معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1777)

بستن فرم

 1. pokerxlr

  دی 23, 1399

  نا را تو رو خیلی دست کم گرفتیا اون اگه جدی بشه می توه همشونو باهم نابود کنه

  پاسخ

  • sda در پاسخ به pokerxlr

   دی 27, 1399

   آره همشونو😒

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به sda

    دی 27, 1399

    شما این حرفشو جدی نگیر 😁😁

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به pokerxlr

   دی 27, 1399

   من خودم ناروتو فنم
   توام ناروتو رو خیلیی دسته بالا گرفتی حتی اگه ناروتو جدی بشه عددی برای گوکو و سایتاما نیست 😋😋

   پاسخ

 2. محمدامین

  دی 23, 1399

  جای کن کانکی تویه این لیست خالیه
  درمورد لایت یاگامی هم تا اون بخواد ساعتش و فشار بده کاغذه بزنه بیرون و بخواد اسم ناروتو رو بنویسه ناروتو میزنه شتکش میکنه مگه اینکه بخواد قبل از مبارزه اینکارو بکنه که بعید میدونم

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمدامین

   بهمن 16, 1399

   کانکی رو اصلا به ظهنت راه نده چون هیچ جوره نمی تونه ناروتو رو شکست بده و لایتم تو این لیست اضافیه

   پاسخ

 3. اصلا اشتباه هستش همه رو با هم مقایسه کنیم چون این شخصیت ها توی انیمه های مختلف هستن و هیچ ربطی به هم دیگه ندارن و هیچ وقت باهم نمی جنگن پس برای چی با هم مقایسشون میکنیم..مهم اینه که انیمه هاشون رو ببینیم و لذت ببریم..

  پاسخ

 4. s#s

  دی 19, 1399

  لطفا بازم از این مقاله ها قرار بدید بحث در مورد این انیمه ها خوبه کلی چیز جدید فهمیدم

  پاسخ

 5. امیر

  دی 19, 1399

  کلا تو این لیست فقط باید ۵ نفر میومدن
  ۱. گوکو
  ۲.سایتاما
  ۳. کیریتو
  ۴. توریکو
  ۵. ایچیگو(قدرتش با ناروتو کاملا برابره)
  اگه دلیل میخواین که گوکو و سایتاما تابلوئن پس نمیگم و درمورد کیریتو باید بگم اون میتونه با قدرتش تقریبا یه منظومه از بین ببره و درمورد توریکو باید بگم که قادره یه ستاره بزرگ رو از بین ببره و ایچیگو و ناروتو قادرن یه سیاره نابود کنن پس به این دلیل برابرن ولی بقیه کارکترا که تو این لیست بودن کاملا ضعیف بودن و راحت شکست میخورن

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   دی 19, 1399

   چی میگی منظور تو کیریگایا کازوتو ه ولی اون هیچ جوره نمی تونه ناروتو رو شکست بده تا بیاد حرکت کنه از بین رفته

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به امیر

   دی 20, 1399

   اولن غیر از سایتاما و گوکو همشون از جمله ایچیگو و کیریتو جلوی ناروتو کشکن

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   دی 21, 1399

   اصلا توریکو کیه ؟ 😑🤤🤔

   پاسخ

  • sda در پاسخ به امیر

   دی 24, 1399

   کیریتو که هیچی اگه صد نفر هم بیاریم اون اینجا جاش نیس توریکو رو ندیدم نظر خاصی ندارم با بقیش موافقم

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به امیر

   اسفند 2, 1399

   خخخخ کیریتو میتونه ناروتو رو شکست بده؟ مردم از خنده

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیر

   اردیبهشت 7, 1400

   توریکو تو معتبر ترین لیست از ناروتو صعیف تره ایچیگو ۱۵ هم لوفی ۲۰ هم گوکو ۵ و سایتاما ۶ و ناروتو ۹ هم بود و کیریتو اصلا تو لیست نبود😂البته اینا قدرت تو انیمست نه مانگا

   پاسخ

 6. ایران

  دی 18, 1399

  واقعا هر کی فقط ناروتو رو دیده نظر نده چون فقط ناروتو رو دیدین دلیل نمیشه از همه قوی تر باشه قبول دارم بیشتر این لیست ناروتو میتونه شکستشون بده ولی گوکو و سایتاما رو به هیچ وجه اون که میگه ناروتو از دور میتونه سایتاما رو شکست بده اشتباه مییکنه یک نفر سایتاما رو تا ماه پرت کرد با اون شدت به ماه برخورد کرد حتی خون دماق نشد و با یه پرش در چند ثانیه از ماه به زمین رسید پس ناروتو به هیچ وجه نمیتونه سایتاما رو زخمی کنه و شخصیت مثل آنتی اسپیرال از انیمه گورن لاگان وجود داره که به راحتی کهکشان هارو نابود میکنه ناروتو چه شانسی در برابرش داره یا زنو ساما از انیمه گوکو که میتونست هر چیزیو تو یک لحظه فقط با تکون دادن دستش پاک کنه وفتی همه ی این انیمه هارو دیدی بعد بیا بگو ناروتو از فلانی قویتره

  پاسخ

 7. ممد

  دی 17, 1399

  کانکی خیلی از نا روتو قوی تره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ممد

   دی 18, 1399

   کی گفته کانکی انگشت کوچیکه ی ناروتو هم نمی شه 😂😂
   نترس فقط ناروتو رو ندیدم بازم دیدم و از رو دیده ها و تجربم می گم که کانکی خیلی از ناروتو ضعیف تره

   پاسخ

   • بهراد در پاسخ به رهام

    بهمن 14, 1399

    داداش من ناراتورو هم دیدم ولی کانکی قوی تره . از کجا میدانیم . موقعی که اون بخواد جنگ بزار انقدر قدرتش زیاده. که اون کرمای فصل چهارمش رو بخواد از کاگونش در بیاره دونیارو میتونه بترکونه .

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به بهراد

     بهمن 16, 1399

     حالت خوبه دنیا رو بترکونه اول درست حصابی انیمرو ببین بعد بیا نظر بده درسته که کانکی می تونه ترمیم شه خوب ناروتو هم با چاکرای کوراما می تونه
     حتی اگه کانگی کل قدرتشم استفاده کنه و بخواد با اون کرما ناروتو رو بزنه ناروتو با یه راسن شوریکن پودرش می کنه
     من فن متعصب نیستم و توکیو غولم دیدم
     کانکی حتی انگشت کوچیکه ی ناروتو هم نمیشه

     پاسخ

 8. منتقد

  دی 17, 1399

  بن تن قویرترینه همرو میتونه با موجود ایکس بگیره دنیا هاشونو پاک کنه از اول بسازه 😋

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به منتقد

   دی 18, 1399

   برادرم اولا بن تن انیمه نیست دوما نمیتونه ی کشورو نابود کنه اما ناروتو می تونه یا گوکو و سایتاما که می تونن کل منظومه ی شمسی که هیچ کل دنیا رو نابود کنن

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به منتقد

   دی 20, 1399

   اولن بن تن نمیتونه دنیارو پاک کنه و دوباره بسازه دومن بن تن بخواد به موجود ایکس فوق فوقش بتونه منظومه شمسی رو نابود کنه
   بعدشم اون دوتا کنترل کننده موجود ایکس رو بن بخواد راضی کنه خودش هفت خوان رستمه درظمن بن هیچوقت اونقدر سریع به موجود ایکس تبدیل نمیشه یا بهتر بگم اصلا خودش نمیدونه قراره به چی تبدیل شه و به همین دلیل سایتاما با یه ضربه ی مرگ نابودش میکنه بعدشم بن حتی اگه تمام قدرت موجود ایکس رو در اختیار بگیره بازم جلوی گوکو هیچی نیست بعدشم چندین بار گفتم بازم میگم سایتاما وقتی نیرویی که میتونست به راحتی منظومه شمسی و سیارات نزدیکش رو نابود کنه بهش برخورد کرد هیچیش نشد و اگه از همه قدرتش استفاده کنه از گوکو هم قوی تر میشه و بن تن در اون صورت پشم سایتاما هم نیست خیلی شخصیت های دیگه مثل کاگویا اوتسوکی بیرس زنو و خیلی از خدایان دراگون بال و… از بن خیلی قوی ترن

   پاسخ

  • Sasuke در پاسخ به منتقد

   اسفند 2, 1399

   قدرت موجود ایکس مال بن تن نیست و مال اون دو فضاییه که اونقدر اونا لج بازن که بهش اون قدرتو نمیدن در ضمن الان بحث انیمه هستش

   پاسخ

 9. اميرحسين

  دی 15, 1399

  ببينيد مقايسه يه شخصيت انيمه اي با يه شخصيت ديگه اشتباهه مثلا تو وان پيس ما نيروي هاكي داريم تو جوجو استند تو هانتر هانتر نن تو دراگون بال كاي يا كي اسمشو درست نميدونم تو ناروتو چاكرا ايا مقايسه اينا با هم درسته مثلا لوفي ميتونه نينجوتسو بزنه ناروتو ميتونه از نن استفاده كنه گوكو ميتونه مثلا دنده چهار لوفي بزنه نه به نظرم مقايسه اين ها با هم اشتباهه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به اميرحسين

   دی 17, 1399

   حرف درستی زدی ولی حالا اگه حساب کنیم گوکو اول سایتاما دوم ناروتو سوم و لوفی چهارم قوی ترین ها اینا هستن

   پاسخ

 10. Abbas

  دی 13, 1399

  کوگو و سایتاما موافقم ولی بقیش همش اغرار بود😑

  پاسخ

  • ممد در پاسخ به Abbas

   دی 17, 1399

   ارن بیشتر قدرت داره😑😑😑

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ممد

    دی 18, 1399

    اقا محمد شما که ناروتو رو ندیدی الکی حرف نزن از خدا ها که بگذریم تو این لیست فقط گوکو و سایتاما می تونن ناروتو رو نابود کنن و ایچیگو و لوفی و ماب هم می تونن باهاش مبارزه کنن ولی فقط شاید ماب بتونه تو این سه تا شکستش بده

    پاسخ

 11. متین

  دی 11, 1399

  ناروتو از همه قوی تره 😂

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به متین

   دی 20, 1399

   الان شپا داری مسخره می کنی ؟

   پاسخ

   • نایت در پاسخ به رهام

    بهمن 12, 1399

    پلنگ صورتی ازهمه قوی تره😂😂

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به متین

   بهمن 14, 1399

   نه اقا نایت باب اسفنجی از پلنگ صورتی هم قوی تره

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به رهام

    بهمن 15, 1399

    خیر پاتریک قوی تره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیر

     بهمن 16, 1399

     نه دیگه تو قسمتی که خانم پاف ماشین باب اسفنجی رو دزدید باب اسفنجی رنده شد ولی زنده موند تا ماشینشو پس بگیره پی پاتریکم شکست میده
     باب اسفنجی از همه قوی تره

     پاسخ

     • mahan در پاسخ به رهام

      بهمن 19, 1399

      نزارید اُختاپوسو بندازم به جونتون 😁😂

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به mahan

       بهمن 20, 1399

       سندی رو یادت رفت 😂

       پاسخ

     • امیر در پاسخ به رهام

      اسفند 9, 1399

      میخوای چند تا از شاهکارای پاتریکو بگم ؟؟؟؟؟

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       اسفند 11, 1399

       بگو ولی به باب اسفنجی نمی رسه باب اسفنجی یه خداست 😂و پاتریکو می تونه شکیت بده ولی به سختی

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رهام

        اسفند 11, 1399

        پاتریک هر آسیبی ببینه درمان میشه و اگه مثلا دستش جدا شه دستش تبدیل به یه پاتریک دیگه میشه ضربه های باب اسفنجی ضعیفا اما توی یه قسمت پاتریک داشت با مشت هر چی جلوش بود نابود میکرد

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیر

         اسفند 12, 1399

         باب اسفنجی هم قدرت تکسیر داره و جاودانه بنش هیچ جوره اسیب نمی بینه و وقتی اگه همبرگر خرچنگیی رو که دویش داره خراب کنی کل بیکینیباتمو نابود می کنه
         اگه دست باب اسفنجی رو بکنی دوباره دستش در میاد و حتی تو سینمایی شهر ممنوعه کل بیکینی باتمو نجات داد در واقع باب اسفنجی یه خداست و قدرت بی پایان داره

         پاسخ

         • امیر در پاسخ به رهام

          اسفند 13, 1399

          اون قسمت که باب اسفنجی تبدیل به یه خدا شد فکر نکنم بعد اون قدرتاشو از دست داده باشه اما در هر صورت پاتریکم چند بار قدرت داشته و از باب اسفنجی نترس تره اگه اون تئوری که میگه پاتریک یه دانشمند مطرحه درست باشه یعنی از باب باهوش تره

          پاسخ

 12. Amir ali

  دی 9, 1399

  در مورد اون میمون لنگ دراز و ایچیگو باهات مخالفم.حالت six path sage mode کاملا از قدرت خود ناروتوهه و در این حالت می‌تونه با گوکو تو حالت سوپر سایان آبی رقابت کنه.و در مورد لافی که هیچ پخی نیست بگم که اینکه بگم جفتک بندازه و لگد بزنه برای ناروتو کافی نیست.لافی تو قوی ترین حالت زمین رو شاید بتونه نابود کنه.ولی ناروتو با حد اکثر قدرتش نیمی از حسنی رو می‌تونه نابود کنه

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به Amir ali

   دی 10, 1399

   ببین من خودم ناروتو فنم ولی نمیتونم چون ناروتو رو دوست دارم
   ولی من تاحالا ندیدم قدرتی داشته باشه که بتونه نیمه از عالم رو نابود کنه اگه اینطور قدرتی داره چرا موموشیکی تونست بکشش(البته ساسکه و بوروتو برگشتن به گذشته و نجاتش دادن) درظمن من فکر میکنم تو ناروتو رو باترکیبی از کاگویا و موموشیکی اشتباه گرفتی

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    دی 10, 1399

    اولا که برنگشتن گذشته دوما موموشیکی ناروتو رو چی کار کرد🤣😂🤣😂

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    دی 21, 1399

    ناروتو رو نکشت و فقط دمار از روزگارش در اورد همین بعدش ناروتو رو با خودش برد به جایی که درخت الهی هست و چاکراشو می خواست ولی اونا میان کمکش

    پاسخ

    • حقیقت در پاسخ به رهام

     دی 26, 1399

     اولا که نارتو میتونست در مبارزات چونین مومشیکی رو از پا در بیاره ولی به خاطر اینکه کونوها نابود نشه نکرد وگرنه اول کار جد اباد موموشیکی از جا در میومد

     پاسخ

    • محمد در پاسخ به رهام

     اسفند 2, 1399

     ناروتو میتونست اصن اون توپه رو دفاع کنه ولی به خاطر نجات روستا ضربشو گرفت برا همینم صدمه دید اگه تو یه بیابونی بودن دمار از روزگارش در میاورد

     پاسخ

   • محمد در پاسخ به امیر

    اسفند 2, 1399

    اون قسمت انیمه فیلر بود و جزو مانگا نبود ناروتو توی حالت جوونیش قویتر بود چون همه بیجو ها رو داشت و هم توپ های sage مود رو ولی الان تجربش بیشتره و لباس دوم کیوبی رو داره میگن چپتر بعدی احتمال داره کیوبی بمیره رینگان ساسوکه هم که نابود شد اینقدر این دو کاراکتر قوی بودن که دشمن لایق سخت میشد واسشون پیدا کرد واسه همین ضعیفشون کردن در ضمن قویترین تیم جنگی هم ناروتو و ساسوکه هستن

    پاسخ

   • uzumaki.naruto در پاسخ به امیر

    اردیبهشت 16, 1400

    به گذشته کی برگشتن؟
    تلپورت کرد اونجا که ناروتو بود نجاتش دادن

    پاسخ

  • Ace در پاسخ به Amir ali

   بهمن 18, 1399

   تو اصلا لوفی رو دیدی ناروتو‌اصلا باهاش برابر نیست دنده دو سرعت مینهایت دنده سه فوق العاده قوی دنده چهار میتونه کوه رو پودر کنه هاکی فاتهی که کسایی که اراده ضعیف دارن از ترس بیهوش میشن پیشبینی آینده هاکی زره ای و حتی تو مبارزه با کایدو قدرت جدیدی رو به اسم سحره سرخ پیدا کردا و شایعه شده که دنده پنج هم فعال میکنه و هنوز این انیمه ادامه داره تا لوفی خیلی خیلی قویتر شه بعد ناروتویی که تو یه نبر با یه ایشیکی برای اینکه پیروز شه عمرش رو قربانی کرد به نظر شما میتونه مقابل لوفی دووم بیاره

   پاسخ

  • Ace در پاسخ به Amir ali

   بهمن 18, 1399

   تو‌اصلا وان پیس ندیدی لوفی قراره حتی از دراگون بال هم جلو بزنه فروشش بیشتره لوفی یه الفاند گتولینگا بزنه ناروتو له شده افتاده اونور مرد تک مشتی هم که میگین قویه شاید تو دنیای خودش قوی باشه ولی تو دنیای وان پیس کایدو که بدنش به هیچ عنوان زخمی نمیشه و قویه رو لوفی مخواد شکست بده سایتاما هر چقدر قوی باشه جلو لوفی و گوکو هیچه چون لوفی هنوز جا داره پنج‌سال ادامه داره داره قوی تر میشه گرفتین تو که گفتی لوفی هیچی نیست فقط با مشت لگد میزنه نمیتونه ناروتو رو شکست بده احمق تو اول وان پیس رو تا آخر ببین بعد حرف بزن لوفی میتونه آینده رو پیشبینی کنه با هاکی زرهی بدنش رو سفت کنه و با هاکی فاتح اونایی که اراده ضعیف دارن بیهوش کنه و دنده دو سرعت فوق العاده و همچنین دنده یه و چهار مرد ماری و پرشی و حتی گفته شده دنده پنج هم در راهه بعد ناروتو که جلو ایشیکی عمرشو داد تا شکستش بده اونم ایشیکی که یه پاش لب گور بود اصلا ابدا ناروتو به لوفی نمیرسه تو اول برو اسم لوفی رو درست بنویس نه لافی

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    لوفی قراره از گوکو و سایتاما قوی تر شه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چی میگی گوکو توی حالت جدیدش تبدیل شد به قوی ترین شخصیت تاریخ تمام انیمه و مانگا ها یعنی حتی از خدایانی مثل زنو یا فرشته هایی مثل وینس قوی تر شد لوفی خودشو بکشه حریف حالت غریزه ماورایی گوکو نمیشه بعدشم کجایی سایتاما هم تقریبا به طور کامل آسیب ناپذیره تو سایتاما vs گاد سایتاما در برابر موج انفجاری که کل دنیا رو نابود کرد دوم آورد و فقط با یه مشت رشته زمان و مکان رو پاره کرد
    سرعت لوفی بی نهایته؟؟😐😐😐😐 هم ناروتو هم سایتاما هم گوکو از لوفی سریع ترن لوفی نه برای ناروتو نه سایتاما نه گوکو هیچی نیست

    پاسخ

   • امیر در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    توام اول یاد بگیر اون اسمش سایتاما نه مرد تک مشتی بعد بیا دربارش نظر بده

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    لوفی چجوری می خواد گوکو رو شکست بده سا سایتاما رو سایتاما می تونه با یه مشت کل دنیای وان پیسو محو کنه و همین طور گوکو
    اگه لوفی این قدرتا رو داره ناروتو هم ولی جتسو ی مختلف داره فقط راسنگان ده ها نوع رو ناروتو داره یا بدل سایه ای
    تو اصلا ناروتو ندیدی ناروتو تو جنگ اخرش باساسوکه چنان راسن شوریکنای علیه تیغهی ایندرا ی ساسوکه زد که کل دره ی نهایی رو با خاک یکسان کرد اگه فقط یکی از اون راسن شوریکنا به لوفی برخورد کنه حتی خاکسترشم نمی مونه
    ایشیکی می تونست کل رمینو نابود کنه ولی ناروتو با قدرت جدیدش اشیکی رو شکست داد و با این قدرت فقط با یه دست زدن به لوفی می تونه راحت بکشتش
    ببسن می دونم لوفی واقعا قویه ولی از ناروتو ضعیف تره
    این رتبه بندیه صحیحه از نظر من
    ۱ . سایتاما
    ۲ . گوکو
    ۳ . ناروتو
    ۴ . لوفی

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به Ace

    اسفند 4, 1399

    توام معلومه ناروتو و وان پانچ من ندیدی و قدرتای سایتاما و ناروتو رو نمی دونی من قبول دارم لوعی خیلی قدرتمنده ولی حریف ناروتو نمیشه تو انفجاری که تو جنگ ناروتو و ساسوکه تو دره ی نهایی بر اثر راسنشوریکنای ناروتو و تیغه ی ایندرای ساسوکه به وجود اومد رو دیدی ؟ تو وان پیس ا۱لا همچین انفجاری وجود داشته ؟ منم وان پیس ندیدم ولی می دونپ لوفی قدرتمنده
    اون کایدوییم که میگی تو دنیای ناروتو ته تهش ماداراعه و اون قدر قوی نیست
    لوفی ون قدرتا رو داره ناروتو هم کلی جوتسو داره تو داری میگی لوفی تو دنده چهار که قوی ترین حالت فعلیشه می تونه یه کواو پودر کنه ولی ناروتو با قدتای کوراما تو ساگا مود می تونه با ۵۰ درصد قدرتش چند تا کوهو پودر کنه ولی با این حال از گوکو و سایتاما ضعیف تره تو داری خدایی مثل گوکو و بی محدودیتی مثل سایتاما رو با لوفی مقایسه می کنی و میگی قراره ازشون قوی تر شه ؟ تو نه ان پانچ من دیدی نه دراگون بال نه ناروتو خودم نمیگم همرو دیدم ولی قدرتشونو می دونم من وان پیس و دراگون بال ندیدم ولی قدرتشونو درک می کنم و می دونم لوفی از ناروتو ضعیف تره
    این رتبه بندیه صحیحه از نظر من البته هر کی نظری داره
    ۱ . گوکو و سایتاما
    ۲ . ناروتو
    ۳ . لوفی

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     اسفند 12, 1399

     موب توی حالت بی نهایت میزان کمی از سایتاما و گوکو ضعیف تره و ناروتو رو به دیدار خالقش میفرسته میفرسته

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اسفند 13, 1399

      اره چند وقتیه تازه انیمشو دیدم از این به بعد اون رو تو جایکگاه دوم قرار میدیم چون گوکو و سایتاما برابرن و رتبه ی ۱ میشن ماب یکم ازشون ضعیف تره رتبه ی ۲ میشه و ناروتو رتبه ی ۳ و لوفی رتبه ی ۴
      ۱.گوکو و سایتاما
      ۲.ماب
      ۳.ناروتو
      ۴.لوفی
      ۵.ایچیگو

      پاسخ

 13. کانکی

  دی 6, 1399

  هممم چرا اسکانور یکی از ۱۰ شخصیت قدرتمند انیمه ای تو لیست نیست

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به کانکی

   دی 6, 1399

   کی هست ؟

   پاسخ

   • نوید در پاسخ به رهام

    دی 14, 1399

    تو هفت گناه کبیرس گناه شبر

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به نوید

     دی 14, 1399

     ببین بان که کلا هیچی نیست اونیکی که دیگه هیچی از بان که قوی تر نیست ؟ پس حرف بیخود نزنید بان که جاودانیت رو هم میشه کشت اون که دیگه هیچی

     پاسخ

     • sda در پاسخ به رهام

      دی 15, 1399

      اسکانور و ملیوداس از بان خیلی قویترن
      شاید ناروتو نتونه بان رو شکست بده بخواطر جاودان بودنش ولی بان نمیتونه ناروتو رو شکست بده

      پاسخ

  • sds در پاسخ به کانکی

   دی 15, 1399

   خیلی شخصیت ها هستن که از ناروتو قویترن که بیشترشون تو این لیست نیستن
   کسایی که تو دراگون بال هستن رو میشه تو این لیست قرار داد چون سطح قدرت تو اون انیمه با ناروتو متفاوته

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به sds

    اسفند 16, 1399

    وای خدا. مثلا کی خدایان دراگون بالو با خود گوکو نمی تونی مقایسه کنی چون ازش خلی خیلی قوی ترن ما شخسیتای معمولی رو مقایسه می کنیم تو این لیست گوکو و سایتاما و ماب می تونن نارونو رو شکست بدن و ایچیگو و لوفی هم باهاش مبارزه کنن ولی این دو ازش قوی تر نیستن

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     اسفند 16, 1399

     دیگه نامردی نکن گوکو با حالت اومنی ورسال گاد فقط دو نفر ازش قوی ترن چهار پنج نفر هم باهاش برابرن بقیه در حدش نیستن گوکو برای شکست ناروتو نیاز نیست از حالتای خیلی قدرتمند استفاده کنه
     مثلا فکر کنم با سوپر سایان 4 به راحتی ناروتو رو شکست بده

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اسفند 17, 1399

      نه از حالتای خیلی قوی نیاز نیست استفاده کنه همین سوپر سایان ابی می تونه با حالت کوراما لینک مود پبارزا کنه ولی ناروتو تو حالت باریون فارم به قدری قوی میشه که گوکو مجبور باشه از حالتی مثل اونی که قبل از اولترا اینسایدت بود همونی که موهاش رنگی نشده بود تبدیل بشه

      پاسخ

 14. کاگویا

  دی 5, 1399

  کسی که این مطلب رو نوشته بدونه اگه قرار باشه نارتو به تنهایی بتونه یک تایتان رو شکست بده میتونم به جرعت بگم با تصویر سایه های بینهایت پدر هرچی تایتانه رو در میاره ۲ مرد تک مشتی از نزیدیک شاید توانایی شکست نارتو رو داشته باشه اما از دور نارتو به راحتی برنده نبرده تو یه نامردی کردی نویسنده محترم منم روت فن میزنم کاگویا اوتسوتسوکی میارم داخل ایشکی اوتسوتسوکی رو هم میرام داخل ساسکه و دانای شش طریقت رو میرام داخل مادارا و هوکاگه اول و کاکاشی رو میارم داخل درخت الاهی و بیجو ها رو میرام داخل اکاتسوکی و کارا رو هم میادم داخل خوب کاگویا قوی ترین فرد دنیای نارتوعه و فقط مهر نفرین کیهانی توانایی شکستش رو داره چاکرای کاگویا معادل ۱۰ میلیارد چاکراس که به راحتی توانایی شکست همرو داره و چون فنا ناپذیره نمیشه کشتش و در چند لحظه میتونه ارتش تایتان رو در حالت کاملش توی دنیای مذاب ذوب کنه و چون نمیره به راحتی میتونه دفتر مرگ و صاحبش رو به داخل تسوکیومی ابدی ببره و هرچی چاکرا داره بگیره تا حالا بریم سراغ الوکارد کاگویا با ارتش زنتسوش ارتش الوکارد رو خورد میکنه و بعدش هم خود الو کارد با نور تسوکیومی ابدی به فنا میره حالا ماب اگه کاگویا ماب رو به بعد یخبندان ببره چون اون بعد مال کاگویاس به راحتی تیغه های یخی ماب رو نابود میکنه لوفی هم که به راحتی وارد گنجوتسو میشه وقبل از اینکه تبدیل شه از بین رفته دیگه بسه کاگویا پدر خیلی هارو در اورد بریم سراغ کاکاشی یوگی او اگه تو بازی نباشه مثل بره تنهاست کاکاشی میتونه به راحتی با اتش ابدی بسوزوندش تتسو هم بره واسه مادارا اگه تتسو توی حالت دانای شش طریقت با مادرا مبارزه کنه اولین چیز اینه که اون به راحتی وارد گنجوتسو میشه و دیگه حتی یاد هم نمیمونه و دیگه بقیه شخصیت هات هم در حد شخصیت های من نیست راستی بزار بهت بگم که وقتی الکی قضاوت کنی در واقع داری خودت رو خورد میکنی تو مبالغه ات زیاد بود وقتی یکجا ارتش میفرستی واسه نارتو منم یه ارتش نیرمند میارم که هرچی داری به فنا بره

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به کاگویا

   دی 8, 1399

   ببخشید ولی سایتاما وقتی نیرویی که میتونست منظومه شمسی و سیارات نزدیکش رو نابود کنه بهش برخورد کرد هیچیش نشد اونوقت تو میگی ناروتو شکستش میده😆😆
   بعدشم بین اینا فقط سایتاما گوکو و ماب میتونن ناروتو رو شکست بدن پس من بقیه رو حذف میکنم بعدشم با این لشکری که تو آوردی منم یه لشکر جدید میارم الان من میتونم چون هیفده نفر از لیست رو حساب نمیکنم تا هیفده نفر بیارم تو . تورنادو وحشت که بعد از سایتاما توی دنیای خودش از همه قوی تره و میتونه سیارات رو به حرکت دربیاره انفجار که سومین قهرمان قدرتمند توی دنیای خودشه لورد بوروس که میتونه بانیروی درونیش منظومه شمسی رو نابود کنه مانستر گارو که نسخه جهش یافته گارو و از لورد بوروس هم قوی تره و رهبر هیولا ها اوروچی ساما اینا از انیمه ی وان پانچ من بودن
   حالامیریم سر دراگون بال چون تو کاگویاوچند موجود آسمانی دیگرو آوردی تو من زنو رو میارم خدایان نابودی رو میارم فکر نکنم دیگه بتونی چیزی بگی.
   بعدشم سایتاما کسی که نامیرا بوده و میتونسته سریع بدنشو ترمیم کنه با استفاده از میزان کمی از قدرتش کشته اونوقت میگی ناروتو ازش قوی تره.

   پاسخ

   • نوید در پاسخ به امیر

    دی 14, 1399

    چرا همی چیزو قاتی میکنی داداش هر شخصیتی تو اینکه خودش خوبه چرا قیمه هایو میر یزید تو ماستا

    پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    باشه تو میگی سایتما میتونه نارتو رو شکست بده در برابر کاگویا حرفش چیه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به کاگویا

     اسفند 17, 1399

     به راحتی اون رو هم شکست میده

     پاسخ

    • امیر در پاسخ به کاگویا

     اسفند 18, 1399

     اصلا میدونی الان ناروتو و ساسکه هر کدوم جدا گانه از کاگویا و ایشیکی قوی ترن اما دو تایی نمیتونن رو سایتاما خراش بندازن

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      اسفند 19, 1399

      دقیقا سایتاما تو مانگای سایتاما وی اس گاد با یه مشت گادو محو می کنه یه کهکشانو نابود می کنه رشته ی زمانومکانو ماره می کنه و پافت زمانو می ترکونه

      پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    لشکری که تو اوردی در برابر قبلیه اوتسوتسکی با اون همه درخت کوچیک بزرگ دوم نمیاره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به کاگویا

     اسفند 17, 1399

     با راحتی دووم میاره شاه خدایان زنو می تونه با حرکت یه دستش یه منظورو نابود کنه و تو دراگون بال فقط یه نفر ازش قوی تره فقط خود زنو به راحتی می تونه قبیله ی اوتسوتسوکی درو در تمامی دوران ها شکست بده

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به رهام

      اسفند 17, 1399

      یه منظومه؟؟؟
      زنو تو یه قسمت تو حالت عادی موقعی ناراحت شد تو یه ثانیه شیش تا یونیورس نابود کرد

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       اسفند 19, 1399

       نه من عادی شو گفتم بل راحتی این کارو می کنه

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رهام

        اسفند 19, 1399

        خوب توی حالت عادی این کارو کرد

        پاسخ

        • رهام۰ در پاسخ به امیر

         اسفند 22, 1399

         واو😂

         پاسخ

         • امیر در پاسخ به رهام۰

          اسفند 22, 1399

          نباید برای این گفت واو
          باید برای این گفت واو که
          از یه درصد قدرتشم استفاده نکرد

          پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    به جز انتقادی که ازت کردم باید بگم که اشتباه کردی اشتباه شما این بود که من اومدم برای نارتو کمک بیارمکه تنها نباشه که نامردیه بعد تو میای یه ارتش جمع میکنی که ارتش منو شکست بده واقعا که خخخ اخرشم نشد ۲ اینکه سایتما هیچ وقت مبارزه الکی با یه شخصیت مثبت نمیکنه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به کاگویا

     اسفند 17, 1399

     الان با این حرف دومی که زدی فقط اومدی یه حوری بحثو بپیچونی

     پاسخ

  • امیر در پاسخ به کاگویا

   دی 10, 1399

   درظمن توی نظر سنجی ها گفته شده که گوکو از کاگویا قوی تره بعدشم گفته شده قدرت سایتاما محدودیتی نداره و از میزان خیلی کمی از قدرتش استفاده میکنه و توی همین سطح اختلاف خیلی کمی با گوکو داره پس اگه تمام قدرتشو استفاده کنه از گوکو هم قوی تر میشه حالا خانوم دزد میوه درخت(کاگویا)رو گوکو شکست میده آکاتسوکی رو هم سایتاما نابود میکنه دانای شش طریقت از کاگویا هم ضعیف تره پس گوکو نابودش میکنه زنو موموشیکی رو سایتاما هوکاگه اول مادارا و کاکاشی رو سایتاما نابود میکنه ایشیکی اوتسوکی هم با خدایان نابودی بقیشون رو هم تورنادو بایه کارا رو هم تورنادو با یه شهاب سنگ نابود میکنه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به امیر

    دی 10, 1399

    بچه ها این چه وعظشه زنو کی😂😂 اره ناروتو از اون یارو قوی تره😑😑راستی کی گفته دانای شش تریقت از کاگویا ضعیف تره اون می تونه دنیارو نابود کنه و دوباره بسازه این چه حرفیه نمی خوام این این کسایی که فقط ناروتو رو دیدن حرف بزنم ولی این حقیقته

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به رهام

     دی 10, 1399

     نمیدونی زنو کیه لابد اسم خودتم گذاشتی اوتاکو
     زنو قوی ترین شخصیت دراگون بال و تمام تاریخ انیمه هاس که میتونه بدون هیچ حرکتی کل شخیت ها و خدایان انیمه ناروتو رو از هستی پاک میکنه
     کاگویا پشمشم نمیشه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      دی 12, 1399

      نه داداشم من ۲۰ ۲۵ تا انیمه دیدم که دراگون بال جزوشون نبوده ناراحت نشو خوب نمیشناختمش من یه اوتاکوی تازه کارم

      پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    ببخشید کی خانوم دزده میوه الهیه درخت میراث اب اجدادیشه تازه ریسس خود قبیله خواست که کاگویا مسولیت اونجا رو به عهده بگیره نگهبان درخت بوده چه چرتی داری میبافی کوگو خودشو هم بکشه نمیتونه سایتما رو هم برای تو یکی میزارم برا قبلیه اوتسوتسکی اگه سایتما بخواد با اون همه درخت الهی و نگهاباناش در بیفته گرد میشه

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به کاگویا

     بهمن 11, 1399

     چی میگی اوتسوتسوکی در برابر خدایان نابودی هم دوم نمیارن چه برسه دربرابر زنو کاگویا هم فوق فوقش با بیرس(یکی از خدایان نابودی)برابر باشه(که نیست و از اون هم ضعیف تره)زنو موقعی ناراحت شد تو یه ثانیه شیش تا دنیا رو نابود کرد
     درظمن توی مانگای سایتاماvsگاد سایتاما مقابل خدایان دنیای خودش قرار گرفت و حتی اونا هم حریفش نشدن درظمن اگه میگی سایتاما هیچ وقت با ی شخصیت مثبت الکی مبارزه نمیکنه پس چرا کاگویا یا ایشیکی و موموشیکی باید به ناروتو کمک کنن؟؟

     پاسخ

     • امیر در پاسخ به امیر

      بهمن 12, 1399

      اشتباه شد حواسم نبود کاگویا با بیرس برابر نیست بیرس خیلی قوی تره مگه رییس قبیله با بیرس برابر باشه شایدم رییس قبیله اوتسوتسوکی یه کوچولو از بیرس قوی تر باشه

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به امیر

       اسفند 17, 1399

       نه اقا امیر کاگوید از بیرس ضعیف تره و ایشیکی باهاش برابره و رعیس قبیله تبغ گفته ها ۱۰۰۰ برابر ایشیکی قدرت داره پس از بیرس قوی تره
       دقیقا موموشیکی و ایشیکی چرا به ناروتو کمک کنن ؟ شخصیت هایی که اقا امیر اورد همه خوبن حتی گارو که خودشو شکارچی قهرمانان می دونه ادم بدی نیست و همین طور بوروس
       ستیتانا تو مانگای سایتاما وی اس گاد با استفاده از ۲۰ درصد قدرت به راحتی خدایی رو که می تونست یه کهکشانو نابود کنه محو کرد و با مشتش هم یه کهکشانو نابود کرد و هم رشته ی ابعادو پاره کرد

       پاسخ

       • امیر در پاسخ به رهام

        اسفند 17, 1399

        ایشیکی فوق فوقش با حالت عادی بیرس برابر باشه رعیس قبیله اوتسوتسوکی هم فوقش با چهارمین حالت قدرتمند بیرس برابر باشه

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به امیر

         اسفند 19, 1399

         والا من که دراگون بال ندیدم پس راجب اینش نظر نمیدم

         پاسخ

       • ‌امیر در پاسخ به رهام

        اسفند 18, 1399

        فکر نکنم بیست درصد قدرت بوده باشه به نظرم پنج درصد قدرتش بود

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به ‌امیر

         اسفند 19, 1399

         والا یه جوری رفتار می کرد انگار داره پشه می کشه خودش گفت این که فقط یه ورزش معمولیه 😂

         پاسخ

       • امیر در پاسخ به رهام

        اسفند 18, 1399

        بچه ها بنویسین تو چه مدت چند تا انیمه دیدین
        من :دو ساله اوتاکو ام و ۹۷ تا انیمه دیدم (تو این یکی دو ماه 10 یا12 تا انیمه ی جدیدم شروع کردم و آخراشونم
        حدود پنجاه تا انیمه سینمایی و سی و نه تا سریالی من بخوام انیمه ببینم چهار پنج تا باهم میبینم مانگا هم همینطوری میخونم )

        پاسخ

        • امیر در پاسخ به امیر

         اسفند 18, 1399

         اشتباه نوشتم دو پنج ساله اوتاکو ام

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          اسفند 19, 1399

          واو.اگه بخوام مدت رمانی که ناروتو میدیدمو هم حساب کنم منم ۵ ساله اوتاعم ولی ۳ سالش فقط ناروتو و بوروتو رو می شناختم و وان پانچ من اتک و توکیوغول ولی الان ۲ سال و خورده ایه که انیمه می بینم و سینمایی زیاد ندیدم فکر کنم ۱۰ تا باشه حد اکثر اگه بخوام سریالی هارو اونایی که می شناسمو حساب کنم شاید ۴۰ یا ۵۰ تا باشن

          پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 19, 1399

           من از شیش ساله گی انیمه دیدم اما حتی تفاوت انیمه با کارتون رو نمیدونستم شاید همون موقع هفت تا انیمه ی طولانی دیده بودم
           اما پنج ساله ی اوتاکوی حرفه ایم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 22, 1399

           اقا امیر چند سالته من ۱۳

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 22, 1399

           منم سیزده سالمه داداش

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 23, 1399

           خوش بختم🤣

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیر

           اسفند 23, 1399

           به به

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اسفند 25, 1399

           شت 😂

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           اسفند 25, 1399

           یعنی چی بگم من آخه چیزی هم نمیشه به ای بابا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اسفند 27, 1399

           😂

           پاسخ

          • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به امیر

           اسفند 26, 1399

           خوشبختم 😐
           فکر نمیکنی سنت برای دیدن اتک کمه ؟

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

           اسفند 26, 1399

           داداش فیلم ترسناکا برای من مثل باب اسفنجین آخر شب میشینم دنبال فیلم ترسناک میگردم میبینم
           اونوقت میگی سنم برای اتک کمه؟؟؟

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیر

           اسفند 26, 1399

           😐😐😐😐😐

           پاسخ

          • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به امیر

           اسفند 26, 1399

           حالا ممنوع هم نیست ولی توصیه نمیشه .
           ببیند بحث سر خشونت اتک نیست. بیشتر محتوای اتک مد نظر من بود . اثلا به شخصه به نظرم اتک خشن نیست

           پاسخ

          • mb در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

           اسفند 26, 1399

           ربطی به سن نداره آخه. ربطی به ظرفیت و تحمل خشونت داره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به mb

           اسفند 26, 1399

           ربطی به ظرفیت ندارد خشونت برای یک سنی مناسب نیست آثاری درستی نمیزاره الکی که رده بندی سنی نداریم برای خودشون که نزاشتن

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به Maker

           اسفند 26, 1399

           من که ۱۶ سال و نیم سن دارم

           پاسخ

          • mb در پاسخ به Maker

           اسفند 26, 1399

           این برای بشتر افراد هست
           خب بعضی ها هم هستند که براشون واقعا فرقی نداره

           پاسخ

          • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به mb

           اسفند 26, 1399

           ببینید جناب mb شما شاید تاثیرش رو روی خودتون حس نکنید ولی واقعا خشونت روی روح و روان انسان تاثیر منفی میذاره . حالا شاید بگید من که این تاثیر رو اثلا ندیدم و …. ولی در آینده آثار مخربش دیده میشه. ضمن اینکه راجب بعضی از موضوعاتی توی اتک بحث میشه که به درد هر سنی نمیخوره .
           البته قطعا خودتون خوب میتونید تشخیص بدید.

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

           اسفند 27, 1399

           داداش من تو ۸ سالگی اتکو می دیدم 😑 والا اون موقع هم به نطدم چیزی نداشت که به سنم نخوره

           پاسخ

          • بابا مراد در پاسخ به رهام

           اسفند 29, 1399

           اینکه چیزی رو دیدی که مناسب سنت نیست افتخار محسوب نمیشه

           اتک هم مطمئنن به سنت نمیخوره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به بابا مراد

           فروردین 2, 1400

           ربطی نداره من بچگیم فیلمای ترسناک میدیدم به اینکه به سنم نمی خوره ربطی نداره اونجکری من توکیو غولم ویدم شیطان کشم دیدم خون ریزی تو این دوتا انیمه خیلی زیاده ولی من اصلا هیچی حس نکردم مهم وسعت درک و احساس طرفه که اگه مثلا احساسش جریحه دار بشه انیمرو نبسنه ولی من دیدم برامم هیچ اتفاقی نیفتاده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

           اسفند 27, 1399

           البته به جو زدگی اون فرد هم ربط داره مثلا شنیدم بچه ۱۲ ساله بخاطر اینکه روح بشه خوش رو حلق آویز کرده
           ولی خودم ۱۱ سالکی جن گیر رو دیدم که به لطف خدای متعال که تا الان ۵ ۶ سال گذشته هنوز سمت هیچ فیلمی در ژانر ترس نرفتم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           اسفند 28, 1399

           😐😂

           پاسخ

          • سلام در پاسخ به Maker

           اسفند 29, 1399

           این که خوبه.
           یارو پسره که توهم مرد عنکبوتی زده بود خودشو از آپارتمان پرت کرده بود پایینو چی میگی ؟

           پاسخ

          • mb در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

           اسفند 27, 1399

           بعضی از خشونت ها هستند که آدم رو شاید خیلی کم ولی ترغیب میکنند ، برای بچه ها واقعا مضره(حتی شاید برای بعضی از بزرگتر ها)
           ولی این واقعا خشونت بد نداشت. فقط جنگ و خونریزی بود.
           و اینکه “اصلا” اونطوری نوشته نمیشه (اینو به عنوان مسخره کردن نگفتم اصلا)

           پاسخ

          • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به mb

           اسفند 29, 1399

           نمدونم چیه جدیدا میذان ثواد آدمو با قلت های املایی میسنجن من کیبوردم مشکل داشت اون قلت املایی خوشکل هم برا همین بود . چنتا قلت دیگه هم واست گذاشتم تا صبح خدا کریمه یه چی دیگه هم پیدا میشه واسط

           زمنن خشونت ،خشونته
           دیگه فرقی نداره از چه نوعی باشه
           همون طور که توضیح دادم تاثیرش رو بعدا روی خودت میبینی نه الان
           منم بیشتر منظورم موارد دیگه بود
           مثلا مسائل سیاسی که توی اتک مترح میشه و برای هر سنی قابل درک نیست

           بعضاً به نکاتی اشاره داره که زیاد مناسب هر سنی نیست . هر چند مختصره

           کلمات نامناسب و فحش های رکیکی که داده میشه
           البته قبول دارم که ضرفیت هم تا حد زیادی تاسیر گذاره
           قلت املایی هم زیاد دارم
           اگه هوصله داری بشین بشمر ⁦😂
           ولی حالا خارج از شوخی مگه تو چند سالته که داری با من سر این بحث میکنی ؟
           من فکر نمیکنم سنت کم باشه
           از کامنت ها تشخیس میدادم که حداقل دانشجو باشی (به خدا نمیخوام مسخره کنم جدی میگم)

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

           فروردین 2, 1400

           من نسبت به سنم قابلیت درک و فهم بالایی دارم و می فهمم چی میگی ولی این چیزیه که ما دیدم تغیر پیدا نمی کنه دوستشم داشتیم و ازش خوشمون اومد

           پاسخ

          • Ss در پاسخ به رهام

           فروردین 2, 1400

           اره شوما خیلی قابلیط درک بالایی دارید جناپ پروفسور
           دوستش دارید اثلا به ما ربت نداله ما کی باسیم به شوما بی احترامی بوکنیم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Ss

           فروردین 6, 1400

           الان هدفت از این حرف چی بود قصد تهقیر داشتی قصد پیچوندن داشتی ادفت چی بود ؟

           پاسخ

          • سلام در پاسخ به Maker

           اسفند 26, 1399

           دقیقا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به mb

           اسفند 27, 1399

           حق

           پاسخ

          • نکموکوککککککککککککک در پاسخ به mb

           اسفند 29, 1399

           ببین اصلا ربطی نداره
           رده سنی چیزیه که مردم تو ایران کمترین اهمیت رو براش قائل هستن در صورتی که توی کشور های دیگه اینطور نیست الان همین اتک توی کشور های مختلف بر اساس نظرسنجی و بررسی کمترین مخاطب هاش رو رنج سنی زیر ۱۴ سال تشکیل میده ولی تو ایران ماشااللللللله من خودم بار ها توی فضای مجازی با دختر بچه های ۱۳ ساله ای رو به رو شدم که گیم اف ترونز رو میبینن !!!!! به دور از چشم پدر و مادر

           واقعا باید یه فرهنگ سازی در این زمینه صورت بگیره رده سنی موضوعیه که مردم ایران کمترین اهمیت رو براش قائل هستن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به نکموکوککککککککککککک

           اسفند 30, 1399

           گیم آف ترونز چیز خاصی نیست منم همه ی فصلاشو دیدم به خود فرد ربط داره بعضیا مثل من از اینجور فیلما خوششون میاد

           پاسخ

          • Ss در پاسخ به امیر

           فروردین 2, 1400

           یعنی چییزییی
           واتتتتتت گیم آف ترونز چیز خاصی نیست 😐😐😐😐😐😐😐 باو تو ۱۳ سالته من ۱۳ سالم بود کتابم رو می‌خوندم تو گیم آف ترونز هم دیدی ؟

           پاسخ

          • سلام در پاسخ به امیر

           فروردین 10, 1400

           داداش گیم اف ترونز رو تو این سن دیدی ؟ ⁦🚶🏼‍♀️⁩⁦🚶🏼‍♀️⁩⁦🚶🏼‍♀️⁩⁦🚶🏼‍♀️⁩⁦🚶🏼‍♀️⁩⁦🚶🏼‍♀️⁩⁦🚶🏼‍♀️⁩⁦🚶🏼‍♀️⁩

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به سلام

           فروردین 10, 1400

           واقعا این چه وضعیه
           اعصابم خراب شد که من ۱۲ سالکی چیکار می کردم اینا چیکار میکنند
           اصلا گیم آف ترونز برای سن ۱۳ سال مناسب نیست یک جوری با افتخار هم میگه دیدم دم به دقیقه هم میان فاز گنگ میگرن نظرات رو اشغال می کنند درس و مشقت ندارند

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به Maker

           فروردین 10, 1400

           من از اینجورچیزاخوشم میاد به شما چه ربطی داره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           فروردین 19, 1400

           هر چند سالته ربطی نداره که چی موقعی تو فرق می کرد الان تو مدرسه ی نا بچه ی کلاس اولی به منی که کلاس هفتمم فوش خار مادر نیده الان اون اشکال داره یا اینکه ما اینچیزا 🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به حاج آقا لولوش لامپرو

           اسفند 27, 1399

           خیر

           پاسخ

   • کاگویا در پاسخ به امیر

    دی 26, 1399

    باید بهت بگم که همون خانم دزد میوه درخت اولا مسول درخت بود دوما گوکو هیچ کاری نمیتونه بکنه

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به کاگویا

     بهمن 12, 1399

     من یه دو سه سال بود مانگای دراگون بال نخونده بودم که گفتم زنو ساما قوی ترینه
     مانگا های جدید رو خوندم فهمیدم zeno final form(تقریباًخود زنو هستش)و گوکو و ویجاتو توی حالت (ssjr) (اگه اسم کامل این حالت رو بگم خیلی طولانی میشه) از زنو ساما قوی تر شدن پس چون گوکو از زنو قوی تره پس کاگویا براش هیچی نیست
     سایتاما هم توی رده بندی قدرتمند ترین ها رتبش هفت هشت تا از رتبه ی کاگویا بالا تره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به امیر

      بهمن 14, 1399

      داداشم سایتاما حتی از قدرت کامل خودشم استفاده نکرده و اینقدر قویه وقتی قدرت کامل خودشو ازاد کنه حتی تو مانگای سایتاما وی اس گاد تونست با خدا برابری کنه پس گوکو هیچی مقابلش نیست
      در ضمن ما خدایانو در نظر نمی گیریم شخصیت هارو در نظر می گیریم
      سایتاما
      گوکو
      ناروتو
      لوفی
      اینا قوی ترین ها ان

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به رهام

       بهمن 15, 1399

       من میگم گوکو و ویجاتو از زنو هم قوی تر شدن الان دیگه گوکو قوی تره اما شاید سایتاما یه تغیر حالتی چیزی پیدا کنه و شاید از گوکو قوی تر شه

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به امیر

        بهمن 15, 1399

        اره زنو از والای همگان قویتر هست 😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به Maker

         بهمن 16, 1399

         حاجی اون قادر مطلقه تو یه خدا رو داری با یه الاهه مقایسه می کنی 🤣🤣

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به رهام

          بهمن 16, 1399

          من نگفتم اون کاربر گل گفت

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           بهمن 18, 1399

           والا من ندیدم کسی بنویسه زنو از والای همگان قوی تره
           ولی حالا ولش کن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           بهمن 18, 1399

           من شما رو یادمه تو سایتای مرتبط به کمیک نظر میدید
           یادمه با کاربر عباس سر اینکه والای همگان قوی تره یا پرزنس بحث می کردید 😁 اخرشو نخوندم چی شد
           فکر نمی کردم انیمه ببینید

           راستی اقا امیر شما هم تو اون سایت بودید چون یه امیر تو اون سایت بود که می گفت زنو با پرزنس برابره😑

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           بهمن 19, 1399

           پرزنس و والای همگان قادر مطلقن و غیر قابل کشتنن اونا مولتیورس درست می کنن و فقط با نگاه کردن به یه چیز می تونن مولتیورسشونو پاک کنن ولی زنو این قدرتو داره ؟ زنو رو نمیشه کشت ؟ اقا چرا دروغ بگم من دراگون بال ندیدم ولی می دونم گوکو و انیمش خیلی
           قدرتمندن
           پرزنس و والای همگان موجوداتی خلق کردن که می تونن خودشون مولتیورس هارو نابود کنن
           مثلا رون کینگ ثور که یه خداست و یا سوپرمن پرایم وان میلیون
           راستی من کمیکم نمی خونم ولی یه کوچولو شخصیت هاشو می شناسم و قدرتاشونو می دونم اینو میگم که یهو سوال پرسیدید بلد نبودم بهم نگید دروغ گو

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 20, 1399

           زنو نامیراس

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیر

           بهمن 20, 1399

           واوووو عجب فاکتور مهمی داره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به Maker

           بهمن 21, 1399

           😂😂😂

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به Maker

           بهمن 22, 1399

           توی حالت اومگا فینال فارم توانایی داره هر کاری رو انجام بده و قدرتش کاملا نامحدوده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیر

           بهمن 22, 1399

           پرزنس هم پلات داره

           پاسخ

          • حاج آقا لولوش لامپرو در پاسخ به امیر

           اسفند 29, 1399

           خوب به این باشه سوبارو توی Re zeroهم نامیراس 😂

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           خب پرزنس از والای همگان قوی تره هر کس
           این رو قبول نداره باید بگم دیگه همجا توی همه ی سایتا گفته شده پرزنس قوی تره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به A.g

           بهمن 22, 1399

           پرزنس از والای همگان به دلیل پلات بینهایت قویتر هست

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به A.g

           بهمن 22, 1399

           اینو می دونم من گفتم پرزنس و والای همگان از زنو قویترن

           پاسخ

         • امیر در پاسخ به رهام

          بهمن 18, 1399

          کی گفته زنو الهه ست زنو شاه خدایانه

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 28, 1399

           پرزنس قادر مطلقه هر چی از قدرتاش بگیم کمه هیچ موجود زنده ای در تمام تاریخ انیمه و کامیک نیومده که بتونه پرزنسو شکست بده حتی والای همگان اون می تونه با نصف قدرتش زنو رو شکست بده

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           رایتر با یه تایپ پرزنس رو شکست میده

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به A.g

           بهمن 29, 1399

           رایتر کیه ؟ 😭من میگم پرزنس الاهه بعد تو میگی رایتر که نمیشناسمش با یه تایپ پرزنسو شکست میده تو دیگه کی هستی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           بسیار هم درست میگه رایتر با یک تایپ کل جهان های کامیک رو نابود می‌کنه

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           رایتر توی دنیای دی سی تجسم نوسندس و یه کامپیوتر داره که هرچی توش بزنه واقعیت میشه و اگه بزنه پرزنس متلاشی شه واقعا پرزنس نابود میشه قوی تر از رایتر وجود نداره

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           رایتر نویسنده کمیک های دیسی و قویترین فرد تاریخ کمیک تو کامپیوترش هرچی تایپ کنه تو کمیک اتفاق میفته رایتر قدرتمندترین شخصیت هست بعد پرایمال مانیتور که نماد کاغذ کمیکه و پرژنس خلق کرده بعد پرژنس فقط خواستم شمارو راهنمایی کنم همین

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           بهمن 30, 1399

           اهان ببخشید اسمشو نشناختم شنیدم از پرزنسم این دوتا قوی ترن

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به رهام

           اسفند 15, 1399

           پرایمال مانیتور هم از پرزنس قوی تره

           پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر

        بهمن 16, 1399

        سایتاما قوی تر نمیشه قویتر هست
        من دارم میگم تو مانگای سایتاما وی اس گاد با خدا برابری می کرد و زدن بافت زمان و مکانو پاره کردن و دنیا کلا نابود کردن بعد تو میگی شاید قوی تر شه

        پاسخ

      • امیر در پاسخ به رهام

       بهمن 15, 1399

       گوکو هم یه خداست

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به امیر

        بهمن 20, 1399

        قابلیت ساختن یه مولتیورسو داره یا فقط با نگاه کردن بهش می توته نابودش کنه ؟

        پاسخ

        • امیر در پاسخ به رهام

         بهمن 20, 1399

         منظورم سایتاماس سایتاما به هیچ عنوان حریف گوکو یا زنو نمیشه

         پاسخ

         • رهام در پاسخ به امیر

          بهمن 21, 1399

          الان نمیشه ولی وقتی قدرت کامل خودشو نشون بده قویتر میشه

          پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 21, 1399

           ای بابا سایتاما قدرت کاملش فوق فوق فوقش صد برابر این باشه که باهاش به هیچ عنوان حریف گوکو نمیشه شما دراگون بالو ندیدی مانگاهاشم نخوندی نمیدونی گوکو چقدر قویه اما من تک تک قسمتای هم وان پانچ من هم دراگون بال رو دیدم مانگا هاشون رو هم خوندم و میگم قدرت سایتاما یک هزارم زنو نمیشه پس از گوکو خیلی ضعیف تره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 22, 1399

           😑 تبغ چیزایی که شنیدم گوکو تو مانگا های جدید دراگون بال از زنو قوی تر شده ولی بازم از نظر من سایتاما از گوکو قویتره حالا شما هم این نظرتونه که گوکو قویتره من به نظرتون احترام می ذارم

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 22, 1399

           قدرتش فقط از حالت عادی زنو بیشتر شده و قدرت سایتاما به همونم نمیرسه درظمن سایتاما تو مانگای vsگاد گاملا جدی شد که در هر صورت قدرتش یک حتی اون موقع هم یک هزارم حالت عادی زنو نشد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 24, 1399

           چه خبره داداشم پیاده شو باهم بریم یک هزارم ؟
           سایتاما با خدای دنیای خودش جنگید و باهاش برابری کرد و باهم زدن کله دنیارو ترکوندن بعد تو میگی یک هزارم ؟😐
           هر دنیایی یه پروردگاری داره که خلقش کرده باشه دیگه
           گوکو از اون پروردگار که قوی تر نیست ولی سایتاما با پروردگار خودش برابره !!! پس یعنی خودشم یه خداست تقریبا
           من میگم سایتاما از گوکو قویتره
           سایتاما
           گوکو
           ناروتو
           لوفی
           قویترین شخصیت ها اینا هستن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           اون خدای دنیای سایتاما به هیچ عنوان جزع صد شخصیت قدرتمند دراگون بال هم قرار نمیگیره اونوقت با زنو یا گوکو مقایسش میکنی اول برو کل مانگا های دراگون بال رو بخون بعد مقایسشون کن
           اگه به شکست دادن خدای دنیای خودشونه ایشیکی از کاگویا قوی تر بود و ناروتو و ساسکه الان از ایشیکی هم قوی ترن پس یعنی از همه قوی ترن
           منطق شما اینه دقیقا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 25, 1399

           ایشیکی از رعیس قبیله خبلی ضعیف تره و هنوز ما رعیس قبیلرو ندیدیم در ضمن ناروتو و ساسوکه درسته که می تونن تو انیمه ی خودشو الاهه هارو شکست بدن ولی خودشون الاهه نیستن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           میخوای صد تا شخصیت از دراگون بال بیارم که از همه ی اینا غیر از گوکو قوی ترن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 25, 1399

           این نظر شماست که گوکو قویتره ولی از نظر من سایتاما از گوکو قوی تره هر کسی نظری داره

           پاسخ

          • رضا در پاسخ به رهام

           بهمن 28, 1399

           داداش خوبی حالت خوبه واسه قویتر بودن که نظری نمیتونیم بگیم مثل این میمونه که بگی بوگاتی سریع تره یا پراید همه میگن بوگاتی بعد یکی میگن از نظر من پراید سریعتره مسخرس حرفت قبول دارم حرفت که سایتاما خیلی نیروش ولی ببین قویترین دشمنی که سایتاما باهاش جنگید از اوج نیروش استفاده کرد یعنی از قویترین و اخرین نیروش در حد نابودی زمین ولی اگه دراگون بال سوپر دیده باشی بیروس با یه انگشت زدن زد نصف یه سیاره از بین برد بعدش جلوترش اونجا که داشت غذا میخورد یهو غذا تند بود قاطی کرد زد همه ی سیاره هایی که دورش بودن نابود کرد بعد ویس فرشته ای که باهاش بود با یه فن ساده زد تو گردنش بیهوشش کرد حالا تو بیروس با اون ویلین تو وان پانچ من مقایسه کن فکر کنم اسمش بوروس بود ویلین تو وان پانچ من تو نیروهاشون مقایسه کن اون با قویترین نیروش میتونست زمین بترکونه اون با ساده ترین حالت

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رضا

           بهمن 29, 1399

           اون حدا فقط یکی از خدایان معمولی وان پانچ من بود در واقع خدای متعال دنیای وان پانچ من قراره بعدا با سایتاما مبارزه کنه و قدرت سایتاما هم فقط در حد نابودی یه سیاره نیست سایتاما با استفاده از حد اکثر ۷۰ درصد قدرتش اون خدای معمولی رو نابود کرد و با همن هفتاد درصد تونستکلی سیاررو از بین ببره و حتی زخمیم نشه
           منم حرف شما رو قبول دارم که گوکو واقعا قدرتمنده و همچین قدرتی داره ولی از نظر من سایتاما از گوکو قوی تره و با یه مبارزه ی سخت و نفسگیر و طولانی می تونه گوکو رو شکست بده دقت کن . سخت و نفسگیر و طولانی پس فقط کمی از گوکو قوی تره

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           چرا اتفاقا هم گوکو هم کلی از خدایان و فرشتگان دنیاش نسبت به اون خدا خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی برتری دارن درظمن اون مانگای سایتاماvsگاد حتی رسمی هم نبود

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 24, 1399

           گوکو کلا یه خداست
           خدای دنیای سایتاما برای گوکو و خیلیای دیگه یه مگسه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 25, 1399

           باشه اقا اصلا سایتاما کیسه بوکس ول کن

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 28, 1399

           توی حالت عادی همون کیسه بوکسه اما توی قوی ترین حالتش که توی یه مانگای غیر رسمی دیدم میتونه هریف فوق العاده سختی برای گوکو باشه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 29, 1399

           مانگای سایتاما وی اس گاد رسمیه و اون خدایی که با سایتاما جنگید فقط یکی از هزاران خدای دنیاش بود خدا اصلیه هنوز نیومده ولی وقتی بیاد با سایتاما می جنگه و به احتمل ۵۰ درصد می زنن نصف دنیارو نابود می کنن
           حتی خود خدای اصلی دنیای وان پانچ من از سایتاما می ترسه و از قدرتش وحشت داره
           ولی گوکو از سایتاما قوی تر نیست و فقط کمی ازش ضعیف تره و حریف خیلی قدری برای سایتاماعه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 29, 1399

           اولا مانگای رسمی نیست بعدشم تو هنوز یه تازه کاری باید مثل من تمام مانگا های دراگون بال رو بخونی تا بفهمی که شخصیت های دراگون بال چه قدرتی دارن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 30, 1399

           رسمیه
           من دارم گوکو رو با سایتاما مقایسه می کنم نه شخصیتای دیگرو
           درسته من تازه کارم . ولی فرق بین این دو نفرو از سطح قدرت درک می کنم گوکو و سایتاما خیلی قدرتمندن و گوکو حداکثر ۲ درصد از سایتاما ضعیف تره

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           بهمن 30, 1399

           اقا ما تا ابد هم بخوتیم بحث کنیم به جایی نمی رسیم من یه پیشنهادی دارم
           بیا گوکو و سایتاما رو با هم برابر بدونیم و به این بحث خاتمه بدی نظر شما چیه ؟

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           بهمن 30, 1399

           خوب اگه قوی ترین حالتاشون رو حساب کنیم برابرن و شاید فقط دو نفر ازشون قوی تر وجود داشته باشه

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به امیر

           بهمن 30, 1399

           آقا امیر اون مانگا رسمی بود کلا سه تا مانگا هستن یکی اولیه دومیه بهش میگن وب کمیک که کمکم به مانگا اصلی اضافه میشه گاد وی اس سایتاما هم ادامه وب کمیکه که این طرح اولیهشه بعدا دوباره کشیده میشه و به مانگا اصلی اضافه میشه البته فکر کنم تا ۱۰۰ چپتر دیگه اضافه نشه چون هنوز به آرک گارو هم نرسیدن پس اون حالت سایتاما نیست خود سایتاما است که حالا میخواد با گاد کاملا جدی بجنگه و بگم تو قویترین حالت گوکو و جدی شدن سایتاما احتمالا مساوی باشن یا اصلا با هم مبارزه نکن چون هردو آدم خوبه هستن بیاین این بحثو تموم کنیم مساوی

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           اسفند 1, 1399

           دقیقا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 1, 1399

           پس قبول می کنید ؟

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 1, 1399

           من هم مانگای رسمی میخونم هم غیر رسمی من به دلیل این که غیر رسمی زیاد میخونم چند تا حالت دیگه هم از سایتاما میشناسم که از حالت عادیش قوی ترن من کلا غیر از حالت عادی سایتاما فقط سه تا حالت دیگشو میشناسم بعضی از مانگاها رو پوسترشون نشون میدن اون حالت سایتاما چه شکلی (به صورت رنگی چون خود مانگا سیاه و سفیده)یه حالتش لباسش حلت بنفش مانند داره حالت بعدی لباسش طلایی و موقعی بخواد مشت بزنه دورش رعد و برق طلایی پدیدار میشه و حالت آخر لباسش کامل قرمزه غیر از دستکشاش و شنلش که سیاهن و روی لباسش یه چیزایی شبیه ستاره هست و قدرتش تقریبا بی نهایته یا شایدم کامل بینهایت باشه که قدرتش با قوی ترین حالت گوکو برابری میکنه
           اما جفتشونم متحد شن به اضافه ی قوی ترین حالت ویجاتو به اضافه ی قوی ترین حالت قوی ترین حالت grandpriest حریف حالت فینال فارم عادی زنو هم نمیشن که بعد از حالت عادیش ضعیف ترین حالتشه چه برسه به حالت اومگا فینال فارم زنو

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 2, 1399

           من اون مانگا یی که شما میگی نخوندم و اون مانگا به احتمل زیاد غیر رسمیه و مانگای سایتاما وی تس گاد نیست سایتاما هیچ حالت دیگه ای نداره و خو عادیشه که خیلی خیلی قویتر از حالت معمولیشه و با تمام قدرت گوکو برابری می کنه
           اون مانگایی که شما میگی سایتاما وی اس گاد نیست چون سایتاما وی اس گاد رسمیه و داستانی که داره مال بعد از ارک گارو و هیولاهاست و اینده ی داستانه
           گوکو تو مانگا های جدید به گفته ی خودتون از حالت عادیه زنو قوی تر شد پس اگه بخوایم سایتاما و گوکو رو با هم در مقابله زنو قرار بدیم هر دوشون با تمام قدرت
           زنو حداقل باید از ۵۰ درصد قدرتش استفاده کنه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 2, 1399

           خودمم گفتم غیر رسمیه و vs گاد نیست توی اون حالت با گوکو برابره و از زنو وقتی که زنو تو حالت عادی باشه قوی تره
           اما انگشت فینال فارم نمیشه و توی حالت عادی درحد حالت عادی بیرسه
           حالتایی که دارن همه جوره حساب میشه چه توی مانگای رسمی بوده باشه چه توی مانگای غیر رسمی سایتاما توی حالت عادی با قوی ترین خدای دنیای خودش برابره

           پاسخ

          • ایران در پاسخ به امیر

           اسفند 3, 1399

           ولی به نظرم زنو هنوزم از هردو قویترهفقط نظر شخصی دادم

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به ایران

           اسفند 3, 1399

           الان حوصله ندارم درباره قدرت کارکترا توضیح بدم چون بخوام درباره میزان قدرت کارکترایی مثل زنو سایتاما گوکو ویجاتو یا گرند پریست توضیح بدم خودش هفت خوان رستمه

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 3, 1399

           😂دقیقا

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به ایران

           اسفند 3, 1399

           اینو همه قبول دارن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 3, 1399

           متوجه شدم

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 5, 1399

           اگه هر دو نفرشون از تمام قدرتشون اسنفاده کنن لیه زنو دیگه به نظرت نباید زنو حداعقل از ۶۰ درصد قدرتش استفاده کنه ؟ من که میگم چرا باید استفاده کنه چون سایتاما و گوکو هر کدوم به تنهایی می تونن یه دنیا رو نابود کنن و زنو هپ راحت این کارو انجام میده و می تونه با نصف قدرتش در لحظه ۱۰ تا دنیا رو نابود کنه پس حداعقل اگه ۶۰ نباشه دیگه ۵۹ درصدو باید استفاده کنه
           نظر شما چیه

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 11, 1399

           توضیح دادم که همه اونا با قوی ترین حالت با هم برابرن و از هم قوی تر نیستن اما نمیدونم با اینکه با هم برابرن چرا هنوزم این سگ از زنو میترسن

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 11, 1399

           چون زنو خداست گوکو هم خداست ولی زنو شاه خدایانه پس یعنی الاهه سایتاما بی محدودیت گوکو خدا هنوز به زنو نمی رسن 😂 این دوتا با هم می تونن یه مولتیورس رو نابود کنن ولی هنوزم از زنو ضعیف ترن اخه چرا ک واقعا چرا

           پاسخ

          • امیر در پاسخ به رهام

           اسفند 12, 1399

           اینا تو قوی ترین حالتشون قادر مطلقا زنو هم توی حالت اومگا فینال فارم و اینفیتی فینال فارم قادر مطلقه
           گفتم که باهم برابرن نمیشه مقایسشون کرد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به امیر

           اسفند 13, 1399

           ولی از نظر من زنو هنوزم از هردوتاشون قوی تره و فقط شاید یه کم مثلا اگه درصدی حصاب کنیم ۸ یا ۹ درصد

           پاسخ

          • رهام در پاسخ به رهام

           فروردین 18, 1400

           حرفمو می میگیرم تازه میگم که سایتاما از زتو هم قوی تره

           پاسخ

  • Ace در پاسخ به کاگویا

   بهمن 18, 1399

   لوفی میره تو گنجوتسو؟ اینقدر لوفی رو ضعیف فرض نکنین اول وان پیس رو ببینین بعد حرف بزنین حتی اگه لوفی به احتمال کم گرفتار گنجوتسو شه چون قبل اینکه طرف جوتسو بزنه با دنده دو کارش ساخته هست حتی لازم نیست از دنده چهار استفاده کنه اگه هم رفت شما فراموش کردیییییییدددددددد که لوفی دوستان قوی داره که همیشه پشتشنننننننننننن و ازش حمایت میکننننننن

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    خوب ناروتو هم کلی دوست قدرتمند دارن که همیشه هواشو دارن و بهش کمک می کنن

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به کاگویا

   اسفند 24, 1399

   ببین تو داری جار می زنی تازه کاری اخه مرد یک مشتی 😑😂اول برو اسمشو بدون بعد بیا حرف بزن سایتاما تو مبارزش با جنوس حتی از ۵ درصد قدرتش استفاده نمی کرد و از دور با یه مشت که حتی به جنوس برخوردم نکرد یه گوه خیلی بزرگ رو محو کرد
   ناروتو حتی نمی تونه رو سایتانا خراش ایجاد کنه سایتاما تو مبارزش با خدا با استفاده از ۲۰ درصد قدرت خدا رو شکست داد که می تونست ابعادو کنترل کنه
   الا مثلا کاگویا و ایشیکی چرا باید به تاروتو کمک کنن؟ اوتا هر دو ادم بدین پس منم هر ادمی بخوام میارم. ماب . گوکو . سایتاما . تورنادو . بلست . زنو . گرند پریست . بیرس . گاد اصلی دنیای سایتاما . گارو حالت هیولا . وجیتا
   هر کدوم از اینایی که اوردی رو اینایی که من اوردم به راحتی نابود می کنن . زنو تو یه لحظه ۶ تا دنیارو نابود کرده
   وینس و بیرس هم انقدر قوی هستن که بتونن چند منظومرو تابود کنن . تورنادو و بلست هم همین طور . گاد اصلی دنیای سایتانا می تونه با اشاره کردن ابعادو منحل کنه همه چیزو خاکستر کنه و واقعیتو تغییر بده . گارو تو حالت هیولاش می تونه زمینو نابود کنه که سایتاما جلوشو می گیره . ماب نی تونه سیاراتو با خاک یکسان کنه و منظومه هارو تابود کنه . گوکو و سایتاما با تمام قدرت جداگانه به قدری قوین که بتونن تمامی یه مولتیورس رو نابود کنن . گرند پریست هم مثل زنوعه
   دیگه حرفی نمی مونه

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به رهام

    اسفند 25, 1399

    گرند پریست درسته قوی ترین فرشتس اما
    توی حالتای عادی زنو قوی تره
    وینس و بیرس هم استاد و شاگردن و اگه بخوان با دو نفر بجنگن ترکیب میشن و میشن ویرس که با گرندپریست عادی برابرن
    ویجیتا هم با گوکو برابره
    و گوکو هم توی حالت اومنی ورسال گاد قادر مطلقه و شاید با استفاده از میزانی از قدرتش بتونه یه مولتی ورس نابود کنه

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به کاگویا

   اسفند 25, 1399

   ماب تو حالت بی نهایت ب راحتی سیاراتو از هستی پاک می کنه بعد کاگویا نابودش می کنه ؟ درسته تو این لیست فقط ۳ نفر می تونن ناروتو رو شکست بدن ولی کسای دیگه ای هم هستن که می تونن این کارو بکنن بعدشم ایشیکی از کاگویا قوی تره

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به کاگویا

   اسفند 25, 1399

   تو حتی نمی تونی نارتتو رو درست بندیسی
   اگه تو اینارو میاری منم شخصیتای خودمو میارم . گوکو . سایتاما . ماب . گارو حالت هیولا . تاتسوماکی . بلست . خدای اصلی دنیای سایتاما . زنو ساما . گرند پریست . بیرس . وجیتا
   وجیتا کمی از گوکو ضعیف تره ولی با همونم خیلی قویه جوری که به راحتی تو حالت سوپر سایان ابی دانای شش طریقتو شکست میده
   ماب ساسوکه رو له می کنه و سیاراتو روش می کوبه . بلست کاکاشی رو محو می کنه با یه سیاه چاله . کاگویا رو گوکو با یه کامه هامه مرگو براش می نویسه . ایشیکی رو هم سایتاما با یه مشت تبدیل به اتم می کنه . درخت الاهی رو تاتسوماکی با قدرتای روحیش کوچیک می کنه و از بین می بره . بیجو هارو بیرس تو فارم ۴ به راحتی نابود می کنه
   کارا رو گرند پریست با یه فکر کردن شکست میده . اکاتسوکی رو هم زنو ساما با نفس کشیدن ناکار می کنه و هاشیراما رو گارو تو حالت هیولا تیکه تیکه می کنه . مادارا رو هم خدای اصلی سایتاما با منحل کردن اتم های بدنش از بین می بره
   ببین تو هرچی بیاری من قوی تر میارم تو اخه چجوری کاگویا رو با بی محدودیتی مثل سایتاما می خوای مقایسه کنی
   درسته فقط ۳ نفر تو این لیست باید قرار می داشتن قبول دارم ولی نباید اینجوری بکنی و مثل فن متعصب نظر بدی

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به رهام

    اسفند 25, 1399

    با خوندن مانگا های جدید دراگون بال
    نسخه های جدیدی از هر شخصیت رو میشناسم و یه ارتش جدید میارم
    زنو اینفینتی فینال فارم
    ایمپریور ویرس
    ایمپریور پریست
    ویجیتا (اسم قوی ترین حالتش رو نمیدونم اما با قوی ترین حالت گوکو برابره و اون هم قادر مطلقه)
    قوی ترین حالت سایتاما(لامصب اسم قوی ترین حالتش رو بخوای بنویسی نصف کره ی زمین رو اشغال میکنه)
    دیگه افراد بیشتری نمیارم نامردی نشه
    همینایی که گفتم همه قادر مطلقا و هر کدوم تنهایی کل شخصیتای یونیورس انیمه ی ناروتو رو تو یه ثانیه پودر میکنن

    پاسخ

    • امیر در پاسخ به امیر

     اسفند 25, 1399

     منظورم این بود از بعضیا از افراد سپاه قبلیم نسخه های جدید آوردم

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیر

     اسفند 25, 1399

     دقیقا

     پاسخ

 15. ساکورا

  آذر 29, 1399

  کسی که اینو نوشتی دقیقا مشکلت با ناروتو چیه😒این شخصیت ها همشون توی انیمه خودشون بهترین هستن مثلا ارن چجوری می خواد بره تو ناروتو باهاش بجنگه😠و ناروتو قدرتش رو با تلاش خودش به دست اورده نه مثل بعضی ها از توی لپ لپ😤و ناروتو قدرت تمام بیجو ها و چاکرای هوگومورو رو داره و مثلا می تونه دفتر چه مرگ همون لایت رو به تکه های مولکولی و نامساوی تقسیم کنه😤😤😤 کلا ناروتو رو دوست نداری لازم نیست بقیه رو حرص بدی😒😒😒😒😒😒😠😠😡🤬🤬🤬🤬

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ساکورا

   دی 6, 1399

   دیگه نامردی نکن
   گوکو و سایتاما ازش قوی ترند حالا می گیم ماب هم ازش قوی تره و با اینکه از این حرف خوشم نمیاد ولی لوفی و ایچیگو هم باهاش برابرند

   پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به ساکورا

   دی 9, 1399

   انگارمسل منی چون من هم عاشق ناروتو هستم
   ببین فری تیل رو دانلود کن عاشقش میشه

   پاسخ

  • Ace در پاسخ به ساکورا

   بهمن 18, 1399

   عزیز من ناروتو قدرتش رو از لپ لپ هیولاش گرفته خودش به تنهایی نمیتونست یه راسنگان بزنه هی میگفت روباه احمق بهم چاکرا بده بعد تو میگی قدرت خودشه

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به Ace

    بهمن 18, 1399

    کوراما یه بخشی از ناروتوعه اگه اونجوری باشه پس لوفس هم نباید میوه ی گومو گومو شو داشته باشه

    پاسخ

 16. sda

  آذر 28, 1399

  مقایسه شخصیت ها به نظرم کمی مسخرس چون تو هر انیمه قدرتا منشأ اونا و حداکثر قدرت متفاوته و اینکه هدف مقاله بیشتر کوبیدن ناروتو بوده . فقط سایتاما با گوکو با یکی دو نفر دیگه هستن که صد در صد میتونن ناروتو رو شکست بدن و بقیه در حد خود ناروتو یا پایین تر هستن

  پاسخ

 17. lighting

  آذر 28, 1399

  اصلا نمیشه قبول کرد که ارن یگر بتونه ناروتو رو شکست بده چون همون قدر که ارن میتونه همه تایتان هارو به سلطه خودش دربیاره همون اندازه هم ناروتو میتونه کاگه بونشین بزنه و چاکراشو به یه اندازه به همه بونشین هاش مساوی تقسیم کنه ناروتو میتونه بیشتر از هزار تا کاگه بونشین درست میکنه هر طور بخوایم نگاه کنیم ارن به هیچ وجه حریف ناروتو نمیشه داداش

  پاسخ

 18. محمد

  آذر 24, 1399

  اولا ناروتو(راسنگان)(راسنگان بزرگ)(راسن شوریکن)(بمب هیولای دم دار داره)بعدش اونایی که میگن ناروتو به گلوله بخوره میمیره چاکرای هیولای نه دم اصلا نمیزاره گلوله به ناروتو نزدیک بشه راستی ناروتو سریع ترین شخصیته و شما هم به جای اینکه ارن رو بزارین میومدین یهو کانکی که از ارن قویتره رو میزاشتین به نظر من ناروتو قوی ترین هستش راستی ناروتو چشم های دانای بزرگ رو داره در ضمن ناروتو وقتی زخمی بشه سریع خودشو درمان میکنه.

  پاسخ

  • دوست دارم ناروتو در پاسخ به محمد

   آذر 28, 1399

   اره ناروتو بهترین

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد

   دی 6, 1399

   ارن که معلومه از ناروتو خیلی ضعیف تره ولی خداوکیلی کی گفته که کانکی از ارن قوی تره؟

   پاسخ

   • Abbas در پاسخ به رهام

    دی 13, 1399

    مگه انیمه رو ندیدی😒کانکی حتی از کل قدرتش استفاده نکرد خیلی راحت میتونه ارن رو شکست یده

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Abbas

     دی 14, 1399

     والا دوبار انیمره دیدم ولی تو نظرسنجی ارن از کانکی قوی تره

     پاسخ

 19. mb

  آذر 18, 1399

  سلام
  این رتبه بندی بر چه اساسی هست؟
  مثلا بر اساس اینه که چه کسی میتونه زود تر ناروتو رو شکست بده؟
  اگه اینطور هست که سایتاما راحت تر از بقیه این کار رو انجام بده!

  پاسخ

 20. امیر

  آذر 17, 1399

  درظمن ماب هم میتونه شکستش بده

  پاسخ