معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1777)

بستن فرم

 1. یه اوتاکو

  فروردین 10, 1400

  من انیمه ها و شخصیاتاشو توی قدرت نمیتونم این مسخره بازی چیه اصلا کسی که این مطلب نوشته اشتباه بزرگی کرده چون به نظر من توهینه بعدشم به قول یه نفر راحت میشه شخصیتی ساخت که کل جهان بتونه نابود کنه اصل اون شخصیت پردازی و فضای انیمه و عشقیه که به انیمه دارین سر این مسخره بازیا بحث نکنین

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به یه اوتاکو

   فروردین 11, 1400

   دادش با اسمای دیگه نیا میشناسیمت بعدشم تو جیکار نا داری به زندکیت برس

   پاسخ

   • یه اوتاکو در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 18, 1400

    من نمیشناسمت حقیقتا😅
    خب بگو دیگه چه خبر ایدیتو یا گروه تلگرامی که عضو هستی بده بهم بی زحمت خیلی وقته دلمه با یکی در مورد انیمه بحرفم👍

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به یه اوتاکو

     اردیبهشت 18, 1400

     من که فعلا تلگراممو پاک کردم و تو خیل از چنلا عضو بودم ولی اگه انیمه ای می خوای اااااامم تو تلگرام چنل انیمه لگاسی رو به اینگیلیسی سرچ کن و اگه خواستی برو توش به دوستامم میگم که هواتو داشته باشن

     پاسخ

  • نیما در پاسخ به یه اوتاکو

   فروردین 12, 1400

   حق مطلق

   پاسخ

 2. اریا

  فروردین 10, 1400

  باید به نظر همه احترام گذاشت هرکی عقیده خودشو داره.ولی نظر من اینه که به هر شخصیت انیمه مطابق دنیای خودش قدرت داده شده. من هم ناروتو و هم گوکو رو به یه اندازه دوست دارم . قدرت ناروتو مطابق دنیای خودشه گوکو هم همینطور گوکو فراتر از اتفاقای توی زمینه و بهش جوری قدرت داده شده یعنی جوری ساختنش که بتونه با خدایان مبارزه کنه یا افراد 12 دنیا اما ناروتو مطابق انیمه خودش. بهش جوری قدرت داده شده که بتونه کاگویا رو شکست بده یعنی برای این نساختنش که بره با مثلا خدای نابودی مبارزه کنه ناروتو رو باید با انیمه هایی مقایسه کرد که اتفاقاش فراتر از زمین نیست مثلا توی یه سیاره دیگه مثلا وان پیس ولی خدایی من فکر میکنم لوفی ضعیفتره تا ناروتو 😅 ولی محبوبیتم مهم. انیمه مرد تک مشتی : حاجی سازنش هرکی بوده من درکش نمی کنم ولی این انیمرم دوست دارم قدرت سایتاما زیادی زیاد ولی اونم اخرش با یه فضایی جنگید روز خوش

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به اریا

   فروردین 10, 1400

   قدرت سایتاما که هنوز محدودیتی براش مشخص نشده تا اینجای کارم فقط از ۱۵ درصد قدرتش استفاده کرده تو مانگای دی اس گاد
   نظرت منطقیه ولی ما از این جنبه به قصیه نگاه نمی کنیم

   پاسخ

 3. علی

  فروردین 8, 1400

  آقا واقعا این مقایسه ها خیلی مسخره هس اگه اینطوری باشه من یکی رو میسازم که کل ۷ آسمان رو نابود میکنه به جای اینا بهتره محبوبیت انیمه ها و یا محبوبیت شخصیت ها رو مقایسه کنید اون موقع همه میتونن بهتر نظر بدن مثلا انیمه ناروتو محبوبه با بالای ۷۰۰ تا قسمت و دفتر مرگ هم محبوب با زیر ۱۰۰ تا قسمت مثلا لایت محبوب تره یا ناروتو و یا L محبوب تره یا ساسکه این مقایسه ها منطقیه

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به علی

   فروردین 8, 1400

   حق

   پاسخ

  • م در پاسخ به علی

   فروردین 9, 1400

   خودتو خسته نکن خیلیا می خواستن اینو بگن ولی کو گوش شنوا

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به م

    فروردین 9, 1400

    بابا اخه به شماها چه چیکاره ی مایید ک ما دوست داریم بحث کنیم شما وکیل وصی مایی ؟ بس کنید بابا

    پاسخ

 4. ایران

  فروردین 7, 1400

  کاربر نیما شما واقعا متعصب هستید مثل کاربر عباس که فکر میکرد گالاگتوس و تانوس قویترین شخصیت های کمیک بوکی هستن الان شخصیت هایی رو نام میبرم که اگر واقعا تموم مانگا هارو خونده باشید میفهمید میتونن کل دنیای ناروتو رو از بین ببرن creator یا خالق یا خدا قادر مطلق kami tenchi یا آواتار خدا قادر مطلق infinity zeno قادر مطلق و قدرت بینهایت زیاد گوکو تو قویترین حالت اسمشو یادم نیست میتونه تو چند ثانیه تمام سیارات و کهکشان هارو از بین ببره ارباب آیزن ساما از انیمه اورلرد کاملا جاودان میتونه مرده هارو زنده کن زمان رو متوقف کنه و با جادوی مرگ حقیقی هر چیزیو بکشه شخصیت گاد از مانگای god vs saitama قدرت فیزیکی تقریبا بینهایت میتونه بجایی تلپورت کنه که هر موجودی تو اون پودر میشه و میتونه رو تموم موجودات زنده محدودیت بزاره تا از یه حدی نتونه قویتر بشه و میتونه موجودات مهر کنه سایتاما که خودتون میشناسینش شخصیت گاد رو هم شکست داده اینا غیر قابل مهر هستن و بعضیاشون به صورت فیزیکی نمیشه بهشون آسیب زد اینا همه دنیای ناروتو رو حریفا اگه خواستین شخصیت های دیگه ای رو براتون نام میبرم

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به ایران

   فروردین 7, 1400

   گفتم که شما میتونی هر چیزی بگی و فکر کن متعصبم،ولی حقیقت تغییر نمیکنه و من هم هنوز سر حرفم هستم و گفتم که به تعصبی که دارم افتخار می کنم چون انیمه ناروتو و شخصیت هاش ارزشش دارن

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به نیما

    فروردین 7, 1400

    یعنی قبول نداری اینا از ناروتو قویترن 😴😴 پس چرا به دروغ میگی همه ی مانگاها و انیمه هارو دیدی کسی که دیده باشه میفهمه بله باید به تعصب افتخار کنی 😄😄😄😄😄 همینجوری باش خوبه واقعا عالیه عالی

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به ایران

     فروردین 8, 1400

     دیدم،و گفتم ناروتو شکست ناپذیر نیست،و حرف هم گفتم

     پاسخ

   • رهام در پاسخ به نیما

    فروردین 8, 1400

    واقعا برات متاسفم تو لیاقت بحق با مارو نداری

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به رهام

     فروردین 8, 1400

     درسته شما باید با آماتور های دیگه بحث کنید

     پاسخ

    • sobhan در پاسخ به رهام

     اردیبهشت 6, 1400

     بحث بین نیما ایران هست تو چرا نخود اش میشی به نظر من مقایسه شخصیت ناراتو با بقیه انیمه ها جنبه سرگرمی داره فقط حدسه که میگه اون قوی تره اون قوی تره تو مگه جلو چشمت دیدی با هم جنگیدن پس این مقایسه ها فقط حدسه بعدش ایران یه جوری میگی اون از این قوی تره که انگار گاده انیمه ای

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به رهام

     اردیبهشت 7, 1400

     جناب صبحان من جایی که لازم ببینم میام کامن می ذارم به شما هم مربوط نمیشه
     بعدشم ما داریم سطح قدرت رو واسه یه کاراکتور علیه یه کاراکتور دیگه در نظر میگیریم هر وقت متوجه کامنتا و طرز فکر ما

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به رهام

     اردیبهشت 7, 1400

     هر وقت متوجه نوع طرز فکر و محاسبه ی ما شدی لطفا بیا کامنت بذار اقا ی صبحان خان

     پاسخ

  • SONGOKU2020 در پاسخ به ایران

   فروردین 9, 1400

   سلام اسم اون حالت سوپر سایان گاد هستش که میتونه کهکشان ها را نابود کنه و در حالت غریزه ماورایی توانایی نابود کردن دنیا را داره یا توی کمیک به اسم مولتیورس فکر کنم هستش بهرحال توانایی کردن را داره و به نظرم قدرتش هنوز رو به افزایش هست من فقط میخواستم بگم توانایی هاش بیشتر از نابود کردن کهکشان است ایرادی نمیخواستم از شما بگیرم

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به SONGOKU2020

    فروردین 9, 1400

    این با سوپر سایان گاد فرق داره اونی که من گفتم قویترین حالتش است تو فاندوم میتونی ببینی قدرتش هزاران بار بیشتر از سوپر سایان گاد هست و قدرتش با قویترین حالت زنو ساما برابره

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به ایران

     فروردین 10, 1400

     اومنی ورسال گاد و یکم از زنو اینفینتی فینال فارم ضعیف تره

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به ایران

     فروردین 10, 1400

     گوکو هنوزم از زنو قویتر نیست

     پاسخ

    • SONGOKU2020 در پاسخ به ایران

     فروردین 15, 1400

     سلام گوکو قویتر است یا دکتر منهتن خیلی وقته گیج شدم که کدوم ها قویتر است و گوکو واقعا از زنو قویتر است

     پاسخ

    • SONGOKU2020 در پاسخ به ایران

     فروردین 15, 1400

     سلام گوکو میتونه مولتیورس ها را نابود کنه و از اول بیاره منظورم اینکه قدرت خلق و نابودی را داره با به طور ساده یک قادر مطلق است یا خیر

     پاسخ

    • SONGOKU2020 در پاسخ به ایران

     فروردین 15, 1400

     سلام به دو سوالم جواب بدین دکتر منهتن قویتر است یا گوکو و گوکو یک قادر مطلقه مثلا میتونه هر مولتیورس را نابود کنه و از اول بسازه

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به SONGOKU2020

      فروردین 15, 1400

      قادر مطلقه و نویسنده گی داره

      پاسخ

     • علی در پاسخ به SONGOKU2020

      فروردین 16, 1400

      آقا پرنده با پرنده دیگه
      مگه انیمه هم دکتر منهتن داره؟
      اگه منظورت مال دیسیه،که من فن این شخصیتم و میگم نه
      درباره دکتر منهتن باید از قاعده زور اومد بیرون به خاطر شخصیتش،اگه به عنوان ماشین کشتار حسابش کنیم بدون شک از گوکو قوی تره

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به علی

       فروردین 16, 1400

       اشتباه نکن توی دنیای انیمه که زنو از پرزنسم قوی تره و گوکو تو اومنی ورسال کینگ گاد فقط کمی از زنو ضعیف تره پس از دکتر منهتن قوی تره

       پاسخ

       • ایران در پاسخ به رهام

        فروردین 16, 1400

        پرژنس نیروی پلات داره یعنی هرچی بزنیش قویتر میشه پلات بینهایت داره شاید زنو تو فاینال فورم باهاش برابر باشه ولی قبول کن که قویتر نیستش دوست عزیز فقط خواستم راهنمایی کنم

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به ایران

         فروردین 16, 1400

         فاینال فارم باهاش برابره اومگا فاینال فارم کمی ازش قوی ترخ و اینفینیتی فاینال فارم ازش خیلی ثوی تره
         که چی خو زنو هم قدرت نویسندگی داره

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به رهام

          فروردین 18, 1400

          اقا ایکایی که گفتم واقعی نیست فقط اطلاعات دروعیه که امیر بهم داده
          زنو اصلا در حد مرزتس نیست
          زنو حتی به دکتر منهتن هم نمی رسه
          گوکو هم هیچی نیست
          اما سایتاما میرسه هنوز قدرتشو تشون نداده پس می تونیم در نطر بگیریم با دکتر منهتن برابره

          پاسخ

          • علی در پاسخ به رهام

           فروردین 19, 1400

           😄😄😄
           آقا یه آدرس بده باهم آشنا شیم ….واقعا که همه از سایتاما ظعیف ترن. اصلا ماهیت قدرت رو در نظر بگیریم سایتاما (تکه) اینجوری ساخته شده.😄😄

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به علی

           فروردین 19, 1400

           تک که نه حالا کسانی مثل سومر شنرون که قادر نطلقن می تونن شکستش بدن
           بنده وایین شهریاد زندگی میگنم کاری داشتی بگو

           پاسخ

          • SONGOKU2020 در پاسخ به رهام

           فروردین 20, 1400

           سلام من حالت قویترین حالت زنو را نمیدونم و نمیدونم که از پرزنس قویتر است یا نه ولی پرزنس با نیروی پلات حتی اگه با حریف قویتر از خودش برخورد کنه پیروز میشه ولی آقای رهام قطعا زنو از سایتاما قویتر است من هم مانگاش را خوندم هم انیمه اش را دیدم ولی اینکه بیای بگی گوکو از سایتاما ضعیفتر است واقعا حرف مزخرفی زدی گوکو پدر انیمه شوتن هم هنوز محدودیتی برای قدرتش نداره مگه دراگون بال ندیدی گوکو از یک نژاد مبارز است و اگه حریفش قوی باشه خودش هم قویتر میشه چون که یک نژاد مبارزه است و هیچ محدودیتی نداره مثل سایتاما حداقل میگفتی سایتاما با گوکو برابره یک جوری میگی سایتاما از قدرت کاملش استفاده نکرده که انگار گوکو استفاده کرده خوب گوکو هم استفاده نکرده ولی بگذریم حالا یکی که دراگون بال و هم کمیک خونده به من بگه دکتر‌منهتن قویتر است یا گوکو دلیل این سوالم اینه که هردو قادر مطلق هستند و من گیج شدم ببینم کدوم قویتر است خواهشا بگید و با دلیل منطقی لطفا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به SONGOKU2020

           فروردین 20, 1400

           دکتر منهنتن قوی تره پرزنسم خیلی از زنو قوی تره اسم اخرین حالت زنو هم فاینال فارمه
           چرا استفاده کرده گوکو از تمام قدرتش استفاده کرده که اسمشم اومنی ورسال گاده که می تونه با اشارش کهکشان هارو نابود کنه
           اما سایتاما هیچ محدودیتی نداره و نمی تونه از قدرت کاملش استفاده کنه چون قدرتش بی نهایته
           قبلا گفته بودم برابرن ولی الان حرفمو پس میگیرم
           زنو خالق دنیا نیست ولس خدای ناعال دنیای سایتاما خالق واقعیه و سایتاما ازش قوی تره
           اما زنو از گوکو قوی تره و در واقع نویسنده ی دراگون بال فکر کنم اکیرا بود تو مانگاعه اون با زنو برابره مس سایتاما خیلی قوی تره از گوکو

           پاسخ

          • SONGOKU2020 در پاسخ به رهام

           فروردین 21, 1400

           سلام بازم یک حرف غیر منطقی دیگه اگه دراگون بال دیده باشی میفهمی کایوشین ها که مسئول خلق کردن هستند و به احتمال بالا آن ها گوکو را خلق کردند ولی گوکو در نسخه z از آن ها قویتر شد مثل سایتاما سایتاما هم اول قدرت چندانی نداشت با تمرین قدرت بی نهایت به دست اورد مثل گوکو و گوکو در سوپر بعدا حتی از خدای نابودی هم قویتر شد و تازه کی گفته که تو میتونی حد قدرت گوکو را مشخص کنی و بگی گوکو محدوده گوکو قدرتش بی نهایت من واقعا دارم شک میکنم که دراگون بال دیده باشی حالا هر کسی یک نظری داره من میگم گوکو و سایتاما برابرن ولی این حرف که تو گفتی گوکو دیگه پیشرفت نمیکنه حرف مزخرفی نمیدونم چند نفر هم عقیده من هستند که گوکو هم مثل سایتاما قدرت نامحدود داره ولی مطمئنم این افراد هستند تازه من گفتم دلیل منطقی دلیل تو اصلا منطق نداره که گوکو از سایتاما ضعیف تره گوکو هم مثل سایتاما خدایان دنیای خودش به غیر از زنو را میتونه شکست بده پس بازم میگم دلیل منطقی بازم میگم هر کسی نظری داره تو سایتاما را قویتر میدونی و من گوکو را با سایتاما برابر ولی این نظر تو که گوکو قدرتش محدودیت داره به خدا قسم چرت و مزخرفه حداقل این را قبول کن اگه هم نکنی نکن یعنی تعصب داری دیگه تمام

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به SONGOKU2020

           فروردین 21, 1400

           اگه امیر هستی با یه اسم دیگه نیا
           نداره داداش تعصب ندارم و واقعیتو میگم سایتاما هیچ محدودیتی نداره به راحتی می تونه با ۳۰ درصد قدرتش بدون زور زدن پولتیورس رو نابود می کنه گرند پریست همهست که از کوکو قوی تره بعله من وراگون بال ندیدم و قبلا هم گفتم
           اما اطلاعات دارم
           تو قبول نکن خیلیا اینو قبول دارن کسانی که حدود ۴۰۰ تا انیمه یا بیشتر دیدن هم اینو میگن داداش چقدر می خوان گوکو رو قوی کنن ؟ ته قدرت گوکو اومنی ورسال گاده که گفتم که با اشارش کهکشان هارو می توونه نابود کنه اما سایتاما بدون زور زدن تمامی کیهانو نابود کنه دراگون بالم تهش تا ۱۰ سال دیگه بسازن و هر کاریم که بکنی گوکو به سایتاما نمیرسه
           ولی اره این نطر توعه من نمی تونم تعییرش بدم اما یسری پیزا واقعا معلومه مثلا یکی بود میگفت کانکی از ناروتو خیلی قوی تره دیگه اینو توام باید قبول داشته باشی که این اشتباهه کانکی ان

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به رهام

           فروردین 22, 1400

           زنو قویترین شخصیت دراگون بال نیست آکیرا هست که نماد نویسنده مانگا هست و قدرت نویسندگی داره میتونه هرکسیو از داستان حذف کنه چون اون مانگا رو مینوسه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           فروردین 22, 1400

           همون خدای اصلی هستش تو دراگون بال پس خدای متعال دنیای وان پانچ من هم به احتمال زیاد قدرت نویسندگی داره اما فکر گنم این قدرت رو افرادی مثل گوکو سایتاما جواب نده چون محدودیتی ندارن پس این یکی از دلایلی میشه که شاید این دوتا بتونن خدایان اصلی رو بکشن

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به رهام

           فروردین 22, 1400

           دوست عزیز قدرت بینهایت تو مانگا هست قدرت نویسندگی ربطی نداره کسی که مانگا نوشته میتونه جوری اونو پیش ببره که شخصیت اصلی یا خیلی قوی بمیره برای اون هر چقدر هم قوی باشی فایده نداره چون اونه که داستانو مینویسه فقط خواستم شمارو راهنمایی کنم سنم هم زیاد نیست یه چند سال از شما بزرگ ترم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           فروردین 23, 1400

           داداش ما که اشنا شدیم چرا میگی دوست عزیز راحت باش
           گفتم که شاید خدای متعال نویسندگی داشته باشه اما قراره سایتاما شکستش بده یعنی قدرتی فراتر از نویسندگی هست که سایتاما داشته باشتش ؟هیچکسی هیچی نمیدونه

           پاسخ

          • SONGOKU2020 در پاسخ به رهام

           فروردین 23, 1400

           سلام من امیر نیستم ولی اره ناروتو قویتره من محمدم و طرفدار مانگا هستم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به SONGOKU2020

           فروردین 23, 1400

           ناروتو از کی قوی تره ؟از گوکو و سایتاما ؟

           پاسخ

          • SONGOKU2020 در پاسخ به رهام

           فروردین 23, 1400

           چی؟؟؟؟؟ نه از کانکی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به SONGOKU2020

           فروردین 23, 1400

           اهان فیکر کردم مثل کاریر کاگویا و ساسوکه و …نیما تو نه .میگی ناروتو از گوکو و سایتاما قوی تره 😑😂اره صددر صد من خودمم خیلی راجب اینکه ناروتو قوی تر از کانکیه بحث کردم و همیشه میگم ناروتو خیلی قوی تره

           پاسخ

    • SONGOKU2020 در پاسخ به ایران

     فروردین 21, 1400

     سلام به نظر شما سایتاما از گوکو قویتر است من که میگم برابرن چون هر دو قدرتشون هیچ محدودیتی نداره شما به من بگین به نظر شما باهم برابرن و یا اینکه یکیشون قویتره من که میگم برابرن مانگا هر دو شون خوندم لطفا اگه هر کدومشون را قویتر میدونی یک دلیل منطقی بیار از رهام یک سوال کردم گفت گوکو هیچی نیست ولی سایتاما به دکتر منهتن هم میرسه و گوکو قدرتش محدوده

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به SONGOKU2020

      فروردین 21, 1400

      قدرت سایتاما کمی از گوکو بیشتره من نگفتم گوکو هیچی نیست درست کامنتارو بخون
      ببین بهت گفتم که سایتاما بدون زور زدن امنی ورسو می تونه نابود کنه ولی گوکو هتوز به این حد از قدرت نرسیده که بتونه حداقل مولتی ورسو نلبود کنه پس سایتاما در حال حاضر قوی تره

      پاسخ

      • SONGOKU2020 در پاسخ به رهام

       فروردین 23, 1400

       سلام شرمنده که بهت یک حرفایی زدم ولی من که کاملا آن ها را برابر میدونم ولی این نظر شخص شماست حالا بیخیال دوست عزیز حالا من یک سوال دارم شخصیت های در مانگا وجود داره که بتونن با امثال پرزنس یا والای همگان برابری کنن یا خیر

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به SONGOKU2020

        فروردین 23, 1400

        هیچ اشکالی نداره من می دونم درکتون می گنم چون نظر شخص شماست و من تعیری توش ممی تونم ایجاد کنم
        نه همچین شخصیت هایی وجود ندترن پرزنس و والای همگان قادر نهایین خالق بی نهایتن
        تو تمامی دنیتی تنیمه مانگا و کمیک هیچ شخصی غیر از رایتر و پرایمال مانیتور به این اشخاص نمیرسن تو دنیای انیمه هم اشخاصی مثل سوپر شنرون خدای متعال دنیای وان پانچ زنو ساما اکیرا تنچی کامی یا تنچی ماکی بود درست یادم نمیاد گوکو و سایتاما گرند پریست این اشخاص همگی تو دنیای کامیک اگه باشن با تام فددت تهش در حد دکتر منهتن یا کمی قوی تر از اونن

        پاسخ

        • F.a در پاسخ به رهام

         فروردین 23, 1400

         شما چقدر با اطلاعاتی پروفسور پرایمال مانیتور وپرزنس برای رایتر و والای همگان اصلی یه نقاشین و رایتر و والای همگان اصلی برابرن
         توی مانگا شخصیتی نیست که به اینا برسه؟؟؟الان شش نویسنده ی دراگون بال زنو با اون حالتش که یه نویسنده رو پودر کرد
         kami tenkhi
         گرند پریست با حالت امپراطور پریست قدرت نهاییش(همون ایمپریور پریست که خودتون میگید)کشکن؟؟
         شش نویسنده که ضعیف ترینشون خودش به تنهایی به خاطر اینکه هم نویسندن هم خدا میتونن رایترو نابود کنن
         آکیرا هم که قوی ترینشونه و قدرتش از اون پنج تا رو هم بیشتره
         زنو هم با اون فورمش که یه بار تو یه مانگا استفاده شد و باهاش تونست یکی دو تا نویسنده رو پودر کنه فقط آکیرا و یکی دیگه از شش نویسنده ازش قوی ترن و دیگه نیاز به توضیح نیست
         امپراطور گرند پریست هم میتونه قشنگ پرایمال مانیتورو تبدیل به هیچ کنه و غییر از قدرت خودش میتونه از زنو کمک بگیره
         تو فکر کنم از اونایی هنو نمیدونن پرایمال مانیتور همون نیروهای فرای زمانو مکانه اونوقت فاز پروفسوری برمیدارن

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به F.a

          فروردین 23, 1400

          امیری فکر کنم چون اینارو میگی ببین اکیرا درسته خالق اصلبه ولی پرزنس و والای هگان خالقان نهایین یادته وقتی که بیاندرز ها ریختن رو یز هنه و کشتنشون چرا به والای همگان کاری نداشتن چون هیچ کاری نمی تونستن داشته باشن زندگی واسه خالقان نهایی فقط یه سرگرمیه ربطی نداره کلا شخصیتای انسمه و مانگا از کامیک صعیف ترن نمیگم اونایی که گفتی ضعیفن اما حریف خالقان نهایی نمیشن
          رایتر هیچی نداره فقط به خواطر کامپیوترش اینطوریه والای همگان اصلیم درسته شاید از پرزتس قوی تر باشه اما اینکه مرزنس جلوش هیچی نباشه نیست چرا پرایمال مانیتور ورقه ی کامیکه گه اتفاقاتو رقم می زنه اونه که با رایتر پرزنسو خلق کرده و …. درسته کامیک نخوندم و نمی خونم اما اطلاعات دارم

          پاسخ

          • ایران در پاسخ به رهام

           فروردین 24, 1400

           کاربر fa پرایمال مانیتور که پرژنس خلق کرده بعد از اون ضعیف تره ناسلامنی کاغذ کمیک هست و کمیک رو اون کشیده میشه ؟ پس پرژنس رو کاغذ میکشن رایتر که نویسنده است و از پرایمال هم قویتر هست پیشنهاد میکنم اطلاعات زیاد تر کنی

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به ایران

           فروردین 24, 1400

           من دقیقا متوجه نشدم چی گفتی ولی اگه منظورت اینه پرلیمال مانیتور از پرزنس قوی تره منم گفتم پرایمال مانیتور از پرزنس قوی تره و از والای همگان اصلیو رایتر ضعیف تره

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 24, 1400

           ببین تو فقط تفاوت والای همگان اصلی و اون یکیو به من بگو من همه ی حرفاتو در باره این مقایسه هایی که کردی قبول میکنم
           راستی من همیشه فکر میکردم اسمم فرخه
           نگاکن چه تو کمیک چه مانگا کرکتر نمیتونه از نویسنده ای که ساختش قوی تر شه
           برای مثال زنو تونست چهار نویسنده رو نابود کنه اما از دو نویسنده ضعیف تر بود یکیشونم آکیرا بود که از اول زنو رو ساخته بود و از اول اون زنو رو به وجود آورده بود
           پس نه زنو نه پرزنس نه پرایمال مانیتور قادر مطلق نیستن چون نویسنده نیستن فقط نویسنده ها قادر مطلقا
           راستی تو که انقدر ادعات میاد درباره دراگون بال و بقیه انیمه ها و مانگا ها اطلاعات داری به من بگو آکیرا چه شکلیه من قبول میکنم تو گاد اوتاکو هایی
           در حال حاضر با این سطحت که نمیدونی شش نویسنده چقدر قدرتمندن و مثلا آکیرا تو یه لحظه میتونه زنو رو با یه پاک کن پاک کنه و قدرت درونشم به اندازه ی میلیارد ها زنو و گرند پریسته
           که هرکدوم در سطح نویسنده گین بیشتره
           یا نمیدونی زنو با تواناییش توی حالتی که گفتم به اندازه ایه که میتونه باهاش یه لیوان آبو تبدیل به یه خدای قدرت مند درحد پرزنس کنه یا میزان قدرت پرایمال مانیتور و خودشو جا به جا کنه یا میتونه هر نویسنده ای غیر آکیرا رو نابود کنه و میتونه نویسنده رو کاملا وجودشو بفهمه و نابودش کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 24, 1400

           والای همگان اصای خیلی قویتره و زندگی پیش موجوداتی که خلق کرده براش بی معنیه پس یه نسخه از خودش ساخته که جاشو بگیره و پیش موجوداتش بمونه منم ادعام نشده دراگون بالم ندیدم و کامیکم نمی خونم
           خوب ببین ا۱اا ربطی نداره که نویسندست به هر حال اونا ازش قوی ترن
           من احتمال دادم قدرتی باشه که جلوی نویسندگی رو بگیره چون سایتاما نمی تونه جلوی نویسندگی دووم بیاره

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 24, 1400

           هیچ راهی برای مقابله با نویسنده گی وجود نداره مگه این که نویسنده ی قوی تر کاری کنه که یه کارکتر از یه نویسنده دیگه قوی تر شه

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 24, 1400

           قدرت آکیرا بدون حساب نویسنده گیش بی نهایت برابر همه شخصیتا دراگون باله با نویسنده گی الان میتونه با یه پاک کن پرزنس رو پاک کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 25, 1400

           تو الان هرچی بکی نظرات همه ممکنه نادرست در بیاد چون در بسن خالقان نهایی درست نمیشه نتیجه گرفت ولی اگه بخوایم خالقان رو حساب کنیم
           ۱.والای همگان
           ۲.رایتر
           ۳.پرایمال مانیتور
           ۴.اکیرا
           ۵.پرزنس
           ۶.خدای متعال دنیای وان پانچ من
           اینا چند خالق نهایین که لیستشون رو هیچ جوره نمیشه کامل درست چید ولی این حالا من میگم اینطو

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 25, 1400

           چطوری حساب کردی پرایمال مانیتور بالا تر از آکیرا قرا

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 25, 1400

           ترتیب درست اینه

           1_آکیرا و والای همگان اصلی
           2_رایتر و پنج نویسنده و زنو فورم نهایی
           3_پرایمال مانیتور
           4_پرزنس و kami tenchi

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 25, 1400

           اهان یعنی الان تو داری والای همگانو با اکیرا تو رطبه قرار میدی ؟هرچقدرم اکیرا قوی باشه حداقل دومه اول نیس

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به F.a

           فروردین 24, 1400

           من کی گفتم اطلاعات از همه بیشتر فقط گفت اطلاعت زیاد کنه وگرنه هیچ اداعایی ندارم کسایی پیدا میشن که چند برابر من انیمه دیدن شاید هزاران نفر اطلاعاتشون از من بیشتره در مورد والای همگا اصلی فقط یکبار به شکل جک کربی طلایی ظاهر شد اون اصلیه و مطلق اونی که به شکل یه زن طلایی یا پیرمرد ظاهر میشه آواتار والای همگان که توسط تانوس با رگولاتور جذب شد یه جورایی کلون والای همگان هست اصلیه تو کارای مربوط به مولتیورس دخالت نمیکنه آکیرا به شکل انسان پرنده و یک ربات کوچک ڟاهر شده ولی بیشتر به شکل ربات کوچیکه ظاهر میشه صورت هم تقریبا شبیه یه ماسک زد گازه و یه ربات کوچولو هست اونی که من دیدم اینطوری بود شمارو نمیدونم اطلاعاتی که من دارم در همین حد است شما هم میتونین نظر خودتون رو داشته باشید نظر هرکس محترمه من کلا از غرور و تعصب بدم میاد منظورم نیست شما اینجوری هستید من خودم بدم میاد جواب هر سوالی رو بلد بودم دادم در زمن دیگه نگین من ادعا زیادی دارم چون واقعا ادعای خاصی ندارم با تشکر از سایت پروشات

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به ایران

           فروردین 24, 1400

           با کاربر رهام بودم نه تو
           درسته آکیرا بیشتر مثل یه ربات کوچیک با یه لباس ورزشیه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 25, 1400

           اولا تو نه شما وقتی مودب حرف می زنن با احترام جواب بدید
           اهان پس اون رباته که جمع و جور بود اکیراست فهمیدم کدوم رو میگید

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 25, 1400

           جمع و جور بود ؟؟یعنی چی ؟؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 25, 1400

           داخل یه وصیله بود اگه اشتباه نکنم داخل یخ چیز توپ مانند بود یه توپ ماشین شکل یکمم کوچولو بود

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 26, 1400

           انگار ماسک شییایی زده

           پاسخ

      • SONGOKU2020 در پاسخ به رهام

       فروردین 23, 1400

       سلام تنها چیزی که نفهمیدم اینه که گوکو در حالت سوپر سایان گاد میتونست کهکشان ها را نابود کنه در حالت امنی ورسال کینگ گاد نمیتونست قویتر از این را نابود کنه ؟

       پاسخ

       • ایران در پاسخ به SONGOKU2020

        فروردین 23, 1400

        من طبق انیمه ها و مانگا هایی که دیدم چند تا شخصیت با قدرت بینهایت اسم میبرم برای والای همگان و پرژنس شخصیت creator یا خالق قدرت مطلق شخصیت kami tenchi قدرت مطلق شخصیت truth یا به فارسی حقیقت بهش میگن تو انیمه کیمیاگر تمام فلزی هستش و قادر مطلق هست زنو تو حالت infinity final form قدرت بینهایت و شخصیت آکیرا که نماد نویسنده مانگا دراگون بال هستش قدرت نویسندگی داره مثل رایتر تو دیسی که کمیکو مینویسه و تنها شخصیتی هست که حتمی میتونه زنو ساما رو شکست بده اینا رو میشه با اونا مقایسه کرد چون قادر مطلقا برابر هستند

        پاسخ

        • F.a در پاسخ به ایران

         فروردین 23, 1400

         چیزی به اسم اینفینیتی زنو فینال فارم وجود نداره
         ولی تا جایی که من میدونم یه حالت دیگه زنو غیر عادیش داشت و باهاش میتونست هر کاری کنه
         بعدشم دراگون بال شیش تا تجسم نویسنده وجود داره که از آکیرا ضعیف ترن چرا اونا رو نگفتی ؟؟
         بعد مگه خدای مطعال وان پانچ من
         قادر مطلق نیست؟؟؟

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به F.a

          فروردین 23, 1400

          چرا هست منم میگم که ار اگیرا قوی تره چون یه خالق نهاییه اما شایدم اکیرا قوی تر باشه نمی دونم
          هستن اما به اینایی که ایران گفت نمیرسن

          پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 26, 1400

           خدای مطعال تهش چند تا مولتی ورس نابود کنه
           آکیرا که صحله خدای مطعال حریف نویسنده ی ششمم نمیشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 26, 1400

           چی میگی داداش خدای مطعال هستی رو خلق کرده هستی یعنی همه چیز تو دراگون بال فن متعصبی چومعنی کلمه ی خالق نهایی رو نمی فهمی

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 27, 1400

           هرکدوم از نویسنده ها میتونن تو یه ثانیه کسیو بسازن که بتونه بی نهایت هستی نابود کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 27, 1400

           خداوند
           تو دنیای سایتاما وقتی خداوند خدای متعاله پس این قابلیتو داره

           پاسخ

       • رهام در پاسخ به SONGOKU2020

        فروردین 23, 1400

        چرا می تونست ولی بستگی داره بر حسب چه شخصیتی داری الان حساب می کنی
        اقا ایران اینایی که شما گفتی از شخصیت های انیمه و مانگا خیلی تیلی قویترن

        پاسخ

        • SONGOKU2020 در پاسخ به رهام

         فروردین 23, 1400

         سلام حالا من یک سوال دارم گوکو در اومنی ورسال کینگ گاد قویتر است یا دکتر منهتن

         پاسخ

         • F.a در پاسخ به SONGOKU2020

          فروردین 23, 1400

          گوکو با اومنی پاتنت و قدرت نهایی اومنی ورسال گاد از منهتن خیلی قوی تره ولی با بقیه حالتا منهتن قوی تره

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 23, 1400

           من که میگم منهتن قوی تره ولی حالتا چون دراگون بال ندیدم راجبش نظر خاصبی ندترم

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 24, 1400

           پس دراگون بال ندیدی در باره کارکتراش نظر نده

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 25, 1400

           ربطی به این که دیدیم یا ندیدیم نداره مهم اینه که بفهمی چی به چیه من یسری چیزا از دراگون بال می دونم و همینا خیلی جاها به دردم خورده

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 25, 1400

           تو میگی زنو حالت فینال فارم داره اونوقت انتظار داری چی بگم اون حالت فقط تو انیمه وار بود برا جنگ با آرکهان

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           اردیبهشت 7, 1400

           انیمه وار چرتوپرته تمام قدرت گوکو همون امنی پاتنته که باهاش می تونه تهش مولتیورس دنیاشو که کلا ۱۲ تا یونیورس داره نابود کنه

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 9, 1400

           داداش چی میگی با این که از گوکو زیاد خوشم نمیاد منم میگم توی یه مانگا پنج سال پیش چند هزار مولتی ورسو با یه بشکن نابود کرد و قوی ترین فورمش اومنی ورسال گاده که نسخه قوی شده اومنی پاتنته و تونست تریلیارد ها مولتی ورس باهاش بسازه توی مانگا هم چند سال پیش حضور داشتن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           اردیبهشت 18, 1400

           داداش همش واسه انیمه واره اصلا دراگون بال کلا یه مولتی ورسه 😂من رفیق دارم تک تک چپترا و قسمتای انیمه و مانگای درون بال رو هم دیده هم خونده و میگه همچین چیزی نیست

           پاسخ

      • F.a در پاسخ به رهام

       فروردین 23, 1400

       گوکو با اومنی پاتنت میتونه صد تا مولتی ورس نابود کنه و بسازه
       و با قدرت نهایی omni versal goodمیتونه اومنی ورس نابود کنه و بسازه

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به F.a

        فروردین 24, 1400

        امنی ورسال کینگ گاد قدرت نابودی مولتی ورسو داره نه امنی ور

        پاسخ

        • F.a در پاسخ به رهام

         فروردین 24, 1400

         اومنی ورسال کینگ گاد مولتی ورسه اما با اومنی ورسال گاد نهایی اومنی ورسه

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به F.a

          فروردین 25, 1400

          هرچیم که باشه من میگم سایتاما قوی تره چون سایتاما با ۱۵ درصد قدرت بدون زور زدن یونیورسو پاک گرد با ۳۰ درصد قدرتش مولتیورسو می تونه پاک کنه و با ۷۰ درصد از قدرتش امنی ورسو وقتی به ۱۰۰ درصد برسونه فقط خالقان نهایی می تونن جلوشو بگیرن اما هرکسی می تونه از حد خودش بالاتر هم بره پس اگه از ۱۰۰ درصد قورتش فراتر بره فقط ۳ یا ۴ نفر مس تونن جلوشو تو قدرت بگیرن بگیرن که شامل
          ۱.والا همگان
          ۲.اکیرا
          ۳.خدای متعال دنیای خودش
          ۴.پرزنس
          اینایی که گفتم تو قدرت بود ولی اونایی که قبلا مثال زوم اونا همه خالقان نهایی هستن پس می تونن جلوشو بگیرن

          پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 25, 1400

           مولتی ورس بی نهایت یونیورسه نه دو تا یونیورس اومنی ورسم بی نهایت مولتی ورسه نه چهار تا یونیورس
           سایتاما تهش قدرتش اگه بی نهایت برابر الان باشه میتونه مولتی ورس نابود کنه

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به F.a

           فروردین 25, 1400

           میدونی برای چی کاربر رهام اینو میگی چون تو مانگای گاد vs سایتاما در اثر برخورد مشت گاد و سایتاما زمان و مکان پاره شد به حدی زمان پاره شد که سایتاما به ۱۵۰ میلیارد سال قبل رفت یعنی این مشت در این حد قوی بوده

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به ایران

           فروردین 25, 1400

           منم اون مانگا رو خوندم سایتاما با مشتش گاد و رشته ی زمان و مکانو نابود کرد و حتی خود یونیورسم پاک نکرد اونوقت شما دوبرابر این قدرتو میگید نابودی مولتی ورس؟؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 26, 1400

           ۱.اونجا سایتاما انگار داشت به گفته ی خودش ورزش می کرد و ۲. اون یه یونیورس بود یه سیاره ی ابری که تیلیارو هاتا کهکشان توشه اول معنیش رو فهم بعد حرف بزن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 25, 1400

           اهان یعنی الان گوکو با انگشت سایتاما رو شکست میده داداش وقتی سایتاما با یه مشت یه یونیورس رو نابود گرد اونم با ۱۵ درصد قدرت یعنی می تونه چندین یونیورسو نابود کنه تهشم با ۵۰ درصد مولتی ورسو می پکونه و با ۱۰۰ درصد قدرتش که بی نهایته امنی ورس رو نایود می کنه الان اینی که گفتی نقریبا بهم ثابت گرد امیر هستی

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 26, 1400

           تو سایتاما رو با پرزنس اشتباه گرفتی نوب عزیز

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 26, 1400

           از کلمه ی نوب براس خودت استفاده کن نه من تویی گه معنی خالق نهایی رو نمی فهمی
           به هر حال هیچکسی قورتر از سایتاما تو دنیاش غیر از خدای متعالش نیست بنابر این سایتاپا خدای متعالو شکست میده مگر این خدای متعال تمامی انسان ها و ادما و پوجودات زندرو می کشه و دنیا رو از اول میسازه

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 27, 1400

           خالقان نهایی از نویسنده ها ضعیف ترن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 27, 1400

           میگگ معنی خالق نهایی رو نمی فهمی خالق نهایی یعنی کسی که همه چیزو خلق کرده همه چیزو به وجود اورده خالق نهایی حتی نویسندگی هم داره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 27, 1400

           داداش خالق نهایی یه نویسندس

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 28, 1400

           خالقین نهایی نویسنده گی ندارن برای مثال پرزنس زنو یا همون خدای مطعال نویسنده گی ندارن وان پانچ من هنوز تجسم نویسنده نداره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 28, 1400

           رایتر که خالق نهایی نیست ولی با کامپیوترش نویسندگی داره و زنو هم داره بت اینفزنیتی فاینال فارم داره خالق نهایی همونیه که دنیارو ساخته و برای اینکار ب نویسندگی نیازه و جالبه بدونی در واقعپرزتس خالق نهایی دیسی نیست

           پاسخ

          • sobhan در پاسخ به رهام

           اردیبهشت 6, 1400

           اوخ اوخ بچمون میدونه نوب چیه اقا اصلا یه چیزی تو گادی همه این هاییی که نویسنده نام برده از تو ضعیف ترن فقط دیگه نظر نده گاد انیمه ( سوس ماس

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 26, 1400

           تو کلا هرکی که باهات بحث میکنه رو امیر میبینی فرقی نداره در هر صورت من اطلاعاتم خیلی از تو و امیر بیشتره تو حتی مانگا ی دراگون بالو نخوندی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 26, 1400

           مگه باید بخونم گفنم که انیمه دیدن ملاک نی اره چون امیر خیلی نادون بود ومثل تو یه دراگون بال فن بود وقتی سایتاما با ۱۵ درصد قدرتش یه یونیورسو ماک کرد به نظرت با ۵۰ در۱د نمیتونه مولتیورسوپاک کنه من می دونم الان هرچی بهت بگم نمی خوای قبول کنی ولی مهم اینه که ما درست میگیم نه شما

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 26, 1400

           اونی که بی نهایت اومنی ورس نابود میکنه پرزنسه وگرنه خدای مطعالم اون توانایی رو نداره چه برسه به سایتاما سایتاما فوقش بیست تا مولتی ورس نابود کنه و هیچ راهی برای دووم آوردن جلوی نویسنده گی نداره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 26, 1400

           از کجا میدونی هنوز که نشون ندادن چجوری میشه مگه من گفتم خدای متفال از پرزنس قوی تره ؟ولی به هر حال خدای متعال خالق نهاییه و سایتاما هم قراره از اون قوی تر بشه پس می تونه امنی ورسو پاک کنه

           پاسخ

          • F.a در پاسخ به رهام

           فروردین 26, 1400

           سایتاما رو قبول دارم با همه ی قدرتش صد ها مولتی ورس نابود میکنه و جزع قدرتمند تریناس اما توانایی ساختن نداره گوکو میتونه داستانو هر تور که بخواد تغییر بده و توانایی ساختنمداره نگا کن هر شش نویسنده میتونن پرزنسو با پاک کن پاک کنه و هیچوقت یه شخصیت عادی که نویسنده گی نداره مثل زنو یا خدای مطعال نمیتونه نویسنده رو شکست بده مگه نویسنده ی قوی تر بخواد مثل زنو که چون آکیرا خواست

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 27, 1400

           منم نمیگم گوکو خیلی ضعیفه
           درسته اما خوب معلوم نیست سایتاما چه قدرتایی داره که رو نکرده پس در حال حاضر می تونسم برابر بدونیمشون مثل بحث قبلی
           ببین خدای متعال هستی رو ساخته هم چیز پس قدرت ویرانیشم داره یعنی می تونه هستی رو نایود کنه و سایتاما ازش قوی تر میشه پس یعنی قدرت نابودی امنی ورسو داره وقتی خداش امنی رو خلق کرده و می تونه پاکش کنه پس سایتاما هم قدرت نابودیشو داره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به F.a

           فروردین 25, 1400

           کاربر ایران در واقع فقط سایتاما مشت زد که اصلا زوری واسش نزد درسته ولی فقط زمانو پاره نکرد تمامس ابعاد رو پاره گرد و سایتاما رو به ۱۵۰ میلیارد سال قببل فرستاد

           پاسخ

 5. SINA

  فروردین 7, 1400

  سلام به نظر من از نظر محبوبیت به ترتیب این انیمه ها هستند
  1_وان پیس
  ۲_ناروتو
  ۳_اتک ان تایتان
  ۴_مجموعه دراگون بال
  ۵_بلینچ
  ۶_وان پانچ من

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به SINA

   فروردین 7, 1400

   این لیست کاملا اشتباهه اگه از نظر محبوبیت جهانی باشه اینجوری
   اتک
   ناروتو
   وان پانچ من
   وان پیس
   بلیچ
   دراگون
   خب این لیست نظر خودم هست

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به نیما

    فروردین 8, 1400

    وان پیس از ناروتو معروف تره تویی که اینو نمی دونی حرف الکی نزن

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به رهام

     فروردین 8, 1400

     یک حرف باطل دیگه،وان پیس تو ژاپن محبوب تره ناروتو تو کل دنیا این دیگه همه می دونن

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به نیما

      فروردین 8, 1400

      تو اطلاعاتتم علطه گه جی محبوبیت وان پیس از ناروتو بیشتره برو امتیازاتو تو mal یا سایتاای دیگه ببین بعد بیا حرف بزن

      پاسخ

     • اميرحسين در پاسخ به نیما

      فروردین 10, 1400

      اقا مقايسه وان پيس و ناروتو مثل مقايسه بنز و بي ام و ميمونه هر دو انيمه شاهكارايي هستن كه رو دستشون نميان وان پيس تو شخصيت هاي عالي دنياي بزرگ داستان خوب ناروتو هم تو داستان خوب فايت هاي عالي شخصيت ها عالي ان بعد بحث سر اينكه كدوم بهتره مسخرس چون قبلا كلي با هم سر اينكه كي بهتره بحث كرديم و هيچ نتيجه اي نداشت

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به اميرحسين

       فروردین 11, 1400

       اره یادمخ جقدر بحث کردید ولی ما قدرتو میکیم نه انیمرو

       پاسخ

      • نیما در پاسخ به اميرحسين

       فروردین 12, 1400

       موافقم

       پاسخ

     • وان پیس تو تو تمام ونیا بیشترین مقدار فروش مانگارو داشته و مخبوب تره درسته ناروتو چیزایی برتر لز ولن پیس واشت ولی کان پیس از ناروتو کلا محبوب تره چه شیپودن چه سری اول

      پاسخ

      • چه ربطی به فروش مانگا داره در پاسخ به رهام

       فروردین 10, 1400

       انیمه ناروتو هم با کیفیت تره هم صحنه های باحالتری نسبت به وان پیس دار

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به چه ربطی به فروش مانگا داره

        فروردین 10, 1400

        صحنه سازی وان پیس از ناروتو بهتره تو جنگ بزرگ نینجایی بیشتر چیزا به رنگ سبز بود اما وان پیس فصای داستانو همیشه رنگارنگ درسن می کنه درسته شخصیت سازی ناروتو بهتره اما وان پیسم بد کار نکدرده و ازنطر داساانی ناروتو کمی بالاتره

        پاسخ

        • اميرحسين در پاسخ به رهام

         فروردین 10, 1400

         داداش رهام شخصيت ها ناروتو از نظر تو بهتره ولي از نظر من يا بعضيا بهتره چون خودت ببين وان پيس با دادن كلي شخصيت اونم بالاتر از هزار تا تونست واسه هر كدوم يجوري شخصيت پردازي كنه

         پاسخ

        • EFN در پاسخ به رهام

         فروردین 14, 1400

         تویی که فن وانپیسی نمیشه باهات برای بهتر بودن انیمه بحث کرد چون صرفدار وانپیسی ولی خودت تو گوگل سرچ کن ببین کدوم انیمه داخل جهان معروف تره بفهم چی میگم داخل جهان

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به EFN

          فروردین 14, 1400

          چی داری میگی تا اونجا که من میدونم کاربر رهام فن ناروتو هست تو چجور میگی وانپیسه ؟؟؟؟

          پاسخ

         • رهام در پاسخ به EFN

          فروردین 14, 1400

          فن ناروتوعم حرف الکی نزن کامنتای قبلیو بخون می فهمی من دارم واقعیتو میگم
          تو جهانم وان پیس معروف تره و اتک از همه معروف تره اگه بخوای از محبوبیت بگی که مانگا های وان پیس فروشش خیلی خیلی زیاده و این نشون میده که از ناروتو محبوب تره

          پاسخ

    • Maker در پاسخ به رهام

     فروردین 9, 1400

     خییییی مطالب تنز چرا می‌فرستی اتک توی جهان معروف هست همه دیدن خواهشاً مطالب طنز ارسال دیگه نکن 😂😂😂😂

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به Maker

      فروردین 9, 1400

      مگه من اتکو گفتپ بین اینا گفتم

      پاسخ

    • Ace در پاسخ به رهام

     فروردین 15, 1400

     دقیقا و وان پیس تو کل دنیا معروفه و طرفدار داره ولی ناروتو فقط محبوب ایرانه اونم به این دلیل که ایرانیا انیمه زیر تاریخ ۲۰۰۰ نمیبینن و جدید دوست دارن وگرنه امریکا داره لایو اکشن وان پیس میسازه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به Ace

      فروردین 16, 1400

      داداش ناروتو هم تو کل دنیا معروفه و خیلی طرفدار داره فقط به خواطر فیلرای اصافیش یکم از محبوبیتش کم شده

      پاسخ

 6. نیما

  فروردین 6, 1400

  چند بارم گفتم کاربر امیر شما در سطحی نیستی که از من ایراد بگیره چند تا تازه کار که فرق انیمه با کارتون نمیدونن در سطحی نیستن از من ایراد بگیرن،در مورد سوال بچه گانه شما اینکه الان سرم شلوغه و نمی تونم جواب سوال بچه گانه شما بدم،شما هم معلوم داری کم میاری و برای خودت رویا بافی میکنی،از همون کانال تلگرامی که عضو بودی معلومه من خودم گفتم علاقه ای به ادامه بحث با چندتا تازه کار ندارم چون میدونستم وقتی کم میارن به این کارها رو میارن،من باعث افتم میشه برم تو اون کانال تلگرامی شما که همه شون چند تا تازه کار بودن،من در سطحی هستم که تو ردیت یوتیوب فعالیت دارم،آکیرا هم تو این لیست هست من اشتباه منظور شما متوجه شدم،من هم گفتم ناروتو شکست ناپذیر نیست من گفتم که سایتاما و سان گوکو نقطه ضعف دارن همین بس و این قیاس باطل.
  و شما و کاربر رهام چون تا الان کسی در سطح من با هاشون بحث نکرده بود فکر میکردن که من سریع میکشم کنار ولی اینطور نیست جواب هیتر ها باید داد.
  لطفاً ثبت کنید

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به نیما

   فروردین 7, 1400

   برادر تمام این کامنت رو در یک جمله به ما نمی‌خوری خلاصه میکردی دیگه اینهمه سطح مطح چیه راه انداختی 😂

   پاسخ

  • Maker در پاسخ به نیما

   فروردین 7, 1400

   چیکار می کنید بابا من از اینا گوردتمند ترم به ما نمی‌خورند
   بحث تمام شد اینهمه فاز گنگ میگرید واس چهارتا شخصیت انیمه ای آخرش هم معلوم شد من از همشون گوردتمند تر هستم دیدید چقدر ساده
   همه هم در سطح من هستند چیزه ببخشید من هم همه سطح هستم کلا بیخیال ول کنید این بحث ها رو ا
   دیگر هم از کلمات حق و باطل استفاده نکنید این کلمات حرمت دارد و برای هر جایی کاربر ندارد برید دنبال کلمه دیگری باشید نظرات پر شده از حق و باطل و اینکه این انحصاری بنده هست و در میراث جهانی یونسکو هم ثبت گردیده
   از این به بعد هم برای هر بار استفاده از این کلمه یک گلدن تیتاپ باید به من بدهید
   با تشکر فراوان

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به Maker

    فروردین 7, 1400

    تو خودتو یادت نمیاد داشتی سر اینکه پرزنس از والای همگان قوی تره با کاربز عباس بحث می کردی به ما نگو که
    تو دقیقا از چه لحاظی این حرفو گفتی کهاز ما قدرتمند تری ما خودمونو نمی گیم این شخصیتارو میگیم مگه فقط کمیک بخث داره😐 یا همون ثور و سوپر منی که کلی راجبشون بحث کردید که کدوم قوی تره
    تو نباید این حرفو بزتی ازت ناامید شدم😐

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به رهام

     فروردین 7, 1400

     من از زاویه تنز به قضیه نگاه میکنم و هر از چند گاهی از مطالب بسیار تنزی که عباس می‌فرستاد استفاده میکردم
     ولی انگار شما قضیه رو جدی گرفتید

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به Maker

      فروردین 9, 1400

      مطالب طنز ؟

      پاسخ

 7. سردرگم

  فروردین 6, 1400

  سلام انیمه دروازه اشتایت چقدر غمگینه ؟ لطف بهم بگید چون ۱۰ قسمت فصل اولشو دیدم و چند تا انیمه کمدی به جز وان پیس .عشق جنگه . گینتاما. کلاس ترور بهم بدید لطفا لطفا . به شدت به خاطر دروغ در اوریل. وایولت ارگاردن. گلی که در ان روز دیدم . دفترچه مرگ افسرده شدم

  پاسخ

  • mb در پاسخ به سردرگم

   فروردین 6, 1400

   سلام
   یکم دیگه هم بینی، تازه غمگینیش شروع میشه. از اون درام هایی هست که آدم تو کفش میمونه
   انیمه ی کمدی هم میتونم وان پانچ من و گرند بلو رو پیشنهاد بدم

   پاسخ

   • سردرگم در پاسخ به mb

    فروردین 6, 1400

    ممنون از محبتت

    پاسخ

 8. امیر

  فروردین 5, 1400

  نیما تو میگی خیلی انیمه و مانگا خوندی اما میلیون ها انیمه و مانگا وجود داره و اطلاعاتت هیچی نیستن
  من گفتم آگیرا تو آکیرا که تجسم نویسنده دراگون باله رو نشناختیش
  زنو حتی اگه به بی نهایت اتم تقسیم و متلاشی شه تو یه ثانیه تشکیل میشه
  سایتاما ایمپریور غیر قدرت نویسنده گی هیچ چیز دیگه ای توانایی آسیب زدن بهش رو نداره
  گوکو کاملا آسیب ناپذیر و غیر قابل نابودی و مثل زنو اینفینتی فینال فارم قدرت نویسندگی داره
  قدرت نویسنده گی یعنی مثل نویسنده مانگا میتونه مانگا رو هر جور که بخواد ادامه بده مثلا میتونه با یه ثانیه فکر کردن کاری کنه نه کاگویا نه ناروتو نه ایشیکی نه یا هر شخص دیگه ای از اول توی هر یونیورسی به وجود نیاد یا هر چیز دیگه
  سایتاما ایمپریور توانایی تغییر واقعیت رو داره و میتونه هر قدرتی رو که هر شخصی داشته باشه رو با نگاه کردن به اون شخص بدون این که اون از اون قدرت استفاده کنه رو به تور کامل کپی و اون قدرت رو تا بی نهایت تقویت کنه حتی قدرت نویسنده گی
  مثلا اگه ناروتو رو بببینه میتونه تمام چاکرا ها و قدرتای ناروتو حتی چاکرای کوراما رو کپی و تا بی نهایت تقویتش کنه
  تو راس میگی حرفه ای هستی تمام قدرتای باقی مونده و سایتاما ایمپریور قدرتای اینفینتی فینال فارم زنو رو بگو
  قشنگ معلومه من بیشتر از تو مانگا خوندم

  پاسخ

 9. امیر

  فروردین 5, 1400

  نیما چرا انقدر خودتو میبری بالا و میگی از ما بالا تری ولی هیچی نیستی
  من به تو گفتم آکیرا تو نمیشناختیش که تجسم نویسنده ی دراگون بال بود
  پس الکی نگو کل انیمه و مانگا ها رو دیدی و خوندی
  تو نمیدونی زنو حتی اگه به بی نهایت اتم تقسیم بشه دو باره تو یه ثا نیه سر هم میشه
  شما نمیدونی سایتاما غیر حالت عادیش همه ی حالتاش حتی اگه نابود بشن بازم به وجود میان و دو تا حالت قدرتمندش به هیچ وجه غیر قدرت نویسنده گی هیچ چیز دیگه ای بهش آسیب نمیزنه و میتونه فقط با نگاه کردن به کسی که قدرت نویسندگی داره قدرت نویسنده گی و هر قدرت دیگه ای که اون شخص داره رو کپی کنه به طور کامل توی یه ثانیه
  گوکو هم غیر قابل نابودیه و مثل زنو و آکیرا قدرت نویسندگی داره
  قدرت نویسندگی یعنی هر چیزی که تو ذهنشه رو تبدیل به ادامه ی مانگا کنه و میتونه با یه ثانیه فکر کردن کاری کنه که مثلا هیچ ساسانویی وجوددنداشته باشه یا هر کار دیگه مثل این که کاری کنه که مثلا ناروتو و بقیه هیچوقت به وجود نیومدن و کلا مانگاهای قبلی رو پاک و نابود کنه و سایتاما غیر از کپی کردن قدرت میتونه هر قدرتی که کپی کرده غیر قدرت نویسندگی رو تا بی نهایت تقویت کنه یعنی حتی اگه مثلا ناروتو رو ببینه بدون این که ناروتو از قدرتاش استفاده کنه میتونه با یه نگاه تمام چاکرا ها و قدرت هایی که توی وجود ناروتو هستش حتی چاکرای کوراما که توی بدن ناروتو مهر بوده رو به طور کامل کپی و قدرتش رو تا بی نهایت افزایش بده
  تو فقط بقیه قدرتای سایتاما ایمپریور رو به طور کامل قدرای زنو اینفینتی فینال فارم رو به طور کامل توضیح بده من قبول دارم تو خدای انیمه و مانگایی

  پاسخ

 10. سینا

  فروردین 4, 1400

  فکر کنم یک دشمنی با ناروتو داری 🤨😐🤬

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به سینا

   فروردین 4, 1400

   نه به گفته ی مدیر ایند فقط احتمالاته گه بیشترش اشتباهه

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به سینا

   فروردین 4, 1400

   داداش فکر کنم ادمین ها هیتر ناروتو هستن

   پاسخ

   • علی در پاسخ به نیما

    فروردین 5, 1400

    عرض سلام»کاربر نیما من تو کامنت های اخیرت دیدم
    نوشتی همه مانگا ها رو خو ندی(نشد زیر همون بنویسم)….خیلی لطف می کنین یه منبع ..کامل….برای دانلود مانگا معرفی کنین .
    من سرچ میکنم ولی چون نه اطلاع از تعداد جلد دارم نه از سایت یا ناقص گیرم میاد یا انگلیسی …البته نه همش
    باتشکر

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به علی

     فروردین 5, 1400

     میتونی از کانال تلگرامی AW Manga دانلود کنی و اگه انگلیسی خوندی از مانگا پلاس من خودم انگلیسی بیشتر خوندم البته امی دانلود هم ترجمه داره ولی فیلتر

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به نیما

      فروردین 5, 1400

      تازگیا فیلتر شده قبلا اینطوری نبود و اگه فارسی می خوای سایت مانهوا هم هست

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به رهام

       فروردین 5, 1400

       👌👌😑

       پاسخ

      • نیما در پاسخ به رهام

       فروردین 5, 1400

       خب عزیزان بیان به این بحث پایان بدیم من هیچ جوره قانع نمیشم پس ادامه این بحث فقط باعث توهین شدن.

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به نیما

        فروردین 6, 1400

        همین دیگه بعد به ما می دارید کم میارید همون طور که قبلا گفتم تو اصلا انتقاد پذیر و منطقی نیس

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به رهام

         فروردین 6, 1400

         من تا 5 سال هم میتونم به بحث ادامه بدم ولی با افرادی که در سطح من در انیمه دیدن رسیده باشن

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به نیما

          فروردین 9, 1400

          بی ادبی نباشه ولی چون بچه سالی به خواطر همون اینطوری رفتار می کنی بعد به ما میگی پن سطحم از شما بالاتره

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 10, 1400

           چه بچه چه بزرگ سطحم از شما بیشتر

           پاسخ

         • یه اوتاکو در پاسخ به نیما

          فروردین 10, 1400

          ببین داداش شماها اصلا نباید سر این چیزها بحث کنین من خودم عاشق انیمه ام و یه اوتاکو هستم و از نظر من انیمه ناروتو بهترین انیمه ساخته شدس و شما اوتاکو ها باید به نظر هم احترام بزارین و همو قبول کنین بالاخره هرکی یه سلیقه ای داره بیایین خوب انیمه ببینیم این بحثای الکی چیه

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به یه اوتاکو

           فروردین 10, 1400

           بابا من همین نظر دارم کن خودم میگم این قیاس باطل و هر شخصیت نقطه ضعف بود

           پاسخ

         • یه اوتاکو در پاسخ به نیما

          فروردین 10, 1400

          و مطمئن باش هرکسی که فقط عاشق انیمه باشه و یه اوتاکو باشه همسطح توعه

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به یه اوتاکو

           فروردین 11, 1400

           جناب یه اوتاکو چون رفیق نیمایی الکی اونو بزرگ نشون نده حوصله حدارم با تو یکی بحث کنم

           پاسخ

       • یه اوتاکو در پاسخ به نیما

        فروردین 10, 1400

        فقط با عشق انیمه ببینیم انیمه هایی که دوست دارین ببین ولی آگه از یه انیمه بدتون اومد لازم نیست به اون انیمه توهین کنید از نظر من ناروتو بهترین شخصیته که تا الان باهاش آشنا شدم خب اونایی هم که دوستش ندارن نداشته باشن من نمیام که به سلیقه بقیه توهین کنم همینو بس اون لذتی که انیمه داره حرف اولو میزنم فقط خواستم بگم انیمه میبینین دیگه بهش نچسبین تا یکی ازش حرف بد زد توهین کنین بهش

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به یه اوتاکو

         فروردین 11, 1400

         باو ما داریم قدرتارو مقاسسه می کنیم نه انیمه هار

         پاسخ

  • ایران در پاسخ به سینا

   فروردین 4, 1400

   دشمنی چیه خوب این یه ترجمه خوب بالاخره باید یه مقالاتی حذاب و هیجانی بزارن تا کاربرا بحث کنن

   پاسخ

 11. Alireza

  فروردین 3, 1400

  سلام
  دوستان انیمه باز من اصلا از انیمه خوشم نمیاد و فقط قلعه متحرک هاول و شهر ارواح رو دیدم اگ مث اینا کسی انیمه نمادین میشناسه( به خصوص مث هاول) معرفی کنه ممنون میشم.
  یکی بهم پرنس مونوناکه رو معرفی کرد خوشم نیومد

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به Alireza

   فروردین 3, 1400

   زمزمه قلب،قصری در آسمان

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به نیما

    فروردین 3, 1400

    راست میگه قصری در آسمان واقعا خوشکله ببینش

    پاسخ

 12. Sh

  فروردین 2, 1400

  اصلا به نظرم اینا تو چن تا انیمه مختلفن چرا باید اونا رو مقایسه کرد. جوری سر قدرتشون بحث می کنید انگار خیلی مهمه. به نظرم ماجرای اینمه مهمه نه قدرت شخصیتاش

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به Sh

   فروردین 2, 1400

   منم حرفم اینه ولی اینا معلوم نیست فرای تعصبن

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به نیما

    فروردین 3, 1400

    والا من که گفتم تو گفتی اره فن تعصبی هستم و بهش افتخار می کنم خودتو با ما مقایسه نکن

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به Sh

   فروردین 2, 1400

   این نظر شماعه و هر کسی واسه این قضیه نظری داره پس من بهتون احترام می ذارم و نظرتونو قبول می کنم

   پاسخ

 13. H

  فروردین 2, 1400

  بعضیا رو موافقم که میتونن. اما ناروتو به نظرم از خیلی ها تو این لیست قوی تره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به H

   فروردین 2, 1400

   صد در صد ولی ار چند نفر قوی تر نیست

   پاسخ

 14. ایران

  فروردین 2, 1400

  به ما میگی تازه کار همین کاربر امیر بالای ۱۰۰ تا انیمه دیده من خودم خوب یادم نیست ولی حداقل ۴۰ تا دیدم برو سرچ کن به انگلیسی قویترین شخصیت های انیمه ای رو میاره بعد خودت میفهمی کی قویتره تا وقتی که متعصب باشی هیچی تو گوشت فرو نمیره پیامبر هزار تا معجزه میاوردن بعضی ایمان میاوردن بعضی میدونستم این خدا وجود داره ولی چون منافعشون تو نگهداری از بت ها بود هیچ وقت قبول نمیکردن و بت هارو میپرستیدند حکایت شما هم اینجوریه خیلی خیلی خیلی خیلی از آدم متعصب بدم میاددددد 😩😩😩😩😩😩😱

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به ایران

   فروردین 2, 1400

   نمکدون کی بودی تو
   من نزدیک به ۹ سال دارم انیمه میبینم و الان حدم از همتون بالاتر منم حرفم اینه که این قیاس باطله و سان گوکو و سایتاما هم نقطه ضعف دارن آیا این حرف تعصبی؟
   این مثالی که زدی اصلا ربطی به اینجا نداشت

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به ایران

   فروردین 2, 1400

   حاجی دیگه داری خیلی حق میگی

   پاسخ

  • نیما در پاسخ به ایران

   فروردین 3, 1400

   انیمه دیدن ملاک نیست من خودم تقریبا انیمه نمونده ندیده باشم و الان دارم مانگا انیمه دیدم میخونم این مثال زدی هیچ ربطی به اینجا نداشت،یک نگاه به رفتار خودت و بقیه هیتر ها بنداز بعد نظر بده،سبت کنید لطفاً

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به نیما

    فروردین 3, 1400

    من جواب تو رو دادم که بگفتی تازه کار بعد خودت میای میگی ربطی نداشت ؟ پس تو هم قبول داشته باش افراد زیادی قویتر از ناروتو وجود دارن

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به ایران

     فروردین 3, 1400

     درست ربطی نداشت
     منم گفتم ناروتو شکست ناپذیر نیست،شما اسرار دارین بگین گوکو و سایتاما هیچ ضعفی ندارن

     پاسخ

     • ایران در پاسخ به نیما

      فروردین 3, 1400

      اتفاقا بعضی شخصیت ها مثل kami tenchi یا زنو ساما میتونن شکستشون بدن

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به ایران

       فروردین 4, 1400

       فقط آکیرا و زنو ازشون قوی ترن

       پاسخ

   • امیر در پاسخ به نیما

    فروردین 3, 1400

    داداش من بدون حساب مانگاهای که معروف نیستن 139 مانگا خوندم

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به امیر

     فروردین 4, 1400

     من مانگای ژاپنی دیگه نمونده که نخونده باشم الان دارم مانهوا چینی کره ای میخونم

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به نیما

      فروردین 12, 1400

      اگه مانگایی نمونده که خونده باشی پس چرا قدرتای زنو اینفینتی فینال فارم یا سایتاما ایمپریور رو نمیدونی و نمیدونی غیر قابل نابودین

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       فروردین 14, 1400

       والا
       تو میگی همه جیزو می دونی نیما ولی وقتی امیر ازت سوال کرد جواب ندادی

       پاسخ

   • رهام در پاسخ به نیما

    فروردین 3, 1400

    داش حدود ۲۶ میلیون تا انیمه وجود داره حرف الکی نزن

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به رهام

     فروردین 4, 1400

     درسته ولی منظور من انیمه های که در ایران هست من تقریبا همشون دیدم

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به نیما

      فروردین 4, 1400

      اهان

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به رهام

       فروردین 7, 1400

       به نظرم لازم نیست اینارو انقد گنده کنید هنوز ناروتو به قدرت نهاییش نرسیده ناروتو قراره در بوروتو صاحب حالت دانایی بشه که ترکیبی از قدرت خودش و هاشیراماست و یه طئوریم هست که میگه قراره ساسکه بمیره و ناروتو رینگان و شارینگان او را بردارد و تو اون حالت قدرت ناروتو غیر قابل تصور میشه البته اگه کل قدرت های انیمه ناروتو را در کنار هم قرار دهیم با قدرت های این انیمه ها اصلا قابل مقایسه نیست

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به امیر

        فروردین 8, 1400

        این از کجا خوندی؟

        پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر

        فروردین 8, 1400

        منم اون تئوری رو دیدم درسته ناروت. بعد از باریون یه حالت دیگه هم ازاد می کنه که خیلی قوی میشه ولی نه ساسوکه تا اخرش زنده می مونه و در کنار ناروتو می جنگه تا ناروت. به رقیب داشته باشه

        پاسخ

        • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

         فروردین 9, 1400

         تو که اون پایین وقتی بهت اینو گفتم گفتی علکیه الان نظرت عوض شد
         بگزریم
         حتما اشتباهه چون که به راحتی هر شخصیت بوروتو رو شکست میده مگه اینکه ایشیکی یا هر شخصیت بوروتو قویتر از قبل بشن

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          فروردین 9, 1400

          ایشیکی 🤣تو بوروتو پادشاه اوتسوتسوکی بالاخره بیدار میشه و جنگ پایانی اعاز میشه تو بوروتو شیپودن البته و ناروتو و ساسوکه به نطر من شکستش میدن با حالاای اون موقعشون و خودشون هم وقتی اونو می کشن دیگه جونی واسشون نمونده و در حال مرگن که کاواکی هر جفتشونو می کشه و جنگ مایانیش با بوروتو شروع میشه البته این نظریه ی منه

          پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           فروردین 10, 1400

           شاید درست بگی چون به احتمال زیاد ایشیکی کل قبیله اوتسوتسوکی رو زنده میکنه و یه جنگ بزرگ راه میفته

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           فروردین 10, 1400

           ولی من دلم نمی خواد با پایان بوروتو کلا داستان تموم شه کاش با

           پاسخ

       • امیر در پاسخ به امیر

        فروردین 8, 1400

        داداشی که اسمتم مثل منه ناروتو و بوروتو فوقش یه یونیورس بتونن نابود کنن و نابود شدنین
        اما حالت سایتاما ایمپریور و اومنی ورسال گاد گوکو متلاشی بشن نابود شن منفجر شن و هر چیز دیگه ای هیچ چیز نابود شون نمیکنه و تو یه ثانیه تشکیل میشن و قدرتشون نامحدوده و تواتایی انجام هرکاری دارن و قدرتشون مطلقه و فقط آکیرا و زنو اینفینتی فینال فارم ازشون قوی ترن
        آقا نیما هم روش حساب باز نکنید که مثلا حرفه ایه میگه ناروتو قوی تره من ازش قدرتای سایتاما ایمپریور و اینفینتی فینال فارم زنو رو پرسیدم پیچوند که جواب نده
        هاشیراما هم خودش به تنهایی شاید بتونه نصف یه یونیورس نابود کنه با تمام قدرت
        ناروتو هم در حال حاضر با حالت باریون با تمام قدرت فوق فوق فوق فوقش بتونه خورشیدو نابود کنه اما بازم ترکیبم شن در برابر قدرت نویسندگی هیچی نیستن و توانایی نابود کردن گوکو و سایتاما رو به طور کامل ندارن چون دوباره تشکیل میشن
        سایتاما با فورم ایمپریور قدرتش نامحدوده و میتونه با یه نگاه به حریف بدون این که حریف از هیچ قدرتی استفاده کنه تمام توانایی هایی که توی حریف وجود داره رو کپی کنه و قدرتش رو تا بی نهایت برابر تقویت کنه یعنی مثلا میتونه با نگاه کردن به هاشیراما هر قدرتی که داره رو کپی و تا بی نهایت برابر قدرتش رو افزایش بده
        و سایتاما ایمپریور و اومنی ورسال گاد گوکو میتونن ترکیب شن

        پاسخ

       • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

        فروردین 9, 1400

        واقعا یا خدا
        ولی فکر نکن اینجوری بشه چون اینجوری به راحتی ایشیکی که قویترین شخصیت بوروتو هستش رو شکست میده و دیگه انیمه باحالی نمیشه
        و اینجوری کسی تو انیمه بوروتو نمیتونه شکستش بده
        شاید ایشیکی و کاگویا و دانای شش طریقت باهم نتونن شکستش بدن

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

         فروردین 9, 1400

         تو دنیای انیمه فقط زنو و اکیرا از سایتاما و گوکو قوی ترن
         امیر داداش خیلی زیادیه هاشیراما حتی نمیته نه یه کشورو نابود کنه چه خبره
         ناروتو هم خورشید زیاده واسش
         ببینید نمی خوام هیت بدم و فقط اینا درک قدرتشونه

         پاسخ

         • امیر در پاسخ به رهام

          فروردین 9, 1400

          نه هاشیراما قویه

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           فروردین 9, 1400

           اقا امیر هاشیراما از مادارا صعیف تره و مادارا نمی تونه حتی ناروتو و ساسوکرک شکست بده که می تونن زمینو نابود کنن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           فروردین 9, 1400

           راس میگی خیلی بزرگش کردم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           فروردین 10, 1400

           اخه نیم یونورس ک😂

           پاسخ

         • ا در پاسخ به رهام

          فروردین 10, 1400

          حاجی هاشیراما فقط یه کشورو میتونه نابود کنه؟
          هاشیراما با احضار ۱۰۰۰ دست میتونه چند برابره یه کشورو نابود کنه
          درضمن هاشیراما از مادارا قویتره چون هاشیراما مادارا رو شکست داد

          پاسخ

          • امیر در پاسخ به ا

           فروردین 10, 1400

           مادارای شش طریقت کشکه الان

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           فروردین 10, 1400

           اودو به شش طریقت نمیرسه همین حریف اودو هم ن

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           فروردین 11, 1400

           راست میگی حواسم نبود

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ا

           فروردین 10, 1400

           مادارا با اودوتنسه هاشیرامارو سایید اون مجسمه ی هزار دستشم همون یه کشوره کل نابودیش

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           فروردین 12, 1400

           به نظرم حداقل خورشیدو بتونه نابود کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           فروردین 12, 1400

           خید ناروتو با باریون تازه قدرت نابودی خورشیدو داره و تو اون حالت اگه چلکراش تموپ نشه به راحتی از ایشیکی قویتره و با اون حالت تازه می تونه خورشیدو نابود کنه کاگویا قدرت نابودی زمین رو هم نداشت و مادارا هم از اون کمتر و هاشیراما هم که دیگه هیچی

           پاسخ

 15. sadra

  فروردین 1, 1400

  حاجی خیلیارو قبول دارم ولی خدایی لوفی با این که قویه ولی نباید تو لیست باشه چون ناروتو راحت می تونه شکستش بده

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به sadra

   فروردین 1, 1400

   حالا راحت که نه ولی اره شکستش میده

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    فروردین 2, 1400

    یک حرف باطل دیگه؟
    بابا دیگه این چیه من قدرتش انکار نمیکنم ولی مساوی با هم.
    شما مطمئن هستید که ناروتو دیده؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     فروردین 2, 1400

     نیما داداش من کی گفتم برابرن ؟ اره قبلا یکم راضی شدم ولی الان دوباره میگم که ناروتو از لوفی قوی تره

     پاسخ

    • امیر در پاسخ به نیما

     فروردین 2, 1400

     داداش ما خودمون داریم میگیم لوفی سگ ناروتو هم نیست

     پاسخ

 16. علی

  اسفند 28, 1399

  حالا چرا قوی تر از ناروتو ،چرا مقاله ای درباره قوی ترین ننوشتین؟

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به علی

   اسفند 29, 1399

   چون بعصی چیزا مشخصه و بیشتر چیزا تو یوتیوب وجود داره

   پاسخ

 17. نیما

  اسفند 28, 1399

  آخه چرا آنقدر بی اطلاع حرف میزنید کاربر سینا کاملا درست گفت تقصیر ندارین نفهمید چون کلا ناروتو ندیدین
  اسپویل
  ناروتو با حالت باریون هم سایتاما و هم سان گوکو میزنه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به نیما

   اسفند 28, 1399

   اولا بی اطلاعات خودتی . ناروتو با باریونم نمی تونه حریف این دونفر بشه
   سایتاما با مشتاش کهکشان هارو نابود می کنه
   و گوکو هم به راحتی چندین برابر نور سرعت داره
   سایتاما می تونه ابعادو نابود کنه و حتی خراشم بر نداره پس باریون هیچ جوره روش اثر نمی ذاره و گوکو هم حتی اگه بمیره توانایی بازگشت به زندگی رو داره و با باریونم هیچیش نمیشه
   فکر نمی کنم دیگه حرفی برای گفتن داشته باشی

   پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

    اسفند 29, 1399

    شما مگه حالت باریون رو دیدین اینو میگین؟
    شما حالت باریون رو با عکس دیدی نه با انیمه پس قدرت باریون به طور دقیق معلوم نیست

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 29, 1399

     شمام مانگا های جدید دراگون بال یا مانگای سایتاما vsگاد رو نخوندی یا مقایسه ها رو ندیدی حرف مفت نزن چون توی تمام مقایسه ها حالت باریون با حالت سوپر سایان آبی و با هفت درصد قدرت سایتاما توی حالت عادی برابره

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 29, 1399

     انیمه از روی مانگا ساخته میشه و هنوز انیمه حتی به جاهای وسط مانگا هم نرسیده بعد شما میگی توی انیمه ندیدی ؟ مگه خودت دیدی ؟ حرف منطقی بزن که درست باشه

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به رهام

      فروردین 1, 1400

      خو برو چپتر پنجاه و یک تا پنجاه و سه بوروتو رو بخون چیتر پنجاه دو نصفش توضیحات کوراما درباره حالت باریون بود

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       فروردین 2, 1400

       نه خوندم من اینارو خوندم میگم که انیمه رو از روی مانگا می سازن و هنوز انیمه حتی به وست مانگا هم نرسیده بعد تو چطوری داری انیمرو میگی ؟شمارو نمیگما اون کاربر رو میگم

       پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به رهام

      فروردین 1, 1400

      درسته حالا گوکو توی حالت غریزه ماورایی خیلی قوی تره

      پاسخ

    • نیما در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 29, 1399

     خودت اذیت نکن اینا چند تا هیتر بیشتر نیستن هدف شون هم جز ضربه زدن به انیمه نیست

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به نیما

      اسفند 29, 1399

      الان منظورت از هیتر ماییم ؟ من چندین دفعه گفتم که ناروتو فنم ولی قابلیت درک اینو دارم که از ناروتو فوی تر وجود داره

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به رهام

       اسفند 29, 1399

       به هیت دادن میگی قابلیت درک

       پاسخ

       • ایران در پاسخ به نیما

        اسفند 30, 1399

        خوب همه میدونن از ناروتو قویترم وجود دارم تو میگی هیت دادن الان میگم کیا قویترند زنو ساما از انیمه دراگون بال که با تکون دادن دستش یه دنیا کاملو از بین برد و تو حالت قویش قادر مطلقه سوپر تنگن تاپا گورن لاگان که یه ربات بزرگه به قدری بزرگ هست که کهکشان ها روی دستش جا میشن ناروتو در برابر این چیکار میتونه بکنه مثلا بهم بگو ؟ گوکو تو حالت امنی کینگ که میتونه هزاران کهکشانو از بین ببره سایتاما وقتی جدی میشه تو مانگا گاد وی اس سایتاما با یه مشت تمام دنیارو از بین برد و بافت فضا زمانو پاره کرد پاره کرد تمام جهان ها ناروتو اگه تونست یه سیاره رو از بین ببره شاهکار کرده اینا میتونن تمام دنیای ناروتو رو از بین ببرند پس اینقدر روی ناروتو متعصب نباش من خودم ناروتو رو دیدم و سطح قدرتش میدونم

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به ایران

         فروردین 1, 1400

         دقیقا درست میگی
         فقط سایتاما تو وی اس گاد جدی نشد فقط ۲۰ درصد از قدرتش بود

         پاسخ

         • م در پاسخ به رهام

          فروردین 2, 1400

          حاجی اگه اینجوری باشه سایتاما با کل قدرتش از زنو هم قویتره

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به م

           فروردین 2, 1400

           نه با اونم از زنو قوی تز نی

           پاسخ

         • علیرضا در پاسخ به رهام

          فروردین 2, 1400

          سلام
          درواقع ناروتو حتا قرار بود از زنو قویتر بشه
          چون در فکر سازنده انیمه ناروتو این بود که شخصتی به وجود بیاره که بتونه به بقیه ضربه بزنه ولی خودش هیچ ضربه ای نخوره
          و قرآر بود ساسکه هم همین جوری باشه و این قدرت رو در اخرای انیمه دریافت کنن
          و وقتی که میمیره دوباره زنده بشه مثل گوکو البته من اینو از رهام شنیدم
          و تمام راسنگان ها رو داشته باشه ولی قرار بود که ناروتو قدرت هیولای ده دم رو داشته باشه
          اما همون بهتر که اینجوری نشد چون انیمش خیلی چرت میشد و تمام نبرد های ناروتو چرت میشد
          خدارو شکر همین ناروتو بهتره
          راستی چرا مانگای بوروتو تمام شد؟
          راستی انیمه بوروتو وقتی بزرگ میشه رو میدونین اسمش چیه مثلا مثل ناروتو و ناروتو شیپودن
          فکر کنم اسمش میشه بوروتو شیپودن😂

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به علیرضا

           فروردین 2, 1400

           شاید ولی اشتباه میگی چون داستان انیمه ی ناروتو برگرفته از افسانه های بسیار زیبای ژاپنی هستش و نمیشه تغییری درونش به وجود اورد و داستان از اول همین بوده و اون چیزی که شما میگی اصلا درست نیست

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 2, 1400

           اشتباه طرح های اولیه قرار بود بعد مرگ میناتو و کوشینا دانای شش طریقت ناروتو بزرگ کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 2, 1400

           اره یسزی چیزارو تغیر دادن برای مثال تو افسانه خبری از تکنولوژی نیست

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به علیرضا

           فروردین 2, 1400

           واقعا گجین من دارم به شما میگم باز شما همینو به من میگید😂

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           فروردین 2, 1400

           وات ؟ چی میگی با کی حرف می زنی ؟

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           فروردین 7, 1400

           داداش ببخشید اشتباه فرستادم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           فروردین 8, 1400

           نه اشکالی نداره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           فروردین 3, 1400

           والا شما ها هق دارید همون حرفای قبلیرو میگید سوکیومی شمشیر مهر میله های ایشیکی و بعد کاگویا ماام دلیل اوردیم و همشون شکست خورد تازه ما هنوز کلی دلیل داریم که رو نکردیم ولی شماها باز همونا رو میگید با اینکه ما همرو رد کردیم اونم بو دلیل

           پاسخ

          • هادی لطیفی در پاسخ به علیرضا

           فروردین 7, 1400

           اره اونو منم دیدم واقعیه

           پاسخ

        • نیما در پاسخ به ایران

         فروردین 2, 1400

         کدوم یکی از این افرادی گفتی حریف کاگویا یا ایشیکی یا موموشیکی میشه ؟
         ولی ناروتو شد،ایم قیاس ها کلا غلط و فقط افراد تازه وارد همچین کاری میکنن،سبت کنید

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به نیما

          فروردین 2, 1400

          همشون زنو با تکون دادن دستش یه جهان از بین میبره تو میگه حریف ایشیکی نمیشه همه عالم آدم میدونن قویترین شخصیت انیمه ای زنو ساما هست ربان تنگن تاپا چند میلیون کره ی زمین تودستش جا میشه بعد تو میگی ایشیکی و کاگویا اونا برای این اندازه یه مگس هم که نیست مثل این میمونه تو بگی من از یه موجود ده برابر کوچک مورچه شکست میخورم چون اون مهارت بالایی داره 😄😄 سایتاما با مشتش همه جهان از بین برد تمام خلقت از بین رفت همچین مشتی که به ایشیکی و کاگویا برخورد کنه که پودر میشن امنی کینگ گاد گوکو یه قادر مطلق یعنی هر کاری بخواد میتونه انجام بده اگه میخوای درباره قدرتهاش بدونی به کاربر امیر بگو برات میگه چون ناروتو فن متعصبی هستی اینو میگی

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به ایران

           فروردین 2, 1400

           میخواد در برابر میله ها چیکار کنه در برابر گنجوتسو چیکار کنه در برابر شمشیر مهر چیکار کنه شما جواب اینو بده

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 2, 1400

           دادش زنو خدای خدایان زخمی نمیشه نمیشه کشتش پیر نمیشه قدرتش بی پایانه تو حالت اینفینیتی فاینال فارم می تونه مولتیورس هارو نابود کنه شمشیر باید تو بدن فرد فرو بره و من گفتم که زنو زخمی نمیشه و خدای خدایان تو گنجوتسو فرو نمیره

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           گفتم لازم نیست زخمی شه و بعدم فقط با شارینگان میشه از دست گنجوتسو سوکویومی فرار کرد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           نه کی گفته میشه با روشای دیگه هم بیرون اومد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           فروردین 2, 1400

           حاجی کل خلقت نبود کلا یه کهکشان بود که همونم کل خاندان اوتسوتسوکی در نمام تاریخ رو به توان دو هم بکنیم قابلیتشو ندارن

           پاسخ

         • رهام در پاسخ به نیما

          فروردین 2, 1400

          تو میگی ایشیکی اون میله هارو تو بدن سایتاما می کنه و می کشتش ؟ من میگم سایتاما تو فضای میان بعدی حتی خراشم ور نداشت و چنان فشاری رو تهمل کرد که اگه هر جسمی تحمل کنه تبدیل به ماده میشه اون میله ها حتی میلیارد هاتاشم نمی تونه رو سایتاما یه خراش بندازه گوکو هم به راحتی میلیون هاتاشونو دفع می کنه
          کاگویا که از ایشیکی ضعیف تره پس عدیدی نیست جلوی این دونفر بعدوتغیر بده ایناهیچیشون نمیشه با این حرفی که زدی معلومه تازه کار خودتی پس به ما نگو هر کسی باشه یه ادم منطقی باشه می فهمه چی درسته چی غلط

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 2, 1400

           اون میله همه جا وجود داره و می‌تونه از داخل بدن سایتاما و سان گوکو حمله کنه
           شما در سطحی نیستی که از من ایراد بگیری

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به نیما

           فروردین 2, 1400

           تو هستی کافیه
           گوکو که نامیراس سایتاما هم آسیب نا پذیره
           فقط مونده بگی ناروتو از زنو و آکیرا قوی تره

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به امیر

           فروردین 2, 1400

           وقتی از داخل بدن سوراخ شده می‌میره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           زنو رک نمیشه کشت و گوکو هم نامیراست و سایتاما هم بدنش به قدری سخته که حتی بمب اتمم نمی تونه یکی از اعضای داخلی بدنشو اسیب بزنه

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           اون میله ها مخصوص و به چیزی کاری نداره پس مخصوص

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           فروردین 2, 1400

           دقیقا🤣

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 2, 1400

           اره من سطحم بالاتره که جی قلب سایتاما از زمین سفت تره و گوکورو اصلا بکشه اکن دوباره زنده میشه

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           بازم هیچکدوم از جواب های شما منطقی نیست

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 14, 1400

           والا خرفای تو منطقی نی من دارم میگم زنو خدای خدایانه اگه به مولوکول هم تبدیل بشه دوبازه خوب میشه بعد تو میگی میله ها از درون صخمیش می کنن و میمیره ؟🤣

           پاسخ

        • نیما در پاسخ به ایران

         فروردین 2, 1400

         شما جواب سوال منو بده و دلیل بیار

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به نیما

          فروردین 2, 1400

          جوابتو دادیم و دلیلم اوردیم و ولی تو نمی خوای قبول کنی هرچی گفتی جوابتو دادیم ولی چون منطقی نیستی نمی خوای قبول کنی

          پاسخ

       • رهام در پاسخ به نیما

        اسفند 30, 1399

        بابا شما چرا نمی فهمید من ناروتو فنم و از همه چیز بیشتر دوستش دارم ولی من قابلیت فهم و درک اینو دارم که واقعیتو ببینم ن اینکه مثل شما ها فقط حرف خودمو بزنم و با حرف هیچ کس گوش نکنم در حالی که حرفم اشتباه هرچیم که باشه من منطقم از تو بالا تره که نمی توای حقیقتو ببینی

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به رهام

         فروردین 2, 1400

         حقیقت اینه این مقاله اشتباه و شما هم حرفت باطل

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به نیما

          فروردین 2, 1400

          اشتباه بودنش که اره ولی ۳ نفرو درست گفت که حتما ناروتو رو شکست میدن گوکو و سایتاما و ماب
          حرف ما باطل نیست تو انتقاد پذیر نیستی و نمی خوای با حقیقت رو برو بشی چون اولین انیمه ای که دیدی ناروتو بوده و فکر می کنی ناروتو از همه قوی تره ولی اینطوری نیش

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 2, 1400

           اولین انیمه دیدم وان پیس،این قیاس کلا باطل،و شما هم هرچی بگی این واقعیت تغییر نمی‌کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           قیاس لیست اشتباه ولی چندتارو درست گفت برای مثال ماب و گوکو و سایتاما

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به نیما

           فروردین 5, 1400

           من اولین انیمه هایی که دیدم یوگی اوه تا سری که اومده بود باکوگان ناروتو تا جایی که اومده بود

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           فروردین 5, 1400

           من اولین انیمه ای که دیدم تو ۴ سالگی بود ناروتو و بعد فوتباایستا

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           فروردین 9, 1400

           خب من چهار سال و هشت ماهم بود یوگی اوه باکوگان و دراگون بال رو میدیدم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           فروردین 10, 1400

           امیر داداش الان بحث سر این نیشت بعدا تو تلگرام راجبش حرف می زن

           پاسخ

       • رهام در پاسخ به نیما

        فروردین 1, 1400

        من عاشق ناروتو عم و فقط دارم کسایی که فن تعصبی هستن و دارن حرفای نادرست نی زننو به راه درست هدایت می کنم
        کسایی مثل تو خیلی زیادن و من تمام تلاشمو می کنم تا واقعیتو بهشون بفهمونم

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به رهام

         فروردین 2, 1400

         من تعصب دارم و بهش افتخار می کنم و واقعیت برام مثل روز روشن

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به نیما

          فروردین 2, 1400

          اره واقعیت چیزیه که ما میگیم چون داری به وضوح داری میبینی ولی به خواطر همون تعصبت نمی خوای قبول کنی ببین منم اولا این تو بودم و می گفتم ناروتو از همه قوی تره ولی بعدش که یکم چشمام بازتر شد و انتقاد پذیر تر شدم قبول کردم که از ناروتو قوی تر خیلس هست

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 2, 1400

           این انتقاد پذیری نیست عزیزم هیت دادن من از سال ۲۰۱۴ که ناروتو شیپودن هنوز تموم نشده بود داشتم نگاه میکردم وفن بودم بعد شما منو نصیحت میکنی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 2, 1400

           که جی من از ۴ سالگی ناروتو می بینم
           هیت به این نیگن که تو از ی انیمه ای خوشت بیتد و به همه ی انیمه ها بد بگی و فقط حرف خودتو قبول داشته باشی نه کاری که من می کنم تو داری هیت میدی

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           چیز واضح اینه شما هیچکدوم ناروتو ندیدین و صرفا اومدین یک نظری بدین من هیت ندادم چون نگفتم کی از همه قوی تر هست یا نه

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           من به غیر از فیلر ها و چند قسمت همه ناروتو شیپودون دیدم وقتی کم میاری تجربه میکشی وسط واقعا مسخره است

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به ایران

           فروردین 3, 1400

           خودتان چی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           بابا این داره به من میگه ناروتو ندیدی من دارم میگم ناروتو رو از ۴ ساگی می بینم حرف مفت نزن عه
           هیتم که برات توضیح دادم اتفاقن تو داری به شخصیتای ما هیت میدی نگفتناروتو از همه قوی تره ولی اینایی که گفتی رو هم ما به راحتی رد کردیم

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           شما کلا ندیدی و فقط داری هیت میدی

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           باور کن دیده ول کن اصلا بحث نکنی بهتر نیست ؟ خوب ناروتو دیده اگه تو بگی ندیده یعنی اون ندیده ؟ خودت میدونی چی میگی ؟

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به ایران

           فروردین 3, 1400

           اره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 5, 1400

           همون جوابی که بهت دادم کافیه بعد به ما میگی نظرتو به همه بس نده

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           متن حاوی اسپویل از مانگا بوروتو است تو چپتر ۵۶ معلوم شد کد که یکی اعضای داخلی کاراست مهارتش اونقدر زیاده که از جیگن هم فراتر رفته ولی آمادو همون دانشمنده گفت که رو اون محدودیت گذاشته تا نتونه از قدرت کاملش استفاده کنه و فقط خودش میتونه محدودیت هارو برداره و سایبورگ هایی وجود دارن که میتونن جیگن یا همون اشیکی رو بکشن و کد داره به سمت یکی از اونا میره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           فروردین 10, 1400

           داداش خودمون خوندیم چرا نوشتی خوب😑🤣

           پاسخ

   • نیما در پاسخ به رهام

    اسفند 29, 1399

    شما در سطحی نیستی که از من ایراد بگیری وقتی داشتی انیمه وان پانچ من نگاه میکردی من مانگا می‌خوندم چند تا تازه کار که معلوم نیست که ناروتو دیدن یانه دارن آزمون ایراد میگیرن!
    شما دلیل میخوای بگو متن هاوی اسپویل ⚠️
    کاگویا با عوض کردن بعد سایتاما می‌فرسته داخل آتشفشان ایتاچی با سوکویومی می‌تونه راحت بکشتش ایشیکی با اون میله های سیاه می‌تونه داخل بدنش کنه شمشیر مهر ایتاچی سایتاما راحت مهر می‌کنه بازم دلیل خواستی بگو
    لطفاً سبت کنید

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به نیما

     اسفند 29, 1399

     تو مانگای god vs saitama گاد با نیروی عجیب تموم موجودات زنده کره زمینو تجزیه کرد و از بین برد و سایتاما هیچیش نشد یا چند چپتر بعد اومد سایتاما رو تو فضای میان بعدی که هر چیزی توش خاکستر میشه تلپورت کرد ولی سایتاما باز هیچیش نشد و با سرعت نور از اون بعد خارج شد

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به ایران

      اسفند 29, 1399

      شما جواب سوال من بده میخواد چیکار کنه در برابر شمشیر مهر کننده ایتاچی

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       اسفند 30, 1399

       گوکو و سایتاما از چاکرا استفاده نمی کنن کی چیزی که انسان با خرکت بدنش تولید می کنه و به فرد دیگه اجازه می ده حرکات شخص رو دنبال کنه و نمیشه مهرش کرد و سایتاما هم بی محدودیته هیچ چیز نمی تونه جلوشو بگیره مهر نمیشه

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به رهام

        فروردین 2, 1400

        به چاکرا مربوط نیست شمشیر مهر هرچی برخورد کنه مهر می‌کنه

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به نیما

         فروردین 2, 1400

         سایتامارو که گفتم اصلا نمیشه مهرش کرد چون این محدودیتو نداره در ضمن گفتم که گوکو از کی استفاده می کنه یکم درست پیامارو بخون کی چیزی نیست مثل چاکرا و هاکی کی رو توضیحم دادم پس نمیشه مهرش کرد هیچ کاری نمیتونه ایتاچی بکنه ۱۰ تا هم از اون شمشیر بیاره بازم هیچی نمیشه

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به رهام

          فروردین 2, 1400

          شمشیر مهر محدودیت نداره خودم میدونم کی چیه چون وقتی شما نمیدونستی انیمه چیه من دراگون نگاه میکردم

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 2, 1400

           تو که جار می زنه دراگون بال می بینی
           من نیگم نمیشه اینارو مهر کردو تو فقط میگی مخدودیت نداره خوب به درک که نداره این دوتارو ده بار دلیل اوردم که نمیشه مهر کرد ولی تو باز میگی محدودیت نداره محدودین نداره

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           خودت ۱۰ بار داری میگی نمیشه و شمشیر مهر به محض برخورد با جسم اون جذب می کنه و مهر میشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           گفتم که نمیشه حتی قبل از اینکه اصلا ایتاچی بخواد شمشیرو تکون بده سایتاما و یا گوکو با سرعتی از نور بیشتر حرکت می کنن و جرواجرش می کنن
           حالا چی میگی ایتاچی هیچ کاری نمی تونه بکنه

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           شارینگان می‌تونه اونا ببینه و سوسانو هم هست

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           آکیرا کیه قدرتش چیه تجسم کیه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           نگا کنید سایتاما توی حالت عادی هم آسیب ناپذیر و نامیراس
           گوکو هم یه خداس هیچکدومو نمیشه نابود کرد
           گوکو چند تا نویسنده رو جذب کرده ویجیتا و زنو هم همینطور
           یعنی میتونه مانگا بنویسه مثل آکیرا
           و سایتاما هم میتونه با حالت ایمپریور هر قدرتی که ببینه کپی کنه و میتونه توانایی نویسنده گی رو به دست بیاره جفتشون هم قدرت و سرعتشون بی نهایته و ناروتو هیچی براشون نیست
           بعدشم نیما اگه به آسیب ندیدنه که میگی ساسانو آسیب نمیبینه بدون چاکرا هر کدوم جداگانه میتونن جدا گانه قدرتمند ترین چاکرا ها رو بگیرن و ساسانو با قدرتایی مثل قدرت خدایانی مثل زنو یا ضربه ی نابود گر بیرس نابود میشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           فروردین 3, 1400

           دقیقا به راحتی سوسانورو حتی در کنار تمام بیجو ها نابود می کنن وقتی با هم ترکیب بشنم شکست می خورن گوکو و سایتاما شکست نمی خورن از اینایی که نیما داره میگه و چند نفر هستن که می تونن شکستشون بده

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به امیر

           فروردین 3, 1400

           سوسانو یک ضرح باستانی و فقط با چاکرا نابود میشه پس دلایل بی منطق نیارید حالا سایتاما و سان گوکو یک چیزی ولی آکیرا

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           منظورم اون آکیرا نیست منظورم نویسنده ی دراگون باله که تجسمش تو انیمه هم اسمش آکیرتست و نویسندس قدرت نویسندگی که من میگم یعنی میتونه مانگا رو خودش هر جور که میخواد بنویسه

           پاسخ

      • امیر در پاسخ به نیما

       اسفند 30, 1399

       داداش دیشب برات جواب هرچی خواستی رو تو یه کامنت گفتم نیومد
       سایتاما موج قدرت انفجار یه یونیورس روش بود یه خراش روش نیوفتاد اونوقت تو میگی کاگویا میندازش تو آتش فشان میمیره😑
       سایتاما تو مواد مذاب شاید یه ذره تشنش بشه مواد مذابو بخوره
       آخه پروفسور یعنی قدرتی که آتش فشان کاگویا داره از موج انرژی که میتونست یه یونیورس نابود کنه قوی تره ؟؟؟
       سایتاما با پنج درصد قدرتش با یه مشت یه یونیورس رو نابود کرد کاری که ناروتو تو خوابم با صد درصد قدرت نمیتونه بکنه
       شمشیرم هیچ نوع سلاحی غیر از دو نوع فلز تو دنیای دراگون بال توانایی زخمی کردن سایتاما رو نداره
       سایتاما از خدای اصلی دنیای خودش که مثل رعیس قبیله اوتسوتسوکی قدرتش نامشخصه
       قوی تره اونوقت میگی ایتاچی با سوکویومی شکستش میده سایتاما آسیب ناپذیره مثل یه خدا
       سایتاما سرعتش از نور بیشتره

       توی دنیای ناروتو هنوز هیچکی توانایی نابود کردن یه یونیورس نداشته مگه رعیس قبیله اوتسوتسوکی موقعی توی مانگا قدرت واقعیش رو نشون بده
       این ارتشی که آوردی رو سایتاما با پنجاه درصد قدرتش که توانایی نابود کردن ده یونیورس رو داره و سرعتش دویست و پنجاه برابره نوره نابود میکنه
       چه برسه به حالت سایتاماپینک که بعد حالت عادی سایتاما ضعیف ترین حالتشه و با یه درصد قدرتش قدرتش هشت صد هزار برابره تمام قدرت سایتامای عادیه و میتونه با کمتر از یه درصد قدرتش تمام یونیورس ناروتو باصد هزار تا یونیورس مثل یونیورس ناروتو روش نابود میکنه
       دیگه چه برسه به حالت ایمپریور سایتاما که قدرتش بی نهایت برابره تمام حالتای سایتاماس و با حالت گوکو اومنی ورسال گاد برابره
       فقط مونده بگی ناروتو از زنو قوی تره

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر

        فروردین 1, 1400

        اقا امیر خیلی داری حق میگی گناه داره 😂فقط همین مونده

        پاسخ

       • نیما در پاسخ به امیر

        فروردین 2, 1400

        به به باز ایشون یک فتوای جدید در مورد ناروتو صادر کرد محض اطلاع قیاس انیمه و شخصیت از لحاظ قدرت اشتباه حرف من همینه و شما هنوز قابلیت درک اینو نداری که محض اطلاع ایشیکی با یک از میله های سیاه می‌تونه داخل بدنش سوراخ کنه ایتاچی راحت می‌تونه با گنجوتسو بکشتش چون شارینگان نداره،با شمشیر مهر راحت مهرش می‌کنه

        پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       فروردین 1, 1400

       اون شمشیر چیکار نی خواد بکنه مثلا؟ ستیتامارو نمیشه مهر کرد چون این کار غیر ممکنه اون محدودیتی برای این قضیه نداره
       گوکو هم می تونه حتی بدون قدرت های سایانش ایتاجی رو شکست بده
       کل انیمه ی ناروتو و بوروت تمامی موجوداتش باهم در تمام تاریخم نمی تونن کهکشان راه شیری رو نابود کنن ولی سایتاما با یه مشت ۱۵ درصدی به راحتی پشه کشتن می تونه و گوکو هم همین طور

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رهام

        فروردین 1, 1400

        پونزده درصد نبود انگار داشت آب میخورد شاید حدود پنج درصد قدرتش بود که باهاش یه یونیورس نابود کرد

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیر

         فروردین 1, 1400

         اره ولی ۵ درصد خیلی کمه اگه اونجوری بود تو مبترزه با بوروی از ۱ درصد قدرت استفاده می کرد 😂

         پاسخ

       • نیما در پاسخ به رهام

        فروردین 2, 1400

        ایتاچی برای مهر محدودیت نداره شما جواب اینو بده به جای فیلسوف بازی

        پاسخ

        • ایران در پاسخ به نیما

         فروردین 2, 1400

         خودتون اون قسمت دیدین باید شمشیر تو شکم فرد فرو بره تا مهر کنه اصلا تا حالا دیدی سایتاما یه خراش برداره ها ؟ خوب شمشیرم بهش برخورد میکنه ولی نمیتونه یه خراش بهش بزنه نترس میدونه چون الان متعصبی یه دلیل که وجود نداره رو مطرح میکنی ول کن بحث کردن با کسانی که کر و لال هستند بیفایده است تمام

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به ایران

          فروردین 2, 1400

          لازم نیست حتما زخمی کنه

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 2, 1400

           خو لازمم نباشه این دوتارو نمیشه مهر کرد

           پاسخ

         • رهام در پاسخ به ایران

          فروردین 2, 1400

          نه داداش باید بفهمه که چی درسته ولش نکن وایسا اخرش می بسنیم چی میگه خودش

          پاسخ

        • ایران در پاسخ به نیما

         فروردین 2, 1400

         ناروتو قبول دارم تو از همه این لیست غیر از گوکو و سایتاما قویتره ولی با یه سرچ ساده تو این اینترنت بنویس most powerful characters anime تا ببینی چند شخصیت وجود داره که از ناروتو قویترن و حتی میتونن دنیاشو نابود کنن نیما برو سرچ کن میفهمی تا دیگه بحث الکی نکنی

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به ایران

          فروردین 2, 1400

          ببین هرچی این قیاس ها از لحاظ قدرت در انیمه های مختلف کلا باطل

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           چون داری کم میاری اینو میگی وگرنه خودت که گفتی من همیشه تو بحث با کسایی مثل شما ها بردم حالا چی میگی
           اره قیاس اشتباه ولی یسری چیزت معلومه برای مثال ناروتو رو تو باریون که ته تهش می تونه زمینو نابود کنرو نمیشه با گوکو یی که می تونه با یه کامه هامه ها یه کهکشانو نابود کنه مفایسه کرد

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           هنوز کم نمیارم چون چندتا تازه کار که هنوز نمیدونن این قیاس ها باطل چی می‌خوان بگن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           باو دارم میگم باطله دیگه
           منم تازه کار نیستم یا اقا امیر یا جناب

           پاسخ

        • رهام در پاسخ به نیما

         فروردین 2, 1400

         اون نداره و سایتاما گفتم که نمیشه اصلا مهرش کرد و گوکو هم همین طور این دوتارو نمیشه مهر کرد تو گنجوتسو فرو برد و …

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به رهام

          فروردین 2, 1400

          یک دلیل منطقی بیار چرا نتونه

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 2, 1400

           ده بار گفتم سایتاما برای این قضیه محدودیت نداره و گوکو هم چیزی نداره که بشه مهرش کرد

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           نشد من اینو قبول ندارم چون گوکو سایتاما دربرابر گنجوتسو و شمشیر مهر کننده ایتاچی آسیب پذیرن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           خوب دیگه اینو تو قبول نداری همه ی افراد منطقی قبول دارن
           نه نیستن سایتاما نامحدوده و برای اینکه مهر بشه باید یه محدودیت داشته باشه ولی سایتاما پادشاه محدودیت شکناست و محدودیت نداره پس مهر نمیشه
           شمشیر مهرم قبلا گفتم به راحتی حرکت می کنن و ایتاچی رو جرواجر می کنن
           گوکو هم نمیشه مهر کرد چون تو حالت غریزه ماورایی اعضای بدنش خود به خود از تمام حملات با سرعت بیشتر از نور جا خالی میده و ایتاچی هیچ جوره نمی تونه بزنتش

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           سایتاما می‌تونه مهر کنی و سوسانو هست
           شارینگان حرکات گوکو پیش بینی میکنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 4, 1400

           که چی سرعت گوکو و سایتاما از نور چندین بار بیشتره حتی اگه پیش بینی کنه نمی تونه هیچ عکسوالعملی نشون بده و به راحتی شکست می خوره سایتامارو هم نمیشه مهر کرد

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به رهام

           فروردین 4, 1400

           بله سرعتشون خیلی زیاد نمیشینن ایتاچی رو نگاه کنن سریع میکشنش ولی الان با تعصب میگه نه این فلان و ……. واقعا وقتی اینجور آدم ها ایرو میبینم که اینقدر قدرت منطق و درک کردنشون کمه خنده ام میگیره خیالت راحت ۱۰۰ دلیل هم براش بیاری قبول نمیکنه ول کن همش تعصب بینهایتتتتتت

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           فروردین 4, 1400

           اینجور ادمایی نباید وجود داشته باشن با همچین ذهنیتی برای همینه که دارم باهاش بحث می کنم

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 4, 1400

           پیش بینی میشه می‌تونه بفهم کجا می‌ره سوسانو هم هست،سایتاما هم میشه مهر کرد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 5, 1400

           دلیل که اوردم نمیشه مهرش کرد سوسانورم که گفتیم میشکنن و راحت ازش عبور می کنن و وقتی سرعت این دوتا از نور بیشتره چجوری ایتاچی می خواد حرکاتشونو پیش بینی کنه ؟😑

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 5, 1400

           جواب همه سوالات دادم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 5, 1400

           اره با همون جوابای قبلی که همرو رد کردیم به راحتی

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 5, 1400

           من قانع نشدم

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به نیما

           فروردین 5, 1400

           یه روزی بالاخره قانع میشی منم یه زمانی اینجوری بودم فکر میکردم کاکرو قویترین شخصیت انیمه ای 😁 ولی وقتی انیمه های زیادی دیدم و تعصب از روی چشمم کنار رفت و واقعیت دیدم

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به ایران

           فروردین 6, 1400

           من بعد چندین سال انیمه بازم دارن همین میگم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 6, 1400

           خوب چون انتقاد پذیر نیستی و منطقی هم نیستی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           فروردین 6, 1400

           منم اولا می گفتم ناروتو و ستسوکه از همه قوی ترن 🤣

           پاسخ

    • امیر در پاسخ به نیما

     اسفند 29, 1399

     گند زدی با این مقایست داداش سایتاما موج انفجار یه یونیورس روش بود روش یه خراشم نیوفتاد با یه مشت یه یونیورس نابود کرد سرعتش از نور بیشتره
     توی آتشفشان حتی یه خراش هم روش نمیوفته ایتاچی با سوکویومی سایتاما رو میکشه😂😂😂سایتاما از خدای اصلی دنیای خودش که اون هم مثل رعیس قبیله اوتسوتسوکی قدرتش نامشخصه قوی تره پس حرف مفت نزن
     هیچ نوع فلزی توانایی خراش انداختن رو سایتاما رو هم نداره
     سایتامای عادی با پنجاه درصد قدرتش همه ی اینایی که گفتی رو از هستی پاک میکنه چه توی گوگل چه تو یوتیوب چه توی سایتای معتبر انیمه ای سایتاما از همه ی شخصیتای دنیای ناروتو رو هم قوی تره تو نظر دیگه ای داری نظرت به درد خودت میخوره
     سایتاما با حالت پینک که بعد حالت عادیش ضعیف ترین حالتشه با استفاده از یه درصد قدرتش تواناییش هشت صد هزار برابر صد درصد قدرتش توی حالت عادیه با کمتر از یه درصد قدرتش کل دنیای ناروتو با صد هزار تا دنیا مثل دنیای ناروتو روش رو نابود میکنه چه برسه به حالت ایمپریور سایتاما که قدرتش بینهایت برابره همه ی حالتاش رو همه و با حالت اومنی ورسال گاد گوکو برابره
     فقط مونده بگی ناروتو از زنو قوی تره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      فروردین 1, 1400

      به غیر از زنو ساما در طول تاریخ انیمه و مانگا در تمامی جهان هیج اهدوالناسی نمی تونه گوکو و سایتاما رو شکست بده

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به رهام

       فروردین 2, 1400

       آکیرا الان کشکه داداش گلم

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر

        فروردین 2, 1400

        نمی شناسمش متاسفانه

        پاسخ

        • امیر در پاسخ به رهام

         فروردین 3, 1400

         تجسم نویسنده ی دراگون بال که قوی ترین نویسندس

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          فروردین 3, 1400

          او مثل رایتر تو دیسی و مرایمال مانیتور که رایتر تجسم نویسندست و پرایمال مانیتور هم ورقه ی کمیکه

          پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           آره و زنو باهاش برابره و گوکو و ویجیتا هم ازش میزان کمی ضعیف ترن

           پاسخ

          • SONGOKU2020 در پاسخ به امیر

           فروردین 9, 1400

           سلام اقای امیر شما واقعا ادم منطقی هستید میشه بگید گوکو قویتر است یا دکتر منهتن من همش گیج شدم درباره ی این سوال ولی فکر میکنم گوکو قویتر است

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به SONGOKU2020

           فروردین 10, 1400

           نگاه کن منهتن فوقش بتونه یه مولتیورس نابود کنه ولی گوکو اومنی ورسال گاد توانایی نویسنده گی داره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به SONGOKU2020

           فروردین 10, 1400

           الان این واقعا سوال پیچیده ایه ولی به احتمال زیاد گوکو چون گوکو نابود نشدینیه قدرت نویسندگی داره یا قدرت قریضه ماورایی داره که بسیاریاز خدایان دراگون بال به دست اوردن این قدرت حتی تو خابم براشون امکان پذیر نیست 😂

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به رهام

           فروردین 15, 1400

           نه منهتن دیگه اینقدر ضعیف نشون ندین منهتن نابود نشدنیه و در سطح مولکولی التیام پیدا میکنه و تقریبا قادر مطلق هستش مگر حالتهایی بینهایت گوکو بتونه شکستش بده و گرنه مثلا اولترا اینسایدنت هیچ شانسی در برابر منهتن نداره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           فروردین 16, 1400

           داداش صعیف نیست ولی جاوی حالتی مثل اومنی ورسال گاد چیزس نیست گوکو رو تو به اتم هم تبدیل کنی تو این حالت چیزیش نمیشه
           گوکو تو اومنی ورسال کینگ گود از لوسیفرم گه هیچی تقریبا از پرزنسم قوی تره

           پاسخ

     • نیما در پاسخ به امیر

      فروردین 2, 1400

      جوابت بالا دادم

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       فروردین 2, 1400

       ماام جواب دادیم ولی چون تو متعصبی نمی خوای حرفای مارو قبول کنی ما همش دلیل میاریم ولی تو دوباره همون حرفای قبلیرو میکی یه چیز جدید بیار

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به رهام

        فروردین 2, 1400

        شما خودتون از اول دارین میگین سان گوکو و سایتاما شکست ناپذیر و به جای جواب دادن به سوال من خودتون میزنین به اون راه

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به نیما

         فروردین 3, 1400

         ما جواب سوالاتتو دادیم و همه ی چیزایی که گفتی شکست خورد ولی تو نمی خوای قبول کنی که داری اشتباه می کنی
         ما هیچ وقت نگفتیم سایتاما و گوکو شکیت ناپذیرن حتی اوناام شکست می خورن
         تو اول چیزایی که خودت داری نیگی رو نگاه کن جوابای مارو نگاه کن و تکرار حرفاتم دقت کن

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به رهام

          فروردین 3, 1400

          من دارم میگم سایتاما و سان گوکو دربرابر گنجوتسو و شمشیر مهر کننده ایتاچی ضعیف هستن
          و این قیاس کلا باطل

          پاسخ

         • رهام در پاسخ به رهام

          فروردین 3, 1400

          تو قیاسو ول کن
          نیستن

          پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     اسفند 29, 1399

     دانای شش طریقت که همه چیزو می دونی من ناروتو فنم اول درست کامنتارو کانل بخون بعد در مورد ما نظر بده
     سایتانا از خلا با سرعت برابر با نور بیرون اومد که توش همه چیز پودر میشد و اونجا فقط از ۲۰ درصد قدرتش استفاده می کرد با یه مشت به راحتی ابعادو پاره کرد و رشته ی زمانو مکانو جر داد و چندین کهکشان رو ب راحتی نابود کرد و خدایی که کشته نمیشد رو کشت
     گوکو در موبارزه با یکی از حریفاش که از حالت اولترا اینسایدت استفاده کرد به راحتی خریفشو شکست داد راحت از همه ی ضربات جاخالی داد از نور فراتر رفت قدرتش خیلی خیلی زیاد شد
     تو مبارزه با برولی با کمک وجیتا چنان کامه هامه هایی زد که می تونست برولیی رو که می تونه به راحتی تو حالت معمولی با چند نفر از خاندان سایان برابری کنه پودر کنه
     اون میله ها هیچی نیستن و حتی میلیون هاتاشونم نمی تونن رو سایتاما یه خراش بندازن همین طور گوکو
     سایتاما تو خلع حتی خراشم ور نداشت بعد تو میگی که تو اتش فشان ذوب میشه ؟
     ببین تو هرچی می خوای بگو ما بیشتر میگیم و حرف درستو به کرسی می شونیم

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به رهام

      فروردین 1, 1400

      گوکو با حالت غریزه ماورایی میتونه هرکسی توی دنیای ناروتو رو شکست بده

      پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      فروردین 2, 1400

      ببین شما همتون یک حرف تکراری دارین میزنین گوکو سایتاما و… همشون شمشیر مهر براشون بسه.

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       فروردین 2, 1400

       فقط ما حرف تکراری نمی زنیم تو هم داری همونو میگی اوندوتارو نمیشه مهر کرد و اگرم بشه با اون شمشیر قبل از اینکه ایتاچی بخواد حرکت کنه می کشنش به راحتی

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به رهام

        فروردین 2, 1400

        زرح سوسانو نمیشه بدون چاکرا آسیب زد پس لطفاً با منطق باشید چرا نشه شمشیر مهر کرد راحت میشه

        پاسخ

        • امیر در پاسخ به نیما

         فروردین 2, 1400

         داداش ساسانونمیتونه جلوی چیزی که میتونه یه یونیورس نابود کنه وایسه

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به امیر

          فروردین 2, 1400

          وقتی چاکرا ندارها می‌تونه

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           گفتم که چاکرا تو بدن همه هست حتی گیاها

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           پس گوکو اونو با قدرت سایانش ترکیب می کنه و سوسانورو میشکنه و سایتاما هم تو حالت پینک سایتاما می تونه با یه انگشت یه دنیا رو نابود کنه و سوسانورو به راحتی می شکنه

           پاسخ

        • رهام در پاسخ به نیما

         فروردین 2, 1400

         ربطی نداره من میگم چاکرا تو بدن هر انسانی هست و گوکو و سایتاما به راحتی ردش تمرکز می می کنن و راحت سوسانورو میشکنن

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به رهام

          فروردین 3, 1400

          این خنده دار ترین حرف شنیدم بود

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           بره تو خنده داره چون قبولش نمی کنی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           فروردین 4, 1400

           تک حتی از چاکرا اطلاعاتم نداری بعد اومدی با من بحث کنی نیما ؟

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 5, 1400

           گفتم جوابت در مورد چاکرا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 5, 1400

           منم جوابتو دادم تویی حتی از چاکرا اطلاعات نداری نباید بیای با من بحث کنی

           پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     اسفند 29, 1399

     برای بیرون اومدن از سوکیومی ایتاچی یه راه هست که می تونی انرژی رو ازاد کنی و گوکو به راحتی با ازاد کردن انرژی کمی از سوکیومی ازاد میشه و سایتاما هم هیچ محدودیتی نداره نه تو گنجوتسو فرو میره نه پودر میشه نه … این دوتو سوکیومی نمیرن
     سایتاما نه از کی استفاده نی کنه نه از چاکرا نه از هاکی اون از نامحدودیتی هاش استفاده می کنه و این دست خودش نیست چیزیه که تو بدنش سابته شمشیر مهر ایتاچی هیچ کاری نمی تونه بکنه و هیچ راهی نیست که بشه جلوی نامحدودیتی هاشو گرفت و گوکو هم همین طور اگه یه حالتو مهر کنه یه حالت دیگه میاره در ضمن گوکو از کی استفاده می کنه کی یه ناده یا گاذ یا … نیست چیزیه که افراد تولید می کنن با حرکتشون و تو می تونی از طریقش فرد رو دنبال کنی پس چیزیشو نمی تونه مهر کنه
     تو هرچی می خوای دلیل بیار من بازم ۲ برابرش میارم😏 نه فقط من همین طور افراد منطقیی مثل اقا امیر و اقا ایران

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      فروردین 2, 1400

      با افراد مثل شما زیاد بحث کردم،همتون از تعصب مایع میزارید و قبول نمیکنید،فقط چاکرا می‌تونه از گنجوتسو خارج کنه و شمشیر مهر کننده محدودیت نداره همین و بس

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       فروردین 2, 1400

       والا من که بهت گفتم تعصبی هستی گفتی بهش افتخار می کنم و همشم داری همونارو میگی ما تعصبی نیستیم وگرنه یجوری می ریختیم سرت که نفهمی چی به چیه
       در ضمن چاکرا تو بدن هر موجود زنده ای قرار دارا و گوکو هم اونو داره و با قدرت سایان و یکم تمرکز رو چاکرا به راحتی از ۱۰۰۰۰ بار گنجوتسو هم درمیاد و سایتاما هم گفتم که تو گنجوتسو فرو نمیره همونطور که اقا ایران گفت باید برای مهر کردن حریف شمشیر درون بدنش فرو بره و سایتاما و گوکو سختی بدنشون از دهها سیاره بیتشره پس شمشیر و گنجوتسو بای بای حالا حرفت چیه؟

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به رهام

        فروردین 2, 1400

        کارتون فرق ندارد من تنها دارم جواب ۵ نفر میدم و چرا چرت میگین گوکو کجا چاکرا داره اگه داشته باشه از گنجوتسو مخصوص ایتاچی نمیتونه فرار کنه و جواب ایران دادم

        پاسخ

        • امیر در پاسخ به نیما

         فروردین 3, 1400

         درسته گوکو چاکرا نداره اما قدرت نویسندگی داره

         پاسخ

        • رهام در پاسخ به نیما

         فروردین 3, 1400

         چاکرا تو بدن تمام موجودات زنده وجود داره و میشه تو واقعیتن فعالش کرد ولی قدرتای تو ناروتو رو تخیلیه الکیه اونی که با چاکرا اینکارارو نی کنن
         ما کجا ۵ نفریم ۳ نفریم که یکی دو نفر میان و هر کدوم یکی میگن
         گفتم که چون تو فن تعصبی هستی نمی خوای قبول کنی که مردم دیگه هم اینو قبول دارن
         حالا همه نه ولی ادمایی که واقعا دراگون بال و … دیدن و منطقی هستن اینو قبول دارن

         پاسخ

         • نیما در پاسخ به رهام

          فروردین 3, 1400

          چاکرا فقط در دنیای ناروتو و برای بدست آوردن باید از کودکی تمرین کرد،و گفتم وقتی شما نمیدونستی دراگون بال چیه من مانگاش میخوندم

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           تو حتی از چاکا اطلاعاتم نداری چاکرا واقعیه و حتی تو بدن من و تو هم وجود داره ولی اون قدرتا رو نداره وقتی درست ازش استفاده بشه و فعالش کن

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 4, 1400

           وا عزیزم شما چقدر دانا و با کمالاتی،چرا انیمه میاری دنیای عادی،لطفا کم باطل گویی کنید

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 4, 1400

           حرفی که دارم می زنم واقعیته
           من از هودم تعریف نکردم تو کردی حرفای خودتو به ما نچسبون

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 5, 1400

           من کی این کار کردم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 6, 1400

           تو داری میگی من فرهنگم بالاعه شماها نوبیدو اینا نه ما

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           دادا قدرت نویسندگی یعنی قدرت مطلق یعنی اگه بخواد میتونه با فکر کردن هم چاکرا ها هم ساسانو رو نابود کنه

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به امیر

           فروردین 5, 1400

           داداش این از کجا آوردی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 6, 1400

           دقیقا امیر داره درست میگه رایتر تو دیسی می تونه واقعیتو تغیر بده سرنوشتو همون طوری که دلش می خواد بساززه و ادامه بده والا حالا که می بینم تو بی تجربه ا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           فروردین 6, 1400

           و اکیرا هم مثل رایتره

           پاسخ

         • امیر در پاسخ به رهام

          فروردین 3, 1400

          گوکو قدرت نویسندگی داره که باهاش میتونه هر کاری بکنه همینو بس

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           فروردین 4, 1400

           با ابن دلیل مس عمرا نمی تونه گوکو رو اینایی که نیما نیگه شکست بده و نی مونه سایتاما

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 4, 1400

           مگه تو خواب

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 5, 1400

           قدرت نویسندگی یعنی قادر مطلق اون می تونه ایتاچی و تمام دنیای ناروتو رو با یه فکر کردن پاک کنه
           سایتاما هم که تو حالت ایمپیریور قدرت کپی داره پس هر چیزی رو می تونه کپی کنه و به راحتی قدرتای دیگرو کپی می کنه و حریفاشو شکست می

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 5, 1400

           جواب چند بار دادم ولی قدرت فرای تعصب نمیزاره ببینی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 5, 1400

           متعصب که خودتی و ماام تمام جوابلتو رد کردیم با دلیل ولی تو با تعصب و گفته های قبلیم نمی خوای قبول کنی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 13, 1400

           منم جوابتو دادم من گفتم که گوکو با یه فکر کردن می تونه تمام ناروتو رو پاک کنه پس حرف الکی نزن تو پعتصبی چون چندینوچند بار جوابتو دادیم و ازت راجب یسری چیزا سوال پرسیدیم ولی تو چون متعصبی و حرف هیچ کسی رو قبول نداری تو هیچ جوای درست و حسابیی به ما ندادی پست حرق الکی مزن

           پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     اسفند 30, 1399

     داداش من وقتی ۴ سالم بود تاروتو و فوتبالیستا می دیدم بعد تو یگی کسایی که معلوم نیست ناروتو دیدن یا نه ؟ 😐برای افرادی مثل تو متاسفم

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      فروردین 2, 1400

      شما هنوز فرهنگ این نداری که نظر خودت به کل دنیا بس ندی،کسایی که ناروتو ببینن بازم حرف از قدرت ضعیف بودن و… یا کلا ندیدن یا فهم و درک اینو ندارن قدرتش درک کنن،لطفا سبت کنید

      پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     اسفند 30, 1399

     اقا خدایی وقتی دارم با بقیه راجب اینکه کی قوی تره کی نیست چی درسته چی نیست بحث می کنم یاد مادارا و اوبیتو می افتم مثل منو اقا امیر 😂

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به رهام

      فروردین 1, 1400

      من یاد آمای ماسک با بقیه قهرمانا
      و همینطور گوکو و جیرن اول داشتن همو میکشتن ولی بعدش متحد شدن

      پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     فروردین 1, 1400

     داری سایتامارو از اتشفشان می ترسونی ؟ 😂 سایتاما در فضای نیان بعدی حتی خراشم ور نداشت با سرعتی ده ها برابرنور از منظومه ی شمسی خارج شد و جسمش اصلا تبدیل به ماده نشد و حتی از خلا هم به راحتی بیرون اومد بعد تو داری میکی اتشفشان 😂
     اقا فهمیدم تو اصلا خدای انیمه بینا اگه از من بیشتر می فهمی نظرتو درست می کردی
     سایتاما تو سوکیومی فرو نمیره همینطور گوکو چون این کار براشون غیر ممکنه نه اینوه خودشون بخوان و نشه اونا اصلا نمی تونن تو گنجوتسو فرو برن
     من نیگم سایتاما تو فضای میان بعدی جسمش تبدیل به ماده نشد دگو هیچی حس نکرد و حتی خراشم ور نداشته بود بعد تو نیگی با اون نیله ها بدنش سوراخ میشه
     من از ۴ ۵ سالگی تاروتو می بینم به من نمی تونی اینو بگی
     شمشیر مهرم مثل گنجوتسو هیچ کاری نمی تونه بکنه کی چیزیه که بدن فرد برای حرکت به مقصد بعدی تولید می کنه و دشمن یا طرف مقابل می تونه با خوندن کی طرف رو ردیابی کنه
     سایتاما بی محدودیته و گفتم که مهر نمیشه چون نه از کی استفاده می کنه نه از چاکرا نه از هاکی نه از مانا نه از چی و…

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به رهام

      فروردین 10, 1400

      چیشد ک اگه راست میگی چرا جواب من

      پاسخ

  • ایران در پاسخ به نیما

   اسفند 28, 1399

   با یه مشت جدی و یه هامه کامه قوی میمیره این تعصب اگه قبول نداری از دوستان بپرس جوابتو میدن

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ایران

    اسفند 29, 1399

    حق مطلق

    پاسخ

    • نیما در پاسخ به رهام

     اسفند 30, 1399

     همیشه حق برنده

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به نیما

      فروردین 1, 1400

      اره حق ماییم چون همیشه پیروز شدیم تو برو کامنتارو بخون بفهم

      پاسخ

      • نیما در پاسخ به رهام

       فروردین 2, 1400

       الان توقع چی داری؟
       من تو هیچ بحثی کوتاه نیمدم شما بخش مربوط به رتبه بندی انیمه همین سایت بخون بفهمی و نزدیک به ۲ ماه به سر یک موضوع بحث کردم،و تو هر بحثی اگه کوتاه بیام تو این بحث نمیام

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به نیما

        فروردین 2, 1400

        خدایی اخه الان گوکو و سایتاما رو که می تونن یه مولتیورس رو نابود کنن نمیشه با کسی مثل ناروتو که با باریون ته تهش قدرت نابودی زمسنو اره مقایسه گرد من تو عمرم بهترین انیمه ای که دیدم ناروتو عه اگه فیلراش کمتر بود بهتر میشد ولی بازم عالیه ولی اندازه ی قدرت تو دراگون بالو اصلا نمیشه با ناروتو مقایسه کرد تو دراگون بال فقط افراد معمولی قابلیت نابودی سیاره هارو دارن چه برسه به خدایانی مثل بیرس که با زدن یه انگشت یه سیاررو خاکستر کرد و همین طور ویس فرشته که تو دراگون بال فرشتگان از اکثر خدایان قوی ترن گوکو تو حالت قریضه ماورایی از هر دوتای اینا قوی تره
        ناروتو فعلا قوی ترین شد با باریون ولی افرادی میان که می تونن ناروتو رو تو باریون فارم هم شکست بدن مطمعنم ولی با این حالم نمیشه سطح قدرتشونو با گاد های دنیای سایتاما و خدایان و فرشتگان دراگون بال مقایسه کرد هر ادم منطقیی که انیمه دیده باشه اینو می فهم

        پاسخ

        • نیما در پاسخ به رهام

         فروردین 2, 1400

         من کی گفتم ناروتو نمیشه شکست داد میگم هر کدوم از اون سایتاما و سان گوکو نقطه ضعف دارن و این قیاس ها باطل

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به نیما

          فروردین 2, 1400

          داشتنش که دارن ولی اینایی که تو میگی نمی تونن اینارو شکست بدن

          پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           برعکس اینا گفتم میشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           بابا ۱۰ تا دلیل اوردیم که نمی تونن ولی تو دوباره میگی نمی تونن با اینکه حتی دلایل مارو خوندی دلی باز میگی چیکار می خواد بکنه در مقابل شمشیر مهر ایتاچی میگم سایتاما یا گو جاخالش می دن و ایتاچی رو میکشن به راحتی میله هارم که تو گفتی واسش دلیل اوردم تو دوباره همونو میگی و واسه بقیشم دلیل اوردیم ولی تو دوباره هموتا رو میگی و بعد به ما میگی فن متعصب و کسی که حرفاشو تکرار می کنه
           می دونی منم با ادمایی مثل تو زیاد بحث کردم و همشون از تو بهتر بودن چون منطقی بودن و انتقاد پذیر بودن و دلایلمو دیدن و قبول کردن که راست میگم ولی تو حتی به دلایل اهمیتم نمیدی و حرف خودتو می زنی بحث با ادمی مثل تو اثلا معنی نداره تو با این افکاری که داری نمی تونی تو زندگی پیشرفت کنی و نمی تونی نطر هیج کسی به غیر از خودتو قبول داشته باشی حتی اگه نظرت اشتباه باشه😐

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 3, 1400

           اولا بحث در مورد انیمه هیچ ربطی به زندگی نداره پس قیمه هارو نریز تو ماستا،من دلایل گفتم و شما هرچی گفتم چند تا چرت گفتین و دلیل بی منطق آوردین حرف منم اینه هم سان گوکو و سایتاما نقطه ضعف دارن و این قیاس باطل

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 3, 1400

           قیاسو یبی خیال ما ام نگفتیم ندارن دارن خوبم دارن ولی اینایی که تو گفتی نقطه ضعفشو تییت
           چرت و پرت حرفای خودته ما دلایل با منطق اوردیم که همشون واقعی بودن ولی تو بخواطر تعصب داشتنت که بهش افتخار کی کنی دلایلمونو بره خودت رد می کنی من احتمال میدم تو همون جناب قاسم پوری که با اک دیگه اومدی حرفایی که زدم واقعی بود چه قبول کنی چه نه من هر چی

           پاسخ

          • نیما در پاسخ به رهام

           فروردین 5, 1400

           اصلا نمی‌دونم قاسم پور چیه
           شما هم دلایل منطقی من قبول نکردی،

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به نیما

           فروردین 5, 1400

           هیچ کدوم از جوابات منطقی نیستما هر چیزی که گفتی رو به راحتی رد کردیم

           پاسخ

  • امیر در پاسخ به نیما

   فروردین 1, 1400

   صد درصد بیست تا انیمه هم ندیدی ولی من امروز صد شونزدهمین انیمم رو هم تموم کردم

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    فروردین 1, 1400

    واقعا راست میگی 😂

    پاسخ

   • نیما در پاسخ به امیر

    فروردین 2, 1400

    قبلا گفتم شما در حدی نیستید که از من ایراد بگیری من روزی یک ساعت تو همه شبکه های اجتماعی مربوط به انیمه فعالیت دارم و به اون حد رسیدم که جواب چند تا تازه کار بدم قبلا گفتم وقتی تو نمیدونستی انیمه چیه من مانگا وان پانچ من میخوندم،
    البته که از تو بیشتر انیمه دیدم ولی مهم اینه بتونی نظر خودت به کل دنیا بس ندی،لطفا سبت کنید

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نیما

     فروردین 2, 1400

     اگه اونجوریه اره مادر سطح تو نیستیم ما بالاتریم تویی که میگی من درست میگم و حرف من درسته اگه از ما عاقل تر بودی و بیشتر می فهمیدی یکپ منطقتو بالا می بردی انتقاد پذیر می شدی و حرف مارو باور می کردی بحث با کسی مثل تو فایدخ نداره ولی من می خوام سابت کنم که حرفم درسته تو میگی ماداریم حرفای تکراری می زنیم در حالی که ما ده بار گفتیم و دلیل اوردیم که اینایی که تو میگی چیزق در برابر گوکو و سایتاما نیست ولی تو به همون تعصبی که بهش افتخار می کنی چشمتو رو دلایل ما می بندی و با تعصبم نمی خوای قبول کنی ما درست میگیم

     پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      فروردین 3, 1400

      چه بالا چه پایین در سطحی نیستی که از من ایراد بگیره
      شما به خودت میگی انتقاد پذیر در صورتی که یک هیتر به تمام معنایی هر چقدر میخوای ادامه بده چون من آدمی نیستم زیر حرف چندتا تازه کار برم

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به نیما

       فروردین 3, 1400

       بیا تو گپ چنل تلگرام GAP ANime که سه هزار تا اوتاکو توشن نظر همشون رو بپرس ببین چی میگن

       پاسخ

       • نیما در پاسخ به امیر

        فروردین 3, 1400

        تو تلگرام فقط چند تا گپ عضوم بیشتر تو ردیت یوتیوب هستم حالا گفتی میام ببینم چی میگی

        پاسخ

       • نیما در پاسخ به امیر

        فروردین 4, 1400

        رفتم ولی لفت دادم،انقدر سطح افراد اون جا پایین بود طرف ۵ تا انیمه هم ندیده بود،از اون سه هزار نفر هیچکدوم حتی سطحش نزدیک به من نبود،من تو دو تا گپ عضوم که اکثراً تو یوتیوب اینا فعالیت دارن نه گپ هایی که فرق انیمه با کارتون نمیدونن

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به نیما

         فروردین 5, 1400

         بیا خودت داری از خودت تعریف نی کنی بعد به ما میگی تویی که سطحت بالاست باید ادم منطقیی باشی و انتقاد پذیر باشی سطح پایینم واسه تو زیاده

         پاسخ

        • رهام در پاسخ به نیما

         فروردین 5, 1400

         کاربر نیما ادمی که سطحش بالا باشه نظرات درست رو متوجه میشه تو سطحت اثلا بالانیست چون هم تعصبی هستی هم بی منطقی همم بی انقاد پذیریی بحث با شخصی مثل تو فایده نداره چون متعصبی و فقط نظر خودتو قبول داری تو حتی واقعیتم نمی بینی کسی که بالای ۵۰ تا انیمه دیده باشه هم فرق قدرت رو بین گوکو و ناروتو می فهمه ولی درسته تو دیدی اما انقدر سطحت پایینه که قبول نمی کنی همون طور که گفتم شخصی نثل تو اثلا تو زندگی موفق نمیشه چون به غیر از خودش نظر هیچ احدوالناسی رو قبول نداره غیر از خودش حتس اگه نظرش غلط باشه من دلم برای افرادی نثل تو می سوزه و اصلا ازشون خوشم نمیاد

         پاسخ

     • نیما در پاسخ به رهام

      فروردین 3, 1400

      کاربر ها توجه کنند شما هرچی بگین این قیاس ها باطل و گوکو سایتاما شکست ناپذیر نیستن،و چرا نصف کامنت های من ثبت نمی کنید من که چیزی نگفتم

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به نیما

       فروردین 3, 1400

       چرا ثبت میشه ولی چون حجم کامنتامون بالاست به خواطر همین دیر ارسال میشه
       ما کی گفتیم شکست ناپذیرن اونا هم شکست می هورن

       پاسخ

 18. سینا موسی پور

  اسفند 24, 1399

  یا شخصیت های انیمه ای را باهم مقایسه نکنید یا اگه مقایسه می کنید همه ویژگی ها را در نظر بگیری
  از نظر قدرت بین ناروتو و گوکو و سایتاما گوکو قویترینه
  از نظر محبوبیت ناروتو بهتره
  از نظر انیمه ناروتو بهتره
  از نظر چهره جذاب ناروتو بهتره
  اگه همه چیو حساب کنیم ناروتو امتیازش بیشتره البته من ناتسو رو بیشتر از همشون دوست دارم ولی چون من ادم منطقی هستم قبول کردم که بعضی ها از ناتسو قویترن البته دوست ندارم قبول کنم ولی واقعیته😭😭
  شما هم قبول کنید که بعضی از شخصیت ها مثل گوکو از شخصیت محبوب بعضی ها مثلا ماب قویتره
  باید همه چیو در مورد شخصیت ها حساب کنیم البته من فکر کنم چندتا چیز رو یادم رفت💗💗

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به سینا موسی پور

   اسفند 24, 1399

   پروفسور بحث ما قدرته

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به سینا موسی پور

   اسفند 24, 1399

   خوب اولا برادر گوکو و سایتانا برابرن و اگه بخوایم از لحاظ زور بگیم سایتاما زورش انقدر بود که به راحتی بافت ابعادو جر بده
   دوما ما کی گفتیم ماب از گوکو قوی تره ؟
   سوما ما قدرت شخصیتارو مقایسه نی کنیم نه انیمه نه محبوبیت
   والا من در تو هیچ منطقی نمی بینم اول پیامامونو درست بخون بعد تظر بده 😑😂

   پاسخ

  • امیر قلی زاده در پاسخ به سینا موسی پور

   اسفند 24, 1399

   به نظر من تو بهترین نظر رو دادی
   باید همه چیو مقایسه کرد و نباید فقط قدرت رو حساب کنید البته اگه بحث شما قدرته پس باید قبول کنید ناروتو توی چیزای دیگه از گوکو بهتره

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر قلی زاده

    اسفند 25, 1399

    اولا با این حرف داری میگی ناروتو همه جوره از همه برتر و قوی تره که اینطوری نیست درسته کاراکتر ناروتو برتری های زیادی نسبت به گوکو داره ولی از نظر قدرت گوکو برتره
    چون تو بحث با ما کپ اوردی به بغیه نظر مثبت نده مرد باش و با ما حرف بزن تا بتونی حقو به حقدار برسونی 😐

    پاسخ

    • امیر قلی زاده در پاسخ به رهام

     اسفند 25, 1399

     من نگفتم ناروتو قویترینه و قبول دارم که به راحتی از گوکو شکست می خوره
     درضمن من که طرفدار ناروتو نیستم که میگی من کم اوردم به خاطر این گفتم که اونایی که ناراحت شدن از اینکه گوکو از ناروتو قویتره بدونن که ناروتو هم تو بعضی چیزا از گوکو بهتره و نباید ناراحت بشن چون هر شخصیت ویژگی های خاص خودشو داره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر قلی زاده

      اسفند 25, 1399

      صد در صد ناروتو چیزایی داره گه از گوکو برترن ولی تو منظورتو اصلا درست نرسوندی

      پاسخ

      • امیر قلی زاده در پاسخ به رهام

       اسفند 26, 1399

       منظورم اینه که نباید ناراحت شد که یه شخصیت از یه شخصیت دیگه قویتره
       بعضی ها مثل سایتاما و گوکو و زنو می تونن ناروتو رو شکست بدن اما خب نباید ناراحت شد چون ناروتو هم از بعضی شخصیت ها مثل لوفی و ارن و کانکی قویتره

       پاسخ

  • لوفی در پاسخ به سینا موسی پور

   اسفند 25, 1399

   دوست عزیز.داری میگی ناروتو از همشون بهتره.ولی این سلیقه توعه و کسی که دارع سلیقشو تحمیل میکنه مطمئنا ادم منطقی ای نیست.

   پاسخ

   • سینا موسی پور در پاسخ به لوفی

    اسفند 25, 1399

    داداش من بر اساس اطلاعات توی اینترنت و دیگران گفتم درضمن من هم ناروتو دیدم هم سایتاما پس نگو نظر شخصی هستش

    پاسخ

  • رضا در پاسخ به سینا موسی پور

   اسفند 25, 1399

   والا اوني كه ما ديديم محبوبيت لوفي بيشتر از ناروتو بود

   پاسخ

   • سینا موسی پور در پاسخ به رضا

    اسفند 25, 1399

    محبوبیت ناروتو بیشتره داداش نباید دلیل شخصی بیاری وسط

    پاسخ

    • رضا در پاسخ به سینا موسی پور

     اسفند 25, 1399

     داداش من تو ماي انيمه ليست ميگم

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به سینا موسی پور

     اسفند 25, 1399

     محبوبیو لوفی از تاروتو بیشتره 😑 یعنی اینم دیگه نمی دونی

     پاسخ

     • صادق در پاسخ به رهام

      اسفند 25, 1399

      رهام داداش یه سر بیا تو اون یکی سایت که راجع به بهترین شخصیت های انیمه ایه طرف میگه لیوای قویترین شخصیت انیمس فکرشو بکن در چه حد

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به صادق

       اسفند 25, 1399

       شت 😂اون کارش از نوب گذشته . واقعا براش متاسفم

       پاسخ

      • امیر قلی زاده در پاسخ به صادق

       اسفند 26, 1399

       خب به احتمال زیاد اون نظر شخصی بوده چون لیوای از خیلی ها شکست میخوره

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر قلی زاده

        اسفند 27, 1399

        داداش تظر شخصی برای اینکار کافی نیست اون خیلی موبعه

        پاسخ

  • علی در پاسخ به سینا موسی پور

   اسفند 26, 1399

   خداییش سایتاما قوی ترین نیست؟؟
   با اون جنبه فانش که با یه مشت با قدرت کم یا زیاد حریفشو نفله می کنه
   من دراگون بال رو ندیدم ولی می دونم گکو سان تو سریال خودش هم قوی ترین نیست
   اگه من در اشتباهم یکی بهم بگه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به علی

    اسفند 27, 1399

    نه درست میگی . گوکو تو دراگون بال از دونفر اگه اشتباه نکنم ضعیف تره که یکیش گرند پریست و اونیکی زنو ساماعه
    گوکو و سایتاما با هم برابرن و هردو از گرند پریست و زنو ساما ضعیف ترن

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     اسفند 27, 1399

     نه فقط زنو قوی تره ازشون وگرنه با ایمپیور پریست برابرن هم گوکو اومنی ورسال گاد هم ایمپریورسایتاما

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اسفند 28, 1399

      اوه

      پاسخ

     • امیر در پاسخ به امیر

      فروردین 1, 1400

      لعنت بهم همش یادم میرهtenchi kami
      حالت هیپر سوپر سایان گاد ویجیتا
      حالت اومنی ورسال ایمپریور گوجیتا
      و
      بد راک فریزا
      رو بگم اونا هم قدرت نامحدود دارن که میتونن ویجیتا و گوجیتا با سایتاما و گوکو در رتبه ی دو و بد ردک فریزا و tenchi kami هم همراه با ایمپریور پریست در رتبه ی سوم قرار بگیرن

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       فروردین 1, 1400

       خوب جدیدا اومدن

       پاسخ

 19. نیما

  اسفند 9, 1399

  از مدیر سایت سوال دارم
  فکر کنم شما ناروتو ندیدی یا میخوای خرابش کنی این چه مقاله ای اگه شما حداقل 6 تا انیمه میدی میفهمیدی که هیچوقت همچین قیاس های انجام نمیدن بعدم بجز سایتاما و سان گوکو هیچ کدومشون حریف ناروتو نیست
  فکر کنم بخاطر این تهیه کردی که بین کاربر ها دعوا درست کنی

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به نیما

   اسفند 9, 1399

   سلام نیما جان،
   خیر هیچکس مقاله‌ای رو برای دعوای کاربرها تهیه نمیکنه، این مقاله ترجمه هست.
   درضمن، شما به‌عنوان یک طرفدار و دنبال‌کننده انیمه‌ها باید توانایی پذیرش نظرات مختلف و مخالف با خودتون رو داشته باشید.
   این مقاله هم صرفا یک سری احتمالات رو بررسی کرده و نه هیچ چیز دیگه‌ای.

   پاسخ

  • SMH در پاسخ به نیما

   اسفند 15, 1399

   دقیقا نگاه هر کی گفته ناروتو اینقدر راحته شکست دادنش خیلی کودن به تمام معنا هست

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به SMH

    اسفند 16, 1399

    درست صحبت کنید شما ام فقط ناروتو دیدید دلیل نمیشا بگید از همه قوی تره درسته شکست دادن ناروتو برای گوکو و سایتاما شاید زیاد راحت نباشه و باید باهاش بجنگن ولی اول اخر این دوتا از ناروتو قوی ترن همین طور ماب
    ۱ . گوکو و سایتاما
    ۲ . ماب
    ۳ . ناروتو
    ۴ . لوفی
    ۵ . ایچیگو

    پاسخ

    • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

     اسفند 19, 1399

     اولا smh گفت ناروتو به راحتی شکست نمی خوره
     دوما ناروتو تو حالت باریون به راحتی ماب رو شکست میده
     راستی یادته بهت گفتم معنی کلمه شیپودن چی میشه؟
     فکر کنم میشه قهرمان
     چون اگه یکم دقت کنی میبینی که اسم ناروتو و شیپودن با هم هم معنی میشن

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

      اسفند 19, 1399

      ماب تو حالت صد درصد سیارات رو با خاک یکسان نی کنه و هیولاهایی که می تونن منظومه ی شمسی رو نابود کنن شکست نیده پس از ناروتو قوی تره حالت باریون درسته که خیلی قویه ولی ناروتو با اونم نمی تونه گوکو و سایتاما و مابو شکست بده من بار ها گفتم من ناروتو فنم ولی قبول دارم که از ناروتو قوی تر وجود داره

      پاسخ

      • لوفی در پاسخ به رهام

       اسفند 25, 1399

       شیپودن=داستان های توفانی

       پاسخ

     • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

      اسفند 19, 1399

      راستیتش چیزی راجب کلمه ی شیپودن ننیدونم ولی می فهمم

      پاسخ

     • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

      اسفند 19, 1399

      موب با حالت نامحدود ناروتو رو جر میده

      پاسخ

 20. ایران

  اسفند 8, 1399

  یه سوال دارم از کسانی که دراگون بال دیدن زنو ساما دقیقا تو کدوم قسمت کدوم سری دراگون بال برای اولین بار نشون داده میشه لطفا بگین

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ایران

   فروردین 6, 1400

   من فقط می دونم که تو دراگون بال زد برای اولین بار نمایان شده ولی نمی دونم کدوم

   پاسخ