معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (3050)

بستن فرم

 1. شایان

  بهمن 27, 1400

  اهزار گاما بونتا ارن مرد پای نه دم رلهش کرد مجیکا فنا رفت یوگی بدبخت راسنگان خودا بیامورزش ترکیب چاکرا ده دم بابای گوکو اتومسک وایچیگو تنها بفنا دهنده‌ی ناروتو سایتاما

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به شایان

   بهمن 27, 1400

   کیوبی ، گوکو و سایتاما وایچیگو هم قویتره

   پاسخ

 2. sarto

  دی 29, 1400

  همه میدونیم سایتاما و گوکو صد درصد از ناراتو می برن حتی تو حالت روباه نه دم

  پاسخ

 3. M

  دی 24, 1400

  راستی ارن با قدرت غول هی تو دیوار میتونه کل زمین ناروتو و وان پیس رو به عن بده

  پاسخ

  • پوکر من در پاسخ به M

   دی 25, 1400

   الان لوفی کایدو میان میشینن که ارن بیاد دنیا هاشون رو نابود کنه جفتشون قشنگ میان ارن رو اسفالت میکنن

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به پوکر من

    دی 25, 1400

    بمولا🍻

    پاسخ

   • ارن در پاسخ به پوکر من

    بهمن 26, 1400

    اره ولی نمیتونن شکستش بدن خودشون اسلافت میشن

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به ارن

     بهمن 27, 1400

     الان چرا وقتی وان پیس ندیدی و نمیدونی بدنشون چقدر مقاومه نظر میدی خوب زونیشیا یه فیله تو وان پیس ۳۵ کیلومتره قد داره اونا که ارن و لشکرش یه دسته مورچه براش حساب میشن بیاد اتک همه رو له کرده تایتان ترسناکن چون تو دنیاشکن با آدمای عادی طرفن نه همچین موجوداتی اتک فنا قدرتو با قد میسنجن

     پاسخ

     • Alfa7 در پاسخ به ایران

      اسفند 6, 1400

      دقیقا لوفی با 😂دنده یک و قدرتی که سیلورز ریلی یادش داده میبنده همشونوغفت میکنههرکدومم یه ضربه بسشونه

      پاسخ

    • علی در پاسخ به ارن

     بهمن 27, 1400

     خودت فکر کن یه اژدها زیر دست پای چی می خواد آسفالت بشه دقیقا

     پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به ارن

     بهمن 27, 1400

     اسلافت میشن ؟
     کایدو از چند صد هزار متر پرید پایین فقط گفت درد داشت
     بعد لوفی به سطح اون میرس اتک چی میگه یه مشت لوفی دوتا عظیم الجثه رو میزنه

     پاسخ

    • سون گوکو در پاسخ به ارن

     اسفند 12, 1400

     چرا داری الکی از خودت در میاری که ارن می‌تونه دنیای وان پیس رو شکست بده مگه شکست دادن به بزرگیه من خودم فن وان پیس نیستما که دارم اینارو میگم چقدر تو تعصبی هستی میگه ارن می‌تونه لوفی رو شکست بده اول برو وان پیس ببین بعد بیا مقایسه کن من هم وان پیس دیدم هم اتک آن تایتان برای همین دارم مقایسه میکنم

     پاسخ

   • پوکرمن در پاسخ به پوکر من

    بهمن 29, 1400

    تو کی هستی اومدی اسم منو دزدیدی

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به M

   دی 25, 1400

   داش دنیای هر انیمه فرق می کنه تو وسعت دنیای ارنو با وسعت دنیای ناروتو و وان پیس مقایسه می کنی؟😐😂بعدم ناروتو یدونه کوراما اشورا مود بزنه کل ارتش ارن یکجا به اتم تبدیل میشن لوفی هم ایزی با دنده چاهار میزنه دونه دونه غولارو خیلی راحت با یه کش دست بکشه 😂😂😂😂

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به M

   دی 25, 1400

   من که میدونم تو درست میگی اینقدر کارکتر تو این دو انیمه هست میتونن تایتان بکشن که نمیشه نصفشونم نام برد سطحی نگاه نکن مثل کارکترای اتک اونجور نیستن که زیر پاه له شن در واقع له میکنن

   پاسخ

  • Dragon در پاسخ به M

   دی 28, 1400

   دوباره ارن فنا اومدن به بحث_با چه شواهدی میگه میتونه دنیاهاشونو نابود کنه خدایی انیمه هاشونو دیدی ؟

   پاسخ

  • Dragon در پاسخ به M

   دی 28, 1400

   سایتاما و گوکو شاید بتونن بزنن نمی گم حتما میزنن ولی احتمالش زیاده تره نسبت به بقیه ولی انیمه هایی که دیدم (دو سه ندیدم)فک نکنم شانسی زیادی داشته باشن حال من یه چیزی گفتم ایراد نگیرید

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به Dragon

    دی 28, 1400

    داش شاید نه سایتاما و گوکو حتما می تونن 😂😂😂

    پاسخ

   • ایران در پاسخ به Dragon

    دی 28, 1400

    گوکو عین آب خورون میتونه سیاره بترکونه بعد میگه نتونه ارن بزنه سایتاما هم که انیمشو دیدی نیازی نیست توضیح بدم

    پاسخ

  • ایران در پاسخ به M

   دی 29, 1400

   داش وقتی یه انیمه رو ندیدی راجب قدرت کارکتراش نظر نده انصافا قدرتو با قد میسنجی ؟ اوک یه فیل تو وان پیس هست که ۳۵ کیلومتر قد داره خوب همین برای کل اتک بسه کافیه یه دوری تو دنیای اتک بزن با هر قدم چندتا تایتان ۵۰ متری له میشن تایتان های ۵۰ متری حکم مورچه رو دارن جلوش وقتی یه انیمه رو ندیدی از رو هوا نپرون

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ایران

    دی 29, 1400

    وات 😐😂

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به رهام

     دی 30, 1400

     زونیشیا اسمشه این فیل یه چرخی بزنه تو اتک همه رو له میکنه دیگه

     پاسخ

     • اوتاکو * در پاسخ به ایران

      بهمن 5, 1400

      اون فیله تو جزیره زو که یکی میگه مرده یکی میگه زندست یکی میگه روحه ؟ آخر جک رو زیر گرفت

      پاسخ

  • M در پاسخ به M

   دی 30, 1400

   اسم منو چرا دزدیدی 😶😑

   پاسخ

   • هایائو میازاکی در پاسخ به M

    بهمن 1, 1400

    M بزرگ به معنای مازوخیسته دیگه هر آدمی میتونه ازش استفاده کنه

    پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به M

   بهمن 4, 1400

   به راستی که فردی بود با سرعت نور که مشتش به زمین بخوره اونجا خورده یا کسی که نگاهش کوه خرد می کرد حالا این ارتش رامبولینگ چی میگه

   پاسخ

 4. ملینا

  دی 22, 1400

  دوست عزیز پس ناروتو رو چرا نذاشتی من طرفدار اتک آن تایتان اما خب ناروتو هم دوست دارم اگر امکانش هست اضافه اش کن

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به ملینا

   دی 22, 1400

   اخه کمی عقل زده ۲۰ شخصیتی که ناروتو میزنن ناروتو بزاره ناروتو خودشو میزنه اوک کمی فکر کردنم خوبه سر تیتر مقاله رو نگاه هم نکرده

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به ملینا

   دی 22, 1400

   داش بیست تا شخصیتن ک از ناروتو قوی ترن ناروتو از خودش قویتره؟

   پاسخ

 5. محمد جواد

  دی 14, 1400

  مانگای هوایی که تصویرشان رنگیه از کجا باید بگیرم؟

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد جواد

   دی 15, 1400

   دا اونا کمیک بوکه مانگاها اکثرا سیاه سفیده مگر چندتا چپتر رنگی خیلی معدود . حالا من در همین حد اطلاعات داشتم

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به محمد جواد

   بهمن 5, 1400

   اگه منظورت لایت ناول یا مانهواست دقیق بگو

   پاسخ

 6. حمید

  دی 10, 1400

  موزیک توکیو ریونجرز از کجا بگیرم؟
  تصویری نه فقط آهنگش

  پاسخ

 7. امیرحسین

  دی 3, 1400

  هعییییی
  بعد چند وقت چه حسی داره سر میزنی

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به امیرحسین

   دی 3, 1400

   دو سالی میشه اینجا فعالیت می کنم 😂شایدم یکم اینور و اونور

   پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به رهام

    دی 3, 1400

    هییییی
    رهام خودتی؟؟
    خوبی
    میگم یوقتی قدیم چیزی گفتم ناراحت نشده باشی
    ولی خودمونیم چه زود میگذره

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به امیرحسین

     دی 4, 1400

     داش شاید باورت نشه ولی من یادم نمیاد یک سال پیش بحثا سر چیا بوده 😂😂😂😂😂خیلی زود میگذره نیم سال مدرسه گذشت 😂😂😂😂

     پاسخ

 8. hesam

  آذر 24, 1400

  من همه انیمه هارو ندیدم ولی خوب تا جایی که میدونم نظرمو میگم
  یوسکه در مقابل ناروتو که سرعت نور حملاتش تاثیر ندارده پس صددرصد برنده : ناروتو میشه
  کنسرو هم احتمالش خیلی که بتونه ناروتو بزنه ولی خوب:مساوی
  بلیچ هم خو میزنم ناروتو رو ولی شاید تو حالت بایرون مود ناروتو یخوردع نبرد طولانی سخت بشه ولی بازم: بلیچ می‌بره
  کوروسنسه که ناروتو میزنم بحثی نیست:کوروسنسه
  ساکی یوگی که اصلا حرف قشنگی نیست 😂 : ناروتو
  اگه قرار باشه تا مرگ یکی بازی تموم شده که صدرصد ناروتو
  ولی خوب ما میگیم قرار نیست و باید ناروتو بقیه تایتان ها هم شکست بده در این صورت هر دو میمیرن ولی اگه امکان فرار باشه ناروتو به راحتی پس از شکست ارن می‌تونه در بره🗿
  گاتس هم عمرا😐 بعضی از مقایسه هاتون چرته🤌 الان بحث قدرت نه عاطفه ولی حتا اگه عاصفه هم باشه : ناروتو
  لایتم اگه قراره مبارزه رو در رو باشه خو هیچی نیست ولی اگه دور باشه لایت)(لایت رو درست نیست حساب کنیم کلا)
  آلوکارد هم بعد چند بار مرگ می‌تونه:آلوکارد
  آیزاک هم جلو بایرون مود باید لنگ بندازه😂😂💔:ناروتو
  لوفی که اگه ناروتو با کورما باشه هیچی نیست اگه تو حالت بایرون مود هم باشه که واویلا😂💔: ناروتو
  گوکو که ناروتو پاره میکنه بحثی نیست🗿:گوکو
  سایتما هم نمیدونم چون مانگا نخوندم(میگن خیلی قوی میشه)ولی خوب اگه قراره طبق انیمه بگیم ناروتو تو حالت بایرون مود می‌تونه انرژی زندگی سایتما رو بگیره و تمام:ناروتو طبق انیمه

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به hesam

   آذر 25, 1400

   خدایا طبق انیمه بگی انرزی زندگی سایاتامارو بگیره و تمام حرفت اخر خندست ناروتو جلو یه مشت عادی سایتاما میمیره اینو همه میدونن تمام تو زیر همین مقاله صد ها بار بحثش شده

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به hesam

   آذر 25, 1400

   اولا باریون نیروی زندگی کسیو نمیگیره چاکرای سایتاما مثلا به دانای شش طریقت وصله ؟ نه پس ارتباط ندارن ارن لنگر بندازه که تو حالت شش طریقت هم ناروتو قویتره و قوی نمیشه قدرتیه که رو نکرده پس قویتره بر طبق انیمه و مانگا نداره کورو سنسی قدرتش از باریون کمتره سرعت نزدیکه و نیروی نابودی نصف ماه که اصلا نداره و اتفاق بود هم به قدرت باریون که نابودی خورشیده احتمالا نمیرسه

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به hesam

   آذر 25, 1400

   دا شاید باورت نشه ولی چیزایی ک گاتس تحمل کرده ناروتو رو میذاره جیبش 😐

   پاسخ

   • محمد جواد در پاسخ به رهام

    دی 10, 1400

    داش یه جوری میگی که انگار هرکس سختی کشیده بهتره🤣
    داش ناروتو کمتر کشید چه بهتر🤣

    پاسخ

  • رهام در پاسخ به hesam

   آذر 25, 1400

   داش سایتاما ناروتو رو با یه حرکت محو میکنه 😐

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به رهام

    دی 5, 1400

    کسی هست تو دنیا سایتاما با یه مشت نددش تو هوا اخه اصن برادر ؟

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به مهدی

     دی 5, 1400

     اری گاد چندتا مشت طول کشید ولی برا سرگرمی بود بعد گاد متعال مونده هنوز فکر نمیکنم با یه مشت بمیره😂😂😂

     پاسخ

     • پوکر من در پاسخ به رهام

      دی 5, 1400

      این یک رو خرکی قوی کرده قدرتش قابل مقایسه با لوسیفر یا حتی پرزنسه

      پاسخ

  • پوکرمن در پاسخ به hesam

   آذر 27, 1400

   سایتاما از گوکو قویتره
   ناروتو کوروساکی رو رسما میبلعه
   ناروتو ازنورم سریعتره چطور کورو سنسه قراره ناروتو رو بزنه

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به پوکرمن

    دی 2, 1400

    داش اگه کوروساکی ایچیگو زو میگی اتفاقا تو بیگ تری قویترین شخصیت کوروساکی ایچیگو هست بیگ تری همون ۳ شونن بزرگ هستن بلیچ رو اول ببین بعد راجب قدرت کارکترا نظر بده

    پاسخ

    • پوکرمن در پاسخ به ایران

     دی 2, 1400

     ببین ایچیگو از ناروتو ضعیفتره ناروتو میتونه یه سیاره رو ازبین ببره ولی قویترین تکنیک ایچیگو نمیتونه نتونست حتی یه جامعه ی کشورو نابود کنه پس ناروتو خیلی قویتر از ایچیگوعه

     پاسخ

     • ایران در پاسخ به پوکرمن

      دی 3, 1400

      اینجاست که اشتباه میکنی ایچیگو ریاتسو داره هرکی ریاتسوش زیاد باشه نزدیک هر آدمی بشه که ریاتسو نداره اون آدم یا بیهوش میشه از فشار یا میمیره یوهاباخ تو بلیچ میتونست ۳ تا دنیارو تجزیه کنه بعد ایچیگو باهاش میجنگید اصلا قابل مقایسه نیستن این دو نه تو بحث سرعت و نه قدرت حالا نمیدونم بلیچ دیدی و مانگاشو خوندی یا نه

      پاسخ

      • پوکر من در پاسخ به ایران

       دی 5, 1400

       اها از رو مانگا میگفتی اره توی مانگا ایچیگو خیلی قوی شدولی توی انیمه ازش ضعیفتر بود فک کردم از رو انیمه میگی

       پاسخ

       • ایران در پاسخ به پوکر من

        دی 11, 1400

        داش تو انیمه فورم دانگای ایچیگو ضربا فیزیکیش ده برابر از ضربات فیزیکی ناروتو قویتر بود فقط موج ضرباتش کوه هارو نصف میکرد

        پاسخ

     • رهام در پاسخ به پوکرمن

      دی 4, 1400

      دا اینکه ناروتو بتونه سیاره نابود کنه در حد حدث و گمانه هنوز انجام نداده بعد ایچیگو یه موجود از بعدی دیگست ناروتو چجوری می خواد اصلا حسش کنه 😐

      پاسخ

      • ایران در پاسخ به رهام

       دی 5, 1400

       نبرد این دو کلا نامردیه چون ناروتو نمیتونه ایچیگو رو حتی ببینه ایچیگو یه روحه

       پاسخ

       • پوکر من در پاسخ به ایران

        دی 5, 1400

        ناروتو اگه یادتون باشه میتونت لیمبو مادارا که توی یه بعد دیگه بود رو حس کنه و به موقع از حملش فرار کنه براهمین میگم ناروتو جلوش میتونه ببره

        پاسخ

  • Roronoa zoro در پاسخ به hesam

   آذر 30, 1400

   دوست عزیز ناروتو بایرون مود بعد لوفی رو تو حالت عادی حساب کردی؟😂

   پاسخ

   • پوکرمن در پاسخ به Roronoa zoro

    دی 2, 1400

    لوفی توی دنده چهارم نمیتونه ناروتو رو بزنه ناروتو از نور سریعتر و خیلیم از لوفی قویتره حتی اگه باریونم نداشته باشه لوفی رو میزنه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به پوکرمن

     دی 4, 1400

     قدرت بیگ تیری
     ۱ ایچیگو
     ۲ ناروتو
     ۳ لوفی

     پاسخ

    • مهدی در پاسخ به پوکرمن

     دی 5, 1400

     😂😂لوفی رو جدیدا ندیدین انگار تو کایدو
     نمیدونم وقتی اینو دادی تا کجاش ددیده بودی
     ولی کایدو رو که بزنه قطعا از نارو هم قوی تر میشه

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به مهدی

      دی 5, 1400

      داش کایدو رو با ناروتو مقایسه می کنی؟😐کایدو در سطح مادارا هم که باشه( که قطعا نیست )از ناروتو ضعیف تره

      پاسخ

     • پوکر من در پاسخ به مهدی

      دی 5, 1400

      کایدو حتی توسطح پین هم نیست اینو بهتره بهت بگم

      پاسخ

     • اوتاکو * در پاسخ به مهدی

      دی 12, 1400

      اسپویل لوفی تو مانگا کایدو یه بار پرتش کرد تو آب بزور اومد بیرون اختلاف زیاد بود

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به اوتاکو *

       دی 12, 1400

       چه ربطی داره وقتی یه حریفو شکست بدی دلیل نمیشه ازش قوی تر باشی

       پاسخ

      • پوکر من در پاسخ به اوتاکو *

       دی 13, 1400

       اغا یه سوال این کایدو مگه نمیخواد بمیره خو چرا اینقده زور میزنه زنده بمونه 😏😏😏😏😏

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به پوکر من

        دی 13, 1400

        داش مادارا هم می خواست بمیره اما باز باهاشیراما فایت داد

        پاسخ

        • پوکر من در پاسخ به رهام

         دی 16, 1400

         حاجی مادارا کی خواست بمیره
         کایدو تو معرفیش میگفتن خودشو میخواد بکشه اما نمیتونه براهمینم میگم

         پاسخ

  • مهدی در پاسخ به hesam

   دی 5, 1400

   اوللللللللل که سایتاما هیچوقت قوی تر نمیشه همین الانشم قوی ترین شخصیت انیمه ای جهانه کلا بیخیالش
   سایتاما کلا هروقت میجنگه فقط حوصله سر بره براش ولی به چشم ما خفن میاد
   بیشتر دقت کنی مانگاکا با صورت سیب زمینی نپختش کامل داره اینو میگه
   و عا لوفی هم که تو سه سوت ناروتو رو پر داده بره فضا هوا پیش خدا

   پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به مهدی

    دی 5, 1400

    یه بشری بود به اسم ناروتو میگن تو نصف قدرتش پرواز میکرده و از جو هم بیرون می‌رفته و تکنیک تلپورت داشته و سرعتش با نور برابر بوده با تلنگر هم کوه هایی که مشت لوفی براشون نیازه رو میترکونده لوفی برتریش به کجاست ؟

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به مهدی

    دی 5, 1400

    داش لوفی حالا حالاها از ناروتو ضعیف تره باریون کلا لوفی رو زیر گرفت 😂😂😂حتی دنده پنج هم نمیتونه بزنتش بعد سایتاما قوی ترین نبوده نیست و نخواهد شد با وجود کاراگتری مثل اکیرا سایتاما هیچ وقت نمیتونه قدرتمند ترین بشه

    پاسخ

  • امیر در پاسخ به hesam

   بهمن 28, 1400

   داداش شلوغش نکن باریون مود تایجوتسو خالیه بعد از چند دقیقه هم که نه تنها از اون حالت خارج میشه بلکه بقیه قدرتش رو هم از دست میده لوفی براش عین آب خوردنه و تکنیکای ناروتو روی یک لاستیک هیچ تاثیری نداره و ناروتو هم اصلا نمیدونه هاکی چیه وان پیس ندیدی الکی سس نگو میدونم پیش خودت فکر میکنی که لوفی یک دزد دریاییه دیگه یک شمشیر داره مثل بقیه دزدای دریایی نه اینجور نیست لوفی براش خیلی راحته ناروتو رو شکست بده کلا کاراکترای وان پیس سطحشون بالاتره و ناروتو الان داره ضعیف و ضعیف تر میشه و خودت میبینی ناروتو بدون قدرت بقیه هیچی نیست الان کوراما رو از دست داده اگه مانگا بخونی میبینی چه فلجی شده و حتی کد هم نمیتونه شکست بده و الان حتی ساسکه هم ازش قویتره 😂 یکم که بگذره لوفی دیگه راحت نمیتونه شکستش بده عین آب خوردن میتونه شکستش بده

   پاسخ

 9. لولوش

  آذر 22, 1400

  بابا چی میگید شماها. حضرت ایسه(س) با استفاده از نک …. ریاس، زنو رو ناک اوت میکنه دیگه انقدر بحث نکنید دیه👌

  پاسخ

  • پوکرمن در پاسخ به لولوش

   آذر 22, 1400

   این دیگه کیه

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به لولوش

   بهمن 4, 1400

   در واقع حضرت ایسه با استفاده از نک…..ریاس با نگاه زنو ناک اوت می شود به همین سادگی

   پاسخ

 10. UCHIHA MADARA

  آذر 17, 1400

  ببین داداش من خودم ارن فن هستم از ناروتو هم بدم میاد
  ولی ناروتو چیزی دارد بنام راسنگان
  چیزی بنام راسن شوریکن
  بیجو راسن شوریکن
  بمب بیجو
  خود بیجو
  ارن هزار تا تایتان هم بیاره ناروتو به همون تعداد از کیبوبی کاگه بونشین میزنه تن به تن هم ارن به والضالین واصل میشه چه برسه ناروتو بخواد راسنگان و اینا استفاده کنه
  تازه مود آخرش باریون مود هم که دیگه اوتسوتسوکی افکنه
  دیگه ارن که از اوتسوتسوکی قویتر نیست که

  پاسخ

 11. amirreza

  آذر 17, 1400

  داداش خودت میگی تو لیست اگه قدرت کوراما و … رو حذف کنیم ناروتو نمی تونه شکست بده ولی خودت میای برا ارن قدرت غول هارو حذف نمی کنی😐 بعضیا مزخرفه کسایی که از نظر من قوی تر از ناروتو تو این لیست هستن:

  اتومسک
  سان گوکو
  سایتاما
  یاگامی لایت
  ایزاک نترو
  کسایی هم که ضعیف ترن
  ارن
  لوفی
  یوسوکه
  ایچیگو
  اونایی که اسماشون نگفتم انیمه هاشون نگاه نکردم

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به amirreza

   آذر 19, 1400

   ناروتو هم نمیشه گفت با قدرت های جدید همه والا ایچیگو هم از ناروتو قویتر شده کیوبی هم میتونه

   پاسخ

 12. رهام

  آذر 16, 1400

  اون داداشمون که پابین کامنت گذاشته و نمیدونم کجا دوست عزیز موب پشه ای برای سایتاما نیست سایتاما وقتی وافعیت رو نابود کرده یعنی موب روهم ایزی نابود می کنه

  پاسخ

 13. یاسمن

  آذر 15, 1400

  کانکی کووووووو؟؟؟همه انیمه های قدیمی رو گذاشتی😐

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به یاسمن

   آذر 16, 1400

   کانکی؟ن واقعا؟داش کانکی به زور توکیورم نتونست نابود کنه بعد ناروتو با یه جهش ساده میتونه یه دهکدرو نابود کنه 😐

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به رهام

    دی 5, 1400

    قبول قوی نیس زیاد کانکی ولی خب توی جنگ تن به تن خر میشه بعضی وقتا خدایی

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به مهدی

     دی 5, 1400

     داش عر قابلیتی کانکی داره ناروتو چندین برابر قویترشو داره

     پاسخ

 14. دیوانه شده ام

  آذر 12, 1400

  حاجی من منتظرم تو بوروتو ناروتو جینچوریکی جیوبی بشه این لیست به چیز بره

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به دیوانه شده ام

   آذر 14, 1400

   داش همچین چیزی غیر ممکنه مگر اینکه اوتسوتسوکی جدید بیارن که تکراری میشه بعدم ختی اگه بشه هم قادر نیست کسایی نث گوکو و سایتامارو بزنه

   پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به دیوانه شده ام

   آذر 14, 1400

   کوراما آشوراده مود خودش همین الان جیوبی برات می‌خورد البته ناروتو فقط اون زمان توسنت استفاده کنه الان که کوراما نیست که دیگر هیچ

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به اوتاکو *

    آذر 15, 1400

    داش ساسکع و ناروتو با هم تو حالتای ایندرا و اشورا مود باهمم نمبتونن جیوبی رو بزنن😐😂جیوبی با قدرت کامل کل زمینو نابود می کنه 😂😂طبغ گفته های خود کوراما

    پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به رهام

     آذر 19, 1400

     من هرجا چشم دیدن حتی گفتن اون حالت میتونه از خیلی اوتسوتسوکی ها هم قویتر باشه و جیوب ضعیفتره

     پاسخ

 15. پوکر من

  آذر 12, 1400

  من فقط یه سوال فنی دارم چرا هوادارای وان پانچ من میگن ماب پسر سایتاماس

  پاسخ

  • M در پاسخ به پوکر من

   آذر 12, 1400

   اشتباه میکنم سایتاما پدر کتب نیست
   پدر بزرگشه🤣

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به پوکر من

   آذر 12, 1400

   این چه سمیه کی همچین چیزی گفته؟درسته که وان هر دوشون رو خلق کرده اما همچین چیزی نی سید

   پاسخ

   • پوکرمن در پاسخ به رهام

    آذر 16, 1400

    اینو میدونم منم میگم نیستش ولی برو یه سر به پیجای فنای وان پانچ بزن بدجور این اعتقاد غلط رو پرورش دادن هرموقع هم گفتم بهشون چه ربطی داره انواع اقسام فوش شنیدم چندتا فوش خفنم یاد گرفتم😂😂😂

    پاسخ

   • حق می گویم در پاسخ به رهام

    دی 1, 1400

    بخاطر قیافشونه

    پاسخ

 16. Arsalan

  آذر 11, 1400

  اینا همش کذب هست 😐
  تو قسمت های جدید بروتو شاهد قدرت زیاد ناروتو بودید و اینکه ناروتو با چاکرای کروما میتونه چندین بمب بیوجی (اسم بمبش رو نمیدونم درست نوشتم یا نه ) که هر کدومش می تونه یه شهر رو با خاک یک سان کنه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Arsalan

   آذر 12, 1400

   داش سایتاما با پنج درصد قدتش زمین و کل منظومه شمسی رو نابود می کنه 😐😂

   پاسخ

   • Goku در پاسخ به رهام

    آذر 13, 1400

    دلیل داری که سایتاما با ۵ درصد قدرتش کهشان رو نابود میکنه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به Goku

     آذر 14, 1400

     داش کهکشان ویه داش سایتاما با ده درصد قدرتش کل واقعیت رو نابود کرد منبع هم می خوای
     ۱ مانگای سایتاما پی اس گاد که آینده ی مانگارو یکم جلوتر نشون میده
     ۲ پیج موراتا

     پاسخ

    • پوکرمن در پاسخ به Goku

     آذر 16, 1400

     اره سایتاما وی اس گاد تاز داره با گاد متعال هم وارد نبرد بشه اگه وارد نبرد بشه از نقطه نظر قدرت حتی با دکتر منهتن و یا حتی لوسیفر هم رده میشه

     پاسخ

  • ایران در پاسخ به Arsalan

   آذر 12, 1400

   صحبت های کسی که فقط ناروتو و بوروتو دیده و ترکوندن یه شهر رو کار شاخی میدونه

   پاسخ

  • پوکرمن در پاسخ به Arsalan

   آذر 16, 1400

   درسته اما بیجو دونو بنویس بیشتر به استایل ناروتو میخوره

   پاسخ

  • پوکرمن در پاسخ به Arsalan

   آذر 16, 1400

   فقط قبل از نوشتن یه چیز بری یکم تحقیق کنی بد نیستا

   پاسخ

 17. پوکرمن

  آبان 30, 1400

  چرا اینقدر انیمه موشاکو تنسی بخش دو فصل یکش افتضاحه اصن گند زدن به مانگاش اینو کسایی که مانگاشو خوندن وب میدونن

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به پوکرمن

   آبان 30, 1400

   هنوز به اصل اینکه از هنتای هاهم بدتر میشه نرسیده تازه

   پاسخ

   • پوکرمن در پاسخ به اوتاکو *

    آذر 1, 1400

    بابا هنتای ها مهم نیستن تا اون حد ولی واقعا اومدن مانگا رو خراب کردن اومدن قسمت های مهم رو حذف کردن یکمم از جلو اسپویل کرده واقعا اعصاب خورد کن بود امیدوارم حداقل بخش دانشگاهش رو اینجوری نکنن واقعا بد میشه

    پاسخ

   • محمد جواد در پاسخ به اوتاکو *

    آذر 2, 1400

    هنتای؟
    🤣

    پاسخ

    • پوکرمن در پاسخ به محمد جواد

     آذر 3, 1400

     هنتای رو اگه نمیدونی چیه اینجا چه میکنی

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به پوکرمن

      آذر 4, 1400

      داش مقصد حرفش چیز دیگه ای بود 😐😂مگه هر کی اوتاکوعه باید هنتای دیده باشه 😂😂😂😂

      پاسخ

      • پوکر من در پاسخ به رهام

       آذر 9, 1400

       این حق بود ولی سم بود نود ونه درصدشون هم میدونن هم دیدن 😂😂😂😂

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به پوکر من

        آذر 11, 1400

        سید چیز عجیبی نی وقتی اوتاکو بشی کم کم پات به این جور چیزا باز میشه 😐😂من از ۴ سالگی انیمه میبینم

        پاسخ

     • اوتاکو * در پاسخ به پوکرمن

      آذر 4, 1400

      نزدیکشون منکه نشدم تا فهمیدم چین بدون داستان تو ۵ دقیقه با هرچیزی که میتونه باعث بشه کسی ایچی رو نگاه نکنه با اینکه ایچی خاک پاشم نیست تو انحراف

      پاسخ

      • پوکر من در پاسخ به اوتاکو *

       آذر 9, 1400

       حاجی من اینارو خوب میدونم ولی حتی کسای غیر اوتاکو هم میدونن هنتای چیه بخاطر همین میگم

       پاسخ

       • M در پاسخ به پوکر من

        آذر 10, 1400

        درسته حرفت من دوتا پسر دایی گاو دارم که اورتاکو نیستن ولی میدونم چیه
        راستی بهم میگفتن ناروتو چرته
        چنان زخمی بهشون زدم که نگو و نپرس🤣

        پاسخ

        • پوکرمن در پاسخ به M

         آذر 16, 1400

         فک کنم یه داش جدید پیدا کردم😂

         پاسخ

     • محمد جواد در پاسخ به پوکرمن

      آذر 8, 1400

      میدونم حالا نمیدونم کدوم هنتای رو میگین یا شایدم فقط یه نوع هنتای
      اون هنتایی که من میگم منحرفانست
      مال شما رو نمیدونم🤣

      پاسخ

      • پوکر من در پاسخ به محمد جواد

       آذر 9, 1400

       بهت افتخار میکنم تو لقب ساحره اعظم درجه خدا رو دریافت کردی اگه اینوهم منظورش چیه دیگه باید تورو به نوان یک کامی ساما ببینیم😂😂😂😂😂

       پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به محمد جواد

       آذر 10, 1400

       یک ژانره بی معنی که فقط هنتای داره هیچی دیگه تو ۵ دقیقه قسمت اینه منکه ندیدم

       پاسخ

       • پوکر من در پاسخ به اوتاکو *

        آذر 12, 1400

        اگه ندیدی چطور اینهمه اطلاعات داری😏😏😏😏😏😏

        پاسخ

        • رهام در پاسخ به پوکر من

         آذر 12, 1400

         زدی تو برجک بنده خدا سید
         ولی داوش مهم دیدن یا ندیدنش نی من بدون دیدن فهمیدم همه چیزو 😐😂

         پاسخ

         • پوکرمن در پاسخ به رهام

          آذر 16, 1400

          اغا هر اوتاکویی حداقل ببار سمتش میره این طبیعیه ولی این حاجی که رسما نوشته اوتاکو میگه ندیده خب این از باور های من خارجه😏😂

          پاسخ

        • اوتاکو * در پاسخ به پوکر من

         آذر 13, 1400

         مقاله این سایت تمام ژانرهای فرعی و اصلی انیمه و مانگارو گفته

         پاسخ

         • پوکرمن در پاسخ به اوتاکو *

          آذر 16, 1400

          ولی داشم جوری که تو از موشاکوتنسی میگفتی یه چیز دیگه میگه ها😂😂😂
          شوخی میکنما به دل نگیر

          پاسخ

          • اوتاکو * در پاسخ به پوکرمن

           آذر 18, 1400

           نه بابا تو نماشا شنیدم گفتن ولش کنید این اینطوری میشه اونطوری میشه والا

           پاسخ

          • اوتاکو * در پاسخ به پوکرمن

           آذر 19, 1400

           کلشو قشنگ راجع به کاراش اسپویل که شدم

           پاسخ

 18. حمید

  آبان 27, 1400

  تو انیمه پنج قلو های باکلاس فائوتو آخر با کی ازدواج کرد؟
  و یه سوال دیگه فصل دوم داره انیمه پنج قلو های باکلاس؟

  پاسخ

  • M در پاسخ به حمید

   آبان 28, 1400

   فائوتو دقیقا کیه
   اون فوتارو هستش که احتمالا با میکو همونی که هدفون داره ازدواج کرده که مطمئن نیستم و حدس میزنم
   اره فصل دوم داره

   پاسخ

   • حمید در پاسخ به M

    آبان 28, 1400

    ممنون

    پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به M

    آبان 28, 1400

    تو مانگا یوتسوبا بوده و اینجا تو انیمه نشون ندادن طی ۲ فصل نشون ندادن

    پاسخ

    • پوکرمن در پاسخ به اوتاکو *

     آبان 30, 1400

     خدایی از بین اون پنج تا یوتسوبا و نینو از همه رو مخ تر بودن

     پاسخ

     • M در پاسخ به پوکرمن

      آذر 3, 1400

      نه به مرور زمان این دوتا هم آدم شدن

      پاسخ

      • پوکرمن در پاسخ به M

       آذر 3, 1400

       نه از رو مانگا میگم از نینو خوشم نمیاد سوندره هارو دوس دارم ولی قشنگ اومده حالت سوندرشم ازبین برده دیگه چیزی نداره کلا

       پاسخ

       • M در پاسخ به پوکرمن

        آذر 8, 1400

        من انیمه رو میگم
        اره نینو نسبت به انیمه تو مانگا بدتره اسکلیه این دختر😑
        بیچاره فوتارو🤣

        پاسخ

        • پوکر من در پاسخ به M

         آذر 9, 1400

         مانگاش فقط اونجاش ادمو نابود میکنه که این یارو با اون قیافش میاد بوسه اول هر پنجتا دخر رو تو کمتر از یک روز میگیره که هر پنجتاشون کراشین واسه خودشون😞😞😞😞😞😞

         پاسخ

 19. احسان

  آبان 26, 1400

  چراکیریتو نیست؟ خیلی قوی شد توی فصل4هنرشمشیرزنی انلاین

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به احسان

   آبان 27, 1400

   😐الان داری شوخی می کنی؟کیریتو ای که تو یه بازی اینقدر قوی شده که در واقع (اصلا قوی هم نیست و حتی از میدوریا شکست میخوره)با ناروتویی که بیست ساله داره با کلی تلاش قوی میشه و تو حالت باریون با یه حرکت کیریتو رو می کشه مقایسه می کنی؟😐😂

   پاسخ

  • محمد جواد در پاسخ به احسان

   آبان 27, 1400

   ناروتو رو شکست میده ایا؟

   پاسخ

  • M در پاسخ به احسان

   آبان 28, 1400

   اره بابا حقشو خوردن🤣
   راستی چرا گینتاما نیست گینتاما می تونه جهانم نابود کنه🤣

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به M

    آبان 29, 1400

    این چه سمیه

    پاسخ

    • M در پاسخ به رهام

     آذر 8, 1400

     سم خالص
     خودم درست کردم🤣

     پاسخ

     • اوتاکو * در پاسخ به M

      آذر 10, 1400

      چرا کاتسورا نیست با یه ضربه میتونه بهشتو نابود کنه فقط اون میتونه از گینتوکی قویتر باشه (اسید نیتریک خالص )

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به اوتاکو *

       آذر 10, 1400

       ساعاتی بعد(درحال پخش حلوای ختم من )

       پاسخ

      • محمد جواد در پاسخ به اوتاکو *

       آذر 10, 1400

       حالا همه رفتن تو کار اسید درست کردن🤣

       پاسخ

      • M در پاسخ به اوتاکو *

       آذر 10, 1400

       آسیدت خفت نکنه 🤣
       این خوبه که
       چرا گینتاما نیست با پلک می‌تونه هرچی مولتیورس و امنی ورس هستش نابود کنه با پلک حتا والای همگان هم نابود می‌کنه 🤣
       اسید درست شده توسط دکتر محمد 🤣

       پاسخ

       • اوتاکو * در پاسخ به M

        آذر 11, 1400

        گینتاما انیمست به حافظت فشار بیار شیرو یاشا گینتوکی شخصیت اصلیه

        پاسخ

        • M در پاسخ به اوتاکو *

         آذر 15, 1400

         خب من میگم گازوتورا خوبه؟🤣

         پاسخ

       • رهام در پاسخ به M

        آذر 11, 1400

        مرز های سم جابه جا شدند

        پاسخ

        • M در پاسخ به رهام

         آذر 12, 1400

         با یک انگشت من🤣

         پاسخ

       • پوکرمن در پاسخ به M

        آذر 16, 1400

        تازه کجای کاری کازوما از کونوسوبا میتونه وان اباو الو با فکر کردن بهش پودر کنه
        سم ساخته شده توسط قادرین مطلق😂😂😂😂😂😂😂

        پاسخ

 20. 484_

  آبان 21, 1400

  گوجو نمیتونه تو لیست باشه؟

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به 484_

   آبان 21, 1400

   خیر به هیچ وجه منلوجوح

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به 484_

   آبان 29, 1400

   یه سگ وقتی پیش گربه هاست شاخه دلیل نمیشه بگیم از شیر و ببر قویتره کلا دنیای جوجوتسو کارکتراش به اندازه ناروتو قوی نیستن ناروتو با این قدرت بازم قویترین فرد دنیای خودش نیست ولی از شخصیت های جوجوتسو صدرصد قویتره

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ایران

    آبان 29, 1400

    اولش که خیلی حق بود
    اقا ایران تو انبمه با باریون قوی ترین کاراکتر شدا ⁦:-|⁩

    پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به رهام

     آبان 29, 1400

     چشم نزن بزرگ خاندان اوتسوتسوکی میاد میکشتش

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به اوتاکو *

      آذر 2, 1400

      من از همین الان هم اونو مرده فرض کردم چون واقعا هیچ شانسی تو مبارزه تن به تن با کد نداره
      اسپویل

      البته بوروتو تکی کد رو با کارمامودش زد 😐😂

      پاسخ

      • پوکر من در پاسخ به رهام

       دی 5, 1400

       ولی میدونی اگه ناروتو بمیره ها برا من باید حلو پخش کنین واسه کوروما بدجور گریه کردم واسه ناروتو حتی بدترم گریه میکنم

       پاسخ

    • محمد جواد در پاسخ به رهام

     آبان 29, 1400

     تو انیمه شکست ناپذیر نیست اما قدرتش از همه خیلی بالا تره

     پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به ایران

    آبان 29, 1400

    بعد همون رییس قبیله اوتسوتسوکی که الان قویترینه بین کسایی که حدس زده میشن بره پیشه افرادی مثل بیرس یا شاید شاید شنکس (شنیدم شنکس و دراگون ازبقیه وان پیس یه سروگردن بالاترن ) موشه

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به اوتاکو *

     آذر 2, 1400

     سید سم؟بیرس 😐😂این بشر کلا سطحش از ناروتو بالاتره
     شنکس خیر سطحش بالاتر نیست و من هم اشتباه می کردم شنکس جزو پنج نفر قدرتمند وان پیسه

     پاسخ

    • ایران در پاسخ به اوتاکو *

     آذر 2, 1400

     اتفاقا شنکس تو وان پیس یه یونکو و قویترین یونکو ریش سفید بود که لقب قویترین مرد جهانو داست اون واقعا قوی بود راجب بیروس فقط اینو بهت بگم اصلا ناروتو در سطحی نیست که بخواد مقایسه شه باهاش کافبه یه هاکای بزنهدهرکسیو محو میکنه حتی روحشو بیروس اگه جدی میشد که تا حالا هم نشده کلا حتی میتونه به راحتی یه یونیورس بپوکونه راجب قدرت بدنیش بگم که تو ناروتو بهش میگن تایجوتسو که دروازه ۸ گای و ایشیکی توش از بقیه بهترن تایجوتسو بیروس اصلا یه چیز دیگه است یه مثال بدات میزنم که با مشت و لکد خالی چندتا سیاره رو نابود کرد چامپا که یه خدای نابودی یه لگد میخوایت به بیروس بزنه بیروس جاخالی داد لگد خورد زمین اون سیاره ترکید تازه اینا بدون جدی شدن بودن فقط با تایجوتسو خالی اینقدر قوین خدایان نابودی

     پاسخ

     • اوتاکو * در پاسخ به ایران

      آذر 2, 1400

      میدونم ولی کلا گفتم اینا چیزی نیستن و من با ناروتو مقایسه نکردم با خدایی مقایسه کروم که همه کسایی که میشناسیم باهم جلوش موشن رییس قبیلشنن

      پاسخ

      • ایران در پاسخ به اوتاکو *

       آذر 2, 1400

       میدونم داش طبق چیزایی که دیدم حتی اگه ده تا یا ۲۰ تا میده چاکرا هم خورده باشه در حدی نیست که با یه خدای نابودی مقایسه بشه ولی در کل هنوز هیچی ندیدیم ازش اصلا ایشیکی فقط یه تجسم ذهنی نشون داد شاید اصلا هنوز اوتسوتسوکی وجود نداره که به این درجه رسیده باشه شایدم وجود داشته باشه نمیدونم تا آخر مانگای بوروتو معلوم میشه

       پاسخ

    • M در پاسخ به اوتاکو *

     آذر 3, 1400

     داداش ناموسا‌‌ بکش پایین
     شنکس؟
     خوب بود
     به نظرم شنکس شاید زنو رو قورت بده
     ناروتو که چیزی نیست🤣

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به M

      آذر 3, 1400

      زنو؟⁦〈(•ˇ‿ˇ•)-→⁩⁦→(° ۝ °)┗⁩

      پاسخ

      • M در پاسخ به رهام

       آذر 8, 1400

       کنایه میزنم
       وگرنه من خندگم از نظر تو؟🙄

       پاسخ

     • پوکرمن در پاسخ به M

      آذر 3, 1400

      شنکس از وانپیس رومیگی
      اگه اونو میگی باید بگم اون جلو زنو پشمم نیس فقط کافیه زنو فکر کنه تا شنکس بمیره

      پاسخ

     • Roronoa zoro در پاسخ به M

      آذر 30, 1400

      حاجی تو وان پیس شنکس و گلد راجر و لوفی ناروتو رو میزنن و اون یارو سبیل سفیده اسمش یادم نی

      پاسخ

      • پوکر من در پاسخ به Roronoa zoro

       دی 5, 1400

       کل اونا با ج و ابادشون نمیتونن به ناروتو دس بزنن

       پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به Roronoa zoro

       بهمن 5, 1400

       باهم شاید ولی تکی باریون میکشه و میکشه و اگه دراگون هم بیاد شاید باهم

       پاسخ