معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (2172)

بستن فرم

 1. ایران

  اردیبهشت 13, 1400

  سلام ربطی نداره به این مقاله میدونم ولی میخواستم بگه دو مقاله رو اصلاح کنیم اولی قویترین نسخه های سوپرمن هستش که شما وان میلیون قویتر از کازمیک گذاشتید که کاملا اشتباه و اینو بدونید هیچ کدوم قویترین نیست میلکمن هست به چند دلیل توسط پرایمال مانیتور خلق شده برای اینکه میتونه شخصیت هارو هرجور که بخواد ریبوت کنه و کمیکو تغییر بده حتی میتونه سرگذت پرژنس هم تغییر بده کلا شخصیت های کمیک همه براش شوخین و آواتار پرژنس رو هم براحتی زده این از این تو مقاله قویترین شخصیت های دیسی اومدید دارکساید کلون رو ۴ و هایفادر فکر کنم ۸ یا ۹ گذاشتید یعنی لوسیفر میکاییل از این ۲ تا ضعیفترن شما ۱۰ نفرو گذاشتید میدونم ترجمه سی بی ار هست من این مقاله رو کامل خوندم لوسیفر توش ۱۳ هم هست سایت سی بی ار کلا مقاله هاش همه اشتباه هستن میتونستید اینا رم بزارید رایتر و پرایمال مانیتور هردو قویتر از پرژنس هستن شخصیت پرالایا که نماد باطل و قبل از پرژنس و شیطان وحشی عظیم وجود داشته و یکبار تمام خلقت دیسی رو نابود کرده اون هم با حرکت دادن دستش و هر وقت که بخواد دوباره اینکارو میتونه بکنه این اگه از پرژنس قویتر نباشه ضعیف تر نیست با تشکر از سایت پروشات

  پاسخ

 2. آرش

  اردیبهشت 10, 1400

  میگم یک چیزی رو همینطوری میگم. لایت یاگامی، خب از کجا اسم ناروتو رو بدونه که بخواد اسمش رو توی دفترچه بنویسه؟ توی دنیای خودش که ناروتو نداشتن. چطوری و از کجا اسمش رو میدونه که میخواد بنویسه ؟! یکی جواب بده.

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به آرش

   اردیبهشت 10, 1400

   چیز نامربوطیه اما هر دشمنی قبل از جنگ اسم دشمنشو میپرسه یا خود دشمن میگه

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 10, 1400

    درسته ممنون. البته اگر ناروتو هم چیزی نگوید، دوستان ناروتو هزار بار و به هزار دلیل صداش میکنن.

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به آرش

     اردیبهشت 10, 1400

     تصدیق می کنم 😂

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 10, 1400

      تصدیق نکن برو مانگا برسرک بخون این شاهکار رو هر لحظه که نمونی عمرت بر فناست

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به Maker

       اردیبهشت 11, 1400

       داداش وات ددا فاز یو 😂تو اصلا انیمه و مانگا نمی بینی تو چکار من داری 🤣

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به رهام

        اردیبهشت 11, 1400

        اولا مانگا خوندی هست نه دیدنی
        دوما اتفاقا می خونم 🌚🌚
        سوما ( وات ددا فاز یو ؟ )جان این چه جمله ای 😂😂😂😂😂
        کی همچین چیزی گفته بیشتر رو انگلیسیت کار کن دلبندم
        چهارما باید فرهنگ سازی بشه که همچین شاهکار های دیده بشه

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به Maker

         اردیبهشت 12, 1400

         یه عده نوب بچه سال هستن منظورم افراد تو سایت و بحث قبلی نی
         میان الکی انیمرو مسخره می کننو چرت و پرت راجبش میگن
         داش برای من فرقی نمی کنه چرا ؟چون هم خوندنیه هم دیدینی 🤣
         حاجی کیبوردم دهن ممو مسواک کرده هرچیو می زنم یچی دیگه می ذاره 😂

         پاسخ

         • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

          اردیبهشت 13, 1400

          میدونم چی میگی
          مال این سایت هستش
          جدیدا اینجوری شده

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اردیبهشت 13, 1400

           انیمه هیترارو من گفتما نه شماها یوقت اشتباه برداشت نکنی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 13, 1400

           من انیمه هیترم ؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 13, 1400

           ببین ۱۰ بار گقتم خدای متعال تمامی امنی ورسو ساخته و سایتاما ازش قوی تره اون یونیورس بی نهایت بود و سایتاما با یه مشت پودرش کرد این کامنت واسه چیزیه کع بالا پرشیدی ماکر ببین گفتم که منظورم افراد سایت نبدد

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 14, 1400

           اولا کجا گفته امنی ورس رو ساخته تو بگو کجا گفته کی گفته
           دوما اون مانگایی که توش سایتاما یک یونیورس رو نابود کرد فقط یک یونیورس رو نابود کردن بود حرفی از یونیورس بینهایت زده نشده بود
           سوما هر کی که یونیورس بی نهایت رو نابود کنه میشه مالتیورسال سطح پایین دلبندم صد ها شخصیت قدرت این کار رو دارند
           چهارما بر چه دلیلی میگی از قویتره ؟ چون یک یونیورس رو نابود کرده .؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اردیبهشت 15, 1400

           خوب
           ۱.توی مانگای سایتاما وی اس گاد چپتر ۱۲ اگه اشتب نکنم گفته پیشه که دارک ماتر یا همون هستی که یعنی امنی ورس رو ساخته
           ۲.حالا بینهایت نه و در ضمن سایتاپا با ۱۵ درصد قدرت اینکارو کرد که یعنی همین بلارو با چندتا مشت دیگه از ۱۵ درصد قدرتش قادره به راحتی سر یونیورس های دیگه بیاره
           ۳.ببین خدای پتعال به گاد ها دستور داده که تکامل رو در موچودات به راه بندازن و اگه چلوشو نگیرن تمامی امنی ورس طبغ دلخواست اون شکل میگیره و برای جلوشو گرفتن ما فقط یک نفرو داریم که اونم سایتاماست که یعنی سایااما ازش قوی تره پس قادره امنی ورسو نابود کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 16, 1400

           😂😂😂😂
           هستی از کی تا حالا معنی امنی ورس میده ؟
           هستی معنی جهان میده همون یونیورس
           دیگه مطالب خ دار نفرست عزیز من
           میگی با ۱۵ درصد خب با ۱۰۰ درصد حداکثر ۶ یونیورس رو نابود می‌کنه که این حتی مولتیورسال هم نمیشه
           مولتیورس از بینهایت یونیورس ، بعد ، تایم لاین و قلمرو حساب میشه
           و امنی ورس هم میشه همه چی فهمیدی امنی ورس میشه همه چی در یک جهان
           الان امنی ورس دی سی از مارول بزرگ تر هست
           امنی ورس مارول میشه یک مولتیورس ولی امنی ورس دی سی میشه بی نهایت مولتیورس پس اندازه هر امتی ورس فرق داره عزیز من
           احتمالا جهان سایتاما از ۱۰ یا ۱۲ جهان ساخته شده که شما میگی امنی ورس
           نه اینم اشتباه هست این طور سایتاما از گاد ها قویتر میشه نه از خدای متعال
           خدای متعال امنی ورس همین دنیای سایتاما ساخته
           خب اندازه هر امتی ورس فرق دارد
           تو نمی تونی بگی چون امنی ورس این رو تونسته نابود کنه امنی ورس اون رو هم می‌تونه نابود کنه چون امنی ورس میشه همه چی
           و همه چی در هر دنیا تفاوت دارد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اردیبهشت 16, 1400

           دوست عزیز مطالب طنز خومم به شدت بالا رفته و همین چند لحظه پیش یک سکترو رد کردم
           داداش وقتی میگم خدای متعال امنی ورسو ساخته و سایتاپا ازش قوی تره یعنی چی ؟یعنی قدرت سایتاما دد حد یه امنی ورساله هستی یعنی تمام خلثت و تمام خلقت یعنی تمام موجودیت و تمام موجودیت تو تمنی ورس هستش نه جهان

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 18, 1400

           چه ربطی داره الان ؟
           چرا اینقدر این سایتاما گندش می‌کنی در حالی در حد دکتر استرنج هم نیست
           باور امنی ورس ساینوا حداکثر از ۱۰ ۱۲ یونیورس تشکیل شده خود سایتاما فقط تونسته یک یونیورس رو نابود کنه این میشه یونیورسال نه امنی ورسال
           همین تازه در حد کاد ها هست نه خدای متعال
           تو میگی با ۱۵ درصد می‌تونه یونیورس نابود کنه با ۳۰ درصد مولتیورس چه طور میشه با قدرت نابودی دو یونیورس یک مولتی ورس رو نابود کرد
           خواهشاً ریاضیت رو درست کن
           همین الان میگم سوپرمن هم در حالات عادی می‌تونه سایتاما رو شکست بده چه برسه به رون کینگ ثور کسی که شاهکار اوتورسال داره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اردیبهشت 19, 1400

           اقا اصلا نه مثل من که میگم سایتاما در حد میکاییله نه مثل تو که میگی در حد رون کینگم نیست سایتاما امنی ورساله ولی به جای ۳۰ درصد ۸۰ درصد از میکاییل ضعیف تره این دیگه عادلانه میشه
           بعدشم دوست عزیزبا همون مشتی که یه یونیورسو نابود کرد می تونه یونیورسای دیگرم نابود کنه پس با ۳۰ درصد پولتیورسال میشه و در ضمن سایتاما در حد خدای متعاله دیدی که گادی که کشته نمیشد با اونهمه تلاش سایتاما اونو اصلا حسابش نکرد ۳ گاد دیگه هستن که از اینیکی قوی ترن و شاید سایتاما مجبور بشه از همون ۳۰ درصد قدرت استفاده کنه و در پایان خدای متعال هست و سایتاما باید از ۱۰۰ درصد قدرت استفاده کنه اما نمی تونه چراکه قدرتش پایان نداره هرچقدر سعب کنه باز به قدرتش اضافه میشه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 19, 1400

           مانگا نشون داد که تونسته یک یونیورس رو نابود کنه کاری که هالک هم کرده یعنی الان هالک مالتیورسال هست ؟ 😂😂😂
           بر چه اساسی میگی میکاییل رو میزنه ؟
           توومیگب تونسته با ۱۵ درصد قدرتش یک یونیورس رو نابود کنه پس در فول پاور حداکثری یا ۶ تا یونیورس رو نابود می‌کنه ماری که از امثال گالاکتوس هم بر میاد
           پس گالاکتوس و هالک در حد میکاییل هستند جناب بله ؟
           با منطق خودتون رفتم دیگه هالک شد در حد میکاییل

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اردیبهشت 20, 1400

           خداوندا رحم کن
           داداش دلیل نمیشه که چون ۱۰۰ تقسیم بر ۷ پیشه ۱۵ این اصلا ربطی نداره بعدشم من گفتم از میکاییلم ضعیف تره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اردیبهشت 19, 1400

           و درضمن چجوری حسای کردی که ۱۰ ۱۲ تا یونیورس شد ؟چیزی که تو خود مانگاس وی اس گاد نشون دادن مجموعه ای از یونیورس های بی پایان بود نه ۱۰ ۱۲ تا یونیورس

           پاسخ

 3. محمد جواد قاسم پور

  اردیبهشت 8, 1400

  سلام
  انقدر دعوا نیوفتید چون ممکنه سازنده ناروتو کاری کنه که ناروتو از همه قویتر بشه حتا از زنو پس زود تصمیم نگیرید باید منتظر بمونیم که انیمه بوروتو تموم بشه بعد تصمیم بگیریم که کی قویتره
  راستی خیلیا میگن که بیشتر افراد این لیست نباید میومدن
  اینو بدونید که این لیست مال سال 1995 هستش و اون موقع ناروتو تازه قدرت ساگ مود رو هم نداشت پس اقعا اینا میتونن شکستش بدن اما الان ناروتو از خیلی هاشون قویتره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   اردیبهشت 8, 1400

   حاجی از زنو ؟امکانش وجود نداره ؟سازنده های بوروتو عپرا اینکارو نمی کنن چرا ؟چون باعث پیشه ۹۰ درصد فن های ناروتو از دست برن بعدشم از همشون قوی تر نمیشه بازم چرا ؟چون گوکو با اولترا اینسایدت قادره کهکشان هارو نابود کنه و سایتاما هم قادره با ۳۰ درصد قدرت همه ی تمام پولایورسد پودر کنه

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 10, 1400

    ناروتو گوکو با فوت به ۱۰ تیکه مساوی تقسیم می‌کنه😂

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     اردیبهشت 13, 1400

     تیمل حرفای رایگان داره زیار پیشه ها

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 15, 1400

      ديكشنري لطفا

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به اميرحسين

       اردیبهشت 16, 1400

       هر چی دیکشنری رو میگردم چیزی پیدا میکنم
       ایشون به چه زبانی صحبت می‌کنه ؟
       احتمال میدم ایشون مسافر در زمان هستند زمان ها رو قاطی کردند
       رهام عزیز به زبان ۱۴۰۰ صحبت کن ما هنوز به اون زبانی که شما صحبت می‌کنی مسلط نیستیم

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به Maker

        اردیبهشت 16, 1400

        خطا در سرور در حال شمارش معکوس برای رد گرون سکته ی دوم

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به رهام

         اردیبهشت 17, 1400

         از عوارض سفر در زمان دایناسورها

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به Maker

          اردیبهشت 17, 1400

          محفظه ی مطالب طنز خون بهش داره فشار میاد از داخل لطفا دیگر این مطالب را ارسال نکنید تا زنده بمانیم

          پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به Maker

        اردیبهشت 16, 1400

        اره والا اصلا من موندم اين نيرو از كجا اومد😂

        پاسخ

   • محمد در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 11, 1400

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣امکانش نیست؟
    الان داری شوخی مبکنی؟
    اقا از کجا میدونی
    شاید این کارو کرد؟
    واقعا برات متاسفم
    باز میگی ما نوب هستیم

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد

     اردیبهشت 13, 1400

     نه کلا در این حد نیست ببین بوروتو قراره از ناروتو قوی تر بشه و اگه اینکارو بکنن بوروتو قوی تر نمیشه و داستان انیمهکلا مزخرف میشه

     پاسخ

  • نیما در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   اردیبهشت 10, 1400

   درسته شایعاتی شنیدم که می‌گفتن کیشیموتو میخواد قدرت زیادی به بوروتو بده

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به نیما

    اردیبهشت 11, 1400

    اره منم شنیدم که میگن قراره بوروتو از ناروتو شیپودن بیشتر باشه بوروتو شیپودنش الیته و میگن که قراره بوروتو خیلی از ناروتو قوی تر بشه و من برای ناروتو هم یه نظریه دارم که شاید بشه با کارما و خود ناروتو کوراما رو بر گردونن واسه رینگان هنوز نتیجه ای نگرفتم ولی اگه احتمالات رو برسی کنم شاید یه نظریه مبنی بر برگشتن رینگان هم بدست بیارم

    پاسخ

 4. امیر صالح

  اردیبهشت 7, 1400

  به نظرم اینا نمیتونن ناروتو رو شکست بدن
  سامی یوگی
  لوفی هم سطحشه
  ارن صد تا تایتان پنجاه متری هم بیاره ناروتو با تو حالت کیوبی کاگه بونشین میزنه بعد میزندشون
  گفتی
  بان رو می‌تونه بزنه
  مترو هم میزنم چون تو حالت کیوبی تو آخر انیمه خیلی قوی شده بود ولی مترو زیاد قوی نبود فقط بخاطر بمبه تونست مروئمو بزنه

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به امیر صالح

   اردیبهشت 7, 1400

   سایتاما با یه مشت جدی پودرش میکنه بازم یه متعصب پیدا شد گوکو هم تو حالت سوپر سایان آبی و اولترا اینسایدنت ازش قویتره و بقیه حالت های قویتر

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ایران

    اردیبهشت 7, 1400

    چرا حرص می خوری برادر من دیگه اهمیت نده من تو چندین سایت هستم که تتفاقا خودتونم توش هستید یکیشون که میگن سایتاپا اشعه داره و با حداکصثر قدرت تهش ۵۰۰۰ رو نابود پی کنه یمشت ادمن که هیچیو قبول ندارن هیچکدومشون مانگای سایتاما وی اس گادو نخوندن و بعد به من فحش الکی میدن اعصاب خودتو سر اینجور چیزا خورد نکن داداش عرضش نداره اینکار چون خرچی بگی اونا نمی خوان قبول کنن

    پاسخ

 5. Dark

  اردیبهشت 6, 1400

  مقایسه قدرت هاشون کار درستی نیست چون اون ها توی دنیا های دیگه قوانین دیگه قدرت های دیگه دارن و اصلا بهم نمیخورن ؛ که بخوای بگی اون میتونه اون رو شکست بده.

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Dark

   اردیبهشت 6, 1400

   فقط افراد نوب و تازه کار و کسی که قایبلیت بحث نداره همچین چیزی میگه چندین نفر قبل توهم اینو گفتن همشونو چواب دادیم
   بای بده

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 7, 1400

    من اون پایین نیستم.
    دروغ نگفته برعکس کار شما بچه گانه که شخصیت های انیمه با هم قیاس می‌کنید اونم از لحاظ قدرت!!!!!!

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     اردیبهشت 7, 1400

     یکیشون همین اقا نیما وقتی دید هرچی میگه ما با گفته هامون رد می کنیم حرف تورو زد که بچگانستو از اینجور چیزا

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 7, 1400

      رهام يه سوال دارم از تو كه خيلي ميفهمي و به ما ميگي نوب
      الان كاميون با ماشين مسابقه بذاره كي ميبره؟؟
      الان بهترين كاميون رو با بهترين ماشين مقايسه كن كدوم ميبره
      خب مقايسه شون درست نيست
      يه كاربر به اسم رضا به تو گفت كه اينا نيروهاشون با هم متفاوته و مقايسه شون درست نيست ولي تو فقط گفتي اين نظر ماس و سليقه ماس من مشكلي ندارم از اين بدم مياد كه تو به ما ميگي نوب و ميگي جواب ما رو دادي تو اونجا به رضا جز گفتن نظر من جواب ديگه اي ندادي بعد ميگفتي جواب دادي

      پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 7, 1400

      من از اول همین گفتم

      پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 7, 1400

      بعدشم من اون پایین فقط در مورد بحث وان پیس نظر دادم اون یکی دیگه بود

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       اردیبهشت 8, 1400

       حاجی مگه ۲ تا نیما هست ؟اگهاوونجوریه اون یکی دیگه بود داش درست توضیح بده نفهمیدم
       جتاب امیر حسین دقت کن ببین کی میگففت سطح من بالاتر از شماهاست ؟نیما بود دیگه پس نگو که من میگم از همتون بالاترم درضمن چه ربطی داره اره این سلیقه ی ماعه و به بقیه مربوط نمیشه الان من وقتی یه غذا رو دوست دارم باید به شماهم بکم همونو دوست داشته باش ؟اینجا منطق حکم می کنه چزی که درسته انجام بشه یعنی طبق گفته ی خودت وقتطی یه ماشین و کامینو پسابقه بدن ماشین پیبره مثل همونایی که میگفتیم المثلا کامیون ناروتوعه ماشین زنو به نظرت کدوم قوی تره ؟صددرصد زنو چیزی که شماهامیگید منطقی نیست که در هر ادمی صدق کنه علایق ما با بقیه فرق می کنه و نباید به بقیه تحمیلشون کنیم بغیر از چیزایی که پعلومه مثل هپون کاپیون و ماشین ولی بعضی ها نمی خوان چیزی که درسته و معلوپرو قبول کنن تو مجبوری هرطور شده چیزی که درسترو بهشون بفهمونی

       پاسخ

       • امیرحسین در پاسخ به رهام

        اردیبهشت 8, 1400

        دانلود ترجمه
        بعد داش تو میگی من دوست دارم من کاری ندارم که تو چی دوست داری چون به من مربوط نیست ولی تو هیچ جوابی جز اینکه نظر من ندادی منم گفتم مقایسه کامیون با ماشین درست نیست و نباید مقایسه کرد تو نظر خودت داری منم نظر خودم
        ولی تو جزو این که بگی از نظر من هیچ جواب دیگه ای ندادی

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیرحسین

         اردیبهشت 8, 1400

         چون چیزی لازم نبود بگم

         پاسخ

         • اميرحسين در پاسخ به رهام

          اردیبهشت 9, 1400

          پس يه ما نگو نوب و نگو جواب ما رو دادي

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به اميرحسين

           اردیبهشت 9, 1400

           هپون چوابه لازم نی چیزی بگم بعدشم کسی که نتونه با کس دیگه لی واسه مشخص کردن واقعیت بحث کنه نوب میشه

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 9, 1400

           اصلا مقايسه شون با هم درست نيست
           بعد تو منطقت اونجا كه ميگفتي ناروتو بيشتر از گاتس سختي كشيد معلوم شد منطقت چيه
           يه خواهش هم كه دارم اينه كه هر متني ميفرستي يه ديكشنري ترجمه بذار چون سخته خوندنش

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به اميرحسين

           اردیبهشت 10, 1400

           داداش به خدا کیبردم خرابه
           اخه من برسرک ندیدم خو چه کنم

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 10, 1400

           همين ديگه چيزي رو كه نديدي يا راجع بهش اطلاعات نداري نظر ميدي نشون ميده چقدر منطق داري
           داداش منم كيبوردم خيلي داغونه ولي حداقل نگاه ميكنم ببينم چي ميفرستم

           تو رتبه بندي رو با ط دسته دار مي نوشتي اين ديگه ربطي به كيبورد نداره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به اميرحسين

           اردیبهشت 10, 1400

           به خدابه همونطور که گفتی من که ت رو میزنم ط پیذذاره

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 10, 1400

           يه ديكشنري خوب معرفي كن اينو فهميدم ولي واسه بعدا يه ديكشنري معرفي كن

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 10, 1400

           پاشو سریع مانگا رو بخون هر کی این شاهکار رو نخونه زندگیش هیچ ارزشی ندارد برو سریع بخون تا جلاد رو خبر نکردم سریععععععع

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اردیبهشت 10, 1400

           توکه انیمه نمیبینی چه برسه کا بخوای مانگا بخونی وات دا قاط یو

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 10, 1400

           این چه طرز حرف زدنه ؟
           داشتم شوخی میکردم
           جنبه داشته باش ۱۳ سالت بود اره ؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اردیبهشت 11, 1400

           ۱۴ شد داوش نه ممظورم اون طوری که فکر می کنی نی خو تعجب کردم حاجی (*^ー^)

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 11, 1400

           ها پس همونی که تو همون سایت ایرونی سنتر بودی ؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اردیبهشت 12, 1400

           اره خودمم لعنتی راندل اسپکتور تویی ؟😂داش به قول خودت تو ۳۲ شخصیت
           می خوای مثل من باشی ؟☻موفق باشی
           😂

           پاسخ

       • نیما در پاسخ به رهام

        اردیبهشت 8, 1400

        کلا هر کدوم تو دنیا خودش قوی تر برای همین قیاس اشتباه

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به نیما

         اردیبهشت 8, 1400

         ما داریم مقیاس برد قدرت شخصیت رو حساب می کنیم چجوری ؟تو حساب کن الان زنو با تکون دادن دست ۶ تا یونیورسو نابود کرده بعد سایتاما هم با ۱۵ درصد قدرت ۱ یونیورسو نابود کرده الان کی قوی تره ؟زنو

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به رهام

          اردیبهشت 10, 1400

          آیا این به این معنی هست که سایتاما نمی تونه ۶ تا یونیورس رونابود کنه ؟ بحث قدرت بین دو شخصیت که در دو ورس جداگانه هست تا حدودی اشتباه هست
          قوانین و شرایط هر ورس فرق می‌کنه

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اردیبهشت 10, 1400

           میتونه اما ندیدیم هن ز روش پقایسرم بهتون توضیح دادم

           پاسخ

     • محمد در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 8, 1400

      ببینید من میدونم که همه شما ها نظری دارین
      یکی میگه مقایسه اشتباهه
      یکی میگه مقایسه اشتباه نیست
      نظر من اینه که اشتباه هستش
      چون هر کدوم قدرت خودشونو دارن و هر قدرت تو دنیای خودش کارو میکنه مثلا الان گوکو بره تو دنیای ناروتو هیچ عددی برای ناروتو نیست چون گوکو چاکرا نداره و همینطوپر اگه ناروتو بره تو دنیای لوفی هیچ عددی براش نیست چون ناروتو هاکی نداره
      هر کدوم قدرت خودشونو دارن و مقایسشون نامردیه
      الان مثلا سایتاما با تمرین سطح پایین محدودیت شکسته ولی گوکو با یا ناروتو خودشونو سخت تمرین میدن ولی واقعا ناروتو با این تمریناتش نمیتونه به یک درصد سایتاما برسه
      ناموسا این درسته؟
      😕

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد

       اردیبهشت 8, 1400

       حرفت کاملا درسته اما ما به اینچور چیزا اهمیت نمیدیم پا مقیاس برد قدرت شخصیتو میگیم
       شما پی دونی سایتاپا برای شکوندن محدودیت هاش چند بار نزدیگ پرگ بوده ؟

       پاسخ

 6. محمد جواد قاسم پور

  اردیبهشت 5, 1400

  سلام
  میشه یه انیمه معرفی کنید که خوب باشه و شخصیت اصلی بمیره
  شبیه دفترچه مرگ

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   اردیبهشت 5, 1400

   من که سراغ ندارم
   اقا ایران و امیر باید بگن بهت

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   اردیبهشت 5, 1400

   دارلینگ هست اما عاشقانه کد گیاس بیشتر پیشنهاد میکنم اگه عاشقانه نگاه می‌کنی بگو بیشتر معرفی کنم

   پاسخ

  • صادق در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   اردیبهشت 10, 1400

   کد گیاسو به نظرم ببین
   انیمه ای که شخصیت اصلی توش بمیره زیاد داریم ولی تو شونن ها زیاد پیدا نمیشه
   البته اتک و دفتر مرگ و کدگیاسو… استثنا ان بین انیمه های شونن چون از بقیه شونن ها سنگین ترن و به سنین تمایل دارن
   اینطور انیمه هایی رو میتونی تو سنین ها پیدا کنی

   پاسخ

 7. عرفان

  اردیبهشت 4, 1400

  برو بابا ون هوونهایم رو نذاشتی

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به عرفان

   اردیبهشت 5, 1400

   کی هست ؟

   پاسخ

  • علی در پاسخ به عرفان

   اردیبهشت 6, 1400

   قابل مقایسه نیست ،ناروتو قوی تره

   پاسخ

 8. علی

  فروردین 25, 1400

  اول از همه بگم من از موضوع لیست اول خوشم نیومد ولی هوس کردم نظرمو بگم
  ۱.اتومسک که خودتون میگین (عنصره)و قدرت آزادی….چه معنی داره مقایسه قدرتش با ناروتو،۲.گاتس نمی تونه ناروتو رو شکست بده .(ناروتو قهرمانه ها مثلاً ازونایی که وقتی لهشون هم کنی بازم یه دریچه امید دارن و به بازی بر میگردند) از لحاظ عاطفی قوی تر هم معنا نداره،۳.کربی خداییش؟؟🤦،۴.یامی یوگی تو کارت بازی قوی تره 😂(یه سایت هم نوشته بود شخصیت هایی که سایتاما رو شکست میدن :یکیشون (آشپزیش)بهتر از سایتاما بود.)،۵.مقایسه اورامشی و لوفی وجوتارو ایچیگو با ناروتو درسته،۶. اما سایتاما و گکو و ماب (آلمایت و جدیدا گوجو )آدم دلش می خواد یکی اینارو با هم مقایسه کنه🙆 ۷.از اول یا نباید ویلن ها رو مقایسه میکردین یا اگه کردین مثال جامع میگرفتین،۸.دربارع ارن هم با توجه به اتفاقات جدید من نمی تونم نتیجه بگیرم (باید یه توضیح منطقی درست می کردین) .۹..در کل خیلی اعتبار ناروتو رو پایین آوردین (کنشیرو رو نمی‌شناسم ولی اونجوری که گفتین که جلوش تسلیم بشه و با یه ضربه ببازه خیلی دربرابر ناروتو ناحقی شده)
  ۱۰.معنی رده بندی و اعداد چیه اصلا اگه کاربرا فهمیدن بگن ماهم بدونیم😶
  (نویسنده عزیز خواهشاً زیر نظرم ننویس مقاله ترجمه شدست )

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به علی

   فروردین 25, 1400

   باهات موافقم خیلی هم موافقم لیست اعتبار ناروتو رو خیلی پایین اورده
   المایت در برابر گوکو و سایتاما و ماب عددی نیست تو این لیستم فقط گوکو و سایتاما و ماب می تونن ناروتو رو شکست بدن کربی هم ناروتو رو می خوره ؟قبل از اسنکه بخواد حرکت کنه پاک شده اونایی گه گفتی درسته پیشه با ناروتو مقایسه گرد
   واقعا نامردیه که اسنطوری باشه
   ارن در تمامی جاهایی که من دیدم حتی با فرم کامل تایتان مادر تازه با ۸ دم ناروتو برابری می کرد
   اون جوتارو هیچی نیست زمانو نگه میداره ؟ ناروتو سرعتش از نور بیشتره یوگی تو بازی می خواد شکستش بده ؟ منم اون سایتو دیدم همشون غیر از گوکو جلوی سایتاما عددی نبودن
   اگه گاتسس سختی کشیده ناروتو دوبرابرش سختی کشیده

   پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به رهام

    فروردین 27, 1400

    دوست عزيز شما گاتس رو ديدي كه ميگي ناروتو بيشتر سختي كشيده گلتس خيلي سختي بيشتر كشيده خيلي نخوندي چيزي رو يا نميدوني نظر ندع

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به اميرحسين

     فروردین 27, 1400

     پدر و مادرش روز تولدش مردن ؟همیشه بیچارگی کشیده و توسط بقییه تحقیر شده ؟زجر هاوحشتناکی کشیده ؟دوستاش تاحالا جلوی چشمش مردن؟و …

     پاسخ

     • امیرحسین در پاسخ به رهام

      فروردین 28, 1400

      اره خیلی از دوستاش جلو چشمش مردن خیلی بیشتر از ناروتو زجر کشید همیشه بیچاره بود ناروتو بیچارگیش مال یه مقطعی بود بعدش کمتر شد کامنت پایین بخون میفهمی

      پاسخ

      • ایران در پاسخ به امیرحسین

       اردیبهشت 6, 1400

       راست میگه واقعا گاتس زجر بیشتری کشیده هرکی همه اش رو دیده یا مانگا شو خونده میدونه چه زجری کشیده

       پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به رهام

    فروردین 27, 1400

    نميدونم چرا وقتي گاتس نديدي نظر ميدي سختي ناروتو چي بود اينكه پدر مادر نداشت و همه مسخرش ميكردن سختي گاتس رو واست بگم؟؟ خانواده اش موقعي كه حتي نوزاد هم نبود جنين بود حلقه اويز شدن چند تا ارتشي پيداش كردن و بزرگش كردن از موقعي كه شمشير گرفت هي مي جنگيد و داغون ميشد و كسي كه به قول خودش سرپرستش بود پول گرفت تا اجازه بده با اون سن كم يكي بهش تجاوز كنه و چند بار هم اينكار كرد يه شب ناپدريش ميره بالاسرش تا بكشتش ولي اتفاقي خودش اونو كشت و عذاب وجدان گرفت و هر شب كابوس ميبينه و جلوتر مجبور شد فرار كنه و به زور خودش زنده نگه داشت و وقتي بچه بود تو جنگ هاي زيادي شركت كرد و يه عنوان مزدور تا پول در بياره و اينكه گروه شاهين اومد و يه مدت باهاشون دوست بود و مجبور ميشد جلو ارتش هاي بزرگ وايسه بخاطر دوستش يه بچه رو اتفاقي كشت و عذاب وجدان وحشتناكي گرفتش و رفت سمت ارزوهاش و يكسال بعد برگشت و ديد كه خيلي از دوستاش كشته شدن و گريفيث به مدت يك سال بدترين شكنحه رو ميشد با كلي قاتل تا پاي جون جنگيد با يه هيولا كه خيلي قويتر از خودش بود جنگيد و به سختي كشتش قبل از اين هم يه نفره مقابل صد نفر جنگيد زماني كه فرار ميكرد گريفيث با بهليث پنج دست خدا رو احضار كرد و دوستاش قرباني كرد تا قدرتمند بشه و گاتس تو اوج جهنم بود و مردن همه ي دوستاش ديد در حالي كه دستش كنده شده بود و فقط كسي كه دوستش داشت به نام كاسكا عقلش رو از دست داد و ديگه گاتس رو نميشناخت و ازش فرار ميكرد گاتس مجبور شد بره و تو روحيش تاثير گذاشت و ادم بي رحمي شد و اصلا گريه نميكرد و بعد چندين سال رفت سراغ كاسكا و با اون سفر كرد و هزار تا بديهيا ديد سلاخي شدن بچه ها و كلي چيز ديگه و گريفيث كسي رو كه به عنوان قهرمان ميشناختن و… حالا ناروتو بيشتر سختي كشيد يا گاتس
    لطفا ثبت كنيد تشكر از سايت خوب شما

    پاسخ

   • صادق در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 10, 1400

    مشخصه که ارن به تنهایی نمیتونه مقاومت کنه در برابر ناروتو ولی
    اسپویل چپتر ۱۳۹
    ارن می‌تونه با استفاده از غرش کل تایتان های دیوار رو نابود کنه که ارن با این روش ۸۰٪ دنیا رو با خاک یکسان کرد
    احتمالا با این روش بتونه یه کارایی بکنه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به صادق

     اردیبهشت 11, 1400

     داش ۲ تا دلیل میارم که ارن شخص قدرتمندی در برابر ناروتو نیست
     ۱.اون تایتانای دیوار خود ارن نبودن و ۸۰ درصد مردم رو هم اون تایتانای ویرانگر کشتن که اگه اونجوری باشه ناروتو از کاگه بون هاش استفاده می کنه و ده ها تا کاگه بون کوراما میسازه و بعد همشونو نابود می کنه
     ۲.باریون ناروتو اگه چاکرای بینهایت داشته باشه ثادره کل منظومه ی شمسی رو نابود کنه و به هرچیطی که دست میزنه پودرش کنه در حالی گه ارن با تایتانای ویرانگر تهش زد زمینو کویر کرد

     پاسخ

 9. کانکی

  فروردین 23, 1400

  کاربر نیما وقتی طرز درست استفاده از کلمه “سطح” رو بلد نیستی ازش استفاده نکن چند تا از نظرات پایین رو هم که خوندم متوجه شدم بدجور ضایع شدی🤦‍♀️
  به اینکه از من تقلید کردی هم اهمیتی نمیدم!!!

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به کانکی

   فروردین 24, 1400

   اون من نیستم من انقدر از خود راضی نیستم که مثل شما نظر بدم

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به نیما

    فروردین 24, 1400

    اینجا بحق انیمست لحث سر چیزای نا مربوط موقوف

    پاسخ

 10. ایران

  فروردین 23, 1400

  راستی قادر مطلقا رو ول کن خودمون میدونیم قوین ولی شخصیت هایی هم هستن که به خواطر مهارت های ویژه خیلی قوین مثلا یه دختر هست از مانگا medaka box به اسم آجیمو نجیمی هست که بیشتر از ۳ ملیارد سال عمر داره و تو این عمر ۱۲۵۸۶۵۹۶۳۷۶۳۲۳۶ تا مهارت و قدرت بلده دقیقا نمیدونم اسم ای عدد بزرگ چیه ولی به نظرتون شخصیت مثل این چقدر قویه ؟

  پاسخ

 11. محمد جواد قاسم پور

  فروردین 22, 1400

  سلام یک سوال داشتم
  نبرد ناروتو و تونری تو کدوم فیلم سینمایی ناروتو هستش

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   فروردین 22, 1400

   تو سینمایی آخر ناروتو یا به انگلیسی the last بنویسی آخرین سینمایی ناروتو هم برات میارم من خودم دیدمش نبرد خوبی هم بود به نظرم

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   فروردین 23, 1400

   تک اخرین سینماییشه اخرین ناروتو بود اگه اشتباه نکنم که ناروتو توش عاشق هیناتا میشه

   پاسخ

 12. shipoden

  فروردین 21, 1400

  که از ناروتو ضعیفترن به ترتیب.مطمعنی تا اخر دیدی؟ ناروتورو میتونه از قدرت تمام بیجو ها استفاده کنه.تازه نصف قدرت دانای شش طریقت هم داره همون پیرمرده الف شکل

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به shipoden

   فروردین 21, 1400

   من که همشو دیدم ( ناروتو ) ولی منظور کامنت تو رو نمیفهمم میشه بگی مظورت چیه ؟

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به shipoden

   فروردین 21, 1400

   ستزنده های این سایت بالای ۲۰۰ انیمه دیدن حداقلش اینه
   منم ناروتو رو از ۴ سالگی ۲ بار دیدم درسته لیست یسرس از شخصیتاش اشتباه بود مصلا یوگی و جوتارو و لوفی و ایچیگو و لایتو و …

   پاسخ

 13. ایران

  فروردین 20, 1400

  نیما نمیخوام باهات بحث کنم ولی میشه بگی دقیقن چند سالته سن واقعیتو بگو فقط از روی کنجکاوی میپرسم همین

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ایران

   اردیبهشت 5, 1400

   مرسی که جواب دادی نیما😂

   پاسخ

 14. abolfazl

  فروردین 16, 1400

  سلام به همتون انیمه خدایی ارزش دیدن داره؟؟؟

  من نه دیدم نه خوشم میاد ببینم فقط اگه کسی انیمه ای جالب
  که زیاد تخیلی نباشه و جالب باشه به من بگه شاید منم دوس داشته باشم سبکش تو مایه های سریال گیم اف ترونس یا راز رمزی باشه
  ممنون از همتون 🙂

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به abolfazl

   فروردین 16, 1400

   اره صد در صد
   اتک ان تایتان درسته خیلی تخیلی نیست ولی میگن مثل گیم اع ترونزه انیمه ی ۴ فصلی هستش واقعا قشتگه

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به رهام

    فروردین 16, 1400

    خیلی اشتباه میگن اونم گیم آف ترونز هست نه گیم اع ترونز

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Maker

     فروردین 17, 1400

     اشتباه تایپی بود

     پاسخ

   • abolfazl در پاسخ به رهام

    فروردین 19, 1400

    یک سرچ تو نت زدم به نظرم جالب فصل یکش رو گرفتم میخواک نگاه کنم ممنون از ت

    پاسخ

    • علی در پاسخ به abolfazl

     فروردین 19, 1400

     نگاه نکن آقا به سلامت روحیت آسیب می زنی ..امروز تموم شد وباید بگم فکر نمی کردم بعد توکیو غول بازم به حالت اغما برم ..
     شایدم من به خاطر انقدر توشون فرو رفتم.

     پاسخ

     • F.A در پاسخ به علی

      فروردین 20, 1400

      این با گیم آف ترونز سلامت روحیش هیچیش نشده اونوقت اتک به سلامت روحیش آسیب بزنه😂😂

      پاسخ

     • رهام در پاسخ به علی

      فروردین 20, 1400

      مگه بچس داداش من از ۷ ۸ سای اتکو میدیدم مهم قابلیت درکوفهم ادمه هیچیش نمیشه

      پاسخ

      • علی در پاسخ به رهام

       فروردین 20, 1400

       چند سالته مگه؟😂😂
       در کل گفتم.خودم ۵ ساله دارم دنبالش میکنم ولی با اون کربلایی که ساختن من که از دیروز تا الان به زور نفسم بالا میاد…
       دنیای fate و berserk هم برای کسی که گیم آف ترونز دوست داره خوبه
       پیشنهاد میکنم نگاه کنین.

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به علی

        فروردین 20, 1400

        من ۲۵ روز دیگه ۱۴ سالم نیشه

        پاسخ

        • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

         فروردین 22, 1400

         چه جالب من دو ماه پیش رفتم تو 15 سال
         تقریبا با هم هم سن هستیم

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          فروردین 22, 1400

          یک سال و چند ماه شما بزرگ ترید لطفا تو تلگرام عضو چنل منو دوستم بشید GAP ANIME CH این اسم گروهمونه بیاید توش

          پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           فروردین 22, 1400

           من زدم یک کانال اومد اسمش cap de anime بود ۳ نفر دنببال کنندا داشت
           شما بودین؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           فروردین 23, 1400

           نه 😑اخه ۳ تا ممبر خیر چنل ما نبودهتلگرام اصلیه ؟ تلگرلمت ؟اگرم نمیاد هیچ اشکالی نداره

           پاسخ

          • اره اصلیه در پاسخ به رهام

           فروردین 23, 1400

           مطمعن هستی که اسمت کانالتون اینه؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به اره اصلیه

           فروردین 24, 1400

           این اسپ گپمونه ایم کانالمون anime ch خالی هستش

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           فروردین 24, 1400

           جناب سلام من از ۸ ساللگی اتک رو می بینم و هیچ مشکلی هم نداشتم و ندارم

           پاسخ

          • ……. در پاسخ به رهام

           فروردین 25, 1400

           Ok
           شما بزرگ
           اتک‌ میبینی
           گیم اف ترونز میبینی
           برزرک میبینی و..
           ok

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به .......

           فروردین 25, 1400

           برزرک رو هنوز ندیدم و گیم اف ترونزم ندیدم وقتی من دیدم شما چیکار داری محدودیت سنی داره به خود شخص بستگی داره اگه دلش بخواد میبینه نخواد نمی بینه الان شما اینجا چیکاره ای ؟

           پاسخ

          • ^_____^ در پاسخ به رهام

           فروردین 25, 1400

           معلم ادبیاتت واقعا بد درس داده بهت تو تمام کامنتات دو سه تا غلط املایی هست
           از همین مشخصه که قابلیت درکت واسه اتک بالاس

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ^_____^

           فروردین 25, 1400

           ۱.به شما مربوط نیست اصلا بخوام همرو غلط می نویسم
           ۲.کیبوردم خرابه

           پاسخ

          • I در پاسخ به رهام

           فروردین 27, 1400

           ۱-الان جدی گفتی اینو؟
           عزیز وقتی این همه غلط املایی داری معلومه هنوز سنت کمه
           ۲- یه بنده خدایی (کاربر حاج آقا لولوش لامپرو) اون پایبن اینو گفت حالا شما هم هی داری حرفشو تکرار میکنی ؟ خرابی کیبورد یه بار دو بار نه صد بار
           از این غلط های املایی قشنگ میشه تشخیص داد که خرابی کیبورد اشکال کار نیست

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به I

           فروردین 27, 1400

           اره یادمه اونو واقعا کیبوردم خرابه کلا تو هرچیزی مینویسم اشکالی هست

           پاسخ

          • I در پاسخ به رهام

           فروردین 27, 1400

           تاثیرش رو در آینده میبینی (حالا الان مسخره کن)

           ضمن اینکه مطمئنن اتکو درست نمیتونی درک کنی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به I

           فروردین 27, 1400

           مسخره نمی کنم کاملا هم اتک رو درک کردم مفهوپات درونی و در خفای زیادی داشت کع بعضی ها به دلیل اینکه میگفتن ارن نمیمیره و با میکاسا ازدواج میکنه و …و داستان مدنظرخودشون نمی تونن واقعیتو درک کنن
           منم نمیگم خیلی بزرگمو قابلیت درکم از همه بیشتره ولی بعضی هایی که خیلی به خودشون مغرورن که باید اینطوری جوابشونو داد

           پاسخ

        • ^_____^ در پاسخ به رهام

         فروردین 25, 1400

         Wow

         تو چقدر بزرگی

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به ^_____^

          فروردین 25, 1400

          الان مثلا به شما چع ربطی داره ؟میشه توضیح بدید ؟

          پاسخ

       • سلام در پاسخ به علی

        فروردین 24, 1400

        کربلا رو خوب اومدی .
        اتکم خدایی برای زیر ۱۵ سال (با ارفاق) مناسب نیست.

        پاسخ

       • علی در پاسخ به علی

        فروردین 24, 1400

        آقا شرمنده ،برزرک رو بزارین ۱۷ .۱۸ سال رسیدین نگاه کنین

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به علی

         فروردین 24, 1400

         چرا ؟ من که خوشم نمیاد از انیمش چون ۳ بعدیه انیمش

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به رهام

          فروردین 25, 1400

          برزرک در واقع تاریک ترین مانگا تاریخ داره چون خون ریزی زیادی داره و داری برخی مضامین سنگین برای کودکان و نوجوانان هست برای همین اصلا برای سن پایین خوب نیست نویسنده اش فکر کنم یه زن بود بیشتر از ۳۰ سال داره مانگا شو مینویسه و هنوز تمومش نکرده

          پاسخ

   • سلام در پاسخ به رهام

    فروردین 25, 1400

    اتک از چه نظر شبیه گاته ؟
    من که شباهتی نمیبینم بینشون

    پاسخ

  • ^_____^ در پاسخ به abolfazl

   فروردین 25, 1400

   اگه تا فصل یک دیدی اتکو و خوشت نیومد خواهشا ولش نکن و ادامه بده
   تا آخر ببین احتمالا خوشت میاد

   پاسخ

 15. ایران

  فروردین 16, 1400

  به نظرتون دیگه چه شخصیت هایی به غیر از سایتاما و گوکو تو این لیست شانش شکست دادن ناروتو رو دارن من که خودم میگم کیوبی هم هست چون نماد مرگه و مییتونه همه چیو نابود کنه بقیه لیست چی نظر بدید

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ایران

   فروردین 16, 1400

   ماب هست
   گورن لاگان اگه اشتباه نکنم بود
   بیشتر شخصیتای دراگون بال و گاد های وان پانچ من خیلیا هستن که می تونن شکستش بد

   پاسخ

 16. Ace

  فروردین 15, 1400

  مثل اینکه یادتون رفته که ناروتو کورامارو از دست داد اینارو میگم چون نطرات قبلی رو دیدم و هم ناروتو رو دیدم هم بوروتو و هم پادشاه انیمه شونن وان پیس رو ناروتو کورامارو از دست داد ساسوکه هم رینگان و یه چشمش در این شرایط لوفی هم در مبارزه با کایدو قدرت جدیدی ازاد کرد زورو هم همینطور اینجوری دنده چهار که سهله لوفی با دنده دو هم میتونه با سرعت نور ناروتو رو شکست بده و زورو هم ساسوکه رو شکست بده طرفدار های ناروتو مثل بچه ها تصمیم نگیرین یه سری شخصیت هایی هستن که از ناروتو قویترن مثل گوکو که از لوفی قوی تره و امتیاز ماروتو تا جایی که یادمه فکر کنم از ۱۰ ۷.۹ یا کمتر بود پس خودخواهانه نگین بهترین انیمه دنیاست در حالی که مال وان پیس از ده ۸.۷ دهم بود ایرانیا اکثرن طرفدار ناروتو اند ولی وان پیس کل دنیا طرفدارشه به طوری که برج وان پیس و مجسمه شخصیت هاش ساخته شده و امسال هم فیلمبرداری لایو اکشن وانپیس شروع میشه وانپیس کجا و ناروتو کجا من اول نارونو دیدم و موتقد بودم بهترینه ولی اگه حداقل وان پیس رو تا قسمت ۲۰۰ ببینی بعد تفاوت سطح رو متوجه میشی کیفیت جنگهای وانو وان پیس جوری بالاس که هیچ انیمه ای مثلش نمیشه

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به Ace

   فروردین 15, 1400

   اولا شما که سطحت حتی نزدیک به من نیست بعدم سنجوتسو موش خورد مانگکیو چی من وان پیس ۶ سال پیش تموم کردم و ۶ سال پخش هفتگی هستم تو چطور میگی وان پیس سر وقتی خود اودا همچین حرفی نمیزنه
   بعدم این هر ادمی میدونه وان پیس تو ژاپن و عربستان محبوب ناروتو تو کل دنیا پس لطفاً چیزی نمیدونی نظر نده
   جنگهای وان پیس فقط لاف زدن بود برعکس ناروتو و بعدم کل دنیا میگن ناروتو تو فایت بهترینه حداقل بگو نظرمه دعوا نشه

   پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به نیما

    فروردین 15, 1400

    داداش جنگا وان پيس لاف زدن نبود اون كاربر نبايد توهين ميكرد ولي شما هم نبايد اينطوري بگي كدوم جنگ وان پيس لاف زدن بود؟؟ الان نبرد وايتبرد اكاينو ، ايس بلك برد ، لوفي كاتاكوري ، زورو كيلر ، لوفي راب لوچي ، لوفي كروكديل ، لوفي انل ، زورو داز بونز ، لوفي دوفلامينگو ، زورو پيكا ، سانجي جابورا ، لوفي ارلانگ ، لوفي كايدو اينا همش نبرداي خفن بود ناروتو هم فايتاي خيلي خوبي داشت ولي اينكه ميگي فايتا وان پيس لاف زدن بود بده

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به اميرحسين

     فروردین 16, 1400

     میناتو تونست اوبیتویی که نمیشد بهش صربه زد رو داعون کنه و خود میناتو جلوی ناروتو سوسکم نی
     در ضمن سوسانورو هم ناروتو تونسته بشکنه و چیزی سفت و سخت تر از سوسانو تو ناروتو نیست و فقط با چاکرا نابود میشه اینو چی میگی ؟

     پاسخ

     • امیرحسین در پاسخ به رهام

      فروردین 16, 1400

      اولاش اگه یادت باسه اوبیتو بدنش همه اش غیب نمیشد یه جاهاییش میموند ولی اونی که میوه لوگیا خورده باید با هاکی لمس کرد و اونایی هم که هاکی ندارن نمیتونن بزنن دقیق یادم نیست ولی میناتو یه علامتی میزاشت که با لمس کردن باید میزد و وقتی نمیتونه لمس کنه قاعدتا کارب نمیتونه بکنه بعد اونی که هاکی داره میتونه چند لحظه اینده رو ببینه واسه همین ضربه زدن بهش سخته بعد الان کایدو هیچ اسلحه ای از ناروتو روش اثر نداره یعنی سوسانو هر چی بزنش هیچیش نمیشه بعد داداش نور هر چیزی رو میتونه بشکافه پس زدن سوسانو کاری نداره الان ناروتو از قویترین حالتش که باریون باشه استفاده کنه چطوری میتونه کیزارو بزنه؟؟

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیرحسین

       فروردین 16, 1400

       به هر حال خو اوبیتا کامویی هم خیر سوسانورو با نورم نمیشه شکست چون جلوی سوکیومی رو نی گرفت و نور ازش رد نمیشه ناروتو تطریقت می تونست از همه ی عناصر و سبک ها استفاده کنه مس یعنی می تونه نورو با سایه می زنه و ….

       پاسخ

       • امیرحسین در پاسخ به رهام

        فروردین 16, 1400

        اینم در نظر بگیر کیزارو هم میتونه نور بزنه به ناروتو و بدن ناروتو رو بشکافه چون دقت کرده باشه میبینی و اینکه مبتونه از هاکی استفاده بکنه و این رو برای چند لحظه ببینه پس حریف سختیه برای ناروتو این هم در نظر بگیر که کیزارو جزو ده تا شخصیت وان پیس هم نیست

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیرحسین

         فروردین 17, 1400

         داداش تو الان هرچیم که بگی کلا وان پیس از ناروتو ضعیف ترهخود ناروتو سرعت نور داره و حتی اگه بدنش شکافته هم بشه سریع درمان میشه

         پاسخ

         • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

          فروردین 18, 1400

          اره
          درضمن این ده نفر با هم کل دنیای وان پیس رو شکست میدن
          منظورم شخصیت هاش هستش
          ناروتو.ساسکه.هوکاگه اول.مادارا.کاگویا.ناگاتو.ایتاچی.دانای شش تریقت.اوبیتو
          ناروتو و ساسکه قدرت هاشون رو ترکیب میکنن یعنی ساسکه سوسانو رو به روباه نه دم وصل میکنه و دوتا قدرتشون چند برابر میشه مادارا هم قدرت ده دم داره و کاگویا و دانای شش تریقت رو که دیگه نیازی به گفتن نیست
          همین پنچ نفر به تنهایی کافین
          فکر کنم نباید بقیه رو میگفتم

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           فروردین 19, 1400

           داداش شنکس هم از وان پیس قوی ترین شخصیت انیمست فکر کنم با ایشیکی برابر باشه شایدم صعیف تر باشه

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           فروردین 19, 1400

           جوابت رو دادم ولي فكر نكنم سايت ثبت كنه اكي اصن بحث كردن سر اينجور چيزا هيچ فايده اي نداره

           پاسخ

       • امیرحسین در پاسخ به رهام

        فروردین 16, 1400

        بعد کیزارو چون هاکی داره میتونه. ضربات ناروتو رو ببینه پس زدن کسی که میتونه به سرعت نور حرکت کنه هاکی هم داره خیلی سخته

        پاسخ

      • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیرحسین

       فروردین 18, 1400

       لوف حتاسرعتش نصف سرعت باریون نیست و نلاروتو از کیزارو قویتره خیلی
       درضمن تو داشتی میگفتی لوفی قویتره الان کم اوردی داری یه نفر دیگه رو میاری وسط

       پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

        فروردین 19, 1400

        من نگفتم لوفي قويتره فك كنم اشتباه فهميدي

        پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

        فروردین 19, 1400

        اصلا املاي كلمات بلدي كه ميگي بعدش كايدو تو وان پيس كركتريه كه اصلا كشته نميشه هر طوري بشه پس شخصيت هاي ناروتو نميتونن بكشنش

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به اميرحسين

         فروردین 19, 1400

         داداش ناروتو کسی که کشته نمیشدو زو هم می تونه بکشه
         بعدشم مادارا رو هم به زور شکست دادن چه برسه که بکشنش

         پاسخ

         • اميرحسين در پاسخ به رهام

          فروردین 20, 1400

          اره مادارا با نقشه هاي زتسو شكست خورد ولي ناروتو كشته نميشه؟؟

          پاسخ

        • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به اميرحسين

         فروردین 22, 1400

         معلومه اصلا ناروتو ندیدی یا مانگا های اخری بوروتوباریون با نصف قدرتش کایدو رو نابود میکنه

         پاسخ

         • امیرحسین در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          فروردین 28, 1400

          داداش برای نابود کردن کایدو یا باید هاکی زیادی داشته باشی یا با یه اسلحه ای مثل انما که خیلی نیروش زیاده نابودش کنی هیچ جوره نمیمیره

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیرحسین

           اردیبهشت 9, 1400

           حاجی ماداراهم تکی جلوی کل دنیا وایساد همه ی بیجوها با هم زدحش فقط یه دستش کنده شد که درستش کرد ولی جلوی ناروتو با باریون هیچی نیست مادارای طریقت رو نمیشه کشت و فقط مهر کهکشانی یزای کشتنش نیازه ولی ناروتو باریون بدون نیاز مهر مادارارو پودر می کنه

           پاسخ

          • امیرحسین در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 9, 1400

           کایدو هم از ارتفاع چند صد هزار متری تو جزیره اسمانی خودش رو ول کرد با سر خورد زمین هیچیش نشد
           تو نبرد در مقابل گارپ زمانی که تو دزدای دریایی راک بود مشت های گارپ به حدی قوی بودن که یه کوه بزرگ رو خیلی راحت خرد میکردن و میترکوندن با اینکه اسیب دید ولی خیلی کم بود
           جلوی وایت برد که میوه شیطانی زلزله داشت و مشتاش و دیدی به یه جزیره بخوره اونو میترکونه باز چیزیش نشد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیرحسین

           اردیبهشت 10, 1400

           داش کوه ؟منو نخندون یکی از بیجو ها قابلیت نابود کردن یه گشور رو داره ولی همشون باهم حریف یه پادارا نشدن حاجی ۱۰۰ هزار متر 😂کوراما و ناروتو رفتن بالاتر از ابرا تقریبا داشتن از جو خارج میشدن تووجنگ با ساسوکه

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 10, 1400

           من كي گفتم صد هزار متر گفتم چند صد هزار متر بعد داداش مانكي دي گارپ ساده ترين مشتش يه كوه ميتركونه ساده ترينش حالا تصور كن با هاكي ريو خيلي راحت يه كشور نابود ميكنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به اميرحسين

           اردیبهشت 11, 1400

           ببین راجب کایدو که لازم نی بحث کنم چون با باریون فرقی نمی کنه کایدو چقدر سفت و سخته اول اخرش توسط ناروتو پودر پیشه و دوم من درست از هاکی اطلاعات ندارم اما اکه یچی مثل چاکراست که خود بیجوها از چاکرا تشکیل شدن 😐😂

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 11, 1400

           اصلا شبيه چاكرا نيست و فقط با هاكي نابود ميشه مگر اين كه يكي مثل گوكو سايتاما باشي وگرنه نميشه
           بعد داش يه حرفي بزن كه واقعي باشه هاكي كجاش شبيه چاكراس اصلا شبيه هم نيستن همينطوري يه چيزي ميگي راستي ديكشنريت چي شد گل پسر😂😂

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به اميرحسين

           اردیبهشت 12, 1400

           دیکشنریو وللش دنبال کیبورد خخوب تو برتامه های مختلفم
           من که هاکی رو ندیدم چون وان پیس درست و حسابی ندیدم

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 13, 1400

           تموم شد رفت

           پاسخ

    • نیما در پاسخ به اميرحسين

     فروردین 16, 1400

     اینو که همه میگن وان پیس بجای دادن فیلر های زیاد جنگ کش دادن حالا اگه توهین شد ببخش ،

     پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به نیما

    فروردین 15, 1400

    نیما داداش من یه سوال از شما دارم الان توی وان پیس ما کسایی دارم که از میوه شیطانی لوگیا استفاده میکنن مثل ایس اسموکر و… و با خوردن میوه شیطانی لوگیا بدنشون به اون میوه ای که نیروش خوردن تبدیل میشه الان بعضی از شخصبت ها هستن مثل انل خیلی قوی بودن چون میوه شیطانیش لوگیا از نوع برق بود و هر کس که بهش برق میزد داقون میشد ولی روی لوفی این نیرو تاثیر نداشت چون لوفی بدنش پلاستیکیه و پلاستیک نارساناس و راحت میتونست انل بزنه که دیدیم تونست انل بزنه ولی الان شخصیتی مثل ادمیرال کیزارو که بدنش به نور تبدیل میشه رو هیچ جوره نمیشه زد یا کسی مثل ادمیرال اکاینو که بدنش به مواد مذاب تبدیل میشه و برای زدن این شخصیت ها باید از هاکی استفاده کرد هاکی نیروی شخصیت ها وان پیسه مثل چاکرا تو ناروتو حالا الان شخصیت های ناروتو چطوری میتونن کیزارو و اکاینو رو بزنن؟؟

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به امیرحسین

     فروردین 16, 1400

     هاکی میدونم چیه
     بعدم شمشیر مهر توتسوکا به هر چیزی بر خرد کنه مهرش می‌کنه و سوکویومی هم به محض ایجاد شدن کسی که شارینگان نداره می‌کشه
     کاگویا هم هست که می‌تونه همه اونا وارد آتشفشان کنه

     پاسخ

     • امیرحسین در پاسخ به نیما

      فروردین 16, 1400

      خب ایتاچی برای اینکه بتونه مهر بکنه کسی که مبوه لوگیا خورده باید از هاکی استفاده. کنه اون حالت کاگویا مثلا روی کسی مثل اکاینو که خودش مذابیه یا روی کیزارو اصلا کار نمیکنه

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به امیرحسین

       فروردین 16, 1400

       به میپه ربطی نداره فقط هم لمس کنه کار تمومه و ایشیکی فراموش کردم

       پاسخ

       • امیرحسین در پاسخ به نیما

        فروردین 16, 1400

        نه داداش اگه دقت کنی لیتاچی با لمس کردن مهر میکرد نمونش اوروچیمارو و ناگاتو که ادوتنسه بود بخواد کسی مثل کیزارو رو لمس کنه اول باید نور لمس کنه و از اون جایی که نور تو طبیعت هست میتونه برگرده

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به امیرحسین

         فروردین 17, 1400

         ایتاچی بدن اونا سوراخ کرد ولی قطعا می‌تونه نور مهر کنه

         پاسخ

         • امیرحسین در پاسخ به نیما

          فروردین 17, 1400

          اره وایتبرد هم خیلی ضربه ی قدرتمندی بهش زد و محو شد یعنی هر کس دیگه ای بود میمرد ولی تونست بیاد چون میوه اش حالتیه که تو طبیعت هست

          پاسخ

       • رهام در پاسخ به نیما

        فروردین 17, 1400

        داداش ناروتو رو خیلی داری دست کم می گیری ناروتو تو شش طریقت سرعت نورو گرفت و خودشم قابلیت دانایی داشت و خیلی جیزارو نی دونست پس اینم در نظر بگیر

        پاسخ

       • رهام در پاسخ به نیما

        فروردین 17, 1400

        اینی که اومد واسه بالاس

        پاسخ

       • رهام در پاسخ به نیما

        فروردین 17, 1400

        جناب امیر حسین سوسانو میتونه اور رد بشه مس اون شخصیاس که نیگی رو با سوسانو میگیره و با شمشیرش مهر می کنه

        پاسخ

        • اميرحسين در پاسخ به رهام

         فروردین 17, 1400

         اينو كه ميدونم ميتونه نور مهر كنه ولي نور تو طبيعت هست و ميتونه راحت برگرده اينم ميدونم كه دنياي ناروتو قويتر از وان پيسه ولي اگه بتونه مهرش كنه چون نور طبيعت ميتونه برگرده

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به اميرحسين

          فروردین 17, 1400

          چه ربطی دار

          پاسخ

          • امیرحسین در پاسخ به رهام

           فروردین 17, 1400

           داره دیگه مثلا طبق منطقت تو میگی شمشیرش هر چیزی رو که بهش بخوره مهر میکنه پس چرا وقتی که ناگاتو و اوروچیمارو رو مهر کرد شمشیرش به زمین برخورد کرد پس چرا زمین مهر نکرد؟؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیرحسین

           فروردین 18, 1400

           تبغ خواسته ی ایتاچی مهر میشه زمینو مهر کمه که چی بعدشم حجم زمین از جای گیری درون شمشیر خیلی بیشتره جی فکر

           پاسخ

          • امیرحسین در پاسخ به رهام

           فروردین 18, 1400

           نه من که نگفتم زمین مهر کنه پروفسور بعدش هر چی بشه باز میتونه برگرده حالا که چی خیلی کلمات درست مینویسی طبغ اصن اینطوریه اونطوری نیست بعد جی فکر چیه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیرحسین

           فروردین 19, 1400

           بحثو نپیچون کیبوردم خرابه
           خو برگرده کلا مهر میشه

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           فروردین 19, 1400

           تو رو خدا قبل اينكه مطلبي بفرستي اشتباهاتتو ببين جي فكر چيه اصن تبغ چيه؟؟😂😂

           پاسخ

   • رهام در پاسخ به نیما

    فروردین 16, 1400

    با اینکه باهات مشکل دارم ولی ایندفعرو موافقم

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به رهام

     فروردین 18, 1400

     نیما این قضیه ی ایمپیریور و اینفینسنی فاینال فارگ زنو همش مسخره کردن ما بوده امیر هم منو اهم ایرانو مسخره کرده ماام باور کردیم حالا من چرا ولی ایران فکر نمی کنم ولی اینو بدون شهصیتای ناروتو هنوزم از گوکو و سایتاما ضعیف ترن

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      فروردین 18, 1400

      😂😐😐
      اینو که خودم میدونم من کلا حرفم یک چیز دیگه بود حالا ولش کلا

      پاسخ

     • ایران در پاسخ به رهام

      فروردین 19, 1400

      عزیزم من همون اول همونو میدونستم میخواستم بحث ادامه ندم کاربر امیر به سایتاما وقتی جدی میشه حالت میده فکر میکنه مثل گوکو و گرنه همون سایتاما است که داره جدی تر مبارزه میکنه و با مشتش زمان و مکان پاره کرد به طوری به ۱۵۰ میلیارد سال قبل رفت سایتاما ور واقع هیچ محدودیتی نداره همون قدر که دلش بخواد از قدرتش استفاده میکنه و گرنه هیچ حالتی نداره

      پاسخ

   • Ace در پاسخ به نیما

    اردیبهشت 2, 1400

    میگی شیش سال دنبال میکنی بعد میگی تو عربستان و ژاپن معروفه حتی اگه ۶ ساله دنبالش میکنی هیچی ازش نمیدونی من تو این چند سالی که دارم دنبالش میکنم سه بار وان پیس رو دیدم تمامی اسپیشال هاش رو دیدم تمامی سینمایی هاش رو دیدم تمامی ovaهاش رو دیدم تو همه کانال هاش رفتم تمامی یاداشت های اودارو خوندم عکس های برج وان پیس و مجسمه شخصیت هاش دیدمو میدونم بیشترین میزان فروش ممانگاش قاره اروپا و آمریکا بوده لیست پرفروش ترین مانگا ججهانه و رتبه فروشش به کمیک بتمن رسیده تو کل دنیا مهروفه چند تا شعبه فروشگاه وان پیس تو تایوان و چین و ژاپن و اروپا و امریکاو…بعد توای که ادعا شیش سال دنبال کردنش رو میکنی اینقدر ازش کم میدونی که میگی تو عربستان ژاپن معروفه😐

    پاسخ

  • امیرحسین در پاسخ به Ace

   فروردین 15, 1400

   داداش من وان پیس فنم. از همه انیمه ها بیشتر دوسش دارم ولی بی احترامی نباید بکنی اره ناروتو کوراما رو از دست داد ولی نمیدونیم هنوز اون قدرت قدیمش داره یا نه

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به Ace

   فروردین 16, 1400

   داداش توام مثل اینکه یادت رفته نادوتو هنوز سنجوتسو و ذخیره چاکرای بالاشو و ساسوکه هم مانگیکیوشو داره

   پاسخ

   • Ace در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 7, 1400

    درسته ولی با حال بیشتر قدرتش از کوراما سرچشمه میگرفت رو از دست داد ولی لوفی هنوز درحال قویتر شدنه و درجواب اونی که گفت شاید کوراما برگرده باید بگم غیر ممکنه چون ساسکه هم رینگان از دست داده مانگاکا میخواسته حتی دراین حال هم قدرتشون برابر باشه و ازاونجایی که دیگه کاربر چاکرا کیوبی در دنیای ناروتو نیست مثل میناتو و کینرو و گینرو بود فکر کنم و اینکه ناروتو همه چاکرا کیوبی رو از دست داده پس کوراما احیا نمیشه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Ace

     اردیبهشت 9, 1400

     ربطی نداره چاکرای کیوبی اثراتش هنوز تو بدن ناروتو هست چجوری ؟اون خط های ۳ تایی که رو سمت چپ ک راست صورت ناروتو هستن که کسی که از اول تولدش چینچوریکی باشه اون خطارو داره با استفاده از ناروتو و به احتمتل و نظریه ی من می تونن کوراپارو احیا کنن

     پاسخ

     • امیرحسین در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 9, 1400

      ناروتو همون لحظه که به دنیا اومد کوراما رو نداشت و اون خطا هم بودن

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیرحسین

       اردیبهشت 10, 1400

       درسته اما چند ساعت بعد از به دنیا اومدنش چینچوریکی شد

       پاسخ

       • اميرحسين در پاسخ به رهام

        اردیبهشت 10, 1400

        قبل اينكه بخواد جينچوريكي بشه اون خطا بودن هيچ ربطي نداره

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به اميرحسين

         اردیبهشت 11, 1400

         و این به دلیل بودن چاکرای بیجو درونش بود چطوری ؟کوشینا اون چینچوریکی قبلی نه دم بود و چاکرا از درون کوشینا به درون ناروتو رفت و در نهایت این کلا به دلیل داشتن چاکرای بیجو هستش و در ضمن نظریه س من اصلا ربطی به اینکه اون خطا چین مداره

         پاسخ

    • رهام در پاسخ به Ace

     اردیبهشت 9, 1400

     بعدشم ربطی نداره که قدرتش از کوراماست کوراما جزو ناروتو حساب میشه

     پاسخ

  • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به Ace

   فروردین 18, 1400

   زورو نصف ساسکه هم نمیشه چون ه قدرت سوسانو رو داره.
   در ضمن کوراما بر میگرده اگه هم بر نگشت ناروتو با حالت دانایی و اون قدرتی که دانای شش تریقت بهش داد لوفی رو شکست میده حتا با دنده پنچ

   پاسخ

   • اميرحسين در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

    فروردین 19, 1400

    اصن دنده پنج ديدي كه ميگي؟؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به اميرحسين

     فروردین 19, 1400

     تو دیدی ؟ هنوز نیومده بعدشن بیادم ناروتو بازم ازش قوی ت

     پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به رهام

      فروردین 21, 1400

      همين گفتم اصلا نيومده يهو ميشه ضعيف تر

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به اميرحسين

       فروردین 23, 1400

       ربطی نداره قدرت تو انیمه از مانگا کمی بیشتر میشه باریون با قدرتش می تونه لوفی رو با دنده ۵ شکست بده ولی به گوکو و سایتاما نمیرسه
       رتبه بندی صحیح قدرت از نظر شخصیت اصلی
       ۱.سایتاما
       ۲.گوکو
       ۳.ناروتو
       ۴.لوفی
       ۵.ایچیگو

       پاسخ

       • امیرحسین در پاسخ به رهام

        فروردین 23, 1400

        از نظر من گوگو بعد سایتاما بعد ناروتو بعد ایچیگو بعد ناروتو

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیرحسین

         فروردین 25, 1400

         می دونم شما یه رطبه بندی هست که اونو دیدی ولی باید بدونی اون کاملا اشتیاهه دیگه اشتباهه می ددنی چرا اون لیست واسه سال ۲۰۱۷ و الان لوفی از قبل قوی تر شده و از ایچیگو جلو زده و ناروتو هم باریونو گرفته بعد اون موقع مانگای وی اس گاد هنوز نیومده بود به همین دلیل ما گوکو رو در اون حد از سایتاما قوی تر نی دونستیم اما الان همه چیز تغییر کرده
         لیست قوی ترین شخصیت های اصلی
         ۱.سایتاما
         ۲.گوکو
         ۳.ناروتو و ماب
         ۴.لوفی
         ۵.ایچیگو
         ۶.ملیوداس
         ۷.ناتسو
         ۸.گون
         ۹.ارن
         ۱۰.آستا
         ۱۱میدوریا
         ۱۲.کانکی
         الان این لیست خیلی از اون درست تره تو اون اینطوری بود
         گوکو .سایتاما.ناروتو.ایچیگو.ناتسو.لوفی.ملیوداس.گون.ارن.کانکی.میدوریا
         این لیستیه که دیدید اما کاملا اشتباهه همه می ددنن لدعی ار ناتسو قوی تره و الان هم دیگه میدوریا خیلی قوی تر شده پس لیست من درست تره

         پاسخ

         • امیرحسین در پاسخ به رهام

          فروردین 28, 1400

          دوست عزیز لوفی هنوز در حدی نشده که از ایچیگو قویتر بشه بعدش من اصلا به لیست کاری ندارم گوگو بعد سایتاما بعد ناروتو بعد ایچیگو بعد لوفی چون تو بیگ تیری اول ناروتو بعد ایچیگو بعد لوفی شما مانگای جنگ خونین هزار ساله ی بلیچ بخون ایچیگو قویتره

          پاسخ

         • امیرحسین در پاسخ به رهام

          فروردین 28, 1400

          لیست من. درست تره لیست تو اشتباه اصلا من تو لیست میدوریا و کانکی رو اوردم؟؟ تو از کجا فهمیدی که من اون لیست دیدم من اصلا اون لیست ها رو درست نمیدونم

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیرحسین

           اردیبهشت 9, 1400

           بگو رو چه حسابی گوکویی که قابلیت نابودی یونیورس ته قدرتشه و قویترین حالت واقعیی که داره اولترا اینسایدته ولی سایتاپا با ۱۵ درصد قدرتش یونیورسد نابود می کنه

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 9, 1400

           داداش توی انیمه اولترا اینسایدقوی ترینشه که اگه به انیمه حساب کنیم سایتاما با این میزانی از قدرت که تو انیمه رفته استفاده کرده فوقش کهکشانو نابود کنه ولی واقعا گوکو انیمه از سایتاما انیمه ضعیف تره ولی تو مانگا بر عکسه گوکو با قوی ترین حالتش که از ترکیب اومنی ورسال گاد گوکو و قوی ترین حالت سلطان گوجیتا بود توتست گرند پریست امپراطورو رو انگشت گرفت

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           اردیبهشت 10, 1400

           داداش امنی ورسال گاد وجود نداره هنین طور امنی پاتنت گوکو ی انیمه از سایتاما انیمه قوی تره اما سایتاپا مانگا از گوکو مانگا قوی تره

           پاسخ

          • امیرحسین در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 11, 1400

           ببین اگه دراگون بال دیده باشی که ندیدی گوکو از همن خیلی قدیما میرفته رو یه حالتی که مثلا تو اون مقطع اوجش بود مثل سری دراگون بال زد که اصلا در حد توی سوپر نبود و صددرصد باز هم یه کاری خواهد کرد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیرحسین

           اردیبهشت 12, 1400

           تو مانگای دراگون بال هم گوکو در حال حاضر تازه به غریضه ماورایی مسلط شده و اگه قرار باشه حالت جدیدی براش بیاد این اتفاق چندین سال دیگه می افته که سایتاپا تا اون موقع از کل قدرتش استفاده کرده و گوکو رو خواهد جوید

           پاسخ

          • امیرحسین در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 13, 1400

           عمرا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیرحسین

           اردیبهشت 13, 1400

           تو قبول نکن ولی واقعیت اینه

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 16, 1400

           ميدوني مشكلت چيه
           مشكلت اينه كه چيزي رو كه در موردش نميدوني يا اطلاع نداري نظر ميدي مثل اونجا گفتي ناروتو با باريون از لوفي دنده پنج قويتر ميشه اصلا دنده پنج ديدي كه ميگي اصلا ميدوني قراره چطوري بشه از هاكي ريو استفاده ميكنه يا نه كل بدنش رو هاكي ميكنه؟؟ ما نميدونيم بايد وايسيم تا بياد
           اونجا گفتي ناروتو بيشتر از گاتس سختي كشيد بعد فهميديم كه اصلا برسرك نديدي نظر ميدي
           راجع به گوكو هم بايد ديد پس لطفا نميدوني چيزي رو نظر نده
           لطفا ثبت كنيد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به اميرحسين

           اردیبهشت 16, 1400

           تو قدرت کامل باریونو دیدی ؟نه دیگه نشد لوفی با دنده بنچ واقها قدرتمند میشه و شاید از ایچیگو قوی تر شه ولی ناروتو با چاکرای بی نهایت تو باریون می تونه منظومه ی شمسی رو نابود کمه قدرت سایتاما هم هنوز حتی ۲۰ درصدش نشون داده نشده پس در حال حاضر گوکو به خواطر فن های تعصبی و افراطی دراگون بال قدی تر دونسته میشه

           پاسخ

          • اميرحسين در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 16, 1400

           به قول كاربر maker نكنه تو زمان سفر ميكني كه همه چي رو ميدوني
           من ناروتو باريون ديدم و خيلي قدرتمند بود
           داداش حالت خوبه ميگي ناروتو چاكرا بينهايت داشته باشه خب لوفي هم اگه هاكي بينهايت داشته باشه هاكي قرمز و هاكي ريو و هاكي پادشاهي رو استفاده ميكنه ميزنه سياره ها رو ميتركونه چون اگه دنده سه بزنه و رو اون هاكي پادشاهي و ريو بذاره خيلي راحت يه كشور نابود ميكنه و ميزنه همه چي رو ميتركونه پس اون بينهايت رو كنار بزار
           بعد داش من يه سوال دارم بليچ ديدي؟؟ الان واسه ي ديدن روح ها يا شينيگاميا بايد توانايي ديدنشون داشته باشي حالا ناروتو كه توانايي ديدن اونا رو نداره يا اصلا نيروي اونا رو نداره كه بتونه بزنشون
           بعد يه سوال ديگه داشتم الان بنز مياد يه مدل ماشين درست ميكنه و ميگه كه بي ام و نميتونه از اين مدل بهتر درست كنه حالا مگه ميتونين اينده رو ببينن كه ميگن نميتونه درست كنه
           در بابت گوكو و سايتاما يه سوال داشتم سايتاما ميتونه به گرند پريست برسه اگه از تمام نيروش استفاده كنه ؟؟
           و داش يه خواسته اي كه داشتم اينه كه نميدوني چيزي رو نظر نده از نظر خيلي از اوتاكو ها گاتس بدبخت ترين شخصيت انيمه ايه
           يكم زياد شد
           دمتون گرم

           پاسخ

          • اوتاکو * در پاسخ به اميرحسين

           مهر 3, 1400

           تو قدرت هاکی میدونی بینهایت چیه همون اولش بینهایت بعدم قدرت هاکی پادشاهی مگه میشه گزاشت فقط میشه همون استفاده لوفی رو ازش کررد

           پاسخ

          • امیرحسین در پاسخ به اوتاکو *

           مهر 4, 1400

           نه اقا هاکی هم محدودیتی داره نمونش وقتی لوفی دنده چهار رو کرد لاو گفت استفاده زیاد از هاکی محدودیتی داره
           بعد برو ببین شخصیت هایی تو سرزمین وانو هاکی فاتح رو بیرون نمیدادن و ازش به عنوان اسلحه استفاده میکردن

           پاسخ

      • رهام در پاسخ به اميرحسين

       فروردین 23, 1400

       البته برای من این صحیحه

       پاسخ

     • Ace در پاسخ به رهام

      اردیبهشت 7, 1400

      تو از کجا میدونی مگه شارینگان داری یا هاکی بینایی هنوز ندیده قضاوت نکن

      پاسخ

   • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

    فروردین 19, 1400

    نه دیگه خیلی قویش کردی ناروتو با حالت سنجوتسو با دنده ۳ لوفی برابر میشه نه با دنده پنج ناروتو با باریون کمی از دنده پنج قوی تر

    پاسخ

    • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

     فروردین 23, 1400

     حاجی تو گفتی مانگای بوروتو رو دیدی و بحت میخوره اون رتبه بندی که واسه شخصیت ها درست میشه رو دیده باشی
     همی حالت باری چند هزارتا یا چند مینیون قویتره
     اگه ندیدی بزن naruto vs lufi خودت میفهمی
     راستی اونا رو چجوری درست میکنن؟

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

      فروردین 23, 1400

      اره خوندمش
      اونارو با سیستم درست می کنن رو گوشی نمیشه خیلی یخته هی درجه بتدی کنن هی صفحرو جابه جا کنن اندارع بزننو …خیلی سخت میشه
      می دونم ناروتو از لوفی با دنده چهار خبلب قوی تره اما لوفی رو هم نباید دست کم گرفت بت دنده ۵ خیلی از ناروتو ضعیف تر نیست

      پاسخ

     • امیرحسین در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

      فروردین 29, 1400

      بلد نیستی لوفی به انگلیسی چطور نوشته میشه میای حرف میزنی

      پاسخ

   • Ace در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

    اردیبهشت 7, 1400

    معلومه اصلا وان پیس ندیدی پس الکی قضاوت نکن چون الان بعضی ها میگن سطح زورو و لوفی یکیه بعد تو میگی ناروتو بدون کوراما و ساسوکه بدون رینگان میتونن لوفی و زورو رو شکست بدن لوفی و زورو تو انیمه قسمت به قسمت دارن قوی تر میشن

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Ace

     اردیبهشت 9, 1400

     در.جواب اون گفتت باید بگم داداش ناروتو با باریون ساسوکرو قورت داد

     پاسخ

 17. علی

  فروردین 15, 1400

  اصلا سازنده بعضی انیمه ها هدفشون این بود که انیمه خوبی داشته باشن نه اینکه با انیمه های دیگه رقابت کنن در ضمن انیمه دراگون بال زودتر ساخته شده و انیمه ناروتو دیرتر ساخته شده پس سازنده انیمه ناروتو میتونسته شخصیت قویتری بسازه ولی نساخت چون می خواست انیمه خوبی بسازه و ساخت….. پس نباید از نظر قدرت باهم مقایسشون کرد باید دید کدوم انیمه بهتره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به علی

   فروردین 15, 1400

   دراگون بالم انیمع ی قشنگیه و اگه بخوایم از اون نطر بگیم دراگون بال هنوزم ممکنه ساخته بشه عین دراگون بال سوپر که اگه اشتباه نکن ۲۰۱۵ اومد و هنوزم مانگاشو میسازن

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به رهام

    فروردین 15, 1400

    آره الان دارن کارتون دراگون بال ماموریت بیگ بنگ تا الان 13قسمت ساختن

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیررضا

     فروردین 16, 1400

     اون چیه ؟ کارتون چیه دراگون بال پدر انیمه ی شوننه

     پاسخ

 18. رهام

  فروردین 13, 1400

  حاجی امیر و ایران تو تلگرام عصو یه گروهم به اسم انیمه لگاسی بیاید توش امیر که هست ایران تو بیاتوش
  رفیقم یه عکس از یه پی گذاشته که طرف از یه گر ه دیگه نوشته . طرف میگه ناروتو به راحتی از گوکو قوی اره با باریون و سنجوتسو می تونه به راحتی گوکو رو شکست بوه و یه مولتیورس رو نابود کنه ولی گوکو با ته قدرتش می تونه نیم یونیورسو نابود کنه ناروتو سرعتش از گوکو خیلی خیلی بیشتره و گوکو حتی نمی تونه ببینتش 😑واقعا برای کسی که اینو نوشته متاسفم امیر تو باید اون پیامو دیده باشی که امید عکس گرفتع
  نیما اینو که دیدم یاد تو افتادم که اینطوری نظر میدی 😂

  پاسخ

 19. نیما

  فروردین 12, 1400

  خب من قبول دارم

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به نیما

   فروردین 12, 1400

   آفرین بالاخره واقعیت دیدی آفرین بهت تبریک میگم

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ایران

    فروردین 12, 1400

    نکنه کامنتای جدید دادید برای من نیوپده ک نیما چیو قبول داری ک چی شده. ایران

    پاسخ

   • نیما در پاسخ به ایران

    فروردین 12, 1400

    نه عزیزم اینکه ناروتو نقطه ضعف زیاد داره قبول دارم هنوز هم سر حرفم هستم

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     فروردین 12, 1400

     بابا بحث با تو فایده نداره من دیگه بحث نمی ونن

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      فروردین 13, 1400

      خب اولین نفر

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       فروردین 13, 1400

       زرشک داداش به نظرت تو مارو راضی کردی ؟ می دونی من اگه لازم باشه به اندازه ی سنم با تو بحث می کنم ولی بحث با فردی مثل تو فایده نداره

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به رهام

        فروردین 13, 1400

        هرچی

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به نیما

         فروردین 14, 1400

         بیا بعد میگم بچه سالی همینه

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به رهام

          فروردین 14, 1400

          چه بچه چه بزرگ سطحم از شما بیشتر

          پاسخ

          • ایران در پاسخ به نیما

           فروردین 15, 1400

           هیچیت بیشتر نیست فقط یه آدم متعصب و مغرور هستی سطحم از شما بیشتره 😄😄😘😝😌😒 اصلا چند سالت اینقدر سطح سطح میکنی ها ؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 15, 1400

           اره شما اصلا والا مقامی باید بری … هعی میشوتی مارو کجا میشونی اخه من با یه بچه سال باید بحث کنم ؟

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 15, 1400

           ببین بیا این بحث تموم کنین من همه دلایل شما خوندم و قانع نشدم ادامه این بحث فقط باعث دعوا جالا منم ببخشید

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 16, 1400

           قبول دارم هیچ ادامه ای واسش نیست تمام

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به نیما

           فروردین 19, 1400

           کلمه سطح رو کی به این بچه یاد داد ؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           فروردین 19, 1400

           تو جرا میزی یهو ار یه جا میای ؟

           پاسخ

 20. محمد جواد قاسم پور

  فروردین 11, 1400

  اقا من دیگه رازی شدم که ناروتو از گوکو و سایتاما ضعیف تره چون که من خیلی ناروتو رو دوست دارم نمیتونم قبول کنم که از گوکو و سایتاما ضعیفتره ولی الان فهمیدم که باید واقعیت رو در نظر گرفت نه نظر شخصی
  راستی من کل قسمت های توکیو غول….اتک ان تایتان…ناروتو و ناروتو شیپودن….وان پانچ من رو دیدم
  میشه یه انیمه جدید بهم معرفی کنید که دنبال کنم؟
  لطفا دوبله فارسی باشه
  راستی اگه کسی فکر میکنه من تازه کارم من تازه یک ساله شروع به انیمه دیدن کردم😉

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   فروردین 11, 1400

   یه نصیحت بهت می کنم هیچ وقت یه انیمرو با دوبله نگاه نکن پون دوبله می خوای ندارم که بهت پیشنهاد کنم متا

   پاسخ