهان رو در بر میگیره
     شما هم هیچی از امنی ورسال نمیدونی سایتاما با نابودی یک یونیورس کوچولو میشه یک شخصیت مولتیورسال سطح خیلی پایین
     هنوز مفهوم مالتیورسال و یونیورسال رو درک نکردی تو

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به Maker

      اردیبهشت 16, 1400

      ماکر سایتاپا یه امنی ورساله می فهمم امنی ورسال چیه
      که چی کلا یه مولتیورس بوده دیگه وقتی سایتاما میتونه امنی ورسو نابود کنه اون درخت براش هیچی نی

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به رهام

       اردیبهشت 16, 1400

       خیلی تعصب داری گمونم
       سایتاما یک یونیورس رو نابود کرده
       اصلا امنی ورسال نمیشه
       این اصلا میشه یونیورسال مولتیورسال هم نمیشه 😂😂😂😂
       شخصیت هابی مثل دکتر استرنج هم همچین کاری رو می‌توانند بکنند چه برسه به رون کینگ ثور
       هالک هم با یک ضربه یک یونیورس رو نابود کرده
       یونیورسی که تایید شده بی نهایت بوده
       واقعا تعجب میکنم از صحبت ها سایتاما یک شخصیت مولتیورسال رو کردید یک شخصیت اوتورسال

       پاسخ

       • MFT در پاسخ به Maker

        اردیبهشت 26, 1400

        به نظرم کاربر رهام رو ول کنید . ایشون یک جلد کمیک هم نخونده . بعد میاد میگه سوپرمن حتما لیاقت میولنیر را دارد یا میگه ثور اصلا با جادو سر کار ندارد . دیگه خودتون حساب کنید .

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به MFT

         اردیبهشت 27, 1400

         داداش خو یه اشاره ای بکن یه صحنه از فیلم به من نشون بده من باورم شه
         کامیک دوست نداشتم بخونم ولی می خوان یکم بخونم و نجربه کنم اگه مثل انیمه معتاد کننده باشه شاید بخونم

         پاسخ

        • رهام در پاسخ به MFT

         اردیبهشت 28, 1400

         داوش کامیک دوست نداشتم ولی می خوام شروع کنم به خوندن
         راستای لیاقت برای گرفتن میوبنیرو بهت توضیح دادم که سوپر من توشه
         خو یه صحنه از فیلم به من نشون بده که ببینم واقعا با جادو سروکار داره

         پاسخ

         • MFT در پاسخ به رهام

          اردیبهشت 28, 1400

          داخل یکی از صفحه ها بهت که گفتم جادو همان میولینر و رعد ثور خودش جادو داره . داخل فیلم عصر اولتران میولنیر جادویی بود و لیاقت می خواست . برو ببین . خیالت راحت شد . حتما که نباید مثل دکتر استرنج باشه . همین رعد ثور برای سوپرمن مشکل پیش میاره مثل رعد شزم چون جادو داره . حالا فهمیدی برو ببین . دیگه ام نگو ثور جادو نداره که اگر بگی همه بهت میخندن.

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به MFT

           اردیبهشت 28, 1400

           اطلاعات می‌داشتی میدونستید سوپرمن دیگه جادو ضعفش نیست و همون رعد و جادوی ثور رو می‌تونه جذب کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به MFT

           اردیبهشت 28, 1400

           خو گفتم صحنه ای رو بده که بفهمم جاپو داره اما مثل اینکه رعد عمون جادوعه 😂بعدشم منم میگم لیتقت می خواد اگه نمی خواست و قدرت می خواست سوپرمن زورشم از ثور بیشتره 😂

           پاسخ

        • حسین در پاسخ به MFT

         خرداد 7, 1400

         به احتمال خیلی خیلی زیاد سوپرمن لیاقت میولنیر را دارد، وقتی ثور میتونه، مسلماً سوپرمن هم میتونه.

         پاسخ

  • کاراکتر در پاسخ به Maker

   اردیبهشت 26, 1400

   کینگ ثور قادر مطلقه پس از سایتاما قوی تره

   ولمان کنید معلومه کینگ ثور قوی تره بازم مثل ناروتو شد اره ناروتو منظومه شمسی رو پودر میکنه 🤣
   😂😂
   نکنید با این دنیا

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به کاراکتر

    اردیبهشت 26, 1400

    اسم کاملش رون کینگ ثوره و الان عقیده ی من عوض شده اما تبغ چیزایی که خود نویسنده های کامیکای دیسی میگن والا بلا سایتاما رو با پرزنس برابر می کنن من نه ولی اونا میکنن حالا برید به اونا بگید 😂

    پاسخ