معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (3050)

بستن فرم

 1. Uchiha Sasuke

  آذر 8, 1401

  لوفی خر کیه؟ اوبیتو خر کیع؟؟؟ تا وقتی گوکو هس این بحث ها فایده نداره😂

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Uchiha Sasuke

   آذر 9, 1401

   وقتی هنوز کامنتای دو سال اخیر. نخوندی:

   پاسخ

 2. Uchiha Sasuke

  آذر 8, 1401

  ارن ارتش داره درست
  ناروتوم ساسکه رو داره😐شیکامارو سای و و و بقیه😐

  پاسخ

  • Stan در پاسخ به Uchiha Sasuke

   آذر 9, 1401

   خودش تو ده دقیقه ورس اتکو سولو میکنه

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به Uchiha Sasuke

   آذر 9, 1401

   به نظرت کرکتری که با شمشیر میکشنش رو چطوری باید با ناروتو مقایسه کرد؟ارن حتی نمیتونه ناروتو رو با سرعت اف تی ال ببینه

   پاسخ

 3. …..

  آبان 27, 1401

  به نظرم بقیه بحثو تو تلگرام ادامه بدین سایته سوخت🤝🤝

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به .....

   آبان 29, 1401

   منی ک بیش از ۲ ساله دارم کامنت میذارن:ok bro

   پاسخ

 4. For

  مهر 25, 1401

  ناروتو همشونو میزنه کاگویا یه اوترورس ساخته و ناروتو اونو شکست داده

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به For

   مهر 26, 1401

   اوترورس؟ساخت یه بعد که کار شاخی نیست

   پاسخ

 5. ا

  مهر 17, 1401

  آقا برای من بگو اوبیتو چطور شکس میده وقتی نمیتانه بهش دست بزن و چطور میخواد کاگویا شکست بده وقتی تو بعدی هستن که جاذبه اجازه نمیده تکان بخورند بعدشم گنجستو رو همه تعصیر داره سوم سوزانو محافظش وقتی بخواد ضربه بزن آماتراسو اجرا مکن بعدم میگی سایه های مادارا هیچ آسیبی نمیزنه خوب یعنی شمشیر تو مغز لوفی بره دردش نمیاد اونم شمشیر معمولی بعد پدر ناروتو خودش انتقال میده یعنی از انتقال سریع تر وجود داره خو ندارم بعدم بجز سوکویومی گنجستو ایتاچی ایمایوزامی هم است بعد با چشماشان میتونن بفهمن میخواد چکار کنه میتونن جاخالی بدن و تقلید کنن این قدرت داره حالا فرقی نمیکن کی باشه بعدم دارم میگم قبل از جنگ یک تیکه برمیداره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ا

   مهر 18, 1401

   هاکی شاهی»اکثر ابیلیتیایی که گفتی
   کسایی که میوه لوگیا میخورن نمیشه لمس کرد
   منظورت تلپورته؟لوفی سرعتش ۱۲ هزار برابر نوره گه یعنی میناتو حتی نمیتونه ببینتش

   پاسخ

   • ا در پاسخ به رهام

    مهر 19, 1401

    باش بابا تانوس به تانوسیش با یه تبر مرد سرعتش زیاد خوب که چه اگه به سرعت باش خو یعنی فلش باید زود تمام شخصیت های مارول بیاد به تکنیک قدرت ربط دار و خدای اوتسوکی زمین با پلک زدن نابود میکنه

    پاسخ

    • اال در پاسخ به ا

     مهر 20, 1401

     از کجا آوردی خدای اوتسوتستکی این کارو میکنه ؟
     داش بستگی داره فلش کلا سرعته لوفی اینقدرکه سریعتره هیچ قدرت حملش در حد همون کاراکترای ناروتو هست هکسای معرکه ای هم داره مثل دستکاری ماده( درحد لاستیکی کردن) دستکاری واقعیت(درحد یه کرکتر گگ ضعیف)

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به ا

     مهر 20, 1401

     داداش یارو رو نمیتونن ببینن چجوری میخوان شکستش بدن؟

     پاسخ

    • اال در پاسخ به ا

     مهر 25, 1401

     فلش تو موی از سوپرمن کندتر هست و افراد زیادی هستند که سرعتشون بهش نزدیکه نه مثل لوفی که راحت ۵ ۶ برابر ناروتو اسپید داره

     پاسخ

     • استون در پاسخ به اال

      آبان 5, 1401

      فلش تو مووی در ده ثانیه بیست هزار نفرو دو کیلومتر جا به جا کرد چطوری میگی کند تره

      پاسخ

   • M در پاسخ به رهام

    مهر 20, 1401

    ثابت کن لوفی ۱۲ هزار برابر سریعتر از نوره😂

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به M

     مهر 20, 1401

     پنل های اسکیلش رو دارم

     پاسخ

     • اال در پاسخ به رهام

      مهر 25, 1401

      لوفی ۱۲۰۰۰ برابر نور فیتاش چیه؟

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به اال

       مهر 26, 1401

       یکم نصفه و نیمه پیش بریم
       تو فایت کاتاکوری و لوفی سرعت لوفی تو بیس ۵۰۰ برابر نور تخمین زده شد
       گیر ۲ ۵ برابر قوی تره
       گیر ۴ هم ۵ برابر دوباره که میشه ۱۲ هزار

       پاسخ

   • .. در پاسخ به رهام

    آبان 1, 1401

    اگه اینطوریه اوبیتو شش طریقت 155000000 هزار برابر نوره

    پاسخ

    • اال در پاسخ به ..

     آبان 2, 1401

     سرعت خود ناروتو تو باریون مود بزور سرعت نوره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به اال

      آبان 3, 1401

      حاجی اف تی اله از نور بیشتره

      پاسخ

     • رهام در پاسخ به اال

      آبان 3, 1401

      لوفی بعد رفتن به گیر ۴ تمام پاورشو به بیس فورم میاره این روند هی تکرار میشه و لوفی همینطور قوی تر و سریع تر میشه

      پاسخ

      • اال در پاسخ به رهام

       آبان 4, 1401

       پاورش به بیس نمیاد اون موقع لوفی داشت از کایدو شکست می‌خورد و یه توانایی جدید یاد گرفت تونست از هاکی شاهی تو نبرد استفاده کنه که باعث شد بیس فرمش از گیر چهار قبل اون قوی‌تر بشه

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به اال

        آبان 5, 1401

        داداش هربار که به گیر ۴ میرع پاورش وارد بیس میشه سوتون ۴ بار هم اینکارو کردع

        پاسخ

      • اال در پاسخ به رهام

       آبان 5, 1401

       لوفی اینطوری نبود لوفی داشت تو گیر ۴ شکست می‌خورد که یه هاکی جدید کشف کرد و تو بیس فورم قوی شد قدرتشو به بیس فرم نمیاورد

       پاسخ

    • رهام در پاسخ به ..

     آبان 3, 1401

     اینو😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

     پاسخ

  • اال در پاسخ به ا

   مهر 20, 1401

   گنجوتسو هزاران هزار بار گفته شده چاکرای درون بدن رو مورد اختلال آماتراسو رو لوفی تاثیر نداره از تلپورت سریعترم داریم بستگی به نوع تلپورته تلپورت میناتو حتی سرعت نورم نیست
   شارینگان ساسکه با اون شارینگانش گفت که من نمیتونم میله های ایشیکی رو ببینم ولی ناروتو که رفلکسش حتی نزدیک به لوفی که میتونه نزدیک به ۱۰ ثانیه از آینده رو ببینه نیست وقتی سریع باشی شارینگان نمیتونه ببینتت تنها شانس کاراکترای ناروتو مهره ایتاچیه که رو لوفی کار نمیکنه (بدلیل اینکه لوفی با منحرف کردن واقعیت جلوشو میگیره)

   پاسخ

 6. ا

  مهر 12, 1401

  اولن سوکویومی ابدی رو انسان ها تاثیر گذاشت یعنی رو همه تعصیر داره و ایمایوزامی و یک عالمه گنجستو هستن تازه گنجستو هیچکس نمی‌تواند ازش فرار کنه باید نینجا باشی که بلد باشی آزاد شوید بعد اگه به سرعت بود بعضی از شخصیت های ناروتو در یک ثانیه به سرعت به آن ور دنیا میرن و تازه میشه اون ها مهر کرد و اون ها نمیتونن فرار کنن چون نینجا نیستن تازه تکنیک احیای مجدد قبل از اینکه باهم مبارزه کنم یک تیکه بردار برای جنگ تازه مادارا چند تا سایه داشت که فقط ناروتو و رینگان میشد دید کسایی که نینجا نیستن نمیتونن چاکرا تشخیص بدن میتونن برن بکشنش تازه آماتراسو اون هارو می‌کشه فقط یک نینجا میتونه آماتراسو خنثا کنه تازه وقتی میگن این چشم چه قدرتی داره فرقی ندارد که در مقابل کی بزن چون گفتن داره پس میتونن جاخالی بدن با تکنیک احیای مجدد میتونن کسایی که این قدرت ها دارن زنده کنن پس فرض کن همه ی این قدرت ها یکی شن قبول کن که قویتر هستن از تمام این شخصیت ها

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ا

   مهر 13, 1401

   برای مقایسه دوتا ورس متفاوت به برابری ورسی نیازه
   بعدم سرعت لوفی»ال ناروتو کرکترز

   پاسخ

  • اال در پاسخ به ا

   مهر 13, 1401

   داش این شخصیتا بعضیاشون با پلک زدن زمین رو نابود میکنن
   اون اوروچیمارو نیاز به بدن افراد داره الکی نمیتونه اجرا کنه این تکنیک
   مادارا لیمبو داره درست ولی حملات لیمبو اصلا رو کاراکتری مثل لوفی تاثیر نداره
   گنجوتسو اگه نینجا نباشی اصلا روت کار نمیکنه
   سریعترین شخصیت‌های ناروتو نهایتش دو برابر نور سرعت دارن بعضی از افراد این لیست mftl+ هستن
   مادارا هم نمیتونه همیشه از سوکویومی ابدی استفاده کنه

   پاسخ

  • اال در پاسخ به ا

   مهر 13, 1401

   تو به من بگو چطور کاراکترای ناروتو اصلا استفاده کننده های لوگیا رو بهشون دست بزنن
   اصلا آمتراسو راه خنثی نداره ولی سرعت لوفی اینا باعث میشه بتونن جاخالی بدن

   پاسخ

 7. ارن یگر شورشی

  مهر 12, 1401

  ناروتو قدرتش توی باریون مود هنوز در سطح زنو و ارن نیست به تمرینات بیشتری نیاز داره تا به سطحشون برسه

  پاسخ

  • اال در پاسخ به ارن یگر شورشی

   مهر 13, 1401

   هاجیمه ایسایاما نیا دوباره با یه اسم جدید بگو ارن اینو اونو میزنه

   پاسخ

 8. ا

  مهر 12, 1401

  اولش کسایی که نینجا نیستن بلد نیستن از گنجستو فرار کنن دومن سوکویومی ابدی رو آدم های عادی هم اثر گذاشت یعنی رو افراد بدون چاکرا هم اثر می‌زاره 3 ایمایوزامی چه ها سوم اگه به سرعت باشه بعضی از شخصیت های ناروتو در یک ثانیه به اون سر دنیا میرن و خیلی سریع هستن و هیچکس نمی‌تواند آماتراسو خنثا کنه چون نینجا نیستن و در انیمه بوروتو و ناروتو میتونستن نامریی بشن مادارا چند تا سایه داشت که فقط با چشم ناروتو و رینگان میشد دید و فقط کسایی که نینجا هستن میتونن چاکرا تشخیص بدن و وقتی میگن این چشم چه قدرتی داره فرقی نمیکنه چه کسی باشه چون توانیش آینه و با تکنیک احیای مجدد قبل از جنگ میتونه از دشمن اون شخص ژن اون بگیره بعد بار اول هاشیراما کنترل کرد بعدم اونا نینجا بودن بلدن چطور خنثاش کنن ولی اینا که نینجا نیستن به نظر من از همه ی اینا قویترن لوفی لاستیکی خو با ککن گنکای میشه منفجرش کنن یکی این قدرت داشت درست که قدرت بدنی این شخصیت ها بیشتر ولی تکنیک زیاد دارن حتی میشه مهرشون هم کرد چون بلد نیستن فرار کنن قبول کن قویترن بعد با تکنیک احیای مجدد میتونن کسایی که این قدرت ها دارن زنده کنن پس همه ی این قدرت ها بزار روی هم تازه خود شخص اگه راضی باش فرار نمیکنه و قطعا اینکار رو نمیکنن چون اونا همه یک ریشه هستند ولی اینا کی هستن براش یک غریبه دانستین

  پاسخ

  • اال در پاسخ به ا

   مهر 13, 1401

   داش کل دنیای ناروتو بلدن از چاکرا استفاده کنن حتی اونایی که نینجا نیستن دوما مادارا نمیتونه از اون سوکویومی همش استفاده کنه سوما بجز سوکویومی ابدی بقیه سوکویومی ها اصلا رو کسایی که چاکرا ندارن اجرا نمیشه که بخوان ازش فرار کنن

   پاسخ

 9. ناروتو همشون رو با چند تا مشت توی باریون مود شکست میده هیچکدومشون شانسی در برابرش ندارن

  پاسخ

 10. حمید

  مهر 5, 1401

  به نظرتون دی سی کمیک قویتره یا مارول کمیک؟
  به نظر من دی سی کمیک

  پاسخ

  • اال در پاسخ به حمید

   مهر 6, 1401

   بیایید قویترین رو اول مقایسه ترو فرم ابلیون( ابلیون ترو فرم از هوس اف آیدیا فراتره) دربرابر رایتر

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به اال

    مهر 7, 1401

    اما همچنان توسط رایتر خلق شده

    پاسخ

    • Stan در پاسخ به رهام

     مهر 8, 1401

     گفته شده ایلیون ترو لازم برای خواننده داستان خطره پس شانس داره

     پاسخ

  • رهام در پاسخ به حمید

   مهر 7, 1401

   به شخصه میگم دیسی کمیکس

   پاسخ

   • M در پاسخ به رهام

    مهر 8, 1401

    دلیلت چیه
    فقط می خوام بدونم وگرنه میدونم دی سی قویتره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به M

     مهر 10, 1401

     با توجه به او پی ها و ساختار کازمالجی

     پاسخ

 11. سون گوکو

  مهر 2, 1401

  نمی‌دونم چرا چرت و پرت میگید، میگین زنو کلا ۶ تا یونیورس نابود کرده که یعنی فقط می‌تونه ۱۰۰۰ تا یونیورس نابود کنه چرا وقتی قدرت واقعی زنو رو ندیدین الکی تئوری و فکت می‌سازین باید خود آکیرا تایید کنه نه شما

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به سون گوکو

   مهر 4, 1401

   فیت داره بنظرت پس چجوری اسکیل میدن

   پاسخ

  • اال در پاسخ به سون گوکو

   مهر 6, 1401

   کازمالجی دراگون بال نمیزاره بیشتر از مولتیورسال پلاس بره

   پاسخ

 12. ناشناس.

  مهر 2, 1401

  شما ها خیلی ناروتو رو دست کم میگیرید الان ساسکه میتونه اماتراس لوفی رو شکست بده هر چقدر هم لاستیکی باشه اماتراس شعله ی ابدی یه وتا لوفی رو پودر نکرده خاموش نمیشه

  پاسخ

  • اال در پاسخ به ناشناس.

   مهر 2, 1401

   تو داری دستکاری واقعیتو دست کم میگیری اصلا معنی واقعیت رو میدونی .

   پاسخ

  • اال در پاسخ به ناشناس.

   مهر 2, 1401

   راه های زیادی مثل جاخالی دادنش هست لوفی ۵ ثانیه از آینده رو میبینه پس متوجهش میشه

   پاسخ

   • ناشناس. در پاسخ به اال

    مهر 3, 1401

    پس شارینگان این وست چیه؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به ناشناس.

     مهر 4, 1401

     شاربنگان حتی قادر به دنبال کردن لوفی هم نیست

     پاسخ

     • .. در پاسخ به رهام

      مهر 5, 1401

      ولی حالت باریون ناروتو انقدر سریعه که لوفی حتا یه مشت هم نمیتونه به ناروتو بزنه

      پاسخ

      • Stan در پاسخ به ..

       مهر 6, 1401

       لوفی سرعت بالایی به دست آورده رفلکسش خیلی بالاس
       لوفی استار لول
       کاگویا استار لول
       ناروتو پلنت لول
       مادارا پلنت لول
       هاگورومو با ده دم احتمالا استار بدون ده دم پلنت

       پاسخ

       • اال در پاسخ به Stan

        مهر 6, 1401

        چرا هاگورومو انقدر فن داره؟
        هاگورومو بدون جنوبی رو میگن از جیوبیدارا ۳چشم قویتره
        درحالی که وقتی جیوبیدارا تازه اصلا وارد این حالت شده وبد موقع فایت با مایت گای هاگورومو گفت مادارا داره به من میرسه بعد از اون رینه شارینگان گرفت درخت خدا رو جذب کرد رینگانی که فقط یکی داشت دوتا شد چطوری هاگورومو اینو میزنه

        پاسخ

        • Stan در پاسخ به اال

         مهر 7, 1401

         از هاگورومو بدون ده دم قوی تر بود مادارا

         پاسخ

      • اال در پاسخ به ..

       مهر 6, 1401

       مشت لوفی یه کشور رو نابود میکنه

       پاسخ

       • .. در پاسخ به اال

        مهر 7, 1401

        منی بمب نه دم هم سه چهار کشور نابود میکنه

        پاسخ

        • اال در پاسخ به ..

         مهر 8, 1401

         من قدرت تخریب مقایسه نمیکنم میگم جاخالی عادی عددی نیست وقتی تو ۲ ۳ ثانیه مشتایی که اندازه‌ کشوره میسازه لوفی

         پاسخ

        • Stan در پاسخ به ..

         مهر 8, 1401

         با گیر پنج می‌تونه ستاره نابود کنه بجز کاگویا و هاگورومو با ده دم هیچکی تو ناروتو به این سطح نرسیده

         پاسخ

        • رهام در پاسخ به ..

         مهر 8, 1401

         همچنان ناروتو نمیتونه لوفی رو حتی ببینه

         پاسخ

   • ناشناس. در پاسخ به اال

    مهر 3, 1401

    پس شارینگان چی ؟

    پاسخ

 13. ارن یگر شورشی

  مهر 1, 1401

  ناروتو توی باریون مود هم قدرتش هم از سایتاما و گوکو بیشتر شده الان بخوایم رتبه بندی کنیم اینطوری میشه
  1 زنو
  2 ارن یگر
  3 ناروتو اوزوماکی
  4 گوکو
  6 سایتاما
  7 ایچیگو

  پاسخ

  • اال در پاسخ به ارن یگر شورشی

   مهر 2, 1401

   داش ناروتو باریون مود رو تو باید با گوکو سایان ساگا مقایسه کنی که بازم کایوکن ۴ گوکو میزنتش
   گوکو تو بچگیش از رعد و برق سریعتر بود و میتونست سیاره رو نابود کنه
   فیتای ناروتو که خودش اصلا فیت بالاتر از قاره ای نداره و بخاطر فیتای موموشیکی و ایشیکی میشه استار لول غیر قابل مقایسست
   ارن که فیتاش حتی در حد نابودی کشور هم نیستن
   ایچیگو تو مانگا از سایتاما که هیچ شاید با هکسش از گوکو هم قوی‌تر باشه
   گوکو با گرفتن قدرت بیروس و کنترل کردن واسه خودش تقریبا مکروکازم رو نابود کرده بود با یه مشتش
   مکروکازم ۳ تا یونیورسه بینهایت داخلشه و هر یونیورس بینهایت دراگون بال ۱۰ تا یونیورس بینهایت داخلشه الان چطوری ناروتو ازش قویتره ؟

   پاسخ

   • اال در پاسخ به اال

    مهر 20, 1401

    یک یونیورس تو دراگون بال پنج بعدیه بینهایته که گوکو میتونه تو بیسش اون نابود کنه چه برسه به ترو اولترا اینسایتش که ۵۰۰ میلیون برابر قویتره!!!!

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به اال

     مهر 20, 1401

     اگه ۵ بعدی بود میشدن کامپلکس ولی ۴ بعدیه دا

     پاسخ

     • اال در پاسخ به رهام

      مهر 21, 1401

      والا اونطور که دیدم ۴ تا پنج بعدیه
      دیتا بوکا که توشون ذکر شده ابعاد کای ۸ ۹ بعدین یه یونیورس ۴ بعدیی بینهایته به سادگی تا ۵ بعدی هم اسکیل میشه
      هر یونیورس ۵ بعد بینهایت داره کازمالجی دراگون بال

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به اال

       مهر 22, 1401

       اکثر اسکیلاش رو ۴ بودن چون اگه بره تو ۵ بعدی میشه کمپلکس

       پاسخ

       • اال در پاسخ به رهام

        مهر 27, 1401

        واسه همین زیادن ترو یو ای رو به کامپلکس اسکیل بدن وای همون های مولتیورسال بیشتر منطقیه

        پاسخ

  • رهام در پاسخ به ارن یگر شورشی

   مهر 2, 1401

   اینو
   ناروتویی که تو ۱۰۰۰ کرکتر برتر از نظر قدتیم نیست با زنو و گوکو مقایسه میشه حله…
   همچنان یه گله های اوتر و اوتر در حال خنده

   پاسخ

  • Stan در پاسخ به ارن یگر شورشی

   مهر 6, 1401

   بیا پایین هیچکس بجز من حق ترول نداره

   پاسخ

  • اال در پاسخ به ارن یگر شورشی

   مهر 12, 1401

   بنظرتون وضع این خرابتره یا هاجیمه ایسایاما
   جفتشون میگن ارن سایتامارو میزنه

   پاسخ

   • حامد خسروی در پاسخ به اال

    مهر 25, 1401

    آیزاک نترو از همشون قویتره ولی زنو زولدیک از اون هم قویتره ، اما گون فریکس بالغ رقیب ندارع

    پاسخ

 14. ..

  مهر 1, 1401

  لوفی از گنجوتسوی ایتاچی شکست میخوره ایتاچی تا نخواد هیچکس نمیتونه از گنجوتسوی اون در بره

  پاسخ

  • اال در پاسخ به ..

   مهر 1, 1401

   ایتاچی کسی که از چاکرا واسه نبرد استفاده نمیکنه رو نمیتونه داخل گنجوتسو بندازه اصلا

   پاسخ

   • .. در پاسخ به اال

    مهر 2, 1401

    اما با اماتراس میتونه

    پاسخ

    • اال در پاسخ به ..

     مهر 2, 1401

     به من بگو دستکاری واقعیت یعنی چی ها؟؟؟؟؟؟؟
     دارم میگم طرف میتونه واقعیتو دستکاری کنه (واسه لوفی نمیتونه و کنترل کاملی نداره) میگه آماتراسو میتونه شکستش بده
     رعد و برق تو دنیای وان پیس حتی واسه لوفی که اونقدر قوی نیست طوریه که کایدویی که از چند صد هزار متری میوفته زمین آخ نمیگه جاخالی میده
     لوفی رعد و برق رو میتونه استفاده کنه یه مشت لوفی میتونه بزرگتر از یه جزیره باشه و ریو داشته و قبل از برخورد ضربه بزنه به داخل بدن رعد و برق و هاکی پادشاهی هم داشته باشه
     مشت لوفی با کایدو برخورد کرد اون مود کایدو بیشتر از ۲۰۰۰۰ درجه سانتی گراد دماش بود ولی مشت لوفی کایدو رو به عقب روند
     آتیش هم که کلا رو گیر ۵ لوفی تقریبا تاثیر نداره

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به ..

     مهر 2, 1401

     کسیو که حتی نمیتونه ببینه میخواد چطوری بسوزونه

     پاسخ

    • Stan در پاسخ به ..

     مهر 6, 1401

     با سرعت میشه از آماتراسو فرار کرد

     پاسخ

    • Stan در پاسخ به ..

     مهر 6, 1401

     و آتیش رو گیر پنج تاثیر نداره

     پاسخ

  • Stan در پاسخ به ..

   مهر 1, 1401

   ایتاچی سکویومیش چندان پیزیم نیست
   بیشتر از یه ثانیه به خواطر چاکرای کمش نمیتونه نگه داره و ضعیف میشه و چاکراش تخلیه میشه

   پاسخ

   • .. در پاسخ به Stan

    مهر 2, 1401

    ولی تا اون وقت کار لوفی رو تموم میکنه گنجوتسو روی مغز هست و ربطی به بدن لاستیکی لوفی نداره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به ..

     مهر 2, 1401

     لوفی که میتونه با هاکی در کثری از ثانیه ایتاچی رو بندازه:ok

     پاسخ

 15. ا

  شهریور 30, 1401

  ناروتو شاید نباشه قویترین و قطعا از لحاظ قدرتی این شخصیت ها قویترن اما ساسکه و ایتاچی و مدارا که گنجستو بلدن میتونن اون هارو با سوکویومی ابدی و ایمایوزامی و… اون هارو شکست بدن تازه با تکنیک احیای مجدد میتونن دشمن همون شخص در انیمه خودش زنده کنه که برای نبرد کمکش کنه و دانای شش طریقت کره زمین میتونن نابود کنه همین تور پدر ناروتو میتونه خودش تلپورت کنه هاشیراما و مادارا همه ی اینا با این تکنیک زنده میشن و مجبورن به دستوراتش گوش کنن

  پاسخ

  • اال در پاسخ به ا

   شهریور 31, 1401

   یک سوکویومی ها و همه فقط روی کسایی هستن که چاکرا استفاده میکنن
   دو واسه اون تکنیک تو نیاز به بخشی از بدن اونارو داری

   پاسخ

   • .. در پاسخ به اال

    مهر 2, 1401

    ولی سوکویومی مادارا سوکویومی ابدی هیچ ربطی به چاکرا نداره وقطی نور بهش برسه کارش تمومه حتا سایه هم نمیتونه جلوشو بگیره فقط رینگان و سوسانو و لوفی هیچ شانسی جاوی مادارا نداره.

    پاسخ

    • اال در پاسخ به ..

     مهر 2, 1401

     کی گفته مادارا عین کشک میتونه استفاده کنه ؟

     پاسخ

    • Stan در پاسخ به ..

     مهر 2, 1401

     داری کل ورس ناروتو رو با لوفی مقایسه میکنی😂

     پاسخ

     • .. در پاسخ به Stan

      مهر 3, 1401

      نه اوروچی مارو لوفی رو شکست میده با ادوتنسه میتونه هر دشمنی که لوفی با هزار بدبختی شکست داده رو زنده کنه و فک کن همه ی دشمنای قدرت مند لوفی جلوش ظاهر بشن لوفی شانسی داره؟ تازه اروچیمارو میتونه قدرت اصلی شخصی که مرده رو بده

      پاسخ

      • اال در پاسخ به ..

       مهر 4, 1401

       مطمئنی ناروتو رو از تیک تاک نگاه نکردی ؟؟
       اوروچیمارو چطور میخواد بدن حریف های لوفی رو داشته باشه

       پاسخ

      • Stan در پاسخ به ..

       مهر 6, 1401

       اوروچی نمی‌تونست هوکاگه اولو هم کنترل کنه چه برسه به افرادی مثل کایدو

       پاسخ

       • .. در پاسخ به Stan

        مهر 7, 1401

        چون شخصیت شون رو ازشون ندوزدیده اگه شخصیت شون بدزده همشون تحت کنترل اوروچیمارو میشن

        پاسخ

        • Stan در پاسخ به ..

         مهر 8, 1401

         گفته شد هوکاگه اول انقد قویه اوروچی نمیتونه کننرلش کنه حالا هوکاگه اول پشم افرادی مثل کایدو نیست

         پاسخ

       • .. در پاسخ به Stan

        مهر 7, 1401

        تازه ربط به قدرت نداره فقط هاشیراما مهر میشکنه مگه کایدو تکنیک مهر موم بلده پس چرت نگو

        پاسخ

        • اال در پاسخ به ..

         مهر 8, 1401

         برای تغییر شخصیت نیاز به یک سری طلسم ها داشت که قدرت این افراد باعث میشه نتونه کنترلشون کنه و اونا هم به همین دلیل خیلی راحت جلوشو میگیرن
         دوم هیچکدوم از حریفای لوفی تا به حال نمردن مرده بودن اوروچیمارو از کجا بدنشون رو گیر می‌آورد جدا از اینکه میتونی قراردادو فسخ کنی

         پاسخ

        • رهام در پاسخ به ..

         مهر 8, 1401

         مگه کرکترای ناروتو هاکی دارن؟

         پاسخ

    • رهام در پاسخ به ..

     مهر 2, 1401

     خوب اگه به اینه که مادارا هم هیچ شانسی جلوی هاکی های لوفی ندارع

     پاسخ

     • .. در پاسخ به رهام

      مهر 4, 1401

      کل انیمه ناروتو قویتر از کل انیمه وان پیسه قبول کن

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به ..

       مهر 7, 1401

       شنکس»ناروتو
       مید_های دیف

       پاسخ

  • رهام در پاسخ به ا

   شهریور 31, 1401

   کرکتری مثل گوکو:باشه

   پاسخ

   • ارن یگر شورشی در پاسخ به رهام

    مهر 2, 1401

    ناروتو و ارن هر دو به راحتی گوکو رو شکست میدن بهتره لیست رتبه بندی قدرت شخصیت ها که بالاتر گذاشتم ببینی در موردشون توضیح هم دادم

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به ارن یگر شورشی

     مهر 7, 1401

     گوکویی که سیاه چاله نابود کرده
     یه فضای بینهایت رو لرزونده
     واقعیت رو نابود کرده
     حله

     پاسخ

     • اال در پاسخ به رهام

      مهر 8, 1401

      سیاهچاله رو که تسونایوشی هم ۶ تاشون زده البته که خود تسونا از ناتسو قویتره ناتسو از مانگا هم که ورس ناروتو رو میخوره

      پاسخ

 16. ناشناس.

  شهریور 28, 1401

  لوفی و ارن اصلا نمیتونن ناروتو روشکست بدن چرا شعر میگی

  پاسخ

  • Stan در پاسخ به ناشناس.

   شهریور 29, 1401

   الان لوفی به راحتی میزنش تو گیر 5

   پاسخ

   • .. در پاسخ به Stan

    مهر 3, 1401

    گیر پنجم شکست میده حالت باریون ناروتو برو مقایسه هارو نگاه کن فقط چنتا فن وان پیس اومدن دارن چرت میگن

    پاسخ

    • Stan در پاسخ به ..

     مهر 6, 1401

     باریون مود فقط سرعتش خیلی بالاس و عمرو کم می‌کنه و محدودیت داره سیکس پث از باریون بالاتره
     سیکس پث:گوی های حقیقت یاب نصف چاکرای کوراما نصف چاکرای دانای شش طریقت چاکرای ناروتو راسنگان با چاکرای جانوران دم دار و…
     باریون :چاکرای ناروتو و کوراما

     پاسخ

     • اال در پاسخ به Stan

      مهر 6, 1401

      اگه ناروتو میتونست سیکس پث رو اجرا کنه خیلی راحت ایشیکی ۳۰ درصد رو میزد

      پاسخ

      • Stan در پاسخ به اال

       مهر 7, 1401

       نگاه کن بعد از دست دادن چاکرای هاگورومو و ابیلیتی هایی که بهش داده بود هیچوقت به اون قدرت نرسید

       پاسخ

  • اال در پاسخ به ناشناس.

   شهریور 29, 1401

   لوفی مانگا شانسش خیلی زیاده ولی ارن و گاتس رو هم از ناروتو میخورن

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به ناشناس.

   شهریور 29, 1401

   اره دا قبولت دارم اما ناروتو حتی نمیتونه لوفی رو ببینه

   پاسخ

 17. الکا

  شهریور 27, 1401

  فقط A.LO.KA الکارد

  پاسخ

  • Stan در پاسخ به الکا

   شهریور 28, 1401

   کرکتر خیلی خوبیه

   پاسخ

 18. Stan

  شهریور 25, 1401

  اتومسک ، کیوبی (یوسوکه و کنشیرو اطلاعاتی ندارم ازشون) ایچیگو،کربی ، تتسو شیما الوکارد،لایت،جوتارو،ماب،لوفی،گوکو و سایتاما میزننش

  پاسخ

  • ناشناس. در پاسخ به Stan

   شهریور 28, 1401

   چرا شعر میگی لوفی در حد ناروتو نیست برو بیشتر انیمه ببین

   پاسخ

   • Stan در پاسخ به ناشناس.

    شهریور 29, 1401

    در باره گیر پنج چیزی می‌دونی ؟

    پاسخ

    • ناشناس. در پاسخ به Stan

     مهر 4, 1401

     کل ناروتو کل وان پیسو میزنه

     پاسخ

     • Stan در پاسخ به ناشناس.

      مهر 8, 1401

      وایت برد>>>>>>>>>>>>>>>>>کل ناروتو ورس

      پاسخ

   • اال در پاسخ به ناشناس.

    شهریور 29, 1401

    تو که مانگا وان پیس ندیدی حرف نزن
    لوفی الان تغییر واقعیت از یه نوع ضعیف داره و سطحش خیلی بالاتره

    پاسخ

    • .. در پاسخ به اال

     مهر 1, 1401

     من انیمه وان پیس هم دیدم تا اخرشم دیدم و الان حالت باریون ناروتو میتونه لوفی رو به راحتی شکست بده

     پاسخ

     • اال در پاسخ به ..

      مهر 1, 1401

      مانگاش رو نخوندی حرف نزن
      لوفی الان استار لوله
      (اگه میپرسی چرا چون در حد وایت برده که میتونه دنیای وان پیس نابود کنه و دنیای وان پیس برابر با یه ستارست)
      تغییر واقعیت از یه نوع ضعیف داره

      پاسخ

      • .. در پاسخ به اال

       مهر 4, 1401

       برو بابا اوبیتو لوفی رو شکست میده در حالت شش طریقت. اصلا میدونی خدای پین و کاگویا و مادارا و اشورا چقدر قوین! یعنی این کسایی که من گفتم کل وان پیس رو به فنا میده تمام.

       پاسخ

       • Stan در پاسخ به ..

        مهر 6, 1401

        اوبیتو شش طریقت کامویی نداری کنترل کامل رو قدرتش نداره با قدرت بدنی راحت میشه زدش
        پین کشور لوله کاگویا استاره یعنی در حده لوفی
        مادارا و آشورا پلنت لول
        وایت ببرد یا بلک بیرد>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ناروتو ورس
        اینو منی که ناروتو فنم میگم

        پاسخ

 19. Stan

  شهریور 24, 1401

  یکی یه بحثی بندازه وسط که ترجیحن ادامه دار باشه
  مثلا گوکو و سایتاما

  پاسخ

  • اال در پاسخ به Stan

   شهریور 29, 1401

   وید شیکی و فدراین

   اونطور که من شنیدم وید شیکی بخاطر اینکه به تمام هکسای فدراین مقاومت داره و هکساش از فدراین بهتر هم هست میبره

   پاسخ

 20. Stan

  شهریور 23, 1401

  چه کویری

  پاسخ