معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1777)

بستن فرم

 1. امیر

  اسفند 7, 1399

  اسم تمام انیمه هایی که دیدین رو بگین و شخصیت های مورد علاقه، قوی ترین شخصیت ها و کیوت ترین رو بگین
  انیمه ها:
  دراگون بال
  دراگون بال زد
  دراگون بال سوپر
  باکوگان هر چهار فصلش
  یوگی اوه اصلی
  یوگی اوه کلاسیک
  یوگی اوه gx
  یوگی اوه فایودیز
  یوگی اوه سونز
  و هر فصل دیگه یوگی اوه
  بلیچ
  ناروتو
  ناروتو شیپودن
  بوروتو
  توکیو غول
  اتک
  وان پانچ من
  راک لی و جوانان بهشت انسان😂😂😂😂
  نام تو
  دفتر مرگ
  کد گیاس
  مدرسه قهرمانانه من
  کمیاگر
  کمیاگر تمام فلزی
  خادم سیاه
  هفت گناه کبیره
  موب سایکو ۱۰۰
  آکیرا
  انیمه ی دیگه ای ندیدم اگه هم دیده باشم یادم نیست
  قوی ترین های مانگا و انیمه به همراه توضیحات
  زنو حالت عادی قوی تر از حالت عادی هر شخصیتی و قوی تر از حالتای قدرتمند خیلی کارکترا
  زنو فینال فارم عادی قدرت بینهایت کاملا آسیب ناپذیر قوی تر از قوی ترین حالت خیلی کارکترا
  زنو حالت فاسیون قدرت نامحدود قدرت فوق العاده بیشتر از فینال فارم عادی
  زنو اومگا فینال فارم قوی تر از نود و نه درصد کارکترا قدرت نامحدود فوق العاده قوی تر از فاسیون
  زنو اینفیتی فینال فارم قدرتمند ترین حالت زنو قدرت غیر قابل توصیف قادر مطلق قوی تر از تمام کرکترا غیر از چند نفر که باهاش برابرن
  گرند پریست حالت ایمپریور پریست برابر با اینفیتی فینال فارم
  گوکو حالت omni potent از نظر بعضیا سومین حالت قدرتمند گوکو و از نظر خیلیا مثل خودم قوی ترین حالت گوکو با استفاده از تمام قدرت برابر با اینفیتی فینال فارم
  اینفیتی ویرس ترکیب وینس با بیرس میشه ویرس ترکیب قوی ترین حالتشون هم میشه اینفیتی ویرس
  قوی ترین حالت سایتاما (اسمش یادم نیست)میزان فوق العاده کمی ضعیف تر از اینفیتی فینال فارم
  اینا قدرتمند ترین ها هستن و هیچکی گرد پاشون هم نیست
  کیوت ترین شخصیت از نظر من :
  زنو حالت عادی کیوت ترین کارکتریه که میشناسم 🤡🤡
  مورد علاقه های من :
  زنو حالت عادی
  ساسکه (نیمه ی انیمه ای محترمم)
  آمای ماسک
  سایتاما
  ناروتو

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر

   اسفند 7, 1399

   کلاس ترور
   پوکمون
   دیجیمو
   آبشار سر نوشت
   شیطان نیمه وقت
   عاشقان شیطان
   نبرد غذا ها
   سامورایی چامپلو
   کابوی بیباپ
   افسانه جن و پری
   رو یادم رفت

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   اسفند 7, 1399

   دادتش چه حالی داری همرو نوشتی من حوصلم نمی گیره اینهمه بنویسم ولی یه کمی می نویسم اهان انیمه هایی که می شناسم هم جزوشون حصاب می کنم
   دراگون بال تمانی سری ها
   وان پانچ من
   ناروتو و ناروتو شیپودن و بوروتو
   بلیچ
   فری تیل
   وان پیس
   هفت گناه کبیره
   هانتر ایکس هانتر
   توکیو غول
   اتک ان تایتان
   مای هیرو اکادمی
   شیطان کش
   شبدره سیاه
   سگ های ولگرده بانگو
   کد گیاس
   استرا گم شده در فضا
   اعتصاب خون
   دبیرستان مرگ
   دفترچه ی مرگ
   بانی گرل سنپای
   کیمیاگر تمام فلزی
   جن گیر ابی
   زنو رو که خودت توضیح دادی قدرتمند ترین شخصیت انیمه هاست
   گوکو اگه اشتباه نکنم اولترا اینسایدت قوی ترین حالتشه
   سایتاما که با درصد قدرتشو مشخص می کنیم و با تمام قدرت با گوکو برابره تو تمام حالات
   ناروتو تو حالته باریون
   لوفی تو دنده ۵ که هنوز فعال نکرده ولی به احتمال زیاد فعال می کنه
   ایچیگو که اسم حالتاشو نمی دونم
   نتسو وقتی تبدیل به اژدها میشه
   ملیوداس نمی دونم حالتاشو اسماشونو و …………..
   اینا قوی ها بودن از نظرم
   از همه بیشتر ناروتو رو دوست دارم بعدش سایتاما رو بعد لوفی رو
   داداش یسری چیزارو نوشتیم که کم نیاریم 😂

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به رهام

    اسفند 8, 1399

    من میخوام یه توضیحاتی در باره قدرت چند تا کارکتر بدم
    اگه خدایان و فرشته های قدرتمند دراگون بال رو با هر حالتی هم حساب کنیم ناروتو، لوفی و ایچیگو
    شاید رتبه های صد و پنجاه و اینجوررتبه هایی بشن
    درظمن من گفتم هر حالتو چه در مانگا رسمی چه غیر رسمی حساب میشه و منظورم اون حالت سایتاما بود که گفتم تو مانگا غیر رسمی دیدم و قدرتش بی نهایته و همینطور خودم کارکتر kami tenchi رو یادم رفت که اونم قادر مطلقه
    کارکترایی هم که نوشتم همه قادر مطلقاً
    مثلا همین اینفیتی زنو یا ایمپریور پریست اگه هم مبارزه کنن هیچ نتیجه ای نمیشه در نظر گرفت و برابرن
    حالتای گوکو هم یا حالت اومنی ورسال گاد
    یا حالت omni potent قوی ترین حالتشن
    ویرس هم دو تا حالتشو قاتی کردم قوی ترین حالت ویرس ایمپریور هستش
    در باره انیمه ها هم انیمه های زیادی از جمله انیمه های سینمایی که از چهل و خورده ای انیمه ی سینمایی که دیدم سه تا نوشتم در باره سریالی ها هم خیلیا رو ننوشتم مثل همین وان پیس یا سگ های ولگرد و بانگو
    درظمن مگه شما نگفتین دراگون بال و وان پیس ندیدید؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیر

     اسفند 8, 1399

     اقا امیر خودمم تاکید کردم که انیمه هایی که می شناسمم جزوشون حساب می کنم
     پوکمون
     دیجیمون
     عاشقان شیطانی
     کلاس ترور
     ابشار سرنوشت
     این چند تارو هم یادم رفت

     پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   اسفند 7, 1399

   اهان راستی خادم سیاه و موب سایکو صد رو یادم رفت

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   اسفند 7, 1399

   هنر شمشیر زنی انلاین و نا کجا اباد موعودو هم یادم رفت

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به رهام

    اسفند 8, 1399

    ناکجا آباد موعود هنوز فصل دوش رو ندیدم
    هنر شمشیر زنی آنلاین رو هم دو قسمت اول رو دیدم بقیش رو ندیدم

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیر

     اسفند 8, 1399

     پیشنهاد می کنم ببینید

     پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر

   اسفند 8, 1399

   الان که فکر میکنم بیشتر از نصفشون شون رو ننوشتم
   تو سینمایی ها که فقط سه تا شون رو نوشتم از شاید چهل و یکی
   سریالی ها رو هم یه سیزده مورد ننوشتم

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    اسفند 8, 1399

    راستیتش منم کامل ننوشتم 🤣همین جوری هی یادم میاد چیارو نگفتم

    پاسخ

 2. Amin

  اسفند 4, 1399

  من که ناروتو خیلی دوست دارم و تمام این انیمه های که این کارکتر ها داخلش بودن دیدم و بعضی هاتون فدراسیون خیلی تخیلی هست اگر سازندشون اونقدری تخیلی نمیکرد صد در صد ناروتو پیروز میشد چون دنیای نیجایی بود و تلاش کرد مثل بقیشون قدرت خیلی تخیلی نداره اون ها هم شاید با تلاش بعضی هاتون قوی شدن اما قدرتشون خیلی تخیلی هست پس نمیشه گفت میتونن ناروتو شکست بدن که محبوب ترین هست

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Amin

   اسفند 5, 1399

   خوب اگه اونجوری بود الان ناروتوعم نسبت به مای هیرو اکادمی تخیلیه . ربطی نداره ناروتوعم تخیل داشت اما نسبت به مثلا دراگون بال کمتره ولی نه به هر حال ناروتو کلا نمی تونه کسایی مثل گوکو و سایتاما شکست بده

   پاسخ

 3. ایران

  اسفند 3, 1399

  دوست دارم نویسنده مانگا بوروتو رو بکشم آخه تو چپتر ۵۵ بعد شکست ایشیکی با حالت باریون و نابود شدن رینگان ساسکه کوراما در اثر حالت باریون ناروتو مرد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😪😪😪😭😪😪😭😭😭

  پاسخ

  • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به ایران

   اسفند 3, 1399

   چیییییییییی؟بگو به خدا😞😖😖😖😖😭😭😭😭😭لعنت به سازنده

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به ایران

   اسفند 4, 1399

   همه می خوان این کارو بکنن

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به ایران

   اسفند 4, 1399

   آره دیگه خود کوراما هم گفت اما گفت ناروتو میمیره نه خودش

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    اسفند 23, 1399

    اره کوراما اینو گفت چون می دونست اگه بگه خودش میمیره ناروتو این کارو نمی کرد پس بهش دروغ گفت

    پاسخ

 4. ایران

  بهمن 29, 1399

  ناروتو نمیتونه سایتاما اغوا کنه چون سایتاما به این چیزا فکر هم نمیکنه هرکی انیمه رو دیده باشه اینو میدونه البته بیشتر شخصیت انیمه ای منحرف هستند 😄😄😄 فقط تعداد خیلی کمی اینطوری نیستن ولی فکر کنم روی گوکو و لوفی و ایچیگو جواب بده

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به ایران

   اسفند 2, 1399

   لوفی هم اصن مگه ارک جزیره زنانو تو انیمه وان پیس ندیدی؟ گوکو هم شخصیتشو نمیشناسم

   پاسخ

   • مممممممد در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    اشتباه هستش که شخصیت های انیمه ای رو با هم مقایسه کنیم چون اگه مثلا گوکو بره توی دنیای سایتاما نمیتونه زنده بمونه چون بدن گوکو به دنیای سایتاما عادت نداره و وقتی وارد دنیای سایتاما بشه پودر میشه و نه تنها گوکو بلکه تمام شخصیت ها اینجوری هستن ما باید هر شخصیت رو تو دنیای خودشون مقایسته کنیم مثلا سایتاما با جنوس….ناروتو با ساسکه….گوکو با وجیتا….یا لوفی با کایدو….نه اینکه شخصیت های انیمه های مختلف.امیدوارم این نظر من روتون تاثیر داشته باشه😊😊

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به مممممممد

     اسفند 7, 1399

     اونجوری باشه سایتاما رو تو دنیای خودش فعلا با هیچ کسی نمیشه مقایسه کرد و گوکو هم کلی شخصیت تو دراگون بال هستن که ازش قوی ترن
     ببین برادر ما داریم خود شخصیتارو با هم مقایسه می کنیم از انیمه های مختلف یعنی الان به نظر تو میشه ناروتو رو با کونو هامارو مقایسه کرد ؟ یا سایتاما رو با مومن رایدر ؟ لطفا به ما کاری نداشته باشید

     پاسخ

     • مممممممد در پاسخ به رهام

      اسفند 9, 1399

      من منظورم در سطح خودشون هستش و البته قدرت کونوهامارو در بوروتو با قدرت ناروتو شیپودن برابری میکنه
      راستی چرا میگن ناروتو شیپودن؟

      کلمه شیپودن چه معنی میده

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به مممممممد

       اسفند 9, 1399

       واقعا شما داری ناروتو رو تو شیپودن با الان کونوهامارو مقایسه می کنس اگه منظورت اولای شیپودنه که اره با الانای کونوهامارو تقریبا برابره ولی اگه مثلا بخوایم ساگا مود رو حصاب کنیم که کونوهامارو هیچی جلوش نیست

       والا راستیتش من خودمم نمی دونم معنی خاصی نمی ده و فقط نشون دهنده ی اسمه سریه مثلا ناروتو بچهیاش اسم سریش ناروتو سری اوله ولی ناروتو بزرگیاشو اسمشو گذاشتن ناروتو شیپودن

       پاسخ

     • سسسسسسسسسسسسسسسسسس در پاسخ به رهام

      اسفند 9, 1399

      چرا باهم مقایسشون میکنید
      البته من مشکلی ندارم چون من طرفدار این پنج تا هستم
      ناروتو گوکو سایتاما ایچیگو لوفی
      بر اساس چیزی که من میدون

      پاسخ

     • سسسسسسسسسسسسسسسس در پاسخ به رهام

      اسفند 9, 1399

      قدرت
      گوکو ۱
      سایتاما ۲
      ناروتو ۳
      ایچیگو ۴
      لوفی ۵

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به سسسسسسسسسسسسسسسس

       اسفند 12, 1399

       گوکو و سایتاما باهم برابرن من اینو چندقن بار گفتم کلیم راجبش بحث کردم ولی گوکو و سایتاما برابرن

       پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    اگه تکنیک اقبا کننده روی لوفی اثر نکنه باز هم ناروتو با چیزای دیگه میتونه شکستش

    پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    ناروتو با قدرت جدیدش تو انیمه بوروتو از گوکو و سایتاما قویتر میشه ولی چون زمان این تکنیک خیلی کمه برای همین ناروتو نمیتونه شکستشون بده

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 3, 1399

     این تکنیک از بین رفت و کوراما مرد ناراحت شدم واقعا ساسکه هم رینگان از دست داد

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به ایران

      اسفند 4, 1399

      شایعه شده که کوراما دوباره بر می گرده وای راجبه ساسوکه خبری نیست

      پاسخ

      • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

       اسفند 5, 1399

       کوراما زنده میشه چون من دیدم که ناروتو قدرت روباه دم رو میده به دخترش

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

        اسفند 5, 1399

        اون عکسو منم دیدم ولی الکیه اما اره کوراما دوباره زنده میشه و شاید حتی قویتر از قبل باشه

        پاسخ

        • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

         اسفند 6, 1399

         نه واقعی بود
         ناروتو بعد حالت باریون یه حالت دیگه هم ازاد میکنه
         فکر کنم خیلی چاکرا داشته باشه

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 6, 1399

          اون عکسو منم دیدم همونی که گوی های دانای شش طریقت دوباره پشت ناروتو هستن لباس ناروتوام بلند تر شده اون عکس تقلبی و الکیه

          پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           نه شاید واقعی باشه چون اگه قراره کوراما دوباره زنده بشه حتما باید با تکنیک احیای مجدد زنده بشه و اگه اینجوری باشه به گفته هوکاگه دوم کسی که با تکنیک احیای مجدد دوباره زنده میشه از شخصیت قبلی خودش قویتر میشه
           پس یعنی کوراما قویتر از قبل برمیگرده و ناروتو هم قویتر از قبل میشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           اونو منم گفتم که از قبل فوی تر میشه و از نظرم اگه در مقابله گوکو فرار بگیره در اینده وقتی کوراما دوباره بر گرده گوکو باید از حالت اولترا انسایدت استفاده کنه البته اون فرمی که درش رنگیه و هنوز موهاش سفید نشده چون از قبل خیلی قوی تر میشه
           شاید اینجوری بشه کسی چه می دونه تو سر نویسنده چی می گذره

           پاسخ

 5. ایران

  بهمن 29, 1399

  من از خودم در نمیارم مانگا وان پانچ خوندم در دنیای opm روی همه موجودات زنده محدودیت هست که توسط گادها گذاشته شده تا زیاد قوی نشن سایتاما با تمرین زیاد و سپس مبارزه با هیولاهایی که از خودش قویتر بودن محدودیت هارو شکسته اگه بخوان محدودیت بشکنن باید تو مبارزه با قویتر از خودت تا لب مرگ بری مثل گارو و هر محدودیتی رو که بشکنی قدرت ۱۳۰۰ برابر بیشتر میشه سایتاما همه رو شکسته و عملا قدرتش بینهایت است سرعت و قدرت بینهایت من مانگارو خوندم و اطلاعات از خودم نبود فقط میخواستم کمک کنم

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به ایران

   بهمن 29, 1399

   فکر نکنم همه رو شکونده باشه چون گفته شده قرار خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از اینی که هست قوی تر شه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    بهمن 29, 1399

    اتفاقا همرو شکسته و دیگه هیچ محدودیتی نداره خدای دنیای سایتاما به گاد های دیگه دستور داده تابر روی موجودات محدودیت بزارن تا قدرتشون ویرانگر نباشه و خودش بتونه بر دنیا حکومت کنه و هر موجود که یه محدودیتو میشکنه یه محدودیت دیگه جاشو می گیره ولی سایتاما هیچ محدودیتی نداره
    تو دنیاش بایکی از گاد های معمولی جنگید که خود اون کاد معمولی می تونست ابعاد منحرف کنه و دیارو خاکستر کنه ولی سایتاما حتی زخمی هم نشد و اون گادو شکست داد در اخرین چپتر مانگای وی اس گاد به احتمل زیاد ستیتاما با خود خدای متعال دنیاشون بجنگه و وقتی بجنگن همه چیز نایود میشه 😂

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     بهمن 30, 1399

     خدای مطعالشون دیگه چیه خدای اصلیشون
     راستی یه چیزی یه کاربر گفته بود تو یوتیوب مبارزه سایتاما و گوکو رو ببینید
     من گفتم اون یه چیز ساخت طرفدارا بود امروز دوباره همون رو همراه با ادامش دیدم نفهمیدم ساخت طرفداراست یا واقعی
     بعد تو اون مبارزه موقعی که داشتن با بلک گوکو میجنگیدن استخون یکی از دستای سایتاما کامل پودر شد اما شاید بعد ده دیقه دوباره میتونست ازش استفاده کنه پس به نظر میاد سایتاما سرعت درمانش خیلی بالاست
     بعد توی ادامش همون شخصیتای زیادی اونجا بودن تا اون خلافکارایی که توی بخش آخر مبارزه سایتاما و گوکو با بلک گوکو ضاحر شدن رو شکست بدن مثلا ناروتو ایچیگو خود سایتاما و جنوس و از شخصیتای دراگون بال مثلا زنو اونجا بود بیرس اونجا بود وینس اونجا بود گوکو و ویجاتو هم بودن همه اونایی که گفتم غیر زنو رفتن دنبال رئیس اون خلاف کارا اون یارو یه گوی فرستاد سمت سایتاما که اگه بهش میخورد میمرد اما جنوس خودکشی کرد و سایتاما رو نجات داد در ادامه ایچیگو پوکید . بیرس و سایتاما همکاری کردن و با تمام قدرت هردوتا به یارو مشت زدن اما اون تکون نخورد و با یه ضربه ی هزار امتیازی هم سایتاما هم بیرس رو فرستاد پیش رفقاشون و اونا دیگه جرئت نکردن بهش نگاهم بکنن در ادامه وینس با یه گوی نابود شد اما نزاشت بقیه آسیب ببینن زنو هم که دید زیادی دارن کشته میدن خودش تبدیل به فینال فارم شد و یارو رو به میلیارد ها مولکول تقسیم کرد خودم فکر میکنم واقعی بود چون از شخصیت هایی مثل زنو الکی برای جنگیدن استفاده نمیشه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اسفند 1, 1399

      من اون ویدیو رو ندیدم و نمی دونم چی به چیه حالا بعدا می بینم

      پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     بهمن 30, 1399

     درنظر من همه ی خدایان دنیای سایتاما با هم بیان سایتاما نابودشون میکنه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اسفند 1, 1399

      درسته قدرت سایتاما با خدای اصلی برابری می کنه

      پاسخ

    • آرش در پاسخ به رهام

     اسفند 2, 1399

     میگم مانگای وی اس گاد رو از کجا میشه دانلود کرد ؟
     یک سایتی میشه معرفی کنید که مانگا داشته باشه حالا انگلیسی یا فارسی فرقی نداره.

     پاسخ

     • ایران در پاسخ به آرش

      اسفند 3, 1399

      مانهوا سایت پیدا میشه ولی باید از آپلود بوی دانلود کنی

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به ایران

       اسفند 3, 1399

       سایتاما وی اس گاد تو گوگل نیست

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رهام

        اسفند 3, 1399

        چرا توی سایت مانهوا دوازده چیترش هست

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیر

         اسفند 4, 1399

         من تو تلگرام پیدا کردم

         پاسخ

       • محمد در پاسخ به رهام

        اسفند 4, 1399

        این مانگا ساخته طرفدارانه و تو سایت manhvafa هستش

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به محمد

         اسفند 4, 1399

         ساخت طرفداران انیمه نیست و دوستان و همکاران اقای وان با تلاش اونو درسو کردن و این مانگا واسه ی ایندهست واسه ی بعد از ارک داستانی گاروو هیولاها

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به رهام

          اسفند 5, 1399

          ساخت خود نویسنده مانگاست و میخواد در آخر به مانگای اصلی اضافه اش کنه البته به این زودیا اینجور نمیشه چون هنوز مانگا به تمام شدن آرک گارو نزدیک هم نشده احتمالا چند سال دیگه

          پاسخ

     • رهام در پاسخ به آرش

      اسفند 3, 1399

      من ت تلگرام یه گروه هست از اونجا دیدیم مانگا رو

      پاسخ

      • ایران در پاسخ به رهام

       اسفند 3, 1399

       بله من هم اونجا دیدم اسمش گروهی که من one saitama است

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به ایران

        فروردین 19, 1400

        من از این به بعد قراره تو اون چنل کار کمم و تبع گفته ی مالک دانیال شاید وب کمیو سایتاما وی اس گار

        پاسخ

       • رهام در پاسخ به ایران

        فروردین 19, 1400

        رو بزنیم

        پاسخ

 6. راستی چجوری می تونم مانگای انیمه مورد نظر رو پیدا کنم؟

  پاسخ

 7. راستی ناروتو می تونه با تکنیک اقبال کنندش گوکو و سایتاما رو شکست بده😂😂😂😂

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 28, 1399

   این تکنیک رو هر کسی جواب نمیده . سایتاما کلا بی خیاله و راحت اون تکنیکو منحل می کنه و گوکو هم روش این تکنیک اثر نمی کنه

   پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

    بهمن 29, 1399

    اره رو سایتاما جواب نمیده ولی روی اینایی که میگم کار میکنه
    گوکو. لوفی. ایچیگو. بقیه رو نمیدونم ولی این سه نفر مثل ناروتو منحرف هستن لوفی از همشون منحرف تره😂😂😂

    پاسخ

    • صادق در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     بهمن 29, 1399

     چی میگی لوفی منحرف لوفی فقط با نامی اینطور شد وگرنه وقتی هانکوک دید چیزی نشد

     پاسخ

     • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به صادق

      اسفند 1, 1399

      ناروتو میتونه به دختری تبدیل بشه که از نامی خوشگل تره

      پاسخ

     • رهام در پاسخ به صادق

      اسفند 2, 1399

      حتی اگه فقط با نامی اینجوری شده باشه ناروتو بازم می تونه اینکارو ر لوفی بکنه چون به هر حال حسی مثل خود ناروتو داره لوفی

      پاسخ

      • صادق در پاسخ به رهام

       اسفند 2, 1399

       از کجا میدونی اون همه زن دید هیچیش نشد فقط با نامی اونطوری شد

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به صادق

        اسفند 3, 1399

        نه منظورم این نیست لوفی و ناروتو شخصیتی مشابه هم دارن و حس و حال همدیگرو هم دارن این تکنیک اصلا ربطی به خوش گلی نداره و کسایی مثل لوفی و ناروتو رو به درون خودش می کشه و تو خیالات محوشون می کنه

        پاسخ

      • رضا در پاسخ به رهام

       اسفند 2, 1399

       خودت به من بگو ببینم الان لوفی میتونه راسنکان بزنه ناروتو میتونه هاکی اراده استفاده کنه نه هیچکدوم نمیتونن پس جمع کنین این بحث

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به رضا

        اسفند 3, 1399

        شما الان چی کار ما دارید شما دوست نداری راجب این چیزا بحث کنید ما دوست داریم

        پاسخ

      • رضا در پاسخ به رهام

       اسفند 2, 1399

       اقا بس کنین این بحث واسه چی ما باید دو تا شخصیت انیمه ای متفاوت مقایسه کنیم الان ناروتو نمیتونه از هاکی استفاده کنه اگه وارد دنیای هم بشن از کجا میدونی نیروشون رو هم اثر بکنه گوکو سایتاما الان بنظرتون سایتاما میتونه کامه هامه بزنه نه نمیتونه وقتی نیروشون متفاوته واس چی باید مقایسه کنیم

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به رضا

        اسفند 3, 1399

        میشه اصلا شما نظر ندید تو دوست نداری ما چیکار کنیم
        ما دوست داریم راجبش حرف بزنیم عه شما چند بار این حرفو زدی من و بقیه هم جوابتو دادیم

        پاسخ

        • رضا در پاسخ به رهام

         اسفند 3, 1399

         نه اخه یه وقتی هست سر انیمه موردعلاقه مون بحث میکنیم سر شخصیتا ولی سر قدرت دو تا شخصیت که هیچ ربطی به هم ندارن و قدرتاشون متفاوته اوح بی منطقیه با بحث کردن سر همچین چیزی به چی میرسی

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به رضا

          اسفند 4, 1399

          شما دوست ندارید ما دوست داریم لطفا نظرتونو ارجاع ندید و کاری به کار دیگران نداشته باشید

          پاسخ

          • رصا در پاسخ به رهام

           اسفند 4, 1399

           هیچ جوابی نداری بدی معلومه اینو میگی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رصا

           اسفند 5, 1399

           اره ندارم چون بحث ما راجبه این چیزا نیست بی زحمت به کار ما کار نداشته باشید ما گیجیم شما خوب ولمون کن لطفا دیگه هم این پیامارو نده نه شما نه بقیه 😐

           پاسخ

          • رضا در پاسخ به رهام

           اسفند 5, 1399

           اصن ول كن اين حرفا رو ميدونستي كه گوكو خيلي از سايتاما قويتره

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رضا

           اسفند 6, 1399

           نیست
           حالا تو با اعتماد زیاد میگی گوکو خیلی قویتره؟

           پاسخ

          • رضا در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           خيلي قويتره حالت اولترا اينستيكت گوكو رو ببين راحت همه چي رو نايود ميكنه حالا نه همه چي ولي واخر يه كهكشان اي خوردم نايود ميكنه سايتاما نميدونم چقد قويتر شده ولي من نديدم كه همچين كاري بتونه بكنه اونايي كه مانگا خوندن ميگن خيلي قويتره بعد اصن اينا به كنار زنو كسيه كه با دست تكون دادن راحت همه چيزي از بين ميبره شنيدم گوكو از اونم قويتر شده خودت حساب كن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رضا

           اسفند 8, 1399

           گوکو و ساستاما با هم برابرن شما خودت داری میگی مانگای وی اس گادو نخوندی پس با اعتماد همچین حرفی نزن سایتاما با خدای دنیای خودش می جنگه و حتی زخمیم نمیشه پس با گوکو برابره
           زنو رو همه می دونن از گوکو و سایتاما قوی تره پس زنو رو وارد این بحث نمی کنیم من و اقا امیر اون پایین چند هفته با هم راجب اینکهوکو قوی تره یا سایتاما بحث کردیم ولی اخرش به نتیجه رسیدیم که این دو با هم برابرن
           پس بیاید دوباره شروع نکنیم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رضا

           اسفند 6, 1399

           کی گفته گوکو خیلی قوی تره ؟ گوکو و سایتاما قدرتشون هم اندازه هستن 😐

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           به نظر من سایتاما قویتره
           چون سایتاما به این قدرتی که داره از گوکو یکم ضعیف تره و قراره خیلی قویتر بشه و به احتمال زیاد از گوکو قویتر میشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           معلومه شما نرفتی کامنتای پایینه منو اقا امیرو بخونی منو اقا امیر نزدیک چند هفته در حال جنگ بودیم من می گفتم سایتاما قوی تره اقا امیر می گفت گوکو اخرش من پیشنهاد دادم برابر بدونیمشون و الان دیگه برابرن پس بیاید دوباره اون بحثو شروع نکنیم 😂

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           با اینکه سایتاما فنم اصلا نمیتونستم قبول کنم سایتاما قوی تر باشه اما برابر هستن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           خب واقعا قوی ترین حالتا رو حساب کنیم برابرن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           الان دقیقا سوپر سایان آبی رو حساب کردی سایتاما توی حالت عادی با استفاده از نصف قدرتش از گوکو قوی تر شد؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 8, 1399

           نه ما تبغ گفته ی خودتون قوی ترین حالتارو علیه هم قرار دادیم و با هم برابر شدن
           اقا رضا گوکو و سایتاما با هم برابرن شما هم باید اینو قبول کنی همون طور که ما قبول کردیم

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 9, 1399

           منظورم اینه که این کاربر میگه سایتاما با میزان کمی از قدرتش از گوکو قوی تره

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 10, 1399

           اگه منظورت از کاربر من هستم من نگفتم که در حالت عادی قویتره من منظورم این بود که سایتاما قویتره چون سایتاما نمیزاره گوکو حالت های قدرت مند شو فعال کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 13, 1399

           چرا نمی ذاره؟سایتاما در واقع دلش یه مبارزه ی خوب می خواد و تنها کسایی که می تونن به عنوان شخصیت جلوش وایسن و بهش یه مبارزه ی خوبو نشون بدن ۱ . گوکو و ۲. خدای اصلی دنیای خودش اگه بخوایم خدایان دراگون بالو حصاب کنیم صد در صد خیلیاشون از این دونفر قویترن . سایتاما هم برای اینکه بتونه ی مبارزه ی خوب داشته باشه اجاره میده گوکو از حالاتی مثل اولترا اینسایدت استفاده کنه
           اما اخرشم این دو به هیچ نتیجه ای نمی رسن چون قدرتشون برابره و اخرشم مثل جنگ ناروتو و ساسوکه هیچ کدوم پیروز نمیشن

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 26, 1399

           داداش تو از کجا میدونی شاید سایتاما نخواد بجنگه و کارو سریع تموم کنه
           البته نمیشه تصمیم قطعی گرفت چون ما نمیدونیم سایتاما می خواد چیکار کنه یا شاید هم گوکو یواشکی حالت اولترا ایتسینگشو فعال کنه و سریع سایتاما رو بکشه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 28, 1399

           گوکو توی حالت عادی اونقدر ضعیف نیست میتونه با حالت عادیش زمین رو نابود کنه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           فروردین 1, 1400

           سریع که عمرا نمی تونه و اینکه سایتاما هم باید قدرتشو افزتیش بده در ضمن گوکو سریع تبدیل میشه و با سایتاما وارد مبارزه میشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           فروردین 19, 1400

           من الان میگم که سایتاما از گوکو قوی تره حتی از زنو هم قوی تره با چیزایی که از اقا امیر دیدم هیچ کدوم از حرفاش صحت نداره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           اسفند 9, 1399

           اهان

           پاسخ

 8. قبول دارم گوکو و سایتاما از ناروتو قوی تر هستن ولی از ساسکه قویتر نیستن البته من طرفدار ناروتو هستم نه ساسکه ولی ساسکه با یه نگاه می تونه گوکو و سایتاما رو شکست بده چون ساسکه چشم شارینگان داره و می تونه گوکو و سایتاما را وارد گنجوتسو کنه و راحت شکستشون بده
  ولی ناروتو رو نمی تونه چون تکنیک گنجوتسو وقتی از بین میره که وقتی کسی تو گنجوتسو هستش فرد دیگر با دست زدن به شخص گیج شده می تونه گنجوتسو رو بشکنه و روباه نه دم که درون ناروتو هستش می تونه وقتی ناروتو وارد گنجوتسو میشه با دست زدن به ناروتو میتونه گنجوتسو رو بشکنه
  راستی یه سوال می خوام بپرسم…وقتی گوکو و سایتاما می تونن ناروتو رو شکست بدن ولی ساسکه می تونه گوکو و سایتاما رو شکست بده ولی ناروتو باز می تونه ساسکه رو شکست بده حالا این وسط کی قوی ترینه 😐😐😐😐

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 28, 1399

   معلومه تو از اون تازی کارایی هستی که فقط ناروتو دیدن
   بخ نظرت سایتاما به ساسوکه فرست نیده که بخواد گنجوتسو روش بزاره
   تازی چه دلیلی داره که گوکو و سایتاما به چشم ساسوکه نگاه کنن گوکو بایا نیروی کامه هامه اگه درست یادم باشه اسمشو می زنه پودر می کنه ساسوکرو و سایتاما هم خیلی راحت با یه مشت اگه خیلی بخواد به خودش زحمت بده با یه مشت جدی مولوکولی از ساسوکه باقی نمی ذاره
   منم ناروتو فنم ولی چون ناروتو دوست دارم نمی تونم بگم که از همه قویتره

   پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

    بهمن 29, 1399

    ساسکه با یه نگاه می تونه این کارو بکنه

    پاسخ

    • صادق در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     بهمن 29, 1399

     از کجا گنجوتسو روسون اثر بکنه مگه قدرت هاشون متفاوت نیست

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به صادق

      بهمن 29, 1399

      نه گنجوتسو رو همه ی افراد کار می کنه ولی گوکو و سایتاما اصلا نمی ذارن ساسوکه بخواد این کارو بکنه اونا با یه ضربه نه نوترون نه پروتون نه الکترونی از ساسوکه باقی نمی ذارن گوکو و سایتاما از انیمه ی ناروتو قوی ترن

      پاسخ

    • امیر علی در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 3, 1399

     درسته اما حریف سایتاما نمیشه

     پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

    اسفند 1, 1399

    تو گفتی نیازی نیست به چشماش نگاه کنن ولی اونا که نمیدونن که نباید به چشماش نگاه کنن

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 2, 1399

     من میگم سایتاما و گوکو ساسوکرو محو می کنن
     سایتاما هیچ محدودیتی نداره و حتی تو رویا هم فرو نمیره و هیچ گنجوتسویی روش اثر نمی کنه
     و گوکو هم اینقدر قدرتمند هست که بتونه حتی اگه ساسوکه گنجوتسو زد ازش بیرون بیاد
     ساسوکه خیلی واسه این حرفا ضعیفه

     پاسخ

     • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

      اسفند 2, 1399

      از کجا میدونی اگه گوکو تنهایی با ساسکه بجنگه نمیتونه از گنجوتسو بیرون بیاد
      من منظورم ساسکه توی انیمه بوروتو هستش

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

       اسفند 3, 1399

       اصلا ربطی نداره مقصود شما الان اینه که ناروتو از همه قوی تره ولی این طوری نیست
       گوکو و سایتاما خیلی قدرتمندن و حتی اگه تو گنجوتسوی ساسوکه فرو برن خودشونو ازش بیرون می کشن

       پاسخ

   • محمد در پاسخ به رهام

    اسفند 2, 1399

    سوسانو ساسوکه در مقابل هر گونه اسیب فیزیکی مقاومه این ذات سوسانو هستش یعنی سایتاما با وجود اون مشتاش بازم نمیتونه خرد کنه سوسانو رو اماتراسو ساسوکه تا سه روز به سوزندن ادامه میده و هیچ روشی برای خنثی کردن و یا از بین بردن اتیشش نیست پس گوکو هم پر در زمن ساسوکه قدرت تلپورت داره میتونه سرفا هر جایی که بخواد باشه فقط کافیه یه کونای پرت کنه بعدش همون جاست پس کسی که قدرت تلپورت داره چیزی به اسم سرعت براش معنی نداره دوست عزیز و کامه گوکو هم نمیتونه در این صورت بهش بخوره

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به محمد

     اسفند 3, 1399

     دلیل نیار سایتاما تو مانگا تمام جهانو با یه مشت نابود کرد تمام کهکشان ها سیارات و زمانو مکانو پاره کرد من خودم ناروتو دیدم ولی همه میدونن و توهم قبول کن که اینا حریف سایتاما و گوکو نمیشن نمونش همین رهام ناروتو فنه ولی قبول کرده سایتاما و گوکو از ناروتو قویترن

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به ایران

      اسفند 4, 1399

      حاجی په چرا ما اینا رو تو مانگا ندیدیم؟

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد

       اسفند 4, 1399

       منظورش مانگای سایتاما وی اس گاد هستش

       پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به محمد

     اسفند 3, 1399

     داداش همون رايكاگه تو ناروتو شيپودن اونجا كه پنج تا كاگه جلو مادارا جنگيدن زد سوسانوش يه جاهايي شو شكوند

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به اميرحسين

      اسفند 4, 1399

      اون فرم کامل سوسانو نبود

      پاسخ

      • اميرحسين در پاسخ به محمد

       اسفند 4, 1399

       خب اون سوسانو نميتونه جلو نيرويي كه زمين نباشد ميكنه مقاومت كنه بعدش فرقي نداره چه فرم كامل باشه چه نباشه چون نميتونه جلو نيرويي كه يه كهكشان نايود ميكنه مقاومت كنه

       پاسخ

  • محمد در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   اسفند 2, 1399

   عزیز یه راه دیگه هم برای خنثی کردن گنجوتسو هستش اونم ازاد کردن انرژی از خودته که هم لوفی با ازاد کردن مقدار زیادی انرڗی هاکی و هم گوکو با اون انرژی میتونه خنثی کنه ولی قبول دارم با همه اینا ساسوکه بدون گنجوتسو هم میتونه لوفی و گوکو رو بزنه البته اگه یه دستش قطع نشده بود ولی به گفته کیشوموتو قوی ترین شخصیت انیمه ناروتو ایتاچیه وقتی ازش پرسیدن چرا ایتاچیو کشتی گفت چون ایتاچی میتونست راحت مادارا رو بکشه برا همین باید قبل جنگ نینجایی یه جوری میمرد

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    ساسوکه هیچ جوره نمی تونه سایتاما و گوکو رو بزنه من چندین بار گفتم . گوکو می تونه با یا کامه هامه یه کهکشانو نابود کنه و شایتاما هم با یه مشت رشته ی زمانو مکانو پاره کنه
    بعد شما داری میگی این دو نفرو می زنه 😐

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به رهام

     اسفند 4, 1399

     حاجی من این سایتاما رو حتی مانگا رو خوندم ولی ندیدم بتونه اینکارو بکنه تنها چیزی که دیدم این بود که با یه مشت چه دشمن قوی چه دشمن ضعیفو به …. میده یه ذره قدرتش مسخرس

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به محمد

      اسفند 4, 1399

      ما مانگای سایتاما وی اس گادو می گیم نه مانگای معمولی

      پاسخ

     • امیر در پاسخ به محمد

      اسفند 4, 1399

      باید مانگای سایتاما vs گاد رو بخونی

      پاسخ

     • ایران در پاسخ به محمد

      اسفند 4, 1399

      مانگا اصلی داریم و وب کمیک که از مانگا جلوتره و بعد از اون مانگا گاد وی اس سایتاما که بعد آرک گارو و هیولاها و یه آرک دیگه به مانگا اصلی اضافه میشه البته فکر کنم یه ۱۰۰ چپتر دیگه گاد وی اس سایتاما مارو سرچ کن از یه سایت به اسم مانهوا سایت پیدا میشه همچنین تو چند کانال تلگرامی سایتاما قرار داده شده میتونی دانلود کنی کلا ۱۲ چپتر بیشتر منتشر نمیشه و توسط نویسنده اصلی مانگا نوشته شده و این طرح اولیه س بعدا دوباره تو مانگا اصلی کشیده میشه

      پاسخ

  • کاربر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   اسفند 11, 1399

   سلام
   اقا محمد جواد اگه ناروتو رو دیده باشی توی اخرین جنگشون می فهمی قدرتشون مساویه چون هر دو شون به یک مقدار اسیب می بینن

   پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به کاربر

    اسفند 13, 1399

    سلام
    ساسکه دوبار شانس اورد
    یکی وقتی بود که چیدوریش از بین رفت و ناروتو تا بره راسنگان رو بزنه پاش بین سنگ ها گیر میکنه و میفته
    دوم ساسکه اگه قدرت بیجو هارو جمع نمیکرد و چاکراشون رو نمیگرفت الان میبلینی که ناروتو خیلی قویتره
    در ضمن من دارم حالت باریون ناروتو رو حساب میکنم
    اگه همه قدرتشون رو کنار هم بزاریم ناروتو خیلی قویتره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     اسفند 13, 1399

     کیشیموتو دلش می خواست ناروتو حداقل یک رقیب داشته باشه برای همین ساسوکرو خلق کرد . اگه ناروتو قرار باشه یه رقیب همیشه گی داشته باشه پس با اون برابره چون هیچ کدوم پیروز نشدن
     تو جنگ اولشون ساسوکه قویتر بود ولی تویه جنگ دومشون با هم برابر بودن همون طور که دیدی خر کاری می کردن هر دوشون به یه اندازه اسیب می دیدن
     اونجایی که پای ناروتو گیر کرد راسنگانش اصلا قوی نبود و اگه به ساسوکه می خورد ته تهش یه زخم سطحی برجو می ذاشت
     توی استفاده از چاکرای بسجوها ناروتو هم چاکراشونو داشت و تازه خود ناروتو هم با کمک کوراما تمام چاکرای طبیعت رو از دره ی نهایی جذب کرد و دوباره اونجا برابر شدن
     و حتی توی راسنگان و چیدوری اخر هم دیدیم که دستشون تا یه جای مساوی قطع شده بود
     ولی توی بوروتو ناروتو به دلیل باریون فارم از ساسوکه قوی تر شد ولی من احتمال میدم که هم رینگان ساسوکه هم کوراما ی ناروتو برگردن و این دفعه خیلی از قبل قوی تر جوری که ناروت. بتونه از باریو فارم مثل حالت معمولیش استفاده کنه و ساسوکه هم شاید دوتا رینگان داشته باشه همه چیز ممکنه

     پاسخ

 9. A.P

  بهمن 23, 1399

  این کار اصلا کار صحیحی نیست. هر شخصیت در دنیای خودش، با مححدودیت ها و توانایی های خودش و با امکانات دور و بر خودش قدرتمنده. نمیتونم بگیم این اون رو شکست میده چون فلان قدرت و فلان کار رو میتونه انجام بده. هر کس در جهان خودش قدرتمنده. مثلا یک سری شخصیت های لیست هستن در دنیای خودشون قدرت دارند و خارج از دنیای خودشون عملا هیچ کاری نمیتونن بکنن. خوبه یکم روی این مسئله فکر کنم. هیچ کارکتر انیمه ای از دیگری برتر نیست.

  پاسخ

  • حمید ددددددد در پاسخ به A.P

   بهمن 29, 1399

   دقیقا واقعا گج هستن

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به حمید ددددددد

    بهمن 29, 1399

    درست صحبت کنید برای شما این جور چیزا اهمیت نداره ولی برای ما جالبه و اهمیت داره

    پاسخ

    • حمی ددددددد در پاسخ به رهام

     بهمن 30, 1399

     منم انیمه دوست دارم ولی تعجب میکنم که چرا مقاییسشون میکنید
     راستی من طرفدار سایتاما هستم ولی به نظر من ناروتو قویتره چون اگه به تمرین باشه ناروتو قویتره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به حمی ددددددد

      اسفند 1, 1399

      سایتاما قدرتشو با تمرین به دست نیاورده بلکه محدودیت شکسته

      پاسخ

     • رهام در پاسخ به حمی ددددددد

      اسفند 1, 1399

      بعدشم سایتاما می تونه دنیارو نابود کنه به نظر تو ناروتو همچین قدرتی داره ؟

      پاسخ

      • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

       اسفند 1, 1399

       اره

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

        اسفند 3, 1399

        😑 معلومه تازه کاری و وان پانچ من و دراگون بال ندیدی

        پاسخ

        • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

         اسفند 6, 1399

         از روی اینکه چه پیامی دادم اینو گفتی که من تازه کارم؟

         من کل قسمت های ناروتو و ناروتو شیپودن و سایتاما و توکیو غول و نبرد با تایتان هارو دیدم ولی هر کاری میکنم نمیتونم دراگون بال رو ببینم چون نمیدونم باید از کجا بگیرم😭😭😭

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 6, 1399

          راستیتش من خودمم دراگون بال ندیدم ولی یسری چیزا راجبش می دونم و اگه الان بخوام انیمه هایی که تا به حال دیدمو بنویست کلی طول می کشه

          پاسخ

         • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 6, 1399

          روش من برای گیر آوردن انیمه هایی که تازه اومدن یا تو گوگل همه قسمتاشون گیر نمیاد:
          میرم یوتیوب چندین گیگ نت به فنا میدم تا همه ی قسمتای انیمه هایی که میخوام رو گیر بیارم بدون دوبله یا زیر نویس
          برای مثال برای دیدن نزدیک دویست قسمت انیمه باکوگان صد و بیست گیگ نت توی ده روز به فنا دادم
          یا برای دراگون بال یه ترابایت نت رو تو سه ماه به فنا دادم😂

          پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 7, 1399

           یا ابوالفضل
           فکر کنم چند میلیون خرج کردی درسته؟😂😂😂

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 7, 1399

           واو چقدر پول پاشون دادی 😂
           نه حاجی من صبر می کنم از تو گوگل نگاه می کنم بعدشم یوتیوب چند گیگ نمی خوره مثلا اون سری من ۱ ساعت توش بودم عقط ۲۰۰ مگ ازم رفت

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 8, 1399

           من نصف روزم رو تو یوتیوبم ویدیو های تمام یوتیوبر ها رو میبینم انیمه هم میبینم
           من انقدر زیاد میرم تو یوتیوب فقط نت بی نهایت جوابش رو میده

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 8, 1399

           نع من ته تهش دو ساعت میرم و ویدیو ها و هرچیزی راجب انبمه می بینم یا ویدیو های فرشاد سایلنت و یوت یوبرای دیگه
           ولی اینقدر نت نمی خوره

           پاسخ

      • رحیممممم در پاسخ به رهام

       اسفند 1, 1399

       واقعا براتون متسفم
       چرا نمی خواین قبول کنید ناروتو از گوکو و سایتاما قویتره
       سایتاما با تمرین این توانایی رو بدست اورده ولی ناروتو با تمرین بیشتر از سایتاما نمیتونه حریفاشو با یک مشت شکست بده
       من چیزی در مورد اینکه گوکو چجوری این قدرتشو بدست اورده نمی دونم ولی میدونم این بی انسافی هستش که ناروتو با تمرین زیاد تر از سایتاما نمیتونه شکستش بده
       در ضمن ناروتو قویتره یا بن تن؟

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رحیممممم

        اسفند 2, 1399

        حد دونسدنت از سایتاما که به وسط قوریه گوکو رو اصلا نمیشناسی ناروتو توی قوی ترین حالتش از حالت عادی سایتاما با قدرت صد درصدش کمتره چه برسه به قوی ترین حالت سایتاما
        به طور قتعی ناروتو از بن تن خیلی قوی تره

        پاسخ

        • محمد در پاسخ به امیر

         اسفند 2, 1399

         خدا وکیلی قدرت سایتما حقش نیست چهار سال تمرین ساده انجام داده ولی اینطور op شده اونوقت یکی مثل استا و ناروتو خودشونو جر میدن اینطوری قوی نمیشن در ضمن سایتاما یه ادم عادی بوده ولی ناروتو شینوبی بوده اخه بی انصافی تا کجا کاشکی ما هم بعد چهار سال تمرین اینقدر op میشدیم موهامونم میریخت مشکلی نبود

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد

          اسفند 3, 1399

          زبونم مو در اورد برادرم سایتاما تمرین نکرده محدودیت شکسته

          پاسخ

          • محمد در پاسخ به رهام

           اسفند 4, 1399

           خوب مگه میشه با روزی ۱۰۰ تا دراز نشستو دویدن محدودیت شکوند؟اگه اینطوری که همه محدودیت میشکوندن اصن راز قدرت سایتما معلوم نیست

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد

           اسفند 4, 1399

           اون دروغ میگه تا راز قدرتش معلوم نشه هیچ گسی نمی دونه چطوری محدودیت شکسته
           من مانگای سایتاما وی اس گادو خوندم و قدرت سایتاما رو به صورت کامل دیدم
           بس کنید

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به محمد

           اسفند 4, 1399

           یه بار تو همین سایت گفتم اول ورزش کرده بعد با هیولا هایی که از خودش قویترن مبارزه کرده و تا دم مرگ رفته و از حد خودش عبور کرده و محدودیت شکسته این محدودیت توسط موجودات به نام گاد ها روی موجودات زنده گذاشته شدن تا از یه حدی قویتر نشن و سایتاما تمام محدودیت هارو شکسته و قدرتش هیچ حدی نداره

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد

           اسفند 4, 1399

           نه نمیشه اما با مبارزه کردن با کسایی که از خودت قوی ترن میشه

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 5, 1399

           یه سوال
           اگه یه فرد با فرد قویتر از خودش بجنگه میمیره اونوقت چجوری سایتاما با مبارزه در برابر حریف قویتر از خودش محدودیت شکسته؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 5, 1399

           با تسلیم نشدن

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           جان؟
           ربطی نداره هرچقدر تسلیم نشی باز نمیتونی حریف قویتر از خودتو شکست بدی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           الان ناروتو چقدر حریف شکست داده که از خودش قوی تر بودن ولی بعدش خودش ازشون قوی تر شده برای مثال مادارا یا لوفی که قراره کایدورو شکست بده کایدوام از لوفی قوی تره
           دیدی با تسلیم نشدن این دو نفر تونستن به این قدرت برسن پس سایتاما چرا نتونه

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 7, 1399

           اولا کایدو از لوفی قویتره ولی اگه کایدو لوفی رو میکشت الان لوفی ازش قویتر نبود
           دوما ناروتو مادارا رو با کمک چند نفر تونست شکست بده برای مثال کاگویا از ناروتو قویتره ولی اگه ساسکه و کاکاشی و اوبیتو و ساکورا بهش کمک نمیکردن ناروتو می مرد و الان از کاگویا قویتر نمیشد
           مگه اینکه سایتاما به کمک دوستاش تونسته باشه حریفاشو شکست بده
           راستی ساکورا قویتره یا هیناتا؟
           به نظر من هیناتا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 8, 1399

           ساکورا قوی تره
           خوب دیگه لوفی از کایدو شکست خورده ولی تسلیم نشده و به پیش روی ادامه داده
           در ضمن تو دنیای وان پانچ من قوانین خاصی داره
           سایتاما هن با شکست حریفای ضعیف تر از خودش اول شروع کرده و بعد به قوس ترا رسیده
           ساکورا کمک خاصی نکرد و کاکاشی هم همین طور بیشتر کارارو ناروتو و ساسوکه کردن بعدشم ساسوکه و ناروتو با هم دوستن و از یک روحن و از نوادگان هاگوروموان و روح ایندرا و اشورا که قدرتای دانای شش طریقت رو دارن درون اوناست پس خیلی به هم نزدیکن و می تونستن مادارا رو دو نفری در حالت دانای شش طریقت شکست بدن ولی چون مادارا فرار کرد نتونستن زود تر کارشو تموم کنن

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 11, 1399

           نه هیناتا قویتره چون بیاکوگان داره و همینطور کل قدرت های نجی و حتا قویتر
           راستی ساکورا خیلی کمک کرد چون اگه ساکورا به اوبیتو چاکرا نمیداد اوبیتو نمیتونست با کامویی ساسکه رو از دنیای کاگویا برگردونه
           در ضمن در آخرای نبرد در برابر کاگویا کاکاشی خیلی کمک کرد اگه میله ای که کاگویا به طرف ناروتو پرتاب کرد رو با کامویی از بین نمیبرد ناروتو به سنگ تبدیل می شد
           ابجی ما اطلاعاتمون بالاست😎💪

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 12, 1399

           داداش ابجی چیه من پسرم بعدشم کیا بودن که مادارا رو داشتن شکست می دادن ناروتو و ساسوکه اون مثالایی که شما زدی چیز زیادی در برابر کارایی که ناروتو و ساسوکه کردن نیست
           راجبش نظری ندارم

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

           اسفند 13, 1399

           داداش اگه این کارارو نمیکردن ناروتو و ساسکه زنده نمیموندن که شکستش بدن
           راستب من از اونجایی خوشم اومد که ناروتو با تکنیک اقبا کننده کاگویا رو زد
           راستی انیمه ناروتو بهتره یا دراگون بال؟

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 13, 1399

           ناروتو
           حالا از نظر من که اونا گمک زیادی در شکیت کاگویا نکردن و بیشتر ظهماتش ماله ناروتو و ساسوکه بود تازه ناروتو و ساسوکه هم چندین بار جون ساکورا و کاکاشی رو نجات دادن مثلا همون جایی که ناروت. پرواز کرد و هر دوتاشونو تو کوه اتشفشان گرفت

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 13, 1399

           تو وحشت ناک ترین دو راهی قرارم دادی 🤣🤣🤣🤣
           به نظر من جفتشون از بهترین انیمه ها ان اما به نظر من دراگون بال سوپر خفن تر بود

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 5, 1399

           راستی بین این چهارتا کدوم بهتر
           انیمه. فیلم سینمایی. مستند. سریال
           به نظر من انیمه بهترینشون هستش

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 5, 1399

           انیمه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 6, 1399

           فیلم سینمایی
           انیمه

           پاسخ

          • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیر

           اسفند 5, 1399

           راستی کدوم تیم قویتره ؟

           گوکو سایتاما ناروتو لوفی ایچیگو VS انتقام جویان و شگفت انگیزان

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 5, 1399

           گوکو ناروتو سایتاما لوفی و اسچسگو برنده میشن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

           اسفند 7, 1399

           تیم یک

           پاسخ

       • رهام در پاسخ به رحیممممم

        اسفند 2, 1399

        ناروتو
        سایتاما قدرتشو با تمرین به دست نیاورده بلکه محدودیت شکسته و این قدرتو به دست اورده شما که هیچی از سایتاما و گوکو نمی دونی راجب اینکه ناروتو از این دو نفر قوی تره نظر ندید بهتره

        پاسخ

        • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به رهام

         اسفند 4, 1399

         من میدونم محدودیت شکسته ولی با تمریناتش شکسته یعنی اگه اون تمرینات رو نمیکرد نمیتونست محدودیت بشکنه

         ناروتو هم با حریف های قدرتمندی جنگیده و تمرین زیاده داشته ولی در اون حد قوی نیست این به نظر شما انسافه😢
         درضمن منظور تو از محدودیت چیه

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 4, 1399

          محدودیت توی دنیای سایتاما رو همه موجود گذاشته شده تا خیلی قوی نشن توسط موجوداتی به نام گادها توی دنیای سایتاما اینجوری با مال ناروتو دنیاش فرق میکنه

          پاسخ

         • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

          اسفند 4, 1399

          ببین در دنیای وان پانچ من خدای ا۱لی وقتی دنیارو به وجود اورده یسری گاد به وجود اورده تا روی موجودات محدودیت بذادن تا موجودت به اندازه ی خود خدا قوی نشن و خر پحدودیت شکنی باید در مقابل دشمانان از خودش قوی تر وایسه و بر مرگ غلبه کنه تا بتونه محدودیت بشکنه اما با اینحال حتی اگه یه محدودیت بشکنی یکی دیگه جاشو می گیره ولی سایتاما دیگه هیچ محدودیتی نداره و قدرتش خیلی خیلی زیاده تا جایی که می تونه در مقابل خدای اصلیه دنیای خودش ایستادگی کنه
          سایتاما محدودیت شکسته نه با تمرین هنوز چیز زیادی راجب سایتاما نمی دونیم ولی شاید اینده یه چیزی راجبش گفته بشه
          سایتاما با تمرین محدودیت نشکسته و این قدرتو به دست نیاورده و از ناروتو قوی تره

          پاسخ

          • مهدی در پاسخ به رهام

           فروردین 30, 1400

           این دروغه سایتاما نا محدود نیست اون محدودیتش رو کم کرده ولی از بین نبرده

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به مهدی

           اردیبهشت 20, 1400

           دروغ چیه اینارو خود نویسنده هم تایید می کنه و سایتاما از گوکو قوی تره مساوی نیستن

           پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به رحیممممم

        فروردین 2, 1400

        گوکو زندگی سختی داشته راستی دانلود اسپید کارتون دراگون بال را دارد او از بچه گی تمرینات سختی را گذرانده و با کسانی که از خود قوی تر هستند جنگیده گوکو تا 15 سالگی تمرین میکرده او وقتی3 سال داشت پدر بزرگ اورا مجبور کرد برای غذا یک سنگ بزرگ را تکان دهد که توانست

        پاسخ

 10. e.a

  بهمن 22, 1399

  آهای اونایی که میگین ناروتو قوی ترینه و هیچکی حریفش نیست حتی خدایان میخوام یه لیست بزرگ از اونای که میتونن ناروتو رو شکست بدن بهتون ارائه بدم
  هر دوازده خدای نابودی
  سایتاما
  گوکو و ویجاتو
  وینس
  zeno توی هر حالتی
  grand priest
  تمام فرشته گان دراگون بال (توی دنیای دراگون بال فرشته ها از اکثر خدایان هم قوی ترن و تعداد فرشته ها انقدر زیاده فکر کنم اونایی که میتونن ناروتو رو نابود کنن سی یا چهل تا باشه
  بازم میگید ناروتو قوی ترینه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به e.a

   بهمن 22, 1399

   ما نمیگیم ناروتو قویترینه و هممون می دونیم اینایی که شما نام بردی از ناروتو قویتره

   پاسخ

 11. آرش

  بهمن 22, 1399

  درباره گاتس و مانکی دی لوفی قطعا شوخی میکنید. جدی جدی این رتبه بندی فکر کنم بر اساس ناروتوی فصل اول با فقط و فقط تکنیک تصویر سایه ها. سایتاما و سان گوکو در هر حالتی میتونن ناروتو رو شکست بدن، بله. اما بقیه کار خاصی نمیتونن بکنند. رتبه بندی جالبی داره. اونایی که قابلیت شکست دادن ایشون رو دارن نفرات آخرن و بقیه هم همینطوری برای پر کردن لیست اومدن. به شخصه این رتبه بندی رو قبول ندارم. ما باید در مقایسه، شخصیت اورجینال فعلی رو با شخصیت اورجینال دیگه مقایسه کنیم. بعضی از این ها با تیم و قدرت های گروهی و غیره میروز میشوند. درباره گاتس هم باید بگم قدرت اراده و احساسات و عواطف ؟! شوخی زیبایی نیست.

  پاسخ

 12. نیما

  بهمن 20, 1399

  من ناروتو فن هستم نمی خوان طرفداری کنم ولی بجز سان گوکو و سایتاما بقیه نمی تونن کاری کنند

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به نیما

   بهمن 21, 1399

   اینو بیشتر ناروتو فنا می دونن

   پاسخ

  • علی ملک در پاسخ به نیما

   بهمن 26, 1399

   والا اصن بنظرم این رتبه بندی بی معنیه چون هیچوقت سایتاما با ناروتو اصن مبارزه نکرده که بفهمی چی به چیه اصن مبنای قدرتشون با هم فرق داره ولی بازم درک نمیکنم چجوری سایتاما میتونه قدرت نه دم و کنترل کنه و ناروتو رو بزنه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به علی ملک

    بهمن 28, 1399

    خیلی راحت با یه مشت جدی هر دوشونو شکست میده
    من ناروتو فنم و فن متعصب نیستم لطفا کسایی که وان پانچ من ندیدن یا دراگون بال الکی لاف نزنن که ناروتو ازشون قویتره

    پاسخ

   • محمد در پاسخ به علی ملک

    اسفند 2, 1399

    درسته سایتما ناروتو رو خرد و خاکشیر میکنه ولی ساسوکه رو نه اخه قدرتهای ساسوکه خیلی منحصر به فردن از گنجوتسو گرفته تا تلپورت و سوسانویی که ڋاتش اینه که هیچ ضربه فیزیکی روش اصر نکنه و اماتراسویی که تا سه روز و سه شب به سوختن حریفت ادامه میده و هیچ راهی برای خاموش کردنش نیست

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد

     اسفند 3, 1399

     سایتاما و گوکو می تونن دنیارو خاکستر کنن بعد تو دوباره داری میگی ساسوکه از این دو نفر قوی تره من واقعا دیگه نمی دونم چی بگم شما دراگون بال و وان پانچ من ندیدی به خواطر همین این حرفو می زنی اول برو این دوتا انیمرو ببین بعد بیا راجبشون نظر بده

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به رهام

      اسفند 4, 1399

      دراگون بالو ندیدم ولی وان پانچ من هم انیمه رو دیدم هم مانگا رو خوندم

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به محمد

       اسفند 4, 1399

       پس مانگای ستیتاما وی اس گادو نخوندی
       دراگون بالو که منم ندیدم ولی قدرت گوکو رو درک می کنم و می دونم از ساسوکه خیلی خیلی قوی تره و سایتاما هم همین طور

       پاسخ

 13. کسری

  بهمن 20, 1399

  سلام یک سوال داشتم ناروتو چند فیلم سینمایی داره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به کسری

   بهمن 21, 1399

   ۹ تا ناروتو داره و یکی بوروتو

   پاسخ

 14. بهراد

  بهمن 14, 1399

  چرا کانکی نیست کانکی انقدر قوی میشه که سگ ناراتو رو حساب نمیکنه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به بهراد

   بهمن 16, 1399

   تو اصلا ناروتو دیدی اینجوری میگی کانکی ته تهش یه شهرو می تونه خراب کنه ولی ناروتو کل نینجا های دنیای خودشو تو شیپودن حریفه

   پاسخ

   • بهراد در پاسخ به رهام

    بهمن 18, 1399

    اگر کانکی بخواد از قدرتای دیگ استفاده. کانکی میترسید از قدرتاش استفاده ی زیادی نکرد چون میترسید دوستاشم بمیرن 🤫😏

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به بهراد

     بهمن 18, 1399

     حتی در اون صورت که تمام قدرتشم ازاد کنه نمی تونه ناروتو رو شکست بده
     همه ی کسانی که ناروتو دیدن اینو می دونن

     پاسخ

     • بهراد در پاسخ به رهام

      بهمن 19, 1399

      تو برو ناراتو ببین بعد برو نوروتو 🤫

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به بهراد

       بهمن 19, 1399

       تو نمی تونی ناروتو رو درست بنویسی بعد میگی تو برو ناروتو ببین
       واسه همینه میگم وقتی یه انیمرو ندیدید الکی نیاید بگید فلانی ازش قوی تره

       پاسخ

       • بهراد در پاسخ به رهام

        بهمن 19, 1399

        دیدم بوروتو هم دیدیم اره .

        پاسخ

       • بهراد در پاسخ به رهام

        بهمن 19, 1399

        برو تو یوتیوب بزن میفهمی🤫🤫😛

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به بهراد

         بهمن 20, 1399

         باشه اقا باشه اصلا کانکی از پرزنسم قوی تره ول کن

         پاسخ

        • امیر در پاسخ به بهراد

         بهمن 20, 1399

         فکر کنم تو یا الکی میگی ناروتو دیدی یا داری قدرت ناروتو رو تو فصل اول با الان کانکی مقایسه میکنی

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          بهمن 20, 1399

          من ناروتو فنم بعد تو به من میگی ناروتو ندیدی 😂
          نه خیر من قدرت ناروتوی فعلی رو با کانکی مقایسه می کنم با قدرت جدیدی که ناروتو گرفته می تونه فقط با چند تا مشت زدن به کانکی بکشتش اگه نمی دونی برو مانگای بوروتو رو بخون

          پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          بهمن 21, 1399

          اقا امیر ببخشید من فکر کردم با منی

          پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 21, 1399

           مشکلی نیست پیش میاد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 21, 1399

           فکر کنم اقا بهراد کم اورد 😂درک کرد که ناروتو از کانکی قوی تره

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           نه داداش ساسکه قوی تره یا ناروتو

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 22, 1399

           با هم برابرن

           پاسخ

          • محمد در پاسخ به رهام

           اسفند 2, 1399

           یه دست ساسوکه قطعه قابل توجه ساسوکه با یه دست قطع شده با ناروتو برابره با هر دو تا دیتش راحت ناروتو رو الان حریفه چون ساسوکه همش بیرون دهکده در گیر جنگ بوده ولی ناروتو به عنوان هوکاگه وقت سر خاروندنم نداشت

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به محمد

           اسفند 4, 1399

           ربطی نداره ساسوکه می تونه با قدرت سوسانو به صورت کوچیک یه دست سوسانویی برای خودش درست کنه و در هر صورتی این دونفر با هم برابرن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به بهراد

           بهمن 22, 1399

           الان کلاً برابرن چون جفتشون توی حالتای جدیدشون درحد ایشیکی هستن

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           تو جنگی که داشتن ناروتو به روباه ۹ دم شده بود

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 22, 1399

           متوجه نمیشم

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           ناروتو قوی تره یا ساسکه

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           قوی ترین ادم ناروتو کی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 23, 1399

           ناروتو و ساسوکه با هم برابرن و قوی ترین شخصیت های انیمه ای

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           توی انیمه خودشون قوی ترین

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 24, 1399

           اره اشتباه نوشتم
           به جای انیمه ای باید انیمه ان می نوشتم

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به رهام

           بهمن 25, 1399

           اخر پن نفهمیدم ناروتو میمیره

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به بهراد

           بهمن 25, 1399

           فعلا معلوم نیست
           باید تا آخر بوروتو صبر کرد
           اگه بمیره نویسنده ها رو میکشم

           پاسخ

          • بهراد در پاسخ به امیر

           بهمن 25, 1399

           من تو یه مانگا دیدم کاکاشی با ناروتو س… داشته ولی راسته

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 26, 1399

           وات ؟😶
           این دیگه چه سوالیه معلومه که نه حرفای بد نزنید

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           بهمن 26, 1399

           😂😂😂

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           بهمن 26, 1399

           فقط یک کلمشو رفت
           شما از کجا فهمیدی منظورش
           چیه 😂😂😂

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           بهمن 26, 1399

           گیراییمون بالاست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به بهراد

           بهمن 26, 1399

           😐😐😐😐 فقط اسماشون

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بهراد

           بهمن 23, 1399

           انیمه ان

           پاسخ

        • رهام در پاسخ به بهراد

         اسفند 24, 1399

         در تمامی ویدیو های یوتیوب کانکی از تاروتو خیلی ضعیف تره

         پاسخ

 15. ایران

  بهمن 12, 1399

  متعصب نباشید میدونم قدرت ناروتو زیاده ولی گوکو تو اولترا انسایدنت میتونه شکستش بده و اگه سایتاما با بکس جدی بزنتش مرده میدونم قدرت جدید ناروتو چیه که عمر اشیکی رو کم کرد ولی مثلا سایتاما اگه این بدونه درجا با مشت جدی دخل ناروتو میاد به همه پیشنهاد میدم مانگا گاد وی اس سایتاما رو بخونن تا متوجه بشن قدرت سایتاما بینهایت آخرش ببینید چه مشتی میزنه تازه با سرعت برابر نور از خلاع خارج میشه پس بعدش ما میفهمیم تا حالا جدی مبارزه نکرده گوکو که خودتون میدونین با سرعت چند برابر نور میتونه پرواز کنه میدونم ناروتو خیلی قوی و میخوان بوروتو رو هم از اون قوی تر کنن ولی باور کنید حریف این ۲ نفر نمیشه دیگه قضاوت با خودتون

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به ایران

   بهمن 12, 1399

   سایتاما از گوکو سریع تره سرعت سایتاما 250 برابر نوره و سرعت گوکو تقریباً 1۸۰ برابر سرعت نور

   پاسخ

   • A در پاسخ به امیر

    بهمن 20, 1399

    سلام عزیز اگه یه شیع داخل زمین به سرعت نور حرکت کنه توی زمان سفر میکنه چه برسه به 250 برابر سرعت نور یه خورده فکر کن برو ببین سرعت نور چقدره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به A

     بهمن 20, 1399

     الان شما راجب انیمه می خوای نظر بدی یا راجب علم ؟ ما داریم انیمرو میگیم راجب علم حرف نمی زنیم

     پاسخ

 16. Unknown

  بهمن 12, 1399

  مقایسه کردن قدرت کاراکتر های ناروتو و گوکو و سایتاما وقتی ممکنه که گوکو یا سایتاما تقلب نکنن
  گوکو حالت غریزه ای داره که خیلی کم شده که فعالش بکنه(من میگم حالت غریزه ای)
  سایتاما هم قدرتش خدادادی هست و براش زحمت لازم رو نکشیده(با صد تا دراز نشست و این جور چیزا اگه بشه وان پانچ من شد من از همین الان میرم چند برابر اون تمرین میکنم از اون قوی تر بشم)
  ناروتو هم چند سال تمرین کرده و قدرت Six paths روبدست آورده که بدون قدرت کیوبی هم میتونه از اون قدرتش استفاده که وقتی با Sage mode ترکیب بشه چند هزار برابر میشه و درباره اونایی که به افراد قبیله اوتسوتسوکی میگن نگهبان درخت الهی بهتره بگم که سخت در اشتباهن و هنوز ما رییس قبیله اوتسوتسوکی رو ندیدیم که اینطوری بگیم//// وقتی یک نفر از قبیله اوتسوتسوکی مثل ایشیکی اون همه قویه پس رییس قبیله باید هزار برابر قوی تر از اون باشه.

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به Unknown

   بهمن 12, 1399

   چی میگی سایتاما که حقیقت رو نگفت بعدشم همه میدونن ناروتو از سایتاما خیلی ضعیف تره توی رتبه بندی ها سایتاما از کاگویا هم قوی تره بعدشم سایتاما با خدایان دنیای خودش جنگید و شکستشون داد ‌.
   سرعت سایتاما 753756 برابر سرعت صوته.
   درظمن گوکو توی مانگا های جدید دراگون بال از زنو هم قوی تر شده بعدشم اگه رییس قبیله اوتسوتسوکی هزار برابر ایشیکی قدرتمند باشه قوی ترین شخصیت توی تاریخ انیمه ها و مانگا ها میشه البته اگه چندصدتا از خدایان دراگون بال و یه هفت هشت تا شخصیت دیگه رو حذف کنیم🤣🤣🤣🤣

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    بهمن 14, 1399

    قبول دارم
    ۱ . سایتاما
    ۲ . گوکو
    ۳ . ناروتو
    ۴ . لوفی
    اینا قوی ترین شخصیت های انیمه ای هستن از نظر من

    پاسخ

 17. کیانایاری بیگی

  بهمن 12, 1399

  سلام من انیمه ناروتو رو دیدم ومی دونم که چقدر قویه ولی لوفی قویتره تازه انیمش هنوز تموم نشده معلوم نیست چقدر می تونه قوی تر شه تازشم ناتسوروننوشتین

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به کیانایاری بیگی

   بهمن 14, 1399

   ناتسو اصلا حریف ناروتو نمیشه و راحت ازش شکست می خوره و با قدرت جدیدی که ناروتو به دست اورده می تونه حتی راحت لوفی رو هم شکست بده ولی از گوکو و سایتاما ضعیف تره حتی با اون قدرت جدید

   پاسخ

 18. سلام
  اونایی که میگن ناروتو از گوکو و سایتاما ضعیف تر هستش راست میگن.اما اینا فقط میتونن ناروتو را توی انیمه خودش شکست بدن اما توی انیمه بوروتو که پسر ناروتو هستش ناروتو به قدرتی دست پیدا میکنه که میتونه گوکو و سایتاما رو شکست بده.در نتیجه ناروتو از اینا قویتره یعنی قویترین شخصیت هستش..اما اگه بخوایم بوروتو یعنی پسر ناروتو رو حساب کنیم حتا میتونه گوکو و سایتاما رو شکست بده
  چون بوروتو به قدرتی دست پیدا میکنه که میتونه همه چیز رو با یه چشم که ترکیب چشم کیوبی و بیاکوگان هستش
  البته خواهر بوروتو هم هست که میتونه با یه انگشت چاکرای حریفش رو متوقف کنه و از گوکو و سایتاما قویتره
  البته توی انیمه بوروتو خدایانی هستن که از گوکو و سایتاما قویترن مثل…ایشیکی…دانای شش تریقت…کاگویا…کاواکی….و بقیه
  پس وقتی انیمه هاشونو ندیدین هیچی نگین

  پاسخ

  • ابراهیم در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 3, 1399

   من میگم که هر کسی توی زمین خودش شاخه😁😀 هر کسی ناروتو ندیده الکی لاف نزنه

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 3, 1399

   گوکو هنوز خیلی از ناروتو قوی تره و سایتاما هم همینطور بوروتو هم هیچی در برابر خدایانی مثل گوکو نیست
   بعدشم نه گوکو نه سایتاما هیچکدوم از چاکرا استفاده نمیکنن بعدشم با حساب همین قدرتی که میگی ناروتو رتبش توی قدرتمندا از سایتاما و گوکو پایین تره
   درظمن مانگای سایتاماvsگاد رو بخون

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به امیر

    بهمن 28, 1399

    بوروتو می تونه زمان را کنترل کنه در ضمن اگه به تمرین باشه گای از انیمه ناروتو و ناروتو از سایتاما قویترن

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد

     بهمن 28, 1399

     کی. گفته بوروتو می تونه زمانو کنترل کنه ؟ سایتاما با تمرین قدرتشو به دست نیاورده بلکه محدودیت شکسته و این حد قدرتی که تا الان تو انیمه نشون داده ته تهش ۱۰ درصد قدرتشه تو مانگای سایتاما وی اس گاد سایتاما خدای دنیای خودشو شکست میده

     پاسخ

  • Unknown در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 12, 1399

   چشم بوروتو ترکیب نیست و چشمی هست که فقط تو خاندان اوتسوتسوکی وجود داره و تازه بوروتو کارما هم داره و ممکنه به دلیل کارما و بیاکوگان مادرش (اگه ارث برده باشه) بتونه یکی از قویترین چشم ها رو هم باز کنه که باعث میشه چاکراش خیلی زیاد بشه و دیگه محدودیتی نداشته باشه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به Unknown

    بهمن 14, 1399

    در اون صورت شاید تا اخر انیمه بتونه حتی از گوکو هم قوی تر بشه ولی از سایتاما نه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به رهام

     فروردین 1, 1400

     اقا این حرفم اشتباه بود و بهش پی بردم پس نادیده بگیریدش

     پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 20, 1399

   برادر عزیز خودت میدونی که وان پانچ من یعنی یه مشت 👊 که فرصتش باشه حریفو پودر می‌کنه منم طرفدار همه شونم چون دیدم ولی سایتاما یه چیز دیگست

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیررضا

    بهمن 20, 1399

    اینو که همه می دونن برادرم

    پاسخ

   • محمد جواد قاسم پور در پاسخ به امیررضا

    بهمن 28, 1399

    سایتاما تمریناتش زیاد بوده ولی گای از انیمه ناروتو خیلی تمریناتش از سایتاما بیشتر بوده ولی گای قدرت سایتاما رو نداره
    پس اگه به تمرین باشه ناروتو بای بتونه با یه فوت همه چی رو نابود کنه ولیاینطور نیست

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

     بهمن 28, 1399

     سایتاما الکی اون حرفو زده
     در واقع محدودیت شکسته و الان انقدر قدرتمند هست که بتونه دنیارو نابود کنه

     پاسخ

  • امیر در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 22, 1399

   ناروتو توی همین حالت که میگی با ایشیکی برابر شد و هنوز هم به هیچ عنوان حریف سایتاما و گوکو نمیشه این خدایانی که گفتی هر کدوم میتونن یه دنیا رو نابود کنن که سایتاما هم به راحتی این کار رو میکنه گوکو هم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از این چیزا قوی تر هست

   پاسخ

  • امیرحسین در پاسخ به محمد جواد قاسم پور

   بهمن 29, 1399

   ناموسا حالت خوبه ناروتو تو حالت جدیدش میتونه یه کهکشلن از بین ببره

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیرحسین

    بهمن 29, 1399

    حال خودت خوبه برادر یه کهکشان ناروتو با اون قدرتش ته تهش می تونه زمینو نابود کنه من خودم ناروتو فنم و مانگای بوروتو رو هم خوندم گوکو که همه می دونن از ناروتو قویتره و سایتاما هم از گوک. قوی تره و می تونه با یه مشتش کل کیهانو نابود کنه
    ناروتو به هیچ عنوان حریف این دو نفر نمیشه

    پاسخ

    • اميرحسين در پاسخ به رهام

     اسفند 1, 1399

     داداش منظورم اين بود كه يعني ميتونه كهكشان نايود كنه اوج همه ي قوي هاي ناروتو نابودي زمينه كه خودت گفتي منظورم سوالي بود

     پاسخ

 19. ایران

  دی 27, 1399

  میدونم ناروتو خیلی قوی ولی قبول کن که به هیچ وجه حریف گوکو و سایتاما نمیشه میدونم این حرفم روت تأثیری نداره من خودم ناروتو دیدم و میدونم چقدر قویه ولی این یه واقعیت

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ایران

   فروردین 1, 1400

   با کی حرف می زنی ؟ 😂

   پاسخ

 20. نوبو

  دی 23, 1399

  ناروتو رو دیدی اصلا؟ لوفی قوی هست آره .. اما ناروتو اگه یکی از توپ های انرژیش در حالت لباس استفاده کنه می تونه مثل یه بمب هسته ای یه یه انفجار غیر غابل فرار درست کنه . تازه ۵.۶ تا ازش داره … می تونه بدل سایه ای بزنه یه ارتش بینهایت با حالت ترکیب کامل روباه و انرژی طبیعی بکنه و می تونه از هر ۹ کیوبی هم زمان استفاده کنه که مثل قدرت بینهایته با توانایی های خیلی زیاد . تازه اگه بخواد می تونه چند میلیارد بدل سایه ای بسازه و تمام دانش ها و مهارت های کل اون دنیاش رو تو یه مدت یاد بگیره . سلولای نصل اولم که بهش پیوند زدن. … تو بعدشم یاد گرفت حالت دوم لباسشو باز کنه که یه قدرت بی نهایت خالص برای یه مدت بهش می ده . که یعنی .. کنشیرو هم که گفتی یچی مثل هیناتا ایناست دیگه پس ناروتو با قدرت خالص می تونه نقطه های فشارشو کامل ببنده پس پیروزه . ارن ییگرم راهت با یه حمله ی انرژی کل نصل غولا رو با یه حرکت از بین می بره بماند که خودشم می تونه یه ارتش کامل بشه که هر کدوم به تنهایی می تونن این کارو راحت انجام بدن .گاتسم که گفتی نمی تونه با عاطفی تر بودن یکی مثل ناروتو رو شکست داد . تازه جوتارو کوجو که گفتی شاید زمانو نگه داره یه حمله کنه اما به نظرت یه حمله ی کوچیک می تونه ناروتو که حالت لباس کیوبی نه دمو داره شکست بده؟ دوتا سیاره هم بهش بزنی ککش نمی گزه .اتومسک هم چنتا ربات بزرگو زده به نظرت می تونه ناروتو رو که با سرعتش وحشت و قدرت هیولا وار و … رو شکست بده؟ چون نماد آزادیه نباید شکست بخوره ؟ ناروتو هم اگه اینطوره نماد پایداری و تلاشه . خیلیای دیگه هم به همین روال از ناروتو شکست می خورن . دست کم نگیر اگه خنگ بازی در میاره قدرتش جای شک نداره

  پاسخ

  • ابراهیم در پاسخ به نوبو

   بهمن 3, 1399

   سلام ناروتو میتونه تایتان ارن رو به سادگی شکست بده و به نظر من سایتاما و کوکو قویتر از ناروتو هستش ناروتو حتی میتونه همشونو شکست بده بجز سایتاما و کوکو

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به نوبو

   بهمن 9, 1399

   اقا شما نمیدونی اسم قدرت ناروتو درگرگونی بیجو بعد داری مثل فنای متعصب نظر میدی یکم اروم باش
   منم خودم ناروتو فنم ولی در این حد که بزنم کل شخصیتای لیستو ناکار کنم نه
   ناروتو با لوفی و ایچیگو برابره این یه واقعیته
   از سایتاما و گوکو و ماب هم ضعیف تره
   قدرت بمب بیجوش مثل بمب هسته ای نیست و نمی تونه یک میلیارد تا بدل با دگرگونی بیجو و انرژی طبیعت درست کنه چون غیر ممکنه حتی ناروتو هم چاکراش حدی داره و تموم میشه اون وقتی تو فایت اخرش با ساسوکه از انرژی طبیعت و دگرگونی بیجو با هم استفاده کرد بعدش حتی یه ذره هم چاکرا براش نمونده بود!!!بعد شما میگی یک میلیارد تا بدل سایه ای که هر کدومش کلی چاکرا می خواد !!!به غیر از خدایانی که تو این لیست بودن فقط لوفی و ایچیگو می تونن با ناروتو مبارزه کنن و سایتاما و گوکو و ماب هم می تونن شکستش بدن

   پاسخ

  • Unknown در پاسخ به نوبو

   بهمن 12, 1399

   منظورت از لباس دوم همون مود هسته ای هست؟

   پاسخ

  • نایت در پاسخ به نوبو

   بهمن 12, 1399

   ناجورتوهم زدی ..بمب اتم!!!!؟؟..خودم یکی ازطرفدارای ناریتوهستم..ناریتوهرچی بشه به سایتاماوکوگومیبازه این یه واقعیته

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به نوبو

   اسفند 2, 1399

   تو مگه ناروتو رو دیدی؟ والا ما مانگا بوروتو رو هم خوندیم خبری از ترکیدن اون توپ نبود در ضمن دوست عزیز گرامی ناروتو فقط میتونه ۵۰۰۰ هزار بدل بزنه طبق انیمه ای که دیدم و حرفی که کاکاشی به بوروتو زد در ضمن ناروتو فقط چند دقیقه میتونه حالت دوم لباسو اجرا کنه و غذیه دو سیاره چیه که میگی من ناروتو فنم ولی اطعلاعات غلط نده که بخوای یه شخصیت رو opکنی

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به محمد

    اسفند 3, 1399

    اون که ۲ دقیقه می تونست از حالت ساگا مود استفاده کنه اشتباهه و فقط ماله اولش بود چون تازه این قدرتو گرفته بود
    ولی این حرفس که شما می زنی درسته

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به رهام

     اسفند 12, 1399

     ببخشید منظورم حالت لینک کوراما موده

     پاسخ